37048
  • MaSzKa
    #526








  • MaSzKa
    #525


  • MaSzKa
    #524




  • MaSzKa
    #523
  • MaSzKa
    #522
  • öregember
    #521
    vectra
  • MaSzKa
    #520
    ide ahogy elnézem nem csak lökös kell
  • desigo
    #519
    Q7-re egy hűtő meg egy lökös többe lehet mint az egész Astra xD





  • Vlala #518
    A felni nem semmi.
  • desigo
    #517
    hát ezt jópáran nem élték túl az tuti :/
  • MaSzKa
    #516
    http://uk.youtube.com/watch?v=dMuuYcTboOg&feature=related
  • MaSzKa
    #515
    http://uk.youtube.com/watch?v=GSEd1KLeTdo&feature=related
  • MaSzKa
    #514
    ja most már jó


    amúgy most láttam valaki linkelt 1 ilyen videot valamelyik autós topicba ott tele van összetört méregdrágaautókkal
  • MaSzKa
    #513
    x-ek jönnek be
  • desigo
    #512


  • MaSzKa
    #511
    amugy 1 hete volt nem is hallottam róla

    nem kapta fel a média
  • desigo
    #510
    az anyósölés oldala sértetlen maradt ...
  • MaSzKa
    #509
    nem lettem volna kocsiba
  • desigo
    #508
    Wéber Gábor egyre jobban van a balesete óta



    "A bukósisakom megrepedt, az ülés kuka, de a fejprotektor megmentett egy komolyabb nyak- és fejsérüléstől, a teljesen rám szabott ülésméret és a mindig szorosra húzott hatpontos öv pedig néhány belső sérüléstől is megóvott. Persze szerencsém is volt, hisz ennél a balesettípusnál sokkal rosszabbul járhattam volna."
  • desigo
    #507
    5-el lejjebb...
  • MaSzKa
    #506


    Leírás:
    A MiG-29-es vadászrepülőgép a repülőtér kifutópályája felett alacsony áthúzást hajtott végre, de a manőver nem sikerült, a 44-es főutat megrongálva a gép lezuhant és kigyulladt. A pilóta sikeresen katapultált.
  • MaSzKa
    #505
  • MaSzKa
    #504
  • MaSzKa
    #503



    Leírás:
    A Ford Fiesta az Alkotás utcában a Déli pályaudvar felől a BAH csomópont irányába tartott, amikor az autó lefulladt. A sofőr menetközben megpróbálta újraindítani, de eközben majdnem nekiment az út közepén lévő járdaszigetnek, ezért jobbra elrántotta a kormányt, s felszaladt a MOM Park előtti járdára, ahol kiütötte a gyalogosvédő korlátot, majd egy lámpaoszlopnap csapódott. Az oszlop megdőlt és megrongálta a bevásárlóközpont díszburkolatát. A fiatal nő a biztonsági övet nem használta, kifejelte a szélvédőt és a karját is eltörte. Amúgy nem a saját, hanem a barátnője autóját vezette.
  • MaSzKa
    #502
  • Dudu Tekh
    #501
    150km/h val szaguldott lefele a volgy fele mert a varos egy volgyben van es az ut vizes volt, kicsuszott, nekiment egy villanyoszlopnak es a kocsi kette szakadt,a 4 halott 17-25 ev kozott voltak
  • SimaSuna #500
    ijenkor vágnám el a torkát annak aki figyelmen kívül hagyja a kresz szabályait.
  • SimaSuna #499
    valszleg túlgyorsan hajtott...elvesztette uralmát..megpördült..és telibe találta a villanyoszlopot...
  • MaSzKa
    #498
    durva

    és hogy történt?


  • desigo
    #497
    Ez meg éjszaka történt nálunk :(

    Megint a vétlen teherautósofőr halt meg :(
    Plusz a 27 éves buszsofőr lábát valószínű le kell vágni...

    Busz, teherautó és személygépkocsi halálos karambolja

    Egy Opel Corsa személyautó az Ady Endre sétányon haladt a Szabadság út felé, ám a kereszteződéshez érve figyelmen kívül hagyta a stoptáblát, és a neki balról érkező, a 3-as főúton haladó, Bova típusú autóbusz elé hajtott. A busz vezetője vészfékezett, megpróbálta elkerülni az ütközést, de nem járt sikerrel, nekiütközött az Opelnek, valamint a szemből érkező konténerszállító pótkocsis teherautónak. A személyautó szintén a teherautónak ütközött. A konténerszállítót vezető 56 éves férfi a helyszínen életét vesztette, az Opelben egy súlyos és egy ember könnyebben sérült. A busz vezetője életveszélyes állapotban került kórházba. A buszon még hárman súlyosan, tízen könnyebben sérültek.









  • Dudu Tekh
    #496
    klick most
    bocs
    a kepre kattintsatok a siteon es nezzetek tovabb
  • Dudu Tekh
    #495
    most haltak meg negyenm a multheten nalunk
    remelem muxik a site :|
    katt
  • zoolee
    #494
    Idióta motoros..:C
  • BECKHAM7
    #493
    ez én láttam, kint volt 2-3 éve autókiállításon
  • M@TriX
    #492
    jah, ez már jó régen volt és jó druva...
  • desigo
    #491
    Egy kezdő motoros a Hondájával 250km/h körül oldalról belerohant egy
    Golfba egy kereszteződésben Svédországban. Olyan gyorsan ment a
    motoros,hogy szó szerint fékezni sem maradt ideje. A Golf a becsapódástól három métert repült a levegőben és a tetején landolt. Mindkét utasa és a motoros is azonnal meghaltak. Mindhárom holttestet az autóban találták meg.

    Miután lezárták a nyomozást, a kocsit "kitakarították" és kiállították a Stockholmi Motor Vásáron balesetmegelőzési célzattal (mi történhet egy motoros balesetnél.







  • Nohab
    #490
    Előszőr még az volt :D
  • Nohab
    #489
    Jó, de ez egy bábu :D
  • öregember
    #488
    te ha látsz a filmekbe egy kézlevágást, elhiszed ? ....
  • zoolee
    #487
    Nemvágom maszka, hogy miért nem merted berakni, és miért engem kértél meg, na mind1.