1688
  • Solidus
    #1688
    Vidd vegig pärszor..
  • Seth
    #1687
    Nincs
  • cico008
    #1686
    Valaki ps2-re tud csalást?töltény meg ilyenek.....
  • kommersz
    #1685
    chat:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD treinert.
  • mesterr
    #1684
    Hello a pc-s változatban hogy kel a chat treinert aktiválni,beinstalálni.
    hogy tudjam használni?
  • Seth
    #1683
    Berakod a lemezt GC-be vagy PS2-be és indul, még csak telepíteni sem kell :)
  • Viruz mark
    #1682
    Helló!

    Szeretném kérdezni tudja -e valaki a RE 4 telepítő kódját?
  • METESTO
    #1681
    Egyébként nem,,,,de minek az neked?
  • knightbali
    #1680
    Egyébként, Leonnak a főjátékban meg lehet szerezni valahogy a bowgun-t?
  • knightbali
    #1679
    "fej"

    a fej nem... de a tegnap úgy elestem, hogy egy kicsit fáj a térdem.
  • Lammer
    #1678
    "kiakasztottam"

    es a lemezjatszo meg jo, fej nem serult meg?
  • Seth
    #1677
    Ugyanazon mentésen nem változtathat nehézséget
  • HunSlade
    #1676
    Ha végig viszed és új játékot kezdesz választhatsz nehezebb fokozatot!
    És még kapsz egy "kisebb játékot" is amit más karakterekkel is vihetsz!
  • Seth
    #1675
    A 4. részben nem tudod átvinni a dolgokat nehezebb fokozatba. Ez van, az 5. részben is igazából így kellett volna,mert ott átvisz mindent , a tuningolt ,örök lőszeres cuccokkal már nem nagy szám végigvinni professionalba.
  • knightbali
    #1674
    Hali. Én, most ps2-őn tolom, vagyis toltam. Kiakasztottam a játékot és az lenne a kérdésem, hogy, hogyan tudnám újrakezdeni a játékot nehezebb szinten a már megszerzett cuccaimmal? Simán rámenni a kiakasztott, mentett állásra és onnan indítani? De ha onnan indítom, akkor nem lehet nehézséget választani.
  • #1673
    biztos jó lehet de én már nem akarom még 1szer végigtolni és már megszoktam a wii grafikáját:D
  • Kaplan
    #1672
    Normálisan kéretik ember módjára linkelni, köszönöm.
  • METESTO
    #1671
    KRAUSER_MERC...
  • Bhalage
    #1664
    lehet szebb, de a wii iranyitasa miatt 10csillio zillio ezerszer jobb ;d
    (mind2t toltam, wii-n az isten)
  • Okisz
    #1663
    Na, a mostani viszont "tuti cink".
    A probléma az, és olvastam máshol is, hogy a magyarosítás miatt lefagy az inventory, amikor a csajjal vagyok :S Van rá vmi megoldás, vagy most rakhatom újra a játékot? Köszi
  • Okisz
    #1662
    Érdekes. Újbol betöltöttem az állást, és már engedett a csajjal menni.
  • Okisz
    #1661
    Sziasztok. Hát egy érdekes problémám van. Én nem tudom, hogy lehet, DE: Európai verzióm van meg a game-ből, kb. felénél tartok a játéknak, amikor is kiszabadítom a csajszit a falhoz szíjjazott csapdából, és a video walkthrough is azt mutatja, hogy utána a csajjal kellene mennem. Közben rájötte, hogy gondolom direkt hagyták ki a pc-s verzióból ezt a részt, szóval vígan megyek Leon-nal tovább, és mikor már ott tartok, hogy vmi falba kellene beilleszteni 3különböző szobor darabot, nekem csak kettő van.(Egy oroszlánfej és egy bika vagy milyen). És már rájöttem, h a konzol verzióban a 3dik darabot, a csaj találja meg, amikor vele kell menni. Na már most, akkor én azt, hogy a francba szerezzem meg Leonnal, mikor nem is járhatok vele azon a részen, csak a csajjal lehetne. Rlem van vmi megoldás rá, a választ előre is köszönöm. Üdv!
  • METESTO
    #1660
    PC-n told végig 1680x1050ben az összes grafikai tunningal azt néznifogsz mit hoztak ki belőleDDDDD
  • #1659
    resident evil 4 fourever én már végigtoltam wii-n és bejön
  • vixo
    #1658
    jah,jó megvan rájöttem,nem új játékot kell indítani,hanem a new roundot,köszi a segítséget!
  • vixo
    #1657
    Hát ezt nem igazán vágom,amikor new gamere megyek,akkor nem kínál fel semmi mentési lehetőséget:S csak simán jön az intro és nincsenek meg a cuccaim csak az alapok :(
  • METESTO
    #1656
    De ha ugyan azon a fokozaton tolod következőre is és amit kidobott new game-es mentési lehetőséget arról indítod.....de szerintem kezd előröl professional-on
  • vixo
    #1655
    Nah most játszottam ki ps2-n,18óra alatt sikerült is végigtolnieszméletlen jó játék volt,néha tényleg beparáztatott a game,főleg azoknál a mutánsoknál,amiket csak nagy nehezen lehetett legyilkolászni,nah amikor ezeknek a lihegését meghallottam,hát elég para volt,tudtam,h sok municiómba fognak kerülni,a final boss meg télleg nem volt nagy cucc,elsőre sikerült legyőzni,a többivel ellentétben,akik megöléséhez többször neki kellett ugrani,nah egy a lényeg ez egyy 10pontos örök gamma,alig várom már az 5.részt xboxra ^^

    Lenne egy kérdésem még: most újra elkezdeném a resi4-et vagyis már el is kezdtem és azt bánom,h a cuccaim nem maradtak meg,amiket összegyűjtöttem,tuningolt fegyverek,max élet, stb. Nem lehet úgy elkezdeni újból a játékot,hogy azokkal a fegyókkal nyomuljak,amikkel a játék végén,ugyanis most egy kicsit pörgősebb játékmenetet szerettem volna,egy kis zúzást,de így megint csak az óvatosabbik játékmenet van,szóval a játék végén összegyűjtött fegyverekkel el lehet kezdeni a játékot????
    Előre is thx a helpet!
  • METESTO
    #1654
    "Minimum a patch-t"meg még pár dolgot(fegyvereket kicserélni,ellenségeket,textura patch-t(-eket) letölteni,bloom-ot használni v.enb-t v.mindkettőt 1xre,magas texturákat beüzemelniDDD)stb...kb ennyi...de igazad van a babykének elég a patch
  • Ancsee
    #1653
    ajjjj már megint én vagyok nemtok rá jönni hogy melyikkel fut :S
    annyit tok hogy a W,A,S,D az M a térkép és az I-vel nézem meg a löszrem meg hogy mennyi löszerem van még valaki segitsen már

    msn-en meg talál [email protected] :)
  • Ancsee
    #1652
    Haliii fel tettem a játékot megy minden sirály :) a magyarítást is fel tettem hozzá de még sem magyar :S ezt nem értem
  • Ancsee
    #1651
    Thx :D
  • Xupr
    #1650
    Nem fogsz benne elakadni,max nem sikerül minden elsőre pláne nehezebb fokozaton.XDTölténnyel takarékoskodj inkább késelgess.
  • Seth
    #1649
    Nem kell hozzá végigjátszás. Annyira primitív és egyszerű,ebben csak az akad el akinek hiányzik a fél agya
    Majd ne felejtsd el feltenni minimum a patcht,mert egyébként ritka ocsmány
  • Ancsee
    #1648
    Sziasztok én most töltöm le a resi4-et pc-re még nem játszotam eddig resident eviles játékkal de nagy fan vagyok :)
    kerestem végigjátszást de nem találtam

    valaki akasztota már ki ?
  • gordonbass
    #1647
    Tud valaki csalást ps2-re?Kérem a segítségét.
  • Aku
    #1646
    akkor most jöhet Professional mod
  • Árnyvadász
    #1645
    26 óra 44 perc 34 másodperc. Normal (alapból amit a kezdésnél ad) fokozaton ennyi ideig játszottam végig. Tetszett. Jó volt. Érdekes és borzongató.

    Igazából egy kiváló játék, mind grafika, hangulat, hangok, zene és a történet terén. Az irányítás második "odaülésre" a játékhoz már egyáltalán nem volt szokatlan. Aztán ez így is maradt. Jól váltogatták egymást az ügyességi, logikai és az akció részek, bár az akción van a hangsúly. A minijátékok (a kis lövölde és cserébe bábukat kapunk) kicsit kiszakítottak a borzongásból. Időnként a nyomasztó atmoszféra nagyon rányomta bélyegét a lelkemre. Emiatt felüdülés volt ez a kis lövöldözés, vagy a kereskedővel történő tranzakció. A fegyverek tuningja is kifejezetten jó ötlet.

    Azért a vége felé már vártam, hogy befejezzem. Egyszerűen hosszú a játék. Ennyi volt az oka. Hisz nem lett monoton, nem volt benne hullámvölgy. Mindig magasan tartotta az érdeklődésemet az adott pálya, az érdekes ellenfelek sokasága és a sztori ívelése.

    A megnyitott extrákat is módomban volt kipróbálni. Nagyon korrekt kis anyagok. De mivel késő volt, ezért nem merültem bele ezekbe. Majd később, mikor már kiment belőlem a Resident Evil hatása, nekiülök újfent.

    Nagyjából ennyi :)
  • Tekken5
    #1644
    Én ezzel fordítva vagyok. Jól játszom és pár gaménak a történetét nem tudom. Bár, ki tudom következtetni ;)
  • Yeah21
    #1643
    Halee

    Most ott akadtam el hogy futok egy nagy köszobor elöl és nyomni kell a 3ast madja z 5öst a végén.Nyomoma z enter hogy fussak de utána nem tudom meik gombot kell nyomni mert mindig rámtapos vagy rámdöl egy oszlop.Nem tudja valaki pc-n mit kell csinálni?