1152
Silent Hill
  • Csibusz
    #1152
    ha kell vegyél fel msnre
  • Istencsászár
    #1151
    Nem érezted át és/vagy nem játszottál a játékokkal:)
  • Klemice
    #1150
    az első rész eléggé gagyox volt szerintem... :S
  • Kmarha
    #1149
    Ha már a hangulat meglesz az első részből akkor rossz nem lehet
  • sorrow
    #1148
    Igen és továbbá... Kara rejtélyes múltjának titkait fogja kideríteni, mert ez a lány nagyon titkolózik vagy csak szimplán amnéziás.
  • Katarn576
    #1147
    Kb ez a fordítás szövege: A Silent Hill második részében Brett Cartland újságíró a Maine-i Portlandbe utazik hogy Silent Hillről, az elhagyott bányász városról egy dokumentumfilmet forgasson. Egy rejtélyes fiatal nővel, Karával, az átváltozott bevásárlóközpontban találkozik. A kijáratokat eltorlaszolják, és a bevásárlóközpont egy ismeretlen szekciójából furcsa zajok sorozatai vezetnek elképzelhetetlen terrorhoz...
  • sorrow
    #1146
    Az imdb-n van egy lehetséges (Plot Summary) története a 2. résznek

    HA jól értem akkor bevásárlóközpontban bolyongunk? (SH3 deja vu)

    link
  • sorrow
    #1145
    Tényleg nincs sok, egy dátumon kívül: 2008 szeptemberre várható.
    SH2 az imdb-n
  • sorrow
    #1144
    Csak amennyi a silenthill.hu-n van:

    Gans, az első Silent Hill film direktora bejelentette, hogy már útban van egy második SH film, mely orvosolni szándékozik az első rész betegségeit.
    Gans a francia DVDrama magazinnak adott interjújában megerősítette: "Valóban lesz Silent Hill 2. A film hivatalosan zöld utat kapott, és szépen haladunk vele. Miután befejezte a Driver adaptáción végzett munkálatait, Roger Avary fogja megírni a forgatókönyvet, Neil Gaiman-nal együttműködve."
  • Csibe001
    #1143
    IMDB-n nem írnak semmit róla vagy csak én nem látom. :(((
  • Fido4life
    #1142
    na van valami info hogy készülget esetleg egy második rész.. egy ilyen filmet nehogy már folytatás nélkül hadjanak :D
  • Csibusz
    #1141
    ja akkor oké:)
  • Fido4life
    #1140
    én is ugyanezt kérdeztem
  • Csibusz
    #1139
    Juj tényleg nem:S csak egy nagyon idióta vágás volt viszont benne igy átugorták:S Tényleg az Égetés benne volt?
  • I.C.ram
    #1138
    Pedig a templomos résznél is kivágtak egy csomót, mikor az a késfejű lény letépte a bőrt a csajról.
  • Seth
    #1137
    nekem nem tűnt fel a vágás ott
  • donidarko
    #1136
    Hali. Honnét tudom letölteni ezt a fimet a netről? Nem torrentes kellene!!
  • Csibusz
    #1135
    Hát belenéztem de mikor a wc-s résznél egy jódarabot kivágtakXXD Utána hagytam inkább és néztem a Jetixet:D
  • Fido4life
    #1134
    az égetés megvolt ?
  • Prof William
    #1133
    Nekem úgy tűnt hogy amikor megtalálja a szögesdrótos hullát akkor mintha máshogy lett volna mutatva. Nem mutatták teljesen a csákót... Úyg rémlik hogy DVD-n jobban látszik. Majd megnézem...

    Lehet hoyg egy direkt TV-s verzió volt...
  • Atisz #1132
    Nekem úgy tűnt hogy bár a "kemény" részek nem voltak kivágva, bizonyos jelenetek hiányoztak...
  • hellnight
    #1131
    Ejj de jó, hogy eddig nem néztem a filmet. ez a szinkron borzalmas :S
    Asszem holnap inkább megnézem angolul :D
  • wesker24
    #1130
    újabb reklám
  • Mincsi
    #1129
    2. reklám -.-
  • kirol
    #1128
    Hát ha jól hallottam, akkor Orosz Anna a magyarhangja, az ő hangja meg tök jó szerintem. Legalábbis én szeretem.
  • Istencsászár
    #1127
    Olyan marha sok főszereplő van benne:)), sztem jók nincs velük semmi gond, de ezen kár lenne megint vitázni, eredetibe a legjobb minden és [pont]
  • Mincsi
    #1126
    az az egy biztos, nem jó a szinkron!
  • Prof William
    #1125
    Nekem mindenstre megvan DVD-n + nem is leszek TV közelben de majd írjátok meg milyen lett...
  • espio
    #1124
    Hamár a vagdosásánál tartunk, akkor én sztem a Viasat 3 viszi el a pálmát. Láttátok azon a csatornán vmelyik Buffyt-t? Pl. Pedig 4 éve olyan szép volt vágatlanul 16-os karikával du 4 körül. Silent Hill tuti hogy vágatlan lesz... Mert ha mégis, a felét minimum ki kéne vágni. Egyébként nem hittem volna hogy ilyen gyorsan a tv képernyőre kerül...
  • winnie
    #1123
    "Inkább az RTL szokott vágdosni, nem a TV2."

    mindenki szokott. az mtv és az hbo is. sőt, továbbmegyek. eleve a rendezők is elkészítik a tévéverziót, hogy amerikában lemehessen a tévében.
  • Evin
    #1122
    Inkább az RTL szokott vágdosni, nem a TV2.
    Volt vmilyen film, este 22 után ment, 18-as körrel, és még így is volt, amit kivágott az rtl!
  • Atisz #1121
    Nem hiszem. 18-as karikával adják és 22:00 órás kezdettel. Ezen tényeket figyelembe véve szerintem vágatlan lesz.
  • Fido4life
    #1120
    a felét tuti kiveszik..ha nem többet..
  • Prof William
    #1119
    Vajh hány reklám és hány vágás lessz benne...
  • kirol
    #1118
    Na bakker én is most láttam, hogy csütörtökön 22.00 kor lesz a TV2-ön a Silent Hill.
    Elég hamar bekerült.
  • Csibe001
    #1117
    Na igen. :)
  • Atisz #1116
    Ez nem hinném hogy probléma.
  • Csibe001
    #1115
    Ez a te problémád. ;)
  • Atisz #1114
    Nos 300-zal kapcsolatban már írtam az sg-s cikkes fórumba eleget, akit érdekel olvassa el. Nem fogom újra leírni.
    Én nem a vizuális hatásokért nézek filmeket, röviden ennyi.
  • Mincsi
    #1113
    most is jó a magyar szinkron!
    nagyon dícsérik is a magyar szinkront, nomeg ezért jó a vígjátékokat nézni, maga a nyelvezetünk miatt!