37060
  • bertino
    #938
    "bár nem lep meg, hisz lehetsz vagy 20 éves, tuti első élményed volt"

    nem megy ez neked, megint csak magadnak mondasz ellent, mind1, hülye vagy :D
    részemről téma close ezzel.
  • SimaSuna #937
    még régebben..5-6éve..P205 Turbo (rallye) autót próbáltunk...60al kanyarban túl tövön mentünk, megdobott a padka...
    2t pördültünk a tengelyünk körül..az öv megmentett :)

    a kocsikba is 4*os öv kéne :D
  • solo
    #936
    Ha bevágja a tarkóját, halántékját akkor vége...


  • DJKonya
    #935
    nem hiszem hogy egyről beszélünk, ez nem opel corsa volt valami nagyobb inkább ford focus vagy valami de már nem emléxem


    #932<---tudom én, ismerősöm bicivel halt meg, valahogy belement az árokba ami ilyen betonnan volt ki"falazva" 3 hétig kómába feküdt aztán meghalt
  • solo
    #934
    Jah, ma olyat láttam, hogy...
    Voltunk gokartversenyen..Volt egy kis baleset, hülyék minket néztek, jö9tt egy suzukis, megállt segÍteni, erre jött egy vw passatos, nézelödött, és gyök2 vel telibevágta a szutykot.: D
  • desigo
    #933
    jogos...

    pl ez...

  • öregember
    #932
    80-100-120-nál is lehet úgy ütközni, borulni, hogy utána a tűzoltók szednek ki, nem kell ehhez 200....
  • solo
    #931
    Ehmm..Ez nem egy olyan baleset vol, hogy valami család kanyarodott fel egy felhajtónál, és oldalbavágták őket?
    Azthiszem, egy ope corsa volt aminek nekimentek....
    Egy egész család indult balatonra abban a kocsiban :(
    Ismerős mesélt róla, és most ez jutott eszembe.
  • öregember
    #930
    a figyelmetlenség, a túlzott önbizalom, a "hibázás" (az emberi hülyeség) nem akadályozható meg megemelt büntikkel
    csak vegyük példának az előzésekből származó frontál baleseteket ahol nem tudja felmérni h milyen messze van a szembejövő.........
  • DJKonya
    #929
    hát azér legyen akár milyen autóm szerintem nem érdemes állandóan taposni neki 200-250-el ha olyan kocsim LENNE mert nem akarok ilyenbe vagy ilyenbe kikötni, bár az elsőben már feküdtem a másodikat nem akarom kipróbálni:P
  • desigo
    #928
    naponta átlagban 3-an halnak meg az utakon
    ennyi

    bár most mondták,hogy amióta felemelték durván a büntetéseket azóta drasztikusan csökkent a halálos balesetek száma ...
  • DJKonya
    #927
    volt egy baleset vagy 5 éve a szomszéd faluban, egy roma család a kocsival át akart menni a vasúti átjárón de állítólag nem működött a lámpa vagy nemtudom de nem áltak meg, jött az interpici vagy miaz és jól elcsapta de nem telibe találta hanem az eggyik ütköző elkapta a bal hátsó ajtót, mondanom sem kell hogy a 3 éves kisfiúnak esélye sem volt, és nem tolta el a kocsit a vonat hanem szerintem pördült eggyet a levegőben és fejtetőre érkezett a kocsi, az apa megúszta karcolásokkal a felesége meghalt a kisfiuk meghalt és a kislánynak semmi baja sem lett az ijedtségen kívül, nagyon rossz érzés volt mikor látod hogy egy kisgyereket előtted raknak bele a fekete zsákba minden csupa vér....... csúnya volt nagyon.


    ez is volt vagy 5 éve mikor mentünk a balcsira asszem emődnél mentünk fel az M3-asra mert még akkor csak addig volt kész, és nem mentünk vagy 10 km-ert mikor látjuk hogy tűzoltók roham mentők rendőrök ott villognak mikor közelebb értünk egy "valamit" láttunk mert annyira szarrá tört hogy az mindennek kinézett csak autónak nem, később a rádióban hallottam hogy ott 4-en haltak meg.
  • MaSzKa
    #926
    nekem faszán megyaz is

    oedig csak 4Mbit-es a netem

    1video meg semmi ahhoz képest

    a modemek/lassú net ideje lejárt 5éve
  • öregember
    #925
    ha egy nagyméretű kép megnyitása belassítja a betöltést, akkor vajon egy videóra mit reagál ? szerinted.... (lásd: milyen autót láttál... topik)
  • MaSzKa
    #924
    szted feleslegesen találták ide ki az sg-re a videóbeszúrást?
  • öregember
    #923
    maszka, én elhiszem h videómániás vagy...... de ...... ezeket nem lehetne linkben inkább ?
  • MaSzKa
    #922
  • öregember
    #921
    nagy az arcom ? mire nagy ? hm ? te sem tudod, csak ez "jól hangzik" azért írod. Köszönjük Emese !
    pont leszarom h hány éves vagy
    ha elvágod az ujjad, leírod, h ÚRISTEN majdnem elvéreztél ?! "hihetetlen szörnyű hülye vagy"
  • bertino
    #920
    igen tudom, hogy baszódnának meg azok is néha :DDDDDD
  • bertino
    #919
    semmi közöd hozzá, mi módon forumozom, mondtam, hogy nagy az arcod :\

    koromat illetően hiába tippelgetsz, ha asse tudod ki vagyok, ezzel csak magadat járatod le.
  • SimaSuna #918
    nem problémázok, de nem tudsz mit tenni ha ő így reagált rá..

    ez van :)
  • öregember
    #917
    " egy renault megane-t láttam, az auto motorháztetejének közepe totál összetört, középen a szélvédő totál összetört szintén, földön pedig a mentők hordágyon látták el a sérültet, de csupa vér volt ő is "

    suna, nekem a leírtak alapján nem úgy tünik h ez PONT az orra előtt történt, amúgyis egy ilyen történés kb 3 mp-ig tart
    de olyan intenzitással mesélte el mintha összedölt volna egy toronydaru és épp egy iskolabuszra dölt volna, kicsit "pánik" jellegűen adta elő, ezért szóltam le (ugatni a kutyák szoktak)

    mé kéne visszavenni az arcomból ? ebben mi az arcoskodás ?
  • Szabi1991
    #916
    sztem ő úgy értette, hogy hol van a Kő Bánya... :DD

    amúgy én is gyakran járok a Kőkire :)
    [nem messze lakok onnan, és a tanuló autósok is ott szoktak tanyázni.. :]
  • SimaSuna #915
    ritkán lát az ember olyat h pont a szeme előtt történik..

    láttam én is frontális karambolt, ütöttünk el kutyát..
    és ijenkor kicsit nagyobb "hévvel" kedvel meséli másnak az ember..

    most ezért kell leugatni a másikat?..
    lehet h te többet láttál..és? ettöl keményebb vagy és beszólsz másoknak?...

    jah, és 20 már vagy páréve elmúlt!

    én aztért az arcomból visszavennék...mégiscsak 1 fórum ahol tapasztalatok/élmények cseréje folyamata zajlik...
  • öregember
    #914
    a sötétség birodalma, 73. rész
    (köszönjük Emese)

    #913 : kb olyan elánnal mesélted el mintha egy csuklósbuszba rohant volna egy benzinszállító.....
    nap mint nap történik gázolásos baleset, nemtom mit kell ekkora "lendülettel" előadni ("hihetetlne szörnyű")
    bár nem lep meg, hisz lehetsz vagy 20 éves, tuti első élményed volt
  • bertino
    #913
    ehhez ismét csak tapsolni tudok.
    majd amikor téged basznak el és beledöglesz, majd így fogok mesélni rolad minden szemrebbenés nélkül.

    szerintem vegyél vissza az arcodból :|
  • bertino
    #912
    kőbánya az kispest mellett van.
    a köki egy metróvégállomás kőbánya-kispest határán, kedvedért elmondom - nyilván ha tudnád nem tettél volna fel ilyen láma kérdést.

    de azért... köszi az észrevételt.
  • n003
    #911
    :DD ez így igaz sőőt ahány szemtanu annyi féle verzijó :D
  • desigo
    #910
  • desigo
    #909
    ehhez már tehetség kell...

  • iszakos
    #908
    Ismerős a szitu,hogy a nézelődők mindig okosabbak mint aki elszenvedte a balestet!
  • desigo
    #907
    10 éve volt
    találd meg...
  • n003
    #906
    :))
  • öregember
    #905
    ja MEGVAAAAN
    ilyennel mentél ?
  • desigo
    #904
    de a canga a nyanyával egykorú volt xD
    80+
  • cicai
    #903
    XD
  • öregember
    #902
    pedig elég ritka manapság h biciklin van első sárvédő ráadásul még oldalt is
  • desigo
    #901
    Én már sajna elütöttem egy kerékpáros nénikét
    örökzöld mögül lazán szétnézés nélkül keresztül akart biciklizni az úton
    Esélyem nem volt megállni.A jobb első sárvédőnek ütközött és repült vagy 5 métert.
    lett egy lyuk a homlokán és ömlött belőle a vér
    nah az kemény volt
    szerencsére nem lett komoly baja,már másnap hazaengedték a kórházból
    5 perc alatt lett kb 100 nézelődő akik mivel nem tudták,hogy hogy történt ott ugattak,hogy elütöttem
    szerencsére a rendőrök és polgárőrök egyből leállították őket...

    Szal ilyet átélni az a durva.
  • öregember
    #900
    gázolás





  • öregember
    #899
    köki melletti kőbánya ? az hol van ?