109
  • batman
    #29
    az egy nagyon jó bige szerintem! ha minden igaz ma megnézem
  • I.C.ram
    #28
    Most ltáom csak ,hogy félig magyar a csaj, aki játszik a filmben :) Rachel Weisz. Weisz Györgynek a lánya.
  • Ma2ska
    #27
    Ez nem erre a fórumra vonatkozik persze itt korrekt hozzászólások voltak, hanem van néhány elvadult filmes fórum.
  • Ma2ska
    #26
    Megannyi kis filmesztéta bukkan fel ilyenkor, kezdve az "index mindent lehuz" felütéssel, de csak azért hogy ö százszorta jobban lehuzza, és tényleg moslék filmek kerülnek a mennybe. Emlékezetem szerint a szerintem szuper Hellboy-t mivel kokrétan fikázni részleteiben nehéz volt, csak a lenézö "na hagyjuk", meg "Ehhhh" kommentekkel intézték el. /idöközben rehabilitálva lett némiképp, de frissiben fikázni illik, mégha katarzist élt át az illetö, akkor is/
  • Ma2ska
    #25
    Na ha ilyeneket irtok akkor biztos fantasztikusan jó. Mivel jó magyar szokás a mindent élböl lehuzás, még ha tetszik is, mire a billentyüzethez ér az ujj, jön a nagy átváltozás és a fikazuhatag, majd a végére odabiggyesztve, amugy nem rossz.
  • Sadun Tryst
    #24
    ja. azt mondják nem is olyan rossz. azaz más filmadaptációkhoz képest :)
  • Cicero
    #23
    Játék is készült belőle nem?
  • _Vegeta_
    #22
    Erdekelne mar, de elegge ketkedve fogadom, mivel kepregenyadaptacio, megaztan tomegtermek, mindenesetre asszongyak mennyek csak el moziba lecsekkolni. :)
  • sirdond
    #21
    nekem is tetszett, de szerintem egy kicsit elvont film :)
    amúgy jól meg van csinálva
  • HollowMan
    #20
    Nekem tetszett, bár kicsit azért többet vártam tőle. Remélem, hogy a játékot sem qrták el nagyon.
  • sirdond
    #19
    nekem már 2 hete meg van otthon a film, csak eddig nem volt hozzá felirat és angolul meg nem akartam megnézni, de hétvégén már végre meg tudom nézni
  • Kandurex
    #18
    Nah, milyen ez a film? Látta valaki? Felirat már van hozzá, pár verzió és kering, szal? Mi..? Hogy?
  • CSOCSO
    #17
    hangulat:) az jo mert nekem nem hozot tmeg semmilyen hangulatot...
  • _Vegeta_
    #16
    Kiderul a moziban. :>>
  • fifi
    #15
    miről is szól ez konkrétan?
  • flashX
    #14
    Jó lesz.
  • _Vegeta_
    #13
    Minden trailer aze van h felkeltse az erdeklodesed. ;)

    Sztem jo filmnek igerkezik, bizok Reeves bacsiba
  • Dutch Flander
    #12
    Nem piszkálni akarlak, csak nem értettem: "nagyon ott van a hangulat."

    Milyen hangulat?! A látottak alapján nem sok mindent tudok a filmről, csak hogy van benne látvány. Ez Amerika!

    Mindegy, hagyjuk...
  • zaki
    #11
    gamestaron írták, hogy jövő tavasszal jön
  • HuAn82
    #10
    Thx!
  • HuAn82
    #9
    Melyik részét nem érted? Betűzzem?
  • Gandibá
    #8
    A Trailer felkeltette az érdeklődésemet, kiváncsi leszek a filmre! De mi az hogy jövő tavasszal jön?! :(
  • zaki
    #7
    HuAn82: csak jövő tavasszal...
  • Dutch Flander
    #6
    "Megnéztem a trailert és nagyon ott van a hangulat."

    MIVAN?!
  • HuAn82
    #5
    "ha utánnaolvasok nyilatkozom" Akkor a "bombasztikus kaki" mire volt jó? Gratula...
  • Dutch Flander
    #4
    A trailer alapján:
    Húúú, hűűű... De mi ez?

    Majd, ha utánnaolvasok nyilatkozom. Addig csak egy bombasztikus kaki.
  • HuAn82
    #3
    Megnéztem a trailert és nagyon ott van a hangulat. Moziban mikor várható?
  • Sadun Tryst
    #2
    1. kép
    2. kép
    3. kép
  • Sadun Tryst
    #1
    Trailer
    Mindenki nézze meg, oszt' írja a véleményét le. Egyébként Kenau Reeves új filmje. ;)