1152
Silent Hill
  • grebber
    #30
    Remélem frankó lesz.
  • Voltan
    #29
    Azta! kib**** jók a képek, abszolút a játék hangulata. Megyek, fel is rakom megint a 3-at!
  • Lyan Kyj
    #28
    Az tetszik benne, h meg tudták csinálni azt, amit a játékban is....sivár, de mégis érzed, h van ott még vmi...VÁROM!!
  • Seth
    #27
    No, szerintem ez egész türhetőre sikeredett. Márami a díszleteket illeti. A story meg a többi remélem nem jut alone in the dark szintre :D
  • #26
    Nagyon frankó képek.Most már jöhetne valami brutál trailer is:)
  • zaki
    #25






    iszonyat lesz. alig várom már. nagyon tetszenek a képek

    hardwiredről vannak a pikcsörök
  • Iori
    #24
    amen

    uwe boll->die
  • Prof William
    #23
    El sem merem képzelni Boll-bá mit rendezett volna. Az ő verziójában valszeg egy totál ködtelen, zombiktól megszált városba megy be egy szuper kommandóscsapat gyakni.
  • Loál János #22
    Uwe Boll-nak már semmi köze hozzá, hálistennek.
  • Iori
    #21
    Uwe BOll? na neeee
  • zaki
    #20
    hangulatos
  • STREEX
    #19
    Megjelentek az első képek a silent hillből!!!
  • White QVAS
    #18
    Hali...Megnéztem a képeket és sztem elég jó lesz.Ha sikerül beleültetni az igazi Silent Hill atmoszférát akkor ott leszek a premieren...És a nem premieren is..CSak jöhetne már.
  • Sadun Tryst
    #17
    hát ha csak a neveket nézem már tudom, h az első részt veszik alapnak.
    szóval ha eddig nem nyomtad végig az SH1-et, akkor nagyon gyorsan pótolni 1 PS emuval.
  • Prof William
    #16
    Gr... nem tudom miért nem megy.

    Akkor nézzetek el erre a címre. http://www.freezedriedmovies.com/gallery/photodir.php?dir=262
  • Prof William
    #15
  • Prof William
    #14
    Pár kép a forgatáról és a városról. B

    Bíztató...










  • Prof William
    #13
    Akkor talán van remény?

    Valaki nem tudja miről fog szólni? Úgyértem egy részt vesznek alapul vagy új sztori lessz?
  • Sadun Tryst
    #12
    Felnéztem 10 perce az imdb-re, és úgy néz ki a casting már biztos.
    1 ismert színész legalább már van :)
    Sean Bean

    meg olvasgattam erre-arra a filmről, és több helyen is írták, hogy a film nagyon jó kezekben van, ugyanis az egyik rendező (nemtom fejből a nevét) nagy SH rajongó. szóval ő csak nem hentelős filmet akar...
    reméljük a legjobbakat, elvileg 2006-ban érkezik is a film.
  • mochee
    #11
    A House of the Dead játék szerintem szar történettel, egy szar hentelős cucc lett, aminél ha a játékhoz hű filmet akarnak készíteni, akkor jó alapanyag híján ez nem sikerülhet, mert lehetetlen. Ha merőben mertek volna elszakadni a játék nyújtotta eszetlen gyilkolástól, és megpróbáltak volna kicsit az érzékekre ható félelmetes filmet készíteni, akkor biztos sikerrel jártak volna. Mert nekem még igy is tetszett néhány rész.
  • Gandibá
    #10
    Azaz, nem jutott eszembe a neve :D
  • ricsi1
    #9
    áhh fasza kis film lesz!
    várom már,mint az alone in the darkot :D
  • Sephi
    #8
    Dr. Uwe Boll rendezte oket! Jelenleg o a legbenabb 10 rendezo kozott az elso helyen dukal! Hiehetlen bukas volt az HOD es az AITD is az lesz! Es most kesziti a Dungeon Siege-et es a Bloodrayn-t... remule vaaz!
  • frodó néni
    #7
    :)
  • HuAn82
    #6
    Akkor lassan elérjük azt, hogy a játékok megjelenése után rövid időn belül várhatóak a filmes adaptációk. Quake mozi!!! HuuuÁÁÁÁ!!!
  • Gandibá
    #5
    Ja télleg, azt kihagytam :D
  • Loál János #4
    Ja. :/// És Far Cry-t is.
  • Gandibá
    #3
    Hát igen, azok csinálják az Alone in the Dark-ot akik a House of the Dead-et is csinálták. Utóbbi valami iszonyatosan szar lett, szal AITD-től se várok többet. Mellesleg ugyan ez a csapat csinál majd a Bloodrain-ből is filmet... előre sírok hogy milyen lesz :D
  • Loál János #2
    Hát igencsak örülnék neki, ha a játékot SZÍNVONALASAN átültetnék a mozivászonra, csak sajnos kevés esélyt látok rá. Inkább pesszimista vagyok, hátha kellemes meglepetés ér.
    Egyébként nem hallottam róla, viszont imdb szerint létezik a projekt.
    Az Alone in the Dark-filmtől viszont már a trailere alapján rettegek... (És nem azért mert annyira jónak ígérkezik.)
  • Sadun Tryst
    #1
    Én még 1 vagy 2 hónapja hallottam vmi olyasmiről, hogy készülget a háliwúdi film, de eddig semmi info nem jött róla. Legalábbis én nem tudok egyről sem. Esetleg Ti?