17903
  • Norbi1990
    #17581
  • N o N a m e
    #17580
    wow! gratula! :)
  • dave9004
    #17579
    aww:) Szép darab!
  • robotnyk
    #17578




    7 nappal később:

  • gviski
    #17577
  • deutsch96
    #17576
    Sziasztok !

    Ma este (2011/11/28) 21 óra 30 perces kezdéssel, az mostv.euoldalon az MOSTv 1-es csatornáján, az IraceOnline, és a Magyar Online Sport Televízió közreműködésével láthatjátok élőben, az olasz és német versenyzőkből álló NASCAR futamot !

    Tarts te is velünk !
  • dave9004
    #17575
  • N o N a m e
    #17574
  • dave9004
    #17573
    hát új...
    kérem vissza az előzőt!
    Amúgy mostmár Tonykámnak meg kell nyernie :))))
  • dave9004
    #17572
    Ja és az új phoenixi pálya mindenkinek új lesz :)
  • dave9004
    #17571
    hát ő az egyik top favorit nálam. Brad mivel így tuti bejutó és Nationwide-ban tudja mi az, hogy nyerni, megnyerheti. Jimmie-nek nem fut a szekér, ahogy a tavalyi nagy hármasnak se. Edwardssal lesz nagy harcban Jeff, mivel a chase-ben Edwardsos pályák lesznek, legalábbis ami fekszik neki, főleg a két uccsó. Ugyh kiélezett, ismét Homesteadben eldőlő bajnokságra számítok :)
  • MrSpock
    #17570
    Nah igen,de hát az átlag nem sokat számít,mint tudjuk úgyis JJ nyer! :D Azt hiszem 2 éve is Gordon volt a tuti első,aztán a végén csak nem jött össze. De hátha most nem történik valami balszerencse,és tényleg befut egy jó kis átlaggal a végén :) De most ebben az évben tényleg kiegyensúlyozottabb az autó is. Nah de majd meglátjuk mi is lesz! :)
  • N o N a m e
    #17569
    Ideje is lenne már, hogy ne JJ nyerje meg a bajnokságot! :D
  • dave9004
    #17568
    kedvenced elég komoly esélyes nálam a végső győzelemre. nagyon jó átlaga van idén
  • MrSpock
    #17567
    Jó kis utolsó pár kör volt! :) Pont elcsíptem,és szurkoltam nagyon! :)
  • Norbi1990
    #17566
    Legalább nem maradok le róla XD
  • N o N a m e
    #17565
    Verseny elhalasztva kedden délelőtt 11-re. Nálunk délután 5 azt hiszem.
  • N o N a m e
    #17564
    Gyorsan újra esett egyet az eső, aztán szerencsére gyorsan el is állt, de megint rengeteg a víz a pályán. Nem tudom lesz-e ma verseny :D
  • N o N a m e
    #17563
    Végre fent maradok NASCAR-t nézni, erre rain delay van, és talán még 1-2 óra múlva startol csak el a verseny... ott már este 9 óra van. Meg azt se feledjük, hogy ez egy 500 mérföldes verseny, szóval el sem tudom képzelni mikor lesz vége! :D
    Nemrég mondták, hogy hasonlít az 1998-as szintén atlantai versenyhez, ami közel 12 órán át tartott, Jeff Gordon éjfélkor nyerte meg a versenyt, mert a versenybírók hazaküldték a nézőket még "normális" időben :D
    Akkor is eső miatt tartott ilyen sokáig a verseny.


    Közben amerikai focit mutatnak, ott is volt egy 3 órás rain delay. Hihetetlen ez a sport.. füttynél odadobják a labdát egy másiknak arra rámegy vagy 10 ember, 5 mp és a játékos a földön van, megint fütty, kezdik előlről... néha el tud futni egyik de valamelyik hátvéd úgyis leüti, és kezdik elölről megint. :D
  • Dietrich
    #17562
    ugyanez szponzorálta legge autóját 2006-ban Road Americán ami atomjaira hullott egy nagy crashben..később az Indycarban szintén szponzor volt..csak a poén az hogy ilyen színű autót férfinak kellett vezetni és mindenki rajta röhögött a pitben :)
  • N o N a m e
    #17561
    A mai Pace car! :D


    A mellrákra hívják fel a figyelmet, és minden caution körért a Chevy 200 dollárt adományoz az American Cancer Society-nek. :)
    (Jön Danica, próbálnak még több nőt bevonni a sportba! :D)
  • Norbi1990
    #17560
    Kurt ezért nem kapott semmit, hogy kilökte az 1. helyezettet?
  • Dietrich
    #17559
    Búcsú az IndyCar hercegnőtől

    Danica megy, de a GoDaddy pénzek maradnak Andrettinél
  • dave9004
    #17558
    épp nézem a whelen tour britoli versenyét és megakadt a szemem egy bizonyos Todd Szegedy-n :D
  • N o N a m e
    #17557
    '12-ben úgyis csak 8-10 versenyt fog talán menni a Sprint Cup-ban, szóval ott még nem fontos a 7-es rajtszám.
    Kasey Kahne mennyi időre írt alá a Hendrickhez? Max elkérik/megveszik majd az 5-ös rajtszámot, és marad a #5 GoDaddy Chevy 2013-ra Danicával.
  • Dietrich
    #17556
    végre megszabadult egy hisztis picsától az IC ;)

    Robby Gordon világossá tette, hogy nem adja Danica Patricknak a #7-es rajtszámot jövőre a Sprint Cupban. "Ugyan már!" mondta Gordon pénteken Bristolban. "Miért is adnám?"

    Patrick még a csütörtöki sajtótáéjoztatón mondta, hogy szeretné megtartani a 7-es rajtszámot, mert ez kísérte végig pályafutását. Gordon viszont, aki birtokolja ezt a számot már hat éve, nem fog vele alkudozni.
  • N o N a m e
    #17555
    Töltik fel az utóbbi versenyeket a Youtubera! :)
  • Dietrich
    #17554
    LOL

  • Jeff Gordon
    #17553
    Hehe, azt el is hiszem.

    Én most egy képet hoztam:

    Jimmie Johnson & Danica Patrick - ESPY Awards, July 13
  • N o N a m e
    #17552
    Az éjjel azt álmodtam, hogy Indianapolisban voltam a Brickyard 400-on, és pont a rajt-cél vonalnál ültem a legalsó sorban... rohadt jó érzés volt :D
  • Dietrich
    #17551
    Én már nem is mondok ilyet...2006-ban alap tétel volt (direkt kérték, hogy csak mélbe vagy privibe adják tovább a címet az FBI balhé után) és ha kitudták nyomozni kiosztotta meg a linket nyílt fórumon vagy rakta ki a fájlok neveit bannolták.
  • gordon 24
    #17550
    Hátőő jahh:DD Sorry, csak segíteni akartam...
  • bardocz
    #17549
    Azt hiszem a szabályzatban is benne volt, hogy nem szabad semmilyen fórumon említeni, szerintem jó lenne ezt is törölni inkább. Akinek volt accountja földalattira, annak lesz ide is, mert küldtek neki mailt.
  • Norbi1990
    #17548
    De azt azért tudjátok, hogy azért vándorolnak mindig mert sokan ilyen fórumokon publikálják az oldalt és így a hatóságok simán felszámolhatják az egész bagázst aki csinálja az oldal.
  • gordon 24
    #17547
    Az az is marad! Csináltak egy új oldalt..

    Nekem ezt küldték mailba.. (elvileg a régi acc-oddal beenged)


    Hello,

    Fellow members,

    As you have noticed, Racing Underground has been offline for two weeks. After a very long (and heated) dialogue with all the team members, we decided to go our own seperate ways. We are very sad to see some of the main figures involved with the site leaving us, but we respect their decisions.

    But there also is some good news. The remaining team members decided to re-launch the site under a new name, and we are all good to go! You will find the same excellent service as you have come to known from us, so rejoin our community right now.

    Racing Underground will now be known as Racing For Me and you can find us right here: http://www.racingfor.me
    To make sure that the switch will be as safe as possible, we have reset everyone's password. You can renew it using our 'Reset your Racing For Me password' option. We hope to welcome you soon to our new cosy corner on the internet, now known as Racing For Me.

    The RFM team.

  • dave9004
    #17546
    ... RU még mindig offline
  • Dietrich
    #17545
    Egyes pletyók szerint Andretti csapatot indít jövőre a NASCAR Sprint Cupban.
    Az AR1 úgy tudja, hogy Ford motorokat fognak használni és a Roush csapattal fognak együttműködni.
    Miller szerint Andretti nem azért csinál csapatot, hogy Danicának megágyazza a helyet... na persze. :)
  • gviski
    #17544
    Azt se bánnám ha indén vinné a bajnoki címet :-)
  • Jeff Gordon
    #17543
    Így van-így van, nekem is kellemes meglepetés volt, lehetne még pár ilyen
  • MrSpock
    #17542
    Tegnapi futam után végre ismét öröm:) Utolsó 50 kört el is csíptem..és szerencsére nagyon nem kellett izgulni:)