17903
  • Norbi1990
    #17381
    Csak névrokonok.
  • 200mph
    #17380
    Akkor lassan már mindenből kettő lesz. Ott vannak Busch-ék, tavaly Gordonból is kettő volt (bár őket nem tudom, rokonok-e?), sőt volt idő, amikor Earnhardt-ék is együtt indultak (meg még egynéhány apa-fia páros). Bár, ha a jó dolgok osztódnak tovább, akkor kicsit sem baj!
  • N o N a m e
    #17379
    jah, hogy úgy kettő :D ok :)
  • Norbi1990
    #17378
    Brian meg Brad. Brad feltolta a tesóját a 5. helyre, így sikerült qualyfikálnia magát a versenyre :)
  • N o N a m e
    #17377
    Jah, Keselowski a 2-es rajtszámot kapta, Kurt Busch pedig a 22.
  • Norbi1990
    #17376
    2 Keselowski fog menni a Daytona 500on :O
  • 200mph
    #17375
    "Egye fene! Ha minden kötél szakad, hát betoljuk! Daytonában még ez is belefér." :)
  • N o N a m e
    #17374
    De jó kép! Esik az eső az edzésen:(
  • robotnyk
    #17373
    Ragan Smith megcsinálta pontversenybe számító futamon :p
  • dave9004
    #17372
    Hamlin: Ha megcsinálja előbb az előzést, akkor hatalmas.
    Így, hogy nem sikerült, annyit tesz hogy megpróbálta, nem jött be. nem pontszerző, ezért meghúzta a tutit. Feltételezem, hogy hétvégen ha lesz hasonló helyzet, akkor nem próbálja meg.
    (bár Daytona 500... úgyhogy megpróbálja) :)
  • 200mph
    #17371
    Üdv!

    Csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem is szép verseny volt a Shootout! Én még csak tegnap este tudtam megnézni, de nagyon megérte! Gondoskodtak kedvenceink a látnivalókról. És hát ami a pályát illeti.. huuuú! Ez után még nagyobb érdeklődéssel fogom várni a daytonai eseményeket. Szépen újjászületett. Azért sajnáltam, hogy Logano kiesett... meg a többieket is, mert jó őket együtt látni, na de ilyen ez. És mit szóltok Hamlinhez?
  • N o N a m e
    #17370
    Scott Speedem augusztusban 2 versenyen részt vesz a Nationwide sorozatban. Iowában és Montreálban :)
  • dave9004
    #17369
    vagy úgy is mondhatnánk, hogy túl jó lett az új borítás
  • dave9004
    #17368
    a 206 túl gyors volt vasárnap
  • dave9004
    #17367
    jó volt nagyon!
    Bár a nagyversenyre a több autó miatt nagyobb bolyt várok, de úgytűnik itt most nagyon könnyen összeáll két kocsi. bár a végén látszott, hogy 4 csak gyorsabb mint 2.
    Kylenak nem jött be, nem is maradt kint sajnos.
    Szép verseny volt!
  • N o N a m e
    #17366
    Hát ez nem jött be! De örülök a nyertesnek! Kyle Busch csinált egy olyan manővert amit én is gyakran alkalmaztam a NR2003 játékban :)
    Izgalmas verseny lesz a Daytona 500 is, ha a Shootouthoz hasonlóan fognak menni! :)

    Közben épp most kezdődött el a quali a jövő heti versenyre :)
  • gviski
    #17365
    A VSR.hu oldalra kitettünk három streamet is, így aki fent marad nyomon tudja követni ;-)
  • N o N a m e
    #17364
    Nem tudom, valamelyik Hendrick autó :)
  • dave9004
    #17363
    srácok!
    ki nyer ma?
  • 200mph
    #17362
    Én is nagyon be vagyok sózva! Már csak egy mondatra várok:
  • N o N a m e
    #17361
    Nincs azzal semmi baj, hogy nem tudtál az újraaszfaltozásról. Engem csak meglepett, mert hát nem mai a hír. De most már tudod, hogy hétvégén a Shootout új, jó minőségű aszfalton lesz! Már annnyira várom! :)
  • 200mph
    #17360
    Nos, bocs "NoName" (meg mindenkitől, akit ez megbotránkoztat), de ez sajnos így van: nem hallottam, bár nagyon örülök neki! Én egy dolgozó ember vagyok, aki még a Tv elé sem ül le túl sűrűn mostanában. Na de ilyen a szociális szféra! Cserébe megígérem, hogy felmondok, s mindenképp megkorbácsolom magam, amiért nem voltam naprakész! :)))
  • N o N a m e
    #17359
    jaja :) azt hiszem ezt már kitárgyaltuk itt a topikban :)

    mindenből pénzt csinálnak, és jól csinálják! jók a marketingesek :P
  • gviski
    #17358
    arról nem is beszélve hogy a régi aszfaltból az amcsik ajándék tárgyakat csináltak, amiket most jó pénzért lehet vásárolni :D
  • N o N a m e
    #17357
    ez kb 1 hetes felvétel, a Rolex 24h versenyen írták ki ezt. Ne mondd, hogy nem hallottál arról, hogy Daytona új aszfaltot kapott? :O

    Itt meg lehet nézni az újraaszfaltozás képeit, napokra, hetekre bontva.
  • 200mph
    #17356
    Ja, egy kis bónusz kedvcsinálónak, hogy idén mi várható a Joe Gibbs Racing-től:


  • 200mph
    #17355
    Milyen régi felvétel ez? Csak nem újraaszfaltoztak Daytonában a tavalyi "foltozás" után?
  • N o N a m e
    #17354
    The New NASCAR Points System:
    NASCAR recently announced it has simplified its points system starting in 2011, some notes on how it works:
    The new points system awards points in one-point increments with race winners earning 43 points, plus three bonus points for the win.
    All other drivers in a finishing order will be separated by one-point increments. A second-place finisher will earn 42 points, a third-place driver 41 points, and so on. A last-place finisher  43rd place  earns one point. In the NASCAR Camping World Truck Series, the last-place finisher receives eight points, to account for that series' 36-driver race field.
    All drivers also can earn an extra point for leading a lap and ONE driver who leads the most laps, gets one point.
    The max a driver, a race winner can get, is 48 points.
    Teams that fail to qualify for a race will get no owners points, but NASCAR will track number of attempts, no word on how ties will be broken after five races when the owners points goes into effect.

    The New Sprint Cup Chase System:
    Twelve drivers will run the Chase
    The top 10 in points following Race No. 26 -- the "cutoff" race -- to earn Chase berths.
    The final two spots will be determined by the number of wins during the first 26 races.
    Positions 11 and 12 are "wild card" qualifiers and will go to non-top-10-ranked drivers with the most wins, as long as they're ranked in the top 20 in points. Ties are broken by points position, then by 2nd place finishes, 3rd, etc.
    The top-10 Chase drivers will be seeded based on wins during the first 26 races, with each win worth three bonus points.
    The wild card drivers will not receive bonus points for wins and will be seeded 11th and 12th, respectively.
    The top 12 drivers will be reset to 2000 points, drivers 1-10 will get three- bonus points per win.
  • N o N a m e
    #17353
    Azért nem semmi anyag van 2,5 mérföldön :)
  • 200mph
    #17352
    Kösz a tippet a "kiváltságosok" nevében!
  • Dietrich
    #17351
    csak a kiváltságosok olvashatják:p
  • Norbi1990
    #17350
    Nem mondod? :D
  • Dietrich
    #17349
    Did fat Stewart lose weight for run at Indy 500?

  • 200mph
    #17348
    Én arra is kíváncsi vagyok, hogy az idén mi lesz a Texas Speedwayen. Tavaly minta csak egyenesen Hamlinnek találták volna ki (nem mintha ez baj lenne, nekem nincs vele se bajom).
  • gviski
    #17347
    hát az első futam után a maradék 35-öt várom még nagyon :D
    Az a jó hogy a RP pályák, Speedwayek és a Shor ovalok mind mind más versenyzést hoz :D két utolsó helyen nálam a két road van :D
  • dave9004
    #17346
    Hát igen. Ami meg tavasszal volt, kezdve a két csúcsdöntéssel, meg a befutóval az talán tényleg a legjobbá tette.
    Idén melyeket várjátok legjobban? (gondolom a daytona 500-at meg előtte a showdown+ duelek.
    De ha az első versenyt kivesszük, mert mindenki ezt várja a legjobban, akkor mondjuk második helyen mit vártok legjobban?
    Én személyszerint Phoenix-et Vegast, meg az első short track-et
  • 200mph
    #17345
    Nekem Talladega a kedvencem. Elég hosszú, jól ki lehet húzatni a verdákat, és elég nagy holtterek is vannak, ha baleset lenne.
  • dave9004
    #17344
    Én szeretem.Kellően aggresszív ehhez a sporthoz de nem bután(mint montoya, aki sok butaságot csinál)
    Kyle persze higgadtsággal, többszörös bajnok lehet(sztem lesz is, mert nagyon tud. kb mint Jimmie)
  • gviski
    #17343
    Lehet szegény megy a lecsóba :-(
  • N o N a m e
    #17342
    Tudtok valamit Scott Speedről? Hol fog versenyezni? Egyáltalán kap-e autót? stb. December óta nem találok híreket róla :S