37056
  • nordan
    #34952
    az a fura ,hogy a vonatot is simán látnia kellett,nem tudom,de belém úgy belenevelték a szülők ezt a piros zöldet,hogy én a zöldnél is szétnézek,hogy biztos megállt-e minden barom.....vasútnál lelassítás és szétnézés szintén alap
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.01.18. 12:27:28
  • Alien69
    #34951
    Pedig, a KRESZ, és a lógika aztatat mondja, hogy ilyen helyzetben igenis, lassítania kell, vagy, akár megállnia, ha bizonytalan a helyzetben. Ergo, a nap sütést indoknak nem fogadnám el, sőt, még dupláznám a büntit. Gebedjen mög. Értem én, hogy siet, meg nem fél méter megállni, meg a fogyasztás is számít... De, takarja ki a napot, és lehet, máris látja a piros jelzést. Ja, még is kamuzik, mert a sorompót látnia kellett volna, a nap azt nem vakítja el, tutira. Kamuzik, leszarta a piros jelzést, és "még beférek", át akart menni...
  • Alexease
    #34950
    Mivel ott voltak a helyszinen, valszeg takony kolykok vagy kabszeres/alkoholos/primko tipikus BMW-sek. A ciganyok elfutnak es elbujnak egy bokorba, agy ala, fa moge; a kopasz maffia meg eltunik. De aztan lehet, egyszeruen csak narkos cigany maffiozok voltak.

    A masik gond, hogy egy ilyen targyalasa, kivizsgalasa milliokat emeszt fel a kozpenzbol, aztan ugy sem kapnak semmit. Legalabbis, nem aranyosan. Alap lenne mindharomnak a letoltendo, a sofor sose kapjon jogositvanyt, es az osszes koltseget es karteritest kokemenyen be kellene hajtani rajtuk (ha van mibol elszedni, ha nincs, akkor a leult buntetesen felul, annyi evnyi koz/kenyszer-munka (minimalberrel, minusz a sitt koltsege), amig ki nem fizeti.

    Nem bortonoket kellene epiteni, hanem kokemeny munkataborokat.
    A biro lazan el tudna donteni, kit hova kuld (borton vagy tabor): ha nincs sulija, vegzettsege, szakmaja, sose dolgozott, buntetett eloeletu stb, akkor tabor. Az ilyen, amugy is csak eloskodik egesz eletebena tarsadalmon, sose lesz belole semmi. Kasztralni is kellene:D
  • Tuvok #34949
    Rettentő módon kíváncsi lennék rá, hogy kik ültek a BMW-ben.
  • Alexease
    #34948
    Ehhez mennyire kell mar primitivnek lenni?!?!

    „... a zebrán elütöttek egy gyalogost, a gázoló BMW pedig a szélvédőbe szorult sérülttel együtt elhagyta a helyszínt.”

    http://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/bunugyek/serult-a-szelvedoben
  • ximix #34947
    DK5 Rosnówek '19 dec 30.
    Holland rendszámos Mazda ittas sofőrrel, 2 ezreléket mértek.
    Átsodródik a szembe sávba, egy Polo-t meglök viszont a Fiatot telibe kapja, a 2 sérült van, a Fiat sofőr sérülése kritikus.
    Az ittas sofőr előzetes letáróztatásban van és 8 évről indul az "alkudozás".

    Twitter link

    Twitter link

    face link

    -----------------------------------------------------------



    Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.01.17. 15:44:47
  • ximix #34946
    face linkből fordítóval kilehet valamit magozni.
    Elvileg a sofőr a napra hivatkozott, hogy későn vette észre a pirosat.
    (saját vélemény, ha nem fékez csak átrobog is pont elfért volna, de mintha vészfékkel is megtudott volna állni legalábbis a képek szerint majdnem állóra fékezett és innen toszta el, mert gázt adott, de tippre nem jó fokozatban volt a kamion vagy nem tudom, de elég lassan indult el)
    A kamionsofőrnek nem esett baja.

    A vonaton 158-an utaztak, de szerencsére csak 4-en sérültek meg, közülük 2 masiniszta.
    A vonat nem fékezett, állítólag (saját vélemény, nem is volt rá ideje)
    400 méterrel odébb állt csak meg és részlegesen kisiklott (tippre a 4 tengelyből csak az első), közben kicsit összekócolta a vezetékeket és pár oszlop is kapott egy két pofont.
  • nordan
    #34945
    na neki letöltendőt adnék! majdnem tömegkatasztrófát okozott!!! remélhetőleg nem sérült meg senki a vonaton.......szép kis biztosítási pénzt fog fizetni az viszont 1000%
  • ximix #34944

    A lengyel 112 FB oldala
  • ximix #34943
    Russian roads, only 10 sec


    Ajándék kerék


    A dal sem semmi, de darus "mutatvány" se
    coub link
    Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.01.13. 15:57:02
  • Tuvok #34942
  • Tuvok #34941
    Enyhén langyos víztől nem reped meg, csak forrótól. De egy minőségi, nem 300 Ft-os Tescós jégoldó biztonságosabb és hatásosabb, nekem Würth van (1500 Ft), pár spricc pillanatok alatt gyönyörűen levisz minden jeget. Mire kint végzek belül meg lefújja a fűtés. Kapargatással karcolódhat a szélvédő, nem ?
  • Alien69
    #34940
    A langyos víztől is megrepedhet az üveg... Nem? Mondjuk, én is csináltam ilyet, kézmeleg vízzel... De, volt régebben jég oldó sprickolóm is, az is megoldotta, csak fura volt utána a szélvédő is... Ráadásul, a belső részt nem oldotta meg, volt, hogy belül is rá volt fagyva. A kapargatás, vagy a langyos víz volt eddig nálam a megoldás. De az tuti, hogy eszembe se jut elindulni úgy, hogy nem takarítom le.
  • nordan
    #34939
    ne védjük már banyek! így nem lehet közlekedni és aki így elindul az nem normális és közveszélyes
  • Tinman #34938
    Le van fagyva a szélvédő. Nincs nálad semmi, csak a kaparó + régi autó, klíma sincs: Beülsz, elindítod az autót, feltekered maxra a hőfokot, rányomod a szélvédőre, maxra állítod a venti fordulatát. Kiszállsz, nekiállsz letakarítani. 1-2 perc alatt a teljes autót, mindenhol letakarítottad. Beülsz. Ki van zárva, hogy a lélegzeted páratartalma ekkor már odafagyjon. Persze, ha baxol az egészre és zárt szellőzővel, az utastered fűtöd minden áron, a szélvédő felé meg semmi nem megy, akkor igen, akkor simán odafagy a lélegzet. De ehhez valami iszonyú ostobának kell lenni... olyannak, aki egyetlen vezetési órát se vett, csak leadta a fél disznót és megkapta a jogsit.

    Saját kocsim én se kaparózom, pont azért mert karcol. De ha nincs más és ilyen ócska régi romról van szó, mint az a Renault, akkor simán... ezerszer inkább, mint vakon vezetni, akár csak 2 métert is. Céges verdát kaparózom évek óta, nem mondom, hogy erős napsütésben bizonyos szögből nem látszanak karcok, de semmi vészes... de mondom, a sajátom nyilván én is védem, azt klímával seperc alatt lenyomatom és kész.
  • ximix #34937
    A poén az, lehet hogy le is volt takarítva, de az ablaküveg annyira lehűlt, hogy vissza fagy rá a levegő és a lélegzet páratartalma.
    Ilyenkor index és lehúzódsz az útszélére és vársz amíg a motor melege leolvasztja, lehet útba leszel vagy nem szabályos, de jobb mint balesetet okozni, ebből tanulsz és legközelebb addig nem indulsz el.

    A másik, hogy én vízzel szoktak jégmentesíteni, mert nem tartom jónak a jégkaparót, ha véletlen koszos részen tolod végig az ablaknak sanyi, ha műanyagba belenyomódik valami keményebb porszem akkor végig karcolod az egész szélvédőt.

    Az autó nálunk kint állt, a szélvédőt max fóliával szoktam letakarni ha esik a hó, mert ha megolvad az üvegen és odafagy akkor sok a meló, de több vízzel az is lejön.

    Ha csak a pára fagy rá esténként, ahhoz kevés a fólia, mert úgy járok, mint a hölgy ha belülről nem fagyott rá esetleg akkor ha leszedem a fóliát a hideg üvegre szépen elkezd ráfagyni a pára, mire a motor lefújná az több perc alapjárat.

    Ekkor jött kényszermegoldásként a langyos víz, autó elindít fűtés maxon, ventilátor minimumon, egy 2 literes flakonból rácsorgattam az üvegre, ekkor már látni, hogy ha belülről is ráfagyott a pára akkor addig locsolgatom kintről míg az is felolvad, közben elindítom az ablaktörlőt, a maradékot meg ott folyatom le ahol a levegőt beszívja.

    A víz max 65°C -os (ennyire van a bojler beállítva), de ezt csak -10°C, -15 környékén használom, amikor ilyen kicsi mínuszok vannak akkor elég a langyos víz is.

    Több mint 15éve így oldom meg 3 kisteher és 1 személyautó volt a teszt alany, a szélvédő egyiknél sem repedt meg.
    Ha sajátok lettek volna a kisteherek akkor szerintem egy elektromos motor olaj és vízfűtést szereltem volna beléjük, az sokat segített volna a téli üzemben.
  • Alien69
    #34936
    De, ettől még Neki van igaza! Sajnos, KRESZ oktatásról nem emlékszik, hogy hogyan lehetne ezt a problémát megoldani! Csak arra emlékszik, hogy forró vizet nem szabad rá önteni...
  • Tinman #34935
    A jó szíved visz a sírba. Az ilyennek semmi keresnivalója a kormánykerék mögött... de az épelméjű emberektől is el kellene különíteni.

    Mert: Nem látok ki szélvédőn. Kb. 1 perc letakarítani, de nem takarítom le, nem baj, hogy nem látok semmit, majd talán nem ütök el senkit, nem megyek neki semminek, ha igen... akkor? És eddig már nem jut el. Ez egyértelműen egy mentálisan sérült ember gondolatmenete.
  • desigo
    #34934
    Jogsi elvesz minimum egy évre!
    Szerencse,hogy nem ütött el senkit!
  • Tuvok #34933
    Úgy vezetett a 27 éves budapesti nő, hogy ki sem látott a befagyott szélvédőn

  • nordan
    #34932
    BASZKI :(
  • whiskeyman
    #34931
    de, mindketten
  • Alexease
    #34930
    Azert 1:30-tol, ejszaka, a letaposott havas uton ezerrel sem eletbiztositas.
  • Nohab
    #34929
    Igen
  • Tuvok #34928
    Ez Tiszaalpár ?
  • nordan
    #34927
    remélem nem haltak meg
  • PetruZ
    #34926
    AP-1237: Az utolsó...
  • nordan
    #34925
    gratulálok
  • sorler
    #34924
    A piros versenyautóban aki ült csoda, hogy megúszta.
    A feje eléggé elhajlott oldalra a ráeső hátsókeréktől.
  • sorler
    #34923
  • ximix #34922
    Nézem a képeket és a személyautónál az ülés olyan, mintha sértetlen volna, mondom "ez hogy ?"
    Rákerestem a Police.hu-n hát nem sértetlen, mert amit én néztem az a hátsó ülés.
    link
  • FrezeR
    #34921
    Halálos baleset a 6-os főúton Ercsinél.

  • desigo
    #34920
    Nem foglalkoztam annyira vele.Nem hiszem,hogy saját lábon jött ide mert defektes volt a kereke.
    Holnap délelőtt megnézem újra.
  • Alexease
    #34919
    Nem fotoztad le?!
  • desigo
    #34918
    Ma délig négyen haltak meg az utakon

  • desigo
    #34917
    Ma a gyerekekkel séta közben egy ugyanennyire sérült autót láttunk.
    Vezető oldalon a szélvédő két helyen betörve kívülről befelé.Bal eleje lezúzva.
    Reremélem nem embert ütöttek el vele!
  • Tinman #34916
    https://index.hu/belfold/2020/01/01/baleset_gazolas_kiskunmajsa/

    Kemény. RIP az elhunytnak :-(

    Az ürgének letöltendő lesz a jutalma az 100%. Pedig, ha nem fogyaszt alkoholt, nem hajt el a helyszínről és úgy üti el a szerencsétleneket (és ugyan úgy meghal a férfi), akkor megússza nagyon kevéssel. Ugyanis a gyalogosok nem a járdán mentek, holott mind a 2 oldalt van járda.

    Szokásos tanulságok:

    - ne csatangolj éjszaka az úttesten, használd a nyomorult járdát, azért van és élni fogsz
    - ne vedelj, ha kocsiba ülsz
    - eszedbe se jusson elhajtani a helyszínről, ha baleset van
  • ximix #34915
    Volt az első ütközés amikor a két autó kicsúszott a homokágyra, ez miatt kirendelték a "safety car"-t a mezőny eleje lelassított, hogy a biztonsági autó kitudjon jönni eléjük, de Takashi Yokoyama-nak ez elkerülte a figyelmét így hátulról teljes gázzal beleszállt az előtte lévőkbe, az ütközéstől felrepült az autója és nekicsapódott a kijelzőnek, és rögtön meghalt.
    (a lentebbi kép csalóka, mert olyan mintha fent akadt volna,
    de nem az csak egy jól elkapott pillanat, pár századmásodperccel később már így nézett ki)

    Wiki link
    DM videó


    Utoljára szerkesztette: ximix, 2019.12.29. 14:20:19
  • whiskeyman
    #34914
    Takashi Yokoyama
  • Tuvok #34913
    Azt írja "fatal".