17903
  • MrSpock
    #20
    Végre valaki aki látja a sava-borsát ennek a versenyfajtának.Símán végigülöm a verseynt anélkül,hogy lankadna a figyelmem,mert bármikor történhet valami.
    Ehhez is kell egyfajta tudás,így vezetni,és tudva azt,bizva a másikban,hogy nem hibázik,mert 280 körül eléggé végzetes is lehet.
    a hangulat az ver bármely F1-es versenyt.és a nézőszám az meg óriási.És tényleg az ember látja az egész pályát,na persze nemárt egy távcső is,a távolabbi ponthoz,igaz ez pályától függ,az 1mérföldes ováljoz nemnagyon kell.:-)
  • FREAK
    #19
    3-4 óra folyamatos padlógáz, centikre egymástól 20-30 autós csoportokban minden, csak nem unalmas

    az F1 unalmas úgy kb. az ötödik körtől, amikor már szinte matematikai esély sincs előzésre, mert beáll a végleges sorrend...

    Rally hangulatos, de izgalom nulla, nem érezni a versenyt, az időt
  • MrSpock
    #18
    abmoteurs..ott adják mindig élőben a versenyeket.
    még szerencse,hogy van,kár ,hogy az eurosport nem közvetíti már,csak összefoglalót adnak később.
    azvolt a kánaán,mikor volt Cart,meg Nascar is élőben!
    Itt az esti Allstar derby végeredménye.az 1millát én is elfogadnám:-))
    http://www.foxsports.com/named/FS/NASCAR/liveResults
  • DJ Skyline
    #17
    na de mind1 nem akarok itt most F1-ezni...elvégre a topik nem arról szól!
  • DJ Skyline
    #16
    LOL...Palik minden ötödik percben mondta hogy de szépet autózik Trulli meg Button...és ahogy üvöltözik bazz!
  • Taranov
    #15
    Baumgartner király! Mert beér legalább, úgyis felfoghatjuk, hogy 9. lett a 9-ből, de úgyis, hogy 9. a 22-ből, mivel azok még vigig se bírtak menni, ezáltal rosszabb teljesítményt nyújtottak Zsolttinál. Én már az idény kezdetén megmondtam, hogy Zsoltti egyszer még dobogós lesz az utolsó helyen :D
  • DJ Skyline
    #14
    Abmoteursod van?
  • Bandee1987
    #13
    És ezeket hol adják? (melyik tv csatornán)?
  • DJ Skyline
    #12
    én úgy igazán nem nézek motorsportot...--->Rally,F1 amit nézek néha...de én inkább az utcai tuningért rajongok!
  • MrSpock
    #11
    Jövő hétvégén is lesz futam,ugyanitt,
    05/30/04 Coca-Cola 600 Lowe's Motor Speedway
    Nagy verseny lesz!
  • MrSpock
    #10
    Jójó a mai verseny nevolt annyira rossz már a mennyit láttam belőle,de ez Monaconak köszönhető.
    A következőtől visszaáll a rend,bár jólenne ha nem.Na ennyit az F1-ről itt kitérően.:-)
  • DJ Skyline
    #9
    nem vicc...minden profi kiesett(kivéve a Barichello)...
    de jó hír Palik szerint hogy Baumgartner 9-dik lett a 9-ből!:))))
  • MrSpock
    #8
    Ez jó!
  • DJ Skyline
    #7
    azért a mai F1 nem volt izgalmaktól mentes...22-ből 9-en értek be!
  • DJ Skyline
    #6
    meg a kocsija is szép...szépen virít rajta a 24-es rajt szám!:)))
  • MrSpock
    #5
    Igen Jeff Gordon a king!
  • MrSpock
    #4
    MGondoltam íg lesz még esetleg rajtam kívül valaki aki egyáltalán beir ide,vagy egy szemernyit is érdekli.
    Egyébként az éjszakai futam 100-szor jobb volt mint a mai F1!Pedig én szeretem,de megint megaludtam rajta.
    A Nascarban több jó dolog is van,mint néző,befizeted a jegyet,és látod az egézs versenyt,és cseppet sem unalmas,a hangulat,meg meg a küzdelem.Igaz,körbe,körbe,de a verseny sajátosságai miatt cseppet sem uncsi szerintem.
    A tempo is elég jó,a speedwayeken.Igaz a rövidebb pályákon meg több az ütközés,de nagyon ritkán agressziv,meg felháborító.
    Persze előfordul 1-2 ökölrázás a futam után.
    Most is ahogy Kenseth megelőzte Rayan Newmant sz utolsó körben,nemvolt semmi.Na szal én ezért szeretem ,és még a cart is bejön,de azt nemigen adják a tv-k.
  • DJ Skyline
    #3
    ja és egyébként Jeff Gordon a king a Nascarban...!:)))
  • MrSpock
    #2
    Gondoltam nyitok egy topicot erről a témáról is,mivel nemnagyon jó,meg szeretik,ha az F1-es fórumba irkálok ezzel a témával.
    Talán van aki szereti rajtam kívül ezt a versenyzői szakágat.
  • DJ Skyline
    #1
    hy!
    akkor miért Nascar a topik címe ha minden ami nem F1 a téma leírása...
    egyébként szerintem uncsi a Nascar...megyünk egy ovál pályán több 100 körön keresztül...ennyi...de a csoportos ütközések királyak!