172
Élet értelme, saját célok az életben
  • Scholes18
    #172
    életem célja hogy én legyek a 172. hozászoló.

    jéé! Az vagyok, elértem életem célját!!

    na , mentem meghalni, bye!
  • Sadun Tryst
    #171
    :D
  • The Garrett
    #170
    s ez hogy jön ide. Topik alcímet is elkéne olvasni
  • Prank
    #169
    szal te csak egy következmény vagy?:)
  • hen-tes
    #168
    én azért élek mer enyám meg apám megcsinált, hogy miért kérdezzétek tőlük
    nincs több hozzáfűzni valóm
    száksz topig D:
  • The Garrett
    #167
    Nah nekiültem és elolvastam az egész ember tragédiáját.

    TÉnyleg az van benne amit énis mondtam , majdnem szóról szóra. Zsír. Lehet írok énis 1 könyvet ;)
  • The Garrett
    #166
    ehh :D
  • Astaroth
    #165
    jó nő = lyuk + valami amit nem lehet leírni
    Te szerintem csak a lyukra gondoltál.:)
  • The Garrett
    #164
    miköze a 2 nek egymáshoz? :D
  • Astaroth
    #163
    Szerintem úgy kezdődik hogy nem lesz jó nőd ha nem vagy boldog.(munkád az lehet,de ne az határozza meg az életedet hogy mit dolgozol...)
  • PResident Evil
    #162
    csá :D
  • Instict
    #161
    igen, megyek alszok!:) légy jó! szia!
  • PResident Evil
    #160
    meghátrálsz ? :P
  • Instict
    #159
    :DDDDDDDDDDDDD
  • PResident Evil
    #158
    huá :DDD markolj meg :P
  • Instict
    #157
    neked is eszedbe jutott! én tudom!:DD
  • PResident Evil
    #156
    lol :D
  • Adi
    #155
    És, hogy végre legyen már meg a kurva jogsim.. hülye korhatár!:D
    És, hogy bulizak, meg csajozak, meg aludjak, egyek-igyak és élvezzem az életet míg lehet!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
  • Adi
    #154
    Azzért élek, hogy kurhassak folyamatosan és hajthasam a ribiket!!
  • Instict
    #153
    tudtam!:DD
  • The Garrett
    #152
    jahh :D épp rád gondoltam :D
  • Instict
    #151
    rejtett erotikus vágyak! :DDD
  • Instict
    #150
    ügyes vagyok, mi?:D
  • Shaman
    #149
    Ha ezt mindenki így fogná fel,akkor az a szó,hogy "társadalom" nem létezne... Mindenki saját öntörvénykezést csinálna,elég nagy káoszba fulladna minden...
  • The Garrett
    #148
    Hmm én meg célbavettem a kólásüveget... :DD
  • PResident Evil
    #147
    eddig sikerült...
  • Instict
    #146
    igen, az én célom, hogy életbe maradjak! :DDD
  • nemcsakfeel
    #145
    világ megváltó álmok kergetése... ez már olyan lejárt feeling.
    mit érsz vele hogy megölsz egy - két - három embert? ezzel asziszed megváltod a világot ?
    Hát a nagy lófaszt érsz el vele. Semmi de semmi az égvilágon nem változna meg. Ez nem egy amerikai akciófilm ahol egy kis szar senki megmenti a világot, mert ő a főokos... ha van két hónapod, ülj le és olvasd el alaposan háromszor a bibliát.
    Aztán ébredj fel arra hogy lógsz egy lámpavason.
  • The Garrett
    #144
    Te még élsz? :DDDDD
  • Sadun Tryst
    #143
    :D
  • PResident Evil
    #142
    az én életem értelme hogy a világ összes mellét lefényképezzem
  • Instict
    #141
    ott a pont! :DDDDDDDDDDD
  • Sadun Tryst
    #140
    egy olyan embert akiről mindenki tudja, hogy drogot terjeszt és kurvákat futatt? olyanról nem 1értelmű, hogy halált érdemel? de erről én már rég letettem. nekem még nem egyértelmű az, hogy 1általán miért jöttem a világra... szal még nekem sokmindenre kell rájönnöm. talán az elkövetkező 2 hónap pihenés majd segít. aztán majd meglátjuk. happy end lesz-e vagy puskacső...
  • The Garrett
    #139
    ti túl sok kill bill-t néztek.
  • Calver
    #138
    hát figyu, én ugy vagyok vele hogy mindenkinek a bosszúja a sajátja, és csak az övé. és honnan tudod hogy bűnös-e akit megölsz? itt a bizonytalansági tényező. ha látom hogy vki pl egy állatot kínoz, akkor persze azonnal nekimegyek és általában nem azzal a céllal hogy megöleljem. egyik haverom bátyjának a fejétől pl néhány napja jópárszor huzott el pár centire egy vascső, amiatt amit a kutyájukkal akart csinálni - a mázlija az hogy nem csinált, különben azt hiszem agyvelős lett volna az a vascső. és mondjuk rendőrség... én már jóideje leszarom azt hogy élek vagy halok, ha egy ilyet elkezdenék mint amit ti akartatok nem érdekelne hogy elkapnak, egyszerűen megölném magam hogy jelezzem nekik - "kinyalhatjátok a seggem, igazság nagy őrei, engem soha nem fogtok meg". igen, továbbra is érdekes gondolkodás. na jó, erre azt mondani hogy érdekes olyan mint egy undorítőan ronda nőre azt mondani hogy furcsa arcú..
  • Sadun Tryst
    #137
    egy ideig én ezt vettem életcélnek.
    haverokkal összeállunk és mi leszünk az igazság. bűnözőket, és CSAKIS bűnözőket gyilkolnánk! jó móka lenne, de sajnos a rendőrség hamar lekapcsolna minket, így dobtuk az 5letet... ^_^
  • fm
    #136
    direkt írtam így,örülök,hogy feltűnt ;)
  • Calver
    #135
    elviselném, viszont meglehetősen durván ügyelek arra hogy ne ártsak senkinek. illetve a beszólás-visszaszólás elven ok, de beszólogatni se szokásom. viszont mindennél jobban gyűlölöm azokat az embereket akiket mindenki kihasznál és lenéz, ők pedig hagyják magukat. amikor egy ilyet látok kedvem lenne kést rántani és megszabadítani őket az életük kínjától, már ha máshogy nem lehet segíteni rajtuk...
  • Sadun Tryst
    #134
    és te ártasz vkinek? elviseled a büntetésed? :P
  • Calver
    #133
    én t'om, viszont minden kaotikus létem ellenére vmilyen szinten én is egyensúlyra törekszem - aki segített nekem annak én is segítek, aki valaha is bántott azon bosszút állok. úgy a jó!