656
Született egy gyereked, elütött egy auto vagy ünnepség volt a nagyinál ?
  • Taranov
    #56
    érdekes
  • Taranov
    #55
    :D
  • dieselG
    #54
    Hát van két kutyánk, az egyik staffordhire terrier, de ő a kertben van, majd ideje át kell engedni már az udvarra is. Egyébként a környéken nincsenek fekák hálistennek, deviszont sok a csöves.. esküszöm elkérem faterom vmelyik pisztolyát biztonsági okokból, ez a mai este elég volt nekem..
  • nemcsakfeel
    #53
    inkább tartsál két pitbullt az előszobában, jobban jársz mint a riasztóval :)

    de ez tényleg nagy szívás, hogy így bemásznak a lakásba.. ezek a rohadék sötétek innen se telepszenek messze, de eddig betartották helyesen a távolságot.
  • dieselG
    #52
    ISTENTELENÜL SZAR NAPOM VOLT!!!!!!

    tehát elmondom..
    Reggel suli, matekdoga 1es, mondom jóvan majd még javítok rajta, hazamegyek, fater szólt h mennyünk át a nagymamámékhoz segíteni 5en, mert ugye prominens emberek jönnek hozzá vasárnap, és "kicsit" át kellett alakíttatni a vendégszobát és az udvart, délután 1-től 4-ig. Utána 5től 6ig aludtam egy keveset, megfürödtem a jó forró kádban meg minden, és készülődtem az estére, ámde olyannyira elhúzódott egy randi megbeszélése vkivel, hogy végül már az eredetileg tervezett 19:50es helyett a 22:30as busszal mehettem be a városba. Jah közben meg muteromék elmentek Eger mellé egy kicsit szórakozni, tesómék meg máshol voltam, így egyedül voltam itthon. Tehát 22:15kor elindulok otthonról, 20-kor ott vok a buszmegnél, ott állok 11óráig de a qrva busz nemjött, hogy baszódna meg a mátra volán rt.. hazaszaladok, leülök megin a gép elé hogy szóljak az illetőnek h nemtok menni /telefonom meg be van krepálva/, végülis sikerült megbeszélni h akkor holnap este talizok vele, már aszittem örökre elveszítem a leendő szerelmemet. Tehát ezt is sikerült letudnom. És most jön a nagy szívás: netezgettem olyan éjfél körül, eccer csak lépéseket hallok lentről, aszittem anyámék hazajöttek. Így hát lekiabáltam, de nem kaptam választ, viszont a zaj is megszűnt, így lekiabáltam mégegyszer, és elindultam lefele a lépcsőn. Megyek végig a folyosón, onnan látom, hogy a bejárati ajtó tárva-nyitva /amúgy nemvolt kulcsra zárva/, csapkodja azt a szél, az azt biztosító kisajtó is tárva nyitva volt, szintúgy a kocsifeljáró kapu is résnyire volt elhúzva, a nappaliban két fiók tartalma a földön, iratok mindenfele.. aszittem szívrohamot kapok, felkaptam a kerti kuka mellől egy vasrudat, végigjártam az alsó szintet, felkapcsoltam az összes lenti világítást és a kerti világítást, majd átrohantam az egyik szomszédhoz szólni hogy gáz van. Miután 5percnyi próbálkozás, tépelődés után megállapítottam h nem működik a csengőjük, így már a másik szomszédhoz szaladtam át aki szerencsére már az első csengetésre kinézett az erkélyre, és miután elmondtam neki, h nagy baj van, úgy ahogy volt, pólóban és alsógatyóban jött ki a hidegbe a 2méter magas fiával.. zseblámpákkal körülnéztünk a ház körül, közben hívtuk a rendőröket, megjöttek negyedóra alatt, mondták hogy memkkora mázlim volt h lekiabáltam a lépcsőn mert ettől megijedhettek h van itthon vki.. de így is elvittek 20.000 Ft-ot az egyik fiókból, baszódjanak meg a rohadékok!!! Félórát vártam rendőrök társaságában muteromékra, elmondásuk szerint 200-al siettek haza a behatolás hallatán.. Szóval velük jegyzőkönyv felvétele, pánikolás, sopánkodás, mert mi lett volna ha mégis elmentem volna hazulról be a városba.. Nyomozás indít meg ilyenek. Már betörtek egyszer hozzánk 1999. márciusában, akkor mindent feldúltak és elvittek.. Amúgy elég csendes környék ez, de a falusiak nyelvén élve, "felvégen" lakunk.. Utálom ezt a helyet, már a saját otthonában se lehet biztonságban az ember! Riasztó ezentúl minden éjjel be lesz kapcsolva odalenn, félek h vissza fog térni próbálkozni mégegyszer a szemétláda..
    Mellesleg nyugtató hatása alatt vok, lépek most hajcsikálni, csak eszembejutott előbb ez a topic, és gondoltam mindenkivel megosztom életem talán legszarabb napját.
    Jóéjt mkinek!
  • nemcsakfeel
    #51
    kinek a pap, kinek a papné.
    abban is lehet érdekes dolgokat találni, hogy melyik részén van véraláfutás, vagyéppen melyik csigojája préselődött a tüdejébe.
  • Bandew
    #50
    Azért képzeld már el annak az életét, akinek az a munkája, hogy az ilyen eseteknél összeszedje a holtestet.
  • glillu
    #49
    hát jól kezdődött mer barátomnál ébredtem:) de aztán eléggé elromlott a végére mer elütöttek egy csávót az állomáson és négy zsákban vitték el és kicsit sokkolt a dolog...
  • ghost cb
    #48
    Eddig raveneztem, de elég gány és unalmas nap volt. egyedül a bnőm sms-e volt ami miatt nem mondom hogy 100-as szar
  • Glpetyus
    #47
    Aludjá':))
  • _Vegeta_
    #46
    Jo, de nem hozzad kell viszonyitani az atlagot. :P
  • _Vegeta_
    #45
    ÁÁ a kettes tuti meglesz, 18pont csak osszejon. :)
  • Braveheart
    #44
    Hát mi ma angolórán megírtuk az angol középszintet, fél óra alatt megvolt... igaz már van középfokúm
  • hen-tes
    #43
    enyim eddig elviselhető volt , de halálra fogom unni magam este egyedül :(
  • Piksz
    #42
    szar, htx a kérdést :D
  • Bandew
    #41
    Ja azt. Én mégis szart írtam. Azé a 2-es nagyon remélem, hogy meglesz.
  • _Vegeta_
    #40
    melyiket irtad ? a vilagbankit ? mer az konnyu volt :)
  • Kori
    #39
    szintúgy
  • neozed
    #38
    Sz*r
  • Punker
    #37
    fárasztó
  • Bandew
    #36
    Szar! Jól elbasztam az angol érettségit! Faszom kivan!
  • soldier
    #35
    örüjéél neki bazeg!és nekem miért nincs?nekem csak hétfőn meg keden volt.baszsákmeg
  • Braveheart
    #34
    Egy ideig ment, aztán lesüllyedt... Ha már a 2. oldalon van, a legtöbb ember meg se nézi...
  • Dynamic
    #33
    Jó.Ma nyertem egy hosszú hétvégét valami hegyekbe(Mo.-n)
  • HuAn82
    #32
    sz@r...
  • _Vegeta_
    #31
    Eleg sok mindenkinek szar napja vot..=( menjetek bulizni!
    En most lepek be korhazba apamhoz, aztan elnezek vmi szorakozohelyre, hátha osszejon vmi.
  • ghost cb
    #30
    1 év alatt 260 üzenet? LOL
  • Braveheart
    #29
    ami az enyém :)
  • bogyoka
    #28
    Jó, mert dolgoztam is meg fórumoztam párhuzamosan,és nagyon jó volt, és most itthon vagyok és ráérek
  • [HUN]PAStheLoD
    #27
    kicsit szar volt , de elmegy :)
  • Glpetyus
    #26
    Kicsit mozgalmas...
  • daniferi
    #25
    Rohanós... házi orvos, mert fáj az orrom :D Fel is írt injekciót, amit meg kell inni. LoL. Aztán balesetire levetetni a kötést a lábamról. (két napja szegbe léptem). Most már csak a seggem fáj az oltástól, a lábamnak semmi baja :) Aztán elmentem nézni parkettát. Utána meg vettem kék falfestéket itthonra. Majd most megyek vindózt felrakni haverhoz, utána posta, majd este glettelem tovább a szobát. Persze egy sörre azért szakítok idöt :D
  • ghost cb
    #24
    Felhozzuk ezt a topicot!!! Le fogjuk előzni. A másik csicska. Ez a király.
  • HPt
    #23
    és nem ütött el autó, csak amikor mentem át a piroson egy öreganyó utánam üvöltött: "hová mész hülyegyerek?"... szenilitás suxx
  • HPt
    #22
    jó vót... oan/ien átlagosnak mondható, ja
  • ThePartyFace
    #21
    marmint HB, azaz hazibuli:)
  • ThePartyFace
    #20
    Semmi extra nem tortent...viszont a tegnapi szar volt: baratnom tisztara ki van bukva a sulija miatt es rajtam vezeti le a feszultseget:P
    Ma lesz egy HP nala...majd meglatjuk! Max jol bebaszok:D
  • Glpetyus
    #19
  • Botond #18
    lol?
  • Guest
    #17
    Gyanúsan hasonló topik... ;)