Balesetek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Porsche Macan a II. kerület egy villanyoszlopán és kirakatában megpihenve...
#36243
Mert még ilyen nem volt, balesetek Mexikóból.
★★★★★
A nem oly rég volt csehországi tornádóról pár közeli videó.
Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.08.08. 15:00:26
Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.08.08. 15:00:26
Ugyan má, a rendőrök most is csak oda mentek, értelmetlenül. Többségük leszarja azt a kis pénzt. Még azok is, akik több mint 100-l mentek. Oda KELL(ene) állniuk, kiszedni ezeket, és menjen gyalog. De, semmi értelme ennek, ha nem napi/heti szinten csinálják....<#whatever>#whatever>
Családi házba csapódott karambol után egy busz Gyálon.
Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2021.08.07. 13:26:43
Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2021.08.07. 13:26:43
10+ éve élek itt, semmi meglepő nincs ebben. A Bécsi - Vörösvári - Szentendei rendszeresen nyújtanak jó minőségű, hosszú, egyenes útszakaszokat a jövő Fittipaldijainak, főleg éjszaka...
Uhh, hát lesz pár csekk
"A Budapesti Rendőr-főkapitányság III. Kerületi Rendőrkapitányság sebességmérő akciót tartott 2021. augusztus 3-án Óbuda két helyszínén. A rendőrök kevesebb mint 5 és fél óra alatt 272 gyorshajtást regisztráltak."
"A Budapesti Rendőr-főkapitányság III. Kerületi Rendőrkapitányság sebességmérő akciót tartott 2021. augusztus 3-án Óbuda két helyszínén. A rendőrök kevesebb mint 5 és fél óra alatt 272 gyorshajtást regisztráltak."
#36235
a Volvo-s csaj annyira tipik nő 😄 csinál valami orbitális faszságot fogalma sincs róla,hogy egyáltalán az faszság volt amit csinált és utána neki áll feljebb 😄 priceless nekem volt ilyen ősszel este esőben előttem üres belső sáv, piros lámpa, lassan gurulok a lámpa alá elsőnek, erre a "semmiből" jobbról csaj bebassza a kocsiját elém.......szerencsére pókösztön működött nem lett kocc....kövi lámpánál kimegyek külsőbe mellé: ablak leteker+duda: ő is letekeri, kérdezem halál udvariasan hölgyem ez az előbb mégis mi volt? mire jön a válasz "nem láttam semmit,mert esik az eső"......hát ez sakk matt volt, rühögtem egyet kínomban és messzire kerültem 😄
visszatérve a videóra ránk mondják,hogy udvariatlanok vagyunk ,de ezek a szláv népek /lengyel, orosz, ukrán stb/ akkor mégis milyen emelt paraszt szinten vannak hozzánk képest már ?😄 itt mindenki full geci, udvariatlan és lebünteti a másikat leszarva ha a saját kocsija is törik akkor is mennek előre a "falnak fejjel"
7:28 a rolleres a best
Utoljára szerkesztette: nordan, 2021.08.06. 11:28:51
visszatérve a videóra ránk mondják,hogy udvariatlanok vagyunk ,de ezek a szláv népek /lengyel, orosz, ukrán stb/ akkor mégis milyen emelt paraszt szinten vannak hozzánk képest már ?😄 itt mindenki full geci, udvariatlan és lebünteti a másikat leszarva ha a saját kocsija is törik akkor is mennek előre a "falnak fejjel"
7:28 a rolleres a best
Utoljára szerkesztette: nordan, 2021.08.06. 11:28:51
#36232
elmebeteg, ez már simán megöl
Autók szélvédőit törtbe és sokakat megsebesített a hirtelen lezúdoló jégeső Olaszország egyik autópályáján. A forgalmat egy időre le kellett állítani, mert életveszélyes volt a közlekedés. Az egyik videón látszik, milyen hatalmas darabokban hullott a jég. Úgy tűnik, mintha kavicsok potyognának az égből.
kép
kép
¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?
Aha, ezért van a rengeteg kamionos - kisteherautós baleset (mint pl. ma az M0-on keresztbe fordult kamion), amivel tele vannak a balesetes videók is... Vasárnapi Pista retteg az utakon, és felével, háromnegyedével közlekedik, mint ami megengedett, csak abban a csőjáratban, amit ismer és megszokott.
Utoljára szerkesztette: PetruZ, 2021.08.05. 21:09:39
Utoljára szerkesztette: PetruZ, 2021.08.05. 21:09:39
#36229
aki hivatásos sofőr általában az utat nézi 86x nagyobb figyelemmel mint Pista aki vasárnap elmegy a TESCO-ba a családi Suzukival....
Aki ismeri biztos lassít, az "első bálozóknak" meg okozhat kellemetlen meglepetést,
ha nincs ilyenre felkészülve, hogy egy tranzit úton akkora gödör, nyomvályú van a híd dilatációs sín környékén,
hogy a teherautót átdobja szembe sávba.
Az Abony felőli oldalán több tízen kilométer jó minőségű útburkolat, siklik rajta a jármű
map
majd minden átmenet nélkül pár méteren belül jön ez a . . . . . . rossz út szakasz a felüljárón
itt kezdődik
map1
ez a rész ami eldobja a teherautót
map2
https://tenyek.hu/video/halalra-egtek-a-soforok-a-balesetben
ha nincs ilyenre felkészülve, hogy egy tranzit úton akkora gödör, nyomvályú van a híd dilatációs sín környékén,
hogy a teherautót átdobja szembe sávba.
Az Abony felőli oldalán több tízen kilométer jó minőségű útburkolat, siklik rajta a jármű
map
majd minden átmenet nélkül pár méteren belül jön ez a . . . . . . rossz út szakasz a felüljárón
itt kezdődik
map1
ez a rész ami eldobja a teherautót
map2
https://tenyek.hu/video/halalra-egtek-a-soforok-a-balesetben
#36227
ne haragudj,de aki sofőr létére ilyen balfasz ,hogy nem lassít egy ilyen úton arra mit mondjak?
ne okoskodj már mindig, ha fingod sincs.
a felüljáró: https://www.facebook.com/Maci920/videos/1833065956862031
a felüljáró: https://www.facebook.com/Maci920/videos/1833065956862031
Per Aspera Ad Inferi.
Lehet akár az is, mindenesetre nagyon sokat javítják azt a felüljárót.
Anno amikor ara jártam, szerintem minden évben volt egy félpályás lezárás rajta lámpával vagy csak terelő oszloppal, a javítás miatt, ami valamiért sosem sikerül tartósra.
https://www.szoljon.hu/kek-hirek/helyi-kek-hirek/halalos-baleset-kamion-es-kisbusz-utkozott-ossze-a-4-es-fouton-szolnoknal-3566752/
Anno amikor ara jártam, szerintem minden évben volt egy félpályás lezárás rajta lámpával vagy csak terelő oszloppal, a javítás miatt, ami valamiért sosem sikerül tartósra.
https://www.szoljon.hu/kek-hirek/helyi-kek-hirek/halalos-baleset-kamion-es-kisbusz-utkozott-ossze-a-4-es-fouton-szolnoknal-3566752/
#36224
mi köze ennek a felűljáróhoz? gondolom bealudt az egyik söfőr , sajnálatosan 😞((
Összeütközött két személyszállító vonat szerda reggel Nyugat-Csehországban, a német határ melletti Domazlice közelében, ketten meghaltak, és mintegy negyvenen megsérültek
#36220
okató videók baleset megelőzés+mit kell tenni ha megtörtént a baleset
#36219
eljött hozzánk áámerika!
https://telex.hu/belfold/2021/08/02/benzinkut-epuletebe-hajtott-egy-no-budapesten
https://telex.hu/belfold/2021/08/02/benzinkut-epuletebe-hajtott-egy-no-budapesten
Per Aspera Ad Inferi.
#36216
az inkább drog lesz
első után amikor pörög a kamera a végén azt vártam hogy jön a skyrim kezdő jelenete hogy ah,finally awake 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
a végén az ugyanaz a ford, aki az elején elment egyenesen? gyáá mekkora pech <#taps>#taps>
Per Aspera Ad Inferi.
#36211
ez komoly
¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?
#36209
mocizzunkmán
#36207
hallod ragadd meg inkább a majrévasat hírtelen,mert hírtelen 20-al fogtok menni valamilyen elektronikai hiba miatt és kifejeled a szélvédőt hírtelenjében
#36205
a "hírtelen 20-al tudsz vánszorogni"-n kiégtem....hírtelen.......beszarok
#36200
baszki 😄
#36198
multkori vitához kapcsolódik: jééééé milyen fura,hogy tud vezetni a csávesz és azonnal kihúzódik a leálló sávba jobbra amint lesz helye ! WOW hát mégse kell a belső sávban állni mint bornyú az újkapu előtt?!
#36196
ezmegmiafaszom?
Romania, autopalya <#csodalk>#csodalk>
https://www.facebook.com/diana.oniscu/videos/730195404362555
https://www.facebook.com/diana.oniscu/videos/730195404362555
fél off
A légifotókon Bad Neuenahr látható az árvíz katasztrófája után
Másik a Kínai Zhengzhou környéki áradás,
ahol a 6 sávos autóút egy része, mint szinteltolásos aluljáró halad 4 kilométert, kopra megtelt vízzel 20perc alatt.
Az alagút néhány xxx méterenként rácsos boltozatú, így akik úszni tudtak esetleg ott ki tudtak kapaszkodni.
Kína hozza a szokásost 56 halott 5 eltűnt, miközben ez egy 12milios város.
https://www.youtube.com/results?search_query=jingguang+tunnel+flood+
Most meg a Belgák úsznak
A légifotókon Bad Neuenahr látható az árvíz katasztrófája után
Másik a Kínai Zhengzhou környéki áradás,
ahol a 6 sávos autóút egy része, mint szinteltolásos aluljáró halad 4 kilométert, kopra megtelt vízzel 20perc alatt.
Az alagút néhány xxx méterenként rácsos boltozatú, így akik úszni tudtak esetleg ott ki tudtak kapaszkodni.
Kína hozza a szokásost 56 halott 5 eltűnt, miközben ez egy 12milios város.
https://www.youtube.com/results?search_query=jingguang+tunnel+flood+
Most meg a Belgák úsznak


