37060
  • Nohab
    #978
    Ennél jobban nem is reklámozhatták volna. Így a többi hülyegyerek is elkezd rekordokat döntögetni. Jobb lett volna, ha nem hozzák nyílvánosságra.
  • solo
    #977
    Megy az az EVO többet is...
  • gotchaaa
    #976
    Én meg majd egyszer megtanulok helyesen írni...
    Még egy öngyilkosjelölt :-)
  • gotchaaa
    #975
    Mégegy (ön)gyilkos jelölt.
  • Attis38
    #974
    Azzal nincs is baj,ha uram'bocsá néha az ember picit szabadon engedi a csikókat(persze,ha nem veszélyeztetsz senkit,a kommenteidet olvasva,Rólad nem is feltételezem),szerintem ez bármelyikünkkel előfordult.Jó ötletnek tartom azt,amit noob említett,hogy az ilyen autók vezetőinek kötelező legyen egy vezetői program a Ringen,ahol biztonsággal tudják gyakorolni,hogy kell megfogni a gépet kritikus helyzetben.De az általad említett teszt sem elvetendő ötlet.
  • autoszimulator
    #973
    no meg ugye a másik autóstárs sem elhanyagolható... Mert mehetek én akármilyen lassan, figyelmesen, ha egy tajparaszt oldalról a kereszteződésben belémdriftel... És még akkor is nekem lenne lelkiismeret-furdalásom, ha neadj isten történne valami a velem utazókkal.

    Én is viszonylag nagy teljesítményű kocsit kaptam a seggem alá, akkor még kevés gyakorlattal, igaz 19 éves voltam már. De soha nem fordult meg senki fejében, aki beült mellém, hogy valami baj lehet emiatt, sőt mindig megkérdezem, hogy bírja-e a sebességet, vagy menjek lassabban akár, mint a megengedett... Nekem is érdekem... Szüleim sem féltek ettől, és magamtól sem száguldozok.. Álszent sem akarok lenni, mert nem csak 90el megyek a sorban, előzgetek is, volt is már kényes szituáció, de azért próbálok óvatosan, normálisan menni.

    Szóval erről az oldalról nézve meg valahol kicseszés a megszorítós rendszer, ami általánosan korhoz köt dolgokat... Inkább valamiféle tesztekkel kellene a KRESZ-t támogatni, mint az sok cégnél is van, IQ, EQ, meg társai
  • desigo
    #972
    1-Nem csak,hogy az utasok hanem az ártatlanok a környezetben (gyalogosok,stb)
    2-A műszaki az csak pénzszedés.Mindenki megkapja aki fizet (eleget)
    3-Mindig is lesznek arcoskodó fiatalok ez ellen nem lehet tenni
    van akinek 500 ezer Forintos büntetés is csak aprópénz
    4-külföldön sem tűrnék meg...
  • iszakos
    #971
    Korábbi hsz.-ekben már elég sok mindent leirtam ezzel a témával kapcsolatban,akinek van kedve hozzá az lapozzon oda.
    A következők jutottak az eszembe még a kommenteket olvasva:
    1. Ne azt nézd,hogy a te sz.ros életed maradjon csak,az utasaid élete is ugyanannyit ér mint a tiéd!
    2.Az ilyen sufni tuningos mocskokkra,az életbe nem adnék érvényes müszakit az biztos!
    3.Addig könnyen lehet legénykedni,amig nem a TE gyereked hal meg egy balf.sz miatt,vagy talán az inteziven összeszedik hónapok alatt.
    4.Akinek meg nem tetszene a rendszer az menjen akkor külföldre nyugodtan,legalább javul a közlekedési statisztika az országban!
  • Attis38
    #970
    Riszpekt!
  • solo
    #969
    Neokoskodj :)
  • n003
    #968
    jó autóskesztyű és jóó az :)
  • Máté94
    #967
    Azt a kormányt öröm lesz elfejelni:D
  • solo
    #966
    Nem 10 millás.....Csak 1, mivel már 86 os...És momo fa sportkormáyn meg minden, nekem ezért kell.
  • solo
    #965
    Nem vagyok idegbeteg ako 2 kilóval tolja a városban.
  • autoszimulator
    #964
    Hát nemtudom, de igazából valakivel menés/hazamenés során nem feltétlenül kell ismerned azt, akivel mész valahova, mert lehet, hogy pl nem a te közvetlen haverod, stb. Szerintem azé a felelősség, aki a volán mögött ül.. Én így tekintek mindig a dolgokra, mikor valaki beül mögém/mellém. No meg beköttetem az övet, ami a lent említett balesetben is segíthetett volna...
  • autoszimulator
    #963
    hány olyan embert látok aki kiszáll a 10 millás kocsiból, és mindenki csak visít rajt, akkora idióta, és olyan suzukis srácot is, akinek jobb nője van mint neked mondjuk lehetne :) Nem az számít milyen kocsid van, de idővel majd belátod
  • Attis38
    #962
    Ezzel is maximálisan egyetértek.
  • Attis38
    #961
    Na itt kezdődik a bibi Hogy a sok elkapatott kispöcs égőnek tartja a Suzukit,Opelt,stb. Nem baj,sufnituningolt Bömös,Merdzsó,Golf,az kell a te korosztályodnak,három roncsból összehegesztve,nagy hang-nagy spoiler.Nyomd csak neki,tudod,várják a vesédet
  • Attis38
    #960
    Mert te vagy személyesen Senna reinkarnációja,ugye?Igenis tessék fokozataosan megszokni az erősebb gépet.Nem hinném,hogy a szeretteid boldogok lennének,ha naponta ücsörögnének az ágyadnál az intenzívosztályon.És még akkor nem is mondtam a rosszabbik esetet...
  • Máté94
    #959
    Nem az autótól függ,hogy milyen az autó hanem attól,hogy milyen a vezetési stílus.Mert egy vonat ugyanúgy elcsaő egy swift mint a egy Mercit.Egyik autó se biztonságosabb a másiknál mert sosem tudhatod,hogy mennyivel mennek beléd:)
  • solo
    #958
    1.Nemégetem magam ilyen szarral
    2. halálgép, nemakarok egy ilyen szaba megdögleni: C Ha nem is az én hibámból: C
  • solo
    #957
    Otthon van a 300 e merci, : CCC
    És abba biztonságba érzem magam.: C
  • DJ BP
    #956
    mert 17 évesen k*rva fontos szempont ez...
  • n003
    #955
    mér mivel akarsz? :)) amúgy egy kezdő soffőrnek énis meghatároznám miaz a max amit vezethet (kecskét pórázon :D főleg neked)
  • solo
    #954
    Ahamm, 3 év mulva bevezethetik, miutánn én letettem a jogsit: CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC

    Lóf@szt! Ha bevezetik abban a pillanatban lépek innen a francba ....
    Nehogy már suzukival járkáljak...: SSS
  • n003
    #953
    de azért halkan megjegyezném azt is hogy az meg az ő felelőségük (volt) hogy beszálltak abba az autóba
  • Attis38
    #952
    Azt nem mondtam Viszont az tény,hogy pont a mai 16-20 éves korosztály érzi úgy,ő kurvára jól vezet.Aztán rendre kiderül,ez nem árkádjáték,de ekkor már késő ,és megszívja,mint a torkosborz Vagy elkéri/elcsórja apa/anya,nővér/hugi/stb. szuperautóját,vagy igénytelen sufnituningolt gány járgánnyal nyomja a közúton,ami a csövön kifér.Lehet,ez neked mókás,de belegondoltál,mit szólhattak annak a lánynyak a szülei,mikor a bekopogtató zsernyákok elmondták a szomorú hírt,hogy a kamasz gyermekük nincs többé? Mert egy kevés vezetői tudással,de nagy arccal rendelkező barátja a halálba kocsikáztatta?
  • Máté94
    #951
  • n003
    #950
    hujje :DD
  • n003
    #949
    édesapám testnevelőtanár és tudna erről mesélni mennyire nem neveleik a 'szülők' a gyerekeiket :(( én biztos hogy fogok majd foglalkozni vele-velük főleg az ilyen feleőségteljes dolgokban .. és biztos hogy be fogom fizetni egypár napra a hungaroringi tanpályára hogy olyanoktol tanúljon akik ebben tényleg jók meg ami fontosabb hogy van megfelelő tanpályájuk az oktatáshoz! :)
  • Attis38
    #948
    Jogos,de azért túlzás,hogy egy unatkozó kiskölök egy M3-as Bömössel rodeózzon.
    Rengeteg a diszkó-baleset:( Ezek a srácok beleültek a jóba,de a képességeik messze nincsenek az autóhoz felnőve.
  • Máté94
    #947
    Mopedautót mindenkinek:D
  • n003
    #946
    na ez a halálom :(( én például ezeket a 75 lovas fosokat (is) tiltanám főleg egy kezdő kezében gyilkos szerszám ha még nehezen ítéli meg előzhet e vagy sem .. szerintem egy tonnás autóhoz rozzant kevés a 75le :((
  • Attis38
    #945
    Sajna nem az:( Az önfegyelmet nem tanítják az autósiskolákban:(
  • szieszáj
    #944
    nem megoldás.
  • Attis38
    #943
    Viszont lehetne egy korhatár alsó korhatár is,avégett,hogy kezdő 17-18éves hülyegyerekek ne rodeózhassanak 250+ verdákkal a közúton.Bevezethetnék,hogy a kezdő vezető az első két évben ne vezethessen 75pacinál erősebb autót.Mondjuk ez úgyis ellenőrizhetetlen nálunk.
  • Attis38
    #942
    Ma reggel a Mokka foglalkozott a szentendrei tragédiával,ahol a hülye 17éves gyerek a Bömössel a halálba vitte a barátait.Driftelgetett.Nem értem,miért kell 200-300lovas autókat adni rutintatlan,jaszkarizó nyikhaj gyerkeek keze alá.Rutinosabb sofőrrel is megtörténhet a baj,de ezek a srácok azt hiszik,ha NFS-ben királyok voltak a monitor előtt,aközúton is megtudják fékezni a gépállatot??? Csak itt nincs reset gomb,meg continue...
  • bertino
    #941
    aludni fogok :o
  • Szabi1991
    #940
    akkor holnap délelőtt is legyél arrafelé
    (én is ott fogok csigáskodni xD)
  • n003
    #939
    amit még kevesebben kapcsolnának be mert macera meg kényelmetlen :|