1152
Silent Hill
  • kirol
    #121
    Ez komoly? Elég gáz.

    Na eltalálta valaki?
    A város az egyértelmű volt, az tudom.
  • Unknow
    #122
    Annyira nem gáz...lehetett volna rosszabb is. Ez még valamilyen szinten találó is...
  • Prof William
    #123
    Azért nem amolyan rossz... Abba belegondolva, hogy milyen neveket adhattak volna neki...
  • Sadun Tryst
    #124
    akkor a kérdés már csak az, h ide mikor ér a mozikba. remélem max 1-2 hét csúszás lesz. és nagyon remélem, h feliratos lesz a film. vagy nagyon naív vagyok? xD
  • kirol
    #125
    Hazai bemutató 2006. április 27.
  • Unknow
    #126
    Feliratos lesz :P
  • Prof William
    #127
    Na azért...
  • Sadun Tryst
    #128
    huh, most már nyugodtan alhatok... :)

    thx az infokat.
  • mesor
    #129
    Ha jól látom a dolgokat akkor a játék legelső részét dolgozzák fel ami szerintem a legjobb is.
    De akkor egy valamit nem értek. Azt hogy a játékbeli férfi főszereplőből hogyan lett nő a filmben?
    Igazából nekem már elég unalmas az hogy szinte minden mai horror filmben női főszereplő van csak ők élik túl illetve oldják meg a dolgot.
    Ennek ellenére várom a filmet nagyon!
  • Sadun Tryst
    #130
    ez már nekem is feltűnt. de csak kapunk majd valami választ, hogy miért nő a főhős :)
  • mesor
    #131
    Aki akarja az elolvashatja a silent hill 1 történetét!
  • mesor
    #132
    Majdnem sikerült mind1 ezzel még nem árultam el semmit!
  • Davidus
    #133
    nem bírok várni:)
  • Seth
    #134
    érdekes hogy egy szóval sem említik, hogy egy játékból készült
  • Davidus
    #135
    a game bizniszben egyre több a pénz a film biznisz kárára. ráadásul az új nextgen projektekhez már komoly filmes szakemberek fognak kelleni. jó péda Spielberg aki
    egy 3 nextgen projectre szerződött le az EA-vel és nem csak a nevét fogja adni hanem részt fog venni a fejlesztésekben.
    hálivúdi producer lennék én se reklámoznám a játék bizniszt:P

    de ez csak egy összeesküvés elmélet:D
  • kirol
    #136
    Itt egy werkfilm a készülő Silent Hill -ről. Megszólal maga a rendező, a producer, sőt egyes színészek is.
    Pár jelenetet is megskubizhatunk a 14 perces videóban.

    Figyelem!!
    Mindenki csak a saját felelősségére nézze meg a vid-et, esetleges spoilerek miatt!

    Silent Hill Werkfilm
  • kirol
    #137
    Ja azt elfelejtettem, hogy a képminőség nem túl jó. De akinek nem tetszik, ne nézze meg. Ez van, ezt kell szeretni.
  • kirol
    #138
    Az adatlapon van eg furcsa dolog szerintem:

    nemzetiség: japán, amerikai, francia
    műfaj: horror
    eredeti nyelv: angol
    formátum: feliratos
    korhatár 16+

    Nem kevés ide a 16+?
  • Prof William
    #139
    A Making Of alapján inkább a 18+ kellene.

    Bár ha a gyilkolós film a Reteklubbon mehet 12+ al akkor ez simán belefél.
    Meg lehet hogy nem a kegyetlenségre, hanem a hanulati sokkolásra mennek rá. De az leszz bőven. Azok a képek+lények... Bár játszottam SH 1+2 vel de a hangoktól kirázott a hideg. :)
  • Prof William
    #140
    Ja igen egyedül az nem tetszett hogy a Making of ban mintha más lett volna a rádió sistergése mint a trailerben. Pedig ott vérbeli SH-s hang volt itt meg csak sima zaj...
  • Sadun Tryst
    #141
    ami nekem meg feltűnt és ezennel javítanám saját baromságom tudatlanságom miatt, az a hamueső. úgy tűnik sajna csak az első részben volt (és nem a filmkészítők találták ki), amit nem is értek, hogy miért kellett kiszedni és csak sima ködre cserélni a többi részben. :S

    meg a filmre simán elkél a 18as karika a képi és hanganyagok miatt. mert ebben lehet nem láncfűrésszel gyilkolnak, hanem egyszerűen semlegesítik az idegrendszered. :)
    bár nem hinném, h egy nomrális 16 éves ne tudná feldolgozni a látottakat egy filmben
  • Prof William
    #142
    :)
    Kívácsi leszek a végére... Ha jóarcok akkor az első végét hozzák be ami se nem jó se nem rossz, de talán egy kicsit pozitív. tökéletes vég lenne...

    Ha vanigény rá erős spoilerezéssel elmindom mi avolt az 1 vége... (a játéknak)
  • mesor
    #143
    Melyikre gondolsz?
    Mert volt vagy 8 befejezése neki! ;)
  • Sadun Tryst
    #144
    van 1 fix vég ami mindenképpen megtörténik, és azon felül vannak az alternatívák. mer nehogymá az SH2 ufos vége komoly legyen :D
  • Prof William
    #145
    A legnormálisabbra...
    Amikor

    Spoiler

    Főhős lenyomja a rosszarcot, majd megtalálja a lányt de babaként... Elhagyja a várost és újra felneveli. (Így már készülhet a második rész is a la Silent Hill 3 :) )

    Spoiler end.

    Mellesleg az mindig eszembe jut az ilyen filmeknél hogy ha hőseink túlélik akkor majd mi jókat fognak álmodni az ezt követő két évben... :)
  • mesor
    #146
    A spoiler nem sikerült! :D
  • Sadun Tryst
    #147
    én még csak most toltom az első részt (még mindig...), de tudtam a történetét az első résznek. bár a poén az volt, h leginkább a 3. rész végigjátszása után néztem meg, h mi is volt az első részben :D
  • vg
    #148
    A filmben Sean Bean az egyetlen férfi szereplő??? Az imdb.com írja, hogy eredetileg nem is volt férfi szereplő a filmben, aztán visszadobták a forgatókönyvet, és ekkor került bele Sean Bean karaktere...
  • Sadun Tryst
    #149
    2 férfi szereplő van. a női főhős férje (sean bean) és egy másik férfi aki vele tart silent hillbe.
  • vg
    #150
    IC
  • lashy
    #151
    Ezt láttátok már ??? Silent Hill Tv spot and klip
    NAGYON durva ....
  • Prof William
    #152
    Hangulat! Hangulat! Hangulat!
  • kirol
    #153
    Na, már csak 3 nap.
  • vg
    #154
    Várjuk, várjuk!
  • mesor
    #155
  • Prof William
    #156
    3? Nem 27-én jön?
  • kirol
    #157
    Az USA -ban 21-én lesz a premier.

    Az itthoni bemutató dátuma pedig: 2006. április 27. És 18 éven aluliak számára nem ajánlott! Ez is feliratos, de akkor minek a csúszás?
  • Prof William
    #158
    Azt hittem mindenütt 27... De így legalább lessz pár napunk, hogy a kritikákat elolvassuk., Miket gondolnak az emberek rólla.

    Remélem normális vége lessz... Mármint nem valami sz*r végső csavar, vagy értelmetlen vég... Teli van a t*k*m az olyan múvikkal, hol csakazért i beleraknak valami kétértlmű befejezést. (Gyilkos mégsem hlm meg, főhős mégsem menekül meg, jason kinyitja a szemét a tó fenekén.)
    Nem azt akarom hogy Heppiend legyen hanem azt hogy Silent Hill End legyen! Kicsit szomorkás, de reményteljes... Nekem a SH játékokból, is ezek a végek tetszettek. Pl. A 2 Leave vége. Főhősünk lehagyja SH-t és megpróbál a felesége nélkül élni. (Mint kiderül az egész Game lényege az volt hogy eljuthasson a feleségéhet és ezt a két szót mondhassa... forgive me... tökéletes...)

    Szóval reméllem hogy a végét nem szúrják el.
  • kirol
    #159
    Engem pl. nem érdekel senkinek a véleménye. Majd én eldöntöm, hogy nekem tetszik e, vagy sem.
  • kirol
    #160
    Hm, holnaptól az amcsik már megnézhetik. Mi meg várhatunk.