17903
  • Tihy
    #580
    Ki az a macskajnos?
  • MrSpock
    #579
    Hát igen,kicsit elhanyagoltad,na de most majd bepótolod.
    jó persze az Eurosport szart a autósportszeretőkre,inkább adnak 10 órás hótunalmas teniszmeccseket.
    Még szerncse,hogy ezek a franciák ittvannak.
    És még a nyomásnak is engedelmeskedtek,amikor a Talladega-i futamot nemakarták élőben adni.
    Most ez van,de lesz ez még jobb is
    El is felejtkeztem a gyűjteményedről,a régi nagyok,főleg az f-1-ben.
    És ugye láss csodát a Nascarban még mindig megvannak az igazi jó versenyzők,valahogy jó az átmenet a nagy öregek,és a fiatalok között.
    Itt apáról fiúra száll minden.
    Szóval az egész úgy jó ahogy van.
    Hétvégén tessék majd neked is tippelni!
  • Laffite
    #578
    Még a végén zavarba jövök... :)
    Amúgy sem érzem magam olyan hatalmas nagy fannak, hisz képes voltam kihagyni majd két teljes idényt, szégyellem is magam rendesen! Persze más tészta lett volna, hogy ha az Eurosport nem így áll hozzá a dolgokhoz, de mint példátokból is tapasztaltam, az informatika mai világában már minden megoldható, és ez most új lendületet adott!
    thanx
  • Tihy
    #577
    Hol bújkáltál eddig :)

    Amúgy csatlakozom az előttem szólóhoz.
  • Totya000
    #576
    waoo, egy igazi NASCAR-fant koszonthetunk a fórumon!
    Nagyon szep gyujtemeny, gratulalok hozza!
    http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9031776
    Ez a "nagy" NASCAR fórum, ha nem ismernéd. Ott is megmutathatnal par kepet a törpieknek.
    Harry Grant tenyleg nagy volt, most lattam eppen egy gyozelmet, ha jol emlekszem.
  • Laffite
    #575
    Na és végül a legnagyobb és egyben pótolhatatlan kedvenc:
    hoppsz, ide csak a nagy kép jutott
  • Laffite
    #574
    Az örökös kedvenc Robi gyerek:



    A teljes képek (267 és 445 kb):
    Robby Gordon 2
    Robby Gordon 1
  • Laffite
    #573
    Igazi csemege a mégnagyobb legendával (sajnos az ő aláírása nem igazi, de a csapattagoké viszont az)

    A teljes kép (308 kb):

    GM Goodwrench Racing Team 1993
  • Laffite
    #572
    Egy igazi legenda, aki 1973 és 1993 között 21 idényt húzott le, 444 versenyen indult, 18 győzelem, 16 pole, összetettben 84-ben 2., 81-ben és 85-ben 3., 91 és 92-ben pedig a 4. helyet szerezte meg, szal az úr, aki Harry Gant néven 201szer szerepelt az első tízben...

    A teljes kép (640 kb:
    Harry Gant
  • Laffite
    #571
    Most jönnek a nagyobb kedvencek :)
    (bocsi a hencegésért, igazából nem is az, csak jól esik, hogy végre értékeli valaki ezt a kis gyűjteményt, mert ugye amúgy mindenki a f-1től van elszállva...)

    Na szóval, ha nem is Nascar, de mégiscsak minden idők egyik legnagyobb amerikai autóversenyzője...
    Mario Andretti:


    Teljes kép (215 kb):
    Mario Andretti

    Illetve, hogy a fiatalabb generáció is képviselve legyen:
    Michael Andretti:

    A teljes kép (229 kb)
    Michael Andretti
  • Laffite
    #570
    Todd Bodine


    A teljes kép (249 kb)
    Todd Bodine
  • Laffite
    #569
    További képek...



    Teljes kép (250 kb):
    Michael Waltrip

    Kenny Wallace



    A teljes képek (278 és 304 kb)
    Kenny Wallace 1
    Kenny Wallace 2
  • Laffite
    #568
    Azt elfelejtettem mondani, hogy régen nagy aláírásvadász voltam, persze abból is elsősorban a Nascar érdekelt, több kevesebb eredménnyel. Jellemző, hogy a Nascar csapatok rendre kényeztettek, míg a f-1esek meg csak küldözgették a csekkeket, hogy ennyit meg annyit fizessek be, és akkor ilyen meg olyan klubtagként majd lesz ez meg az meg amaz... ahan...

    Na mindegy, vissza a témához, Terry Labonte:


    A teljes kép (335 kb):
    Terry Labonte
  • Laffite
    #567
    Fel is töltöttem a képeket, ide csak a kisebb verziókat másolom be, de a kedvetekért nagyobb felbontásban is beszkenneltem őket, azokhoz megadom a linkeket, akinek kell, le tudja szedni.

    Na akkor jöjjenek az eddigi skalpok, igaz évekkel ezelőttről, de mondom, kihagytam pár évet... Elsőként Jeff Burton:



    A nagyobb kép itt:
    Jeff Burton
  • Laffite
    #566
    Na megjöttem. Kicsit nagyok lettek a képek, ezért nem mindet pakolom fel, csak a kisebb fájlokat, a többinek csak a hivatkozását próbálom bemásolni. Remélem sikerül!
  • Totya000
    #565
    A holt szezonban lehet ujranezni a letoltott futamokat.
    En pl. meg csak a 25. versenynel tartok.
    Mire kenyelmesen megnezem oket, kezdodik is az uj évad.
  • Laffite
    #564
    Este még gyors beszkennelek pár cuccot, aztán felrakom ide. Már csak azért, hogy lássátok régebben tényleg komolyan érdekelt a Nascar, csak aztán kimaradt pár év...
  • MrSpock
    #563
    Nemártana kicsit pótolnod a hiányosságokat,hogy a jövő szezonban már topon legyél!Bár nemnehéz belerázódni azthiszem,erre a 4 futam is megteszi.Én mindig csak az adott évet nézem,esetleg az előzőt.
    Persze a nagy öregek megvannak,de azért változik minden.
  • MrSpock
    #562
    Ja én el is felejtettem beleszámolni a hátralevő időt.
    Ennyi pont elég lesz aztán új szezon,Martinnak is utolsó éve.Rusty is visszavonul.
    Kicsit hiányozni fognak ezek az öreg rókák.azért még rendesen megnyomják a gázt.
    Na de még nincs vége a szezonnak!
  • Tihy
    #561
    Akárhogy számolok nekem csak jó 2.5 NASCAR free hónap jön ki. 2004.11.22-2005.02.12.
  • Laffite
    #560
    tudom milyen vacak az a pár hónap versenyek nélkül, de néha meg pont az a jó, hogy van ilyen holt szezon, mert az ember totálisan kiéhezik a futamokra... addig majd nézünk valami mást, no meg marad egy kis időm nekem is, hogy felzárkózzam és pótoljam mostani igencsak hiányos ismereteimet a mezőnyt illetően...
  • MrSpock
    #559
    Nálam speciel most 20-szal jön,de ez ingadozik.Hol több,hol kevesebb.
    Mikor lesz már hétvége?!újabb verseny,újabb izgalmak,sajnos már csak 4,aztán 4 hónap pihi.
  • Laffite
    #558
    sajna nálam nem ment még a sebesség 10 kilo fölé, de most is csak 3, pedig semmi mást nem futtatok... na mindegy
  • Tihy
    #557
  • MrSpock
    #556
    Elinditottam én is,ha kitart akkor 10 óraalatt lentvan.De ahogy elnézem máris kicsit alábhagyott a lendület 15 óra is lesz.
    Na sebaj,mehet tőlem egész hétig.
  • Totya000
    #555
    Jol mondtal mindent, nehany nap szenvedes meger egy jo NASCAR versenyt.
    Nalam ezek a dicsero szavak:-)
  • MrSpock
    #554
    Akik a gépen ültek....pont 20 éves a Hendrick's motorsport.

    Hendrick Motorsports identified the dead as: Ricky Hendrick, Rick Hendrick's son; John Hendrick, Rick Hendrick's brother and president of Hendrick Motorsports; Kimberly and Jennifer Hendrick, John Hendrick's 22-year-old twin daughters; Joe Jackson, an executive with DuPont; Jeff Turner, general manager of Hendrick Motorsports; Randy Dorton, the team's chief engine builder; Scott Lathram, a pilot for NASCAR driver Tony Stewart; and pilots Richard Tracy and Elizabeth Morrison. Lathram was a former Kentucky State Police trooper.
  • MrSpock
    #553
    És megtudja a sajnálatos esetet,hogy a csapatrepülője balesetet szenvedett,és 10-en meghaltak,nemvolt túlélő.Így nemvolt ünneplés.


  • MrSpock
    #552
    Jimmie a célban.
  • MrSpock
    #551
    Igy már jobb:-)
  • MrSpock
    #550
    Egy kicsit viseltes a jármű.
    http://msn.foxsports.com/id/3106946_7_2.jpg
  • MrSpock
    #549
    A hétvégén nagy összecsapások várhatók a dobogósok között.
  • Tihy
    #548
    Valami rosszat mondtam?
  • Totya000
    #547
    ha Tihy mondja, akkor az meg van mondva
  • Laffite
    #546
    Egy próbát mindenképpen megér!
  • Tihy
    #545
    De aztán nem minket szidni, ha mondjuk 4 nap lesz belőle :)))
    Nekem pl. volt már olyan is, de akkor a fanatizmusom átsegített a nehéz napokon :)))
  • Laffite
    #544
    Hát komolyan mondom, ezt kipróbálom! Ha 1-2 nap alatt lejön, akkor áldott legyen a nevetek! Kösz a segítséget! :)

    Spock Úr, maga is nekiveselkedik? Csak az összehasonlítás kedvéért, magának azért "valamivel" gyorsabb a nete, mint az én lanom... :)
  • Totya000
    #543
    Hidd el, ez mindenkinek erthetetlen, aki szeretne NASCAR-t nezni.
    Szerintem, ha meg ma elkezded letolteni a kansasi futamot, 24 oran belul lejon.
  • Tihy
    #542
    Nem olyan vészes szerintem a torrentes letöltés, mostanában kb. egy nap alatt kényelmesen lejön egy futam (1.5GB).
  • Totya000
    #541
    a átláthatóság kedvéért az átlagpontok:
    MrSpock:5,63
    Totya:5,07
    Holly:5,70
    Guardian Hero:4,00
    Tihy:8,00