109
  • Bircsike
    #109
    Nagyon szépen köszöm!!!!!!!!!! Már nem is tudom milyen régen keresem! Tényleg köszi!
  • Iori
    #108
    de okos vagyok :DDD megtaláltam neked, remélem segitettem ;)
    itt
  • Bircsike
    #107
    Köszi!
  • Iori
    #106
    utánanézzek hátha találok vmit
  • Bircsike
    #105
    azt hiszem egy kör és egy háromszög, illetve a háromszögből áll ki még valami, mintha nyílak lennének, nemtudom, ilyt jelet sehol nem találtam, szerintem keresztény jelnek kell lennie, de nem tudom hogy isteni vagy sátáni jelkép.
  • Bircsike
    #104
    itt egy kép róla, ennél jobbat nem tudok mutatni mert ritkán mutatják, a tetkó két félből áll és ha így összeteszi a csávó a kezét akkor lesz egy azthiszem! Ismeri valaki ezt a jelképet? Jelkép
  • Iori
    #103
    ha benyomod a képét akkor tudunk segiteni
  • Bircsike
    #102
    Tudna valaki segíteni? A filmben a főszereplő karján volt egy tetoválás, ezzel akarta megidézni a démont a film végén amikor Gabriel közbelépett. Nem tudja valaki hogy minek a jelképe és hogy hol találnék erről a szimbólumról valami információt, mert én már nagyon rég keresek, de nem találok! Előre is köszike!




  • artschiatwork
    #101
    Én tegnap néztem meg, szvsz volt már Keanu Reeves-nek jobb filmje is.
    Lucifer karaktere tényleg jó volt, de ez kevés.
  • CSOCSO
    #100
    Gabriel es Lucifer szerintem uber volt:)
    jol eltalaltak mindketto karaktert.. a film nem nagy cucc de azert elvezheto..
  • _Vegeta_
    #99
    Hat peldanak epp azert hoztam fel a from dusk till dawn-t. Igen szerintem hagyagolni kellene (kellett volna) ha lehetseges a CGI-t. Gyurukuraval is ez a bajom. :)
  • Gorvik #98
    A démonokat kellett volna játszania beöltözött embereknek, vagy még be sem kellett volna öltözni?

    Tényleg ne vedd kötözködésnek, de tényleg nem értem. :(
  • _Vegeta_
    #97
    Pl a demonok
  • Gorvik #96
    Milyen odacsinált bigyúszt kellett volna ejátszani színésznek? Nem kötözködésképp, csak egyszerűen nem értem, hogy mért.
  • _Vegeta_
    #95
    En nemtudom megmagyarazni, a lenyeg h szamomra legalabbis elrontja a hangulatot. Meg istenem azert vannak szineszek h szineszek jaccak a szerepet, nem holmi odacsinalt bigyuszok. :)
  • Gorvik #94
    Na akkor én is.

    Nekem tetszett, szerintem a hangulata nagyon ott van. Pont Gabriel, Lucifer, és Constantine karaktere miatt.
    Mondjuk elég meredek, hogy Gabriel rá akarja szabadítani az ördög fiát a Földre, de valahogy ez is ott van.

    Amúgy nem értem mi a baj a CGI-vel, mindenki ezt mondja, de hogy mér'

  • _Vegeta_
    #93
    Spoilerveszely!

    Nah ittvagyok enis. Megneztem mert olyan sok jot hallottam rola, de az en velemenyem kulonbozik ezektol az allaspontoktol. Ilyen egy szart gyerekek!

    Gabriel egesz karaktere nevetseges, ahogy Luciferé is. A gondolat meg h a pokol ill menny ugyanaz mint a fold hat erre mar szo sincs. A vegen meg bemutat Lucifernek Constantine. bááz. Az egesz film tok kiszamithato, persze ez még nem is lenne baj, de amikor jon a vegen h Constantine azt keri lucifertol h jusson a mennybe annak a csajnak a testvere.. eeh. :D
    Szoval csalodott vagyok. :( Tucatfilm ezis.

    NEMERTEM mi a FASZER CGI-ZNEK MINDEN KIBA filmbe... From dust till dawn aki latta tudja, marhara lertonata azt a filmet a CGI. A tobbi filmmel is igyvan. Áh nagyon kiabrandultam az amerikai filmgyartasbol. :(
  • Doktor Lucsok
    #92
    Lu' jó volt!!!
  • KeKKSZike
    #91
    Engem nem érdekel ez a film, nem is fogom megnézni, mert ez nagyon nagy kamu film! De akik eddig látták... Nem mondtak róla jó véleményt! Én tudtam... :D :D
  • Iori
    #90
    Na megnéztem ma a filmet, egy picit csalódott vagyok. Jobbra számítottam.
    Legnagyobb bajom a középső résszel volt, semmi pörgés ,lassu tempo és nagyon beleuntam magamat. Annak ellenére hogy a vége jó volt ,de a középső üres járata nagyon lehuzza az egész filmet. Ennek ellenére tetszett a film.

    6/10
  • Dynamic
    #89
    jól van már.
  • TheBerzerker
    #88
    pontosan.sot meg a tucatfilmnel is gyengebb.
  • Tatyla
    #87
    nekem tucat film...
    leszámitva a pokoljeleneteket...
    +Lucifer karaktere...
  • Bucser
    #86
    Ad1: Meglehet a véleményed és azt kultúráltan is kiadhatod...
    ad2.: Ahogy előttem is mondták nem fanoknak készült a film (pl én azt sem tudtam mi ez a constantine úgyhogy beültem volna egy kellemes pop-corn mozira és jólesett volna)
    Ad3.: Nem minden baromság ami nem a te véleményedet tükrözi...
  • Cvd
    #85
    Én láttam.:)

    SPOILER!

    A segédje sírján hagyja az öngyújtóját, majd mikor elfordul, előbújik a segédje a sírból, csak már szárnyakkal mert előléptették angyalnak.
  • batman
    #84
  • ZsirosKenyer
    #83
    mommá mivót!
  • Davidus
    #82
    Tizest én csak a film végére adnék. Amúgy erős hatos:P
  • [HUN]Crassus
    #81
    Istencsaszar a film!!! egyedul az a "keresztes shotgun" gagyi,de amugy 10-es!
  • Dynamic
    #80
    Egyetértek.Elég bosszantó, amikor minden képregényfeldolgozás után törvényszerűen jönnek a sírások is hogy, jaj a képregényben nem is így van, jaj meg az nem is úgy volt.Persze, mert ők még nem jöttek rá, hogy a képregény,szg.-es játék stb. adaptációkat nem csak és kizárólag a rajongóknak készítik hanem-ha tetszik, ha nem-főleg annak a sokmillió átlagembernek, akinek fingja nincs hogy eredetileg mi az/ki az a Constantine.Többek között én sem ismertem, de a lényeg, hogy a film tetszett és per pillanat magasról teszek rá, hogy a képregényben, hogy volt eredetileg.
  • Kandurex
    #79
    Mi volt?

    Feliratokkal mi van? Állítólag, stílusosan, a technika ördöge lépett közbe?! :D
  • Kandurex
    #78
    Apám beájulna?
  • winnie
    #77
    azért kíváncsi vagyok, hogy hányan várták ki a stáblista utáni fél perces jelenetet:)
  • TheBerzerker
    #76
    az en polcom is tele van dvd-kel de a constantine nem lesz koztuk.nagyobb filmek vannak itt annal hogy odaferhessen.
  • ZsirosKenyer
    #75
    én is most jövök a filmről ;)
    álmos vagyok, lusta vagyok írni róla, de nekem is tetszett! nagyon is! :)
  • Lantee
    #74
    Most jöttem meg a moziból, és B@SZOTTUL NAGY FILM!!!
    Teljesen kész vagyok tőle! A sztori teljesen egyben van, a karakterek qrva jók, a látvány űberklassz!

    Berzerker kollégának a következőt üzenem:
    Lehet, hogy a képregény ismeretében én is másképpen vélekednék a filről, de a világon 100 emberből 99 életében nem is hallott még Consantine-ról. A készítők pedig ennek a 99%-nak csináltak egy nagyon jó kis filmet, teszem hozzá nagyon helyesen. Mivel te is azt írtad, hogy az eredeti képregényt nem lehet megcsinálni popcorn mozinak (elég messze van ez a popcorn mozi fogalmától), ezért gondolom a film csak MERÍT a képregényből, és nem egy az egyben dolgozza fel. Viszont ezt a filmet így lealázni, ahogy Te tetted, butaság. Én, mint egyszerű halandó, fergeteges 2 órát töltttem a vászon előtt, és már alig várom, hogy az eredeti DVD-t felrakhassam a polcra a többi nagyszerű film közé.

    Uff, én beszéltem!

    Ja, amúgy PEACE!
  • ZsirosKenyer
    #73
    akkor is elfogult vagy..
    én a hétvégén majd megnézem, és fogadok hogy jó lesz!
  • _Vegeta_
    #72
    Ez meg engem marhara nemerdekel. :P (marmint a sincity):)
  • TheBerzerker
    #71
    talan azokat ismerem a legkevesbbe:)
  • Malakai
    #70
    Ok, csak korábbi hozzászólásod úgytűnt, mintha csak a hollywoodi filmeket ismernéd...