656
Született egy gyereked, elütött egy auto vagy ünnepség volt a nagyinál ?
  • tomsolo
    #96
    az én napom olyan volt mint egy kifordított egyujjas gumicsizma miközben a szél hintáztatta az ágat
  • bogyoka
    #95
    Jóvanna, tényleg, nem a legjobban jön össze a mai napod, a depis kifejezéssel, felakartalak vidítani. Fel a fejjel, mostmár nemsok van hátra.
    A mai napból!
  • Loál János #94
    Szegény Zsonbor!
  • traXion
    #93
    Az átlagosnál jobb. :)
  • Zsombor
    #92
    Szar!
  • soldier
    #91
    Nem vagyok depis
    az idő szép de az hogy ma 2 órán egymásután röpdoga volt és elötte basztak szolni ehh.
    Szarul is sikerültek
    meg semmi se müxik normálisan pl. a gép se
    és rengeteg dolgot kell ma csinálnom
    ehh.Száksz
  • bogyoka
    #90
    Heyy!! Nelégy már ilyen depis, Tehh, Szép nyárias idő van.
  • soldier
    #89
    Egyre szarabb
  • Glpetyus
    #88
    :)))
  • soldier
    #87
    Mai napom?
    S.Z.A.R. !
    bazzek
  • bogyoka
    #86

    Neaggódj, van ilyenem:
  • Glpetyus
    #85
    Ez is yó program tud lenni...:)
  • Glpetyus
    #84

    De yó valakinek...:)
  • The Garrett
    #83
    én akkor keltem mikor ezt beírtam :D 1 kedves telefon után :P
  • Pyx #82
    2??? D:D
  • shaba23 #81
    én még semmit nem csináltam és most ezt fogom folytatni
  • Glpetyus
    #80
    Nekem má' reggel óta az...:((((
  • The Garrett
    #79
    ez a nap már most szar.
  • Glpetyus
    #78
  • tomsolo
    #77
    2 nap van hátra!!!!!!!!!
  • bogyoka
    #76
    Elképzelhető, ma este lesz pont a tévében, hogy hamarosan jön a világvége, ami fagyhalállal jár.
  • ghost cb
    #75
    Szar mert ugy volt ma találkozok barátnőmmel, aztán rosszul volt és nem találkoztunk!!! Meg unalmas...
  • hen-tes
    #74
    fejfájós
  • Glpetyus
    #73
    Fura én is fázom...
    Lehet itt a vég?
  • bogyoka
    #72
    Nekem nagyon nyomott, és egész nap fázom, meg veszekedős hangulatomban voltam.
  • Glpetyus
    #71
    ide:P
  • Glpetyus
    #70
    Meleg
  • Voltan
    #69
    A mai semmi különös, de tegnap ögész jó koncertet nyomtunk Törökbálinton. Az jaú nap volt.
  • dieselG
    #68
    ON: Felkeltem 11kor, egész nap pakoltunk nagymamáméknál, pár szobát át kellett rendezni náluk, és felállítottunk 1 bazinagy pavilonsátrat, ugyanis holnap, vagyis ma jönnek hozzá vendégeskedni többé-kevésbé híres emberek (pl. Gyurkocics Tibi, Raksányi Gellért), kb. 20an. Lesz sütés-főzés, tiszta nyugdíjasparty.. Mellesleg az este a városban voltam, soha nem láttam még akkora punnyt, alig akadt ismerős.. És megint nemtudtam talizni az illetővel, holott 8-ra megbeszéltük egy helyen, és 2órán keresztül vártam rá. Fuck off..
  • Davidus
    #67
    ien oan
  • dieselG
    #66
    Köszi a tanácsod, éppen fent az emeleten is van 3 parányi figyelőkamera, és rádióhullámokkal működnek a lenti nappaliban levő központi kezelővel. Csak éppen ki vannak kapcsolva ;) Kezelő nincs sajnos, távvezérléssel működtethető riasztórendszerünk van. Mellesleg ha akartam volna, bekapcsolhattm volna tegnap este a lenti riasztót, de mivel muteromék bármikor hazajöhettek volna, ezért volt a biztonság nulla odalent.. /nemvolt kulcsra zárva az ajtó stb/ Meg csak egy kapcsoló van sajnos, lehet van vhol 1 másik ;) Jóideje kicsit "eltunyultunk", gyakran be se kapcsoltunk a riasztót pár napos házonkívüliség esetén is. De este 9óta már be van kapcsolva odalent a riasztó, remélem soká úgy is marad a későbbiekben is. Most sokkal nyugodtabb vagyok azzal a tudattal h lent figyelnek a kamerák ;)
    Egyébként nem vagyunk rákötve semmilyen szolgáltatáshoz, de jó lenne ezt is megfontolni.
  • The Garrett
    #65
    még mindig sszar a mai nap. és marad is így.
  • Bandew
    #64
    Eddig szar, de este megyek Kispál koncira, az talán jó lesz.
  • ghost cb
    #63
    Unalmas, szar, no program nap lesz ez. nekem... baze
    Asszem olvasgatok, vagy jáccok.
  • _Vegeta_
    #62
    Mien igaz. :>
  • _Vegeta_
    #61
    Szar egy dolog. 1vmit mondok, addig orulj amig van mit elvinniuk. (tod optimista felfogas) :)
  • Match
    #60
    minden nap szarul indul, mert fel kell kelni!
  • The Garrett
    #59
    A mai szarul indult.. hajnalban dögunalom volt ugyhogy eljöttünk "buliból" 3 ra hazasétáltam 11 kor keltem kb.
    Kíváncsian várom a folytatást :)
  • Match
    #58
    jah, és hogy ne offoljak nagyon...
    a mai napom eddig egész kellemes...
    a tegnapi is jóra fordult a végén...ugyanis a barátnőm elhatározta hoyg ki akar menni németországba bébiszitterkedni...
    ez egy kicsit lesújtott, pláne hoyg ezzel ébresztett reggel.
    aztán tegnap éjfélkor már felmerült bennem a gondolat (és remélem benne is) hoyg mégsem megy...tehtá végülis heppi befejezés lett...
    ma meg a köcsög UPC-t szereltem a padláson ahol több a por mint a Zoxigén.
  • Match
    #57
    biztonságtechnikával foglalkozom...
    emeletes háznál mindig úgy kell csinálni hogy estére hga fent vagy, akkor lent bekapcsolod.
    kell fentre is egy kezelő!
    kérdés: szolgálatra rá vagytok kötve?
    mert ha igen,akkor a rendőrség hamarabb tud róla mint ahogy fel tudnád hívni őket.