562
Ulead GIF Animator



Faq

  • donoki
    #402
    Nah király, müxik! Köszi!
  • donoki
    #401
    hát, nézegettem... de annyira tönör, hogy nem volt kedvem elovlasni :$ :D
  • Aquir
    #400
    hali, te miért nem olvasod itt el a Faq-t amit írtam? :P Lent a 10. eszközként leírtam a forgatást
  • PJack
    #399
    de a rotate by degree-vel próbáltad?
  • donoki
    #398
    nekem ezzel, kilehet huzni a szöveg nagyságát :S

    de megprobálom még1szer
  • PJack
    #397
  • donoki
    #396
    azt szeretném kérdezni, hogy hogyan tudok egy szót forgatni, amit beirtam?:S
    plz help, előre is thx!
  • France men
    #395
    okés köszzi all!
  • Jano
    #394
    Talán próbáld meg valamilyen komolyabb grafikai programmal lebutítani 256-színűre, és azt használd az Animatorban.
  • Aquir
    #393
    semmit
    és nem :)

    a Gif pedig szarabb minőséget nyújt mint a jpg például
  • France men
    #392
    Mit rontottam el rajta :S? :D:D
    Tanár vagy egyébként? xDxdXD
  • Aquir
    #391
    nos, a baloldali előnézet az eredeti, illetve a minden körülmények között megvalósítható legjobb képminőség megjelenítését szolgálja a kijelzett képpontok összességének vizuális érzékelése és az agyban történő feldolgozás komplex fázisát követően

    a jobboldali meg ahogy alkalomadtán elrontod:P
  • France men
    #390
    ... :)
  • Aquir
    #389
    megcsináltad a #380-at? nem a háttér takarja el a betűt? a szöveg miután létrehoztad, jobboldalt ott van az objektumok sorában és láthatóra van állítva? linkelj több képet sorban hogy mit csinálsz és végül hogyan nem látszik a szöveg a létrehozásakor
  • Aquir
    #388
    képet róla
  • Dreaming
    #387
    én bajomra senki nem tudja mi a megoldás hogy miért lóg ki képből az összes betü?
  • France men
    #386
    Minden maxon van mégis kaki a minöség :(
  • Aquir
    #385
    nem tudok róla:)
  • Aquir
    #384
    a Faq-ban legalul baloldalt a sarokban írtam ha lecsökkented a optimize-ben a kép méretét akkor romlik a minősége, vagyis azt ne vidd le neki. Ott mindent állíts a legjobbra (az Optimize-ben). A colors-t állítsd a maxra (256), a Presetet, vagyis az előre beállított képminőséget is a legjobbra (Photo 256)
  • desigo
    #383
    létezik magyar nyelvi fájl a progihoz?
  • France men
    #382
    sziasztok.

    egy oldalra szeretnénk giffeket 185*200-as méretben! Nincs semmi bajom az uga-val de a kép minösége hogy is mondjam... ilyen szemcsés lesz a kép vagy nem tom! Nem várom el a ps minöséget de nem tudjátok mi lehet a baj? Az UGA ilyen alapbol vagy csak én állitottam el valamit? S::S:S:S
  • Dreaming
    #381
    az azért ment hogy megmutassam, hogy mit lehet látni:-)hába nyomok rá centere... semmi sem történik:-(
  • Jano
    #380
    Szerintem nyomj először is a Stop preview-ra, aztán a kisablak jobb felső sarkábal lévő Center the text in banner area gombra (az 1:1 mellett, jobbra, avagy a pirosX alatt).
  • Dreaming
    #379

    így néz ki :Merger Verticali-ra vna állitva a többin még ennyi sem látszik
  • Aquir
    #378
    akkor szedi szét betűkre a szót hogyha mondjuk az effects-ben mozgatásra van beállítva a szó.. ezek szerint talán neked kirakja a szót a munkaasztaltól balra a program vagy mi?
  • Aquir
    #377
    hát én is egy screenshotra szavazok mert nem túl tiszta:)
  • Maximus4
    #376
    Szerintem ha csinálnál screenshotot előbb tudnának segíteni.
  • Dreaming
    #375
    nagyra állitottama neonál és csak a szélét látom szóval csak sugarát magát a betüket nem és amikor leokéztma hogy generálja le láttam hogy bal oldalról be tudtok huzni 1-2 betüt de ennyi, ez mitől van?
  • Aquir
    #374
    honnan tudod hogy kifut a szöveg ha nem látod? vagy hogy fut ki? egyébként ami a munkaasztalon kívül van, azt is lehet mozgatni, megfogni az egérrel
  • Dreaming
    #373
    Ott van valahol a szöveg csak valamiért kifut oldalon és ezért nem látni és sehogy nem tudom bal oldalról bejebb hozni. Ezt hogy lehetne?
  • Aquir
    #372
    az "add banner text" ablakban a neon nincs túl fehérre állítva, vagy ugyancsak a neonnál a transparency bekapcsolva, esetleg úgy van állítva az "effect"ben az áttűnés vagy a frame, hogy nem láthatóvá teszi a szöveget? Vagy akkora a munkaasztal mérete, hogy nem látszik a szöveg mert túl kicsi a méret esetleg a pozíciója nem jó? (fent ahol látnod kéne a szöveget az "add banner text" ablakban, vannak csúszkák, azokkal nagy kép esetén görgetni kell mert a kép közepére teszi a feliratot)
  • Dreaming
    #371
    ezaz sehol sem látszik mútlkor mikor elsőre használtam müködött és azóta nem, nem tudom mi lehet a gond mert létrehoz csomó framet de mind fehér üres
  • Aquir
    #370
    talán a betűszín... nem fehérre van állítva és nem látod vagy valami ilyesmni? De ha a végén létrehozod azért látszik hogy ott van jobboldalt az objektumok között nem?
  • Dreaming
    #369
    Sziasztok

    nekem lenne kis problémám, nem tudok az ulead gif animatorhoz add banner text-et hozzá adni, hiába irok oda be szöveget semmi nem jelenik meg ez mitől lehet?
  • Aquir
    #368
    k :)
  • motyodlee
    #367
    már okés, cask elfelejtettem ideirni (vio mappát törölt)
  • Aquir
    #366
    egyik ember:
    "Rákerestem az initial szóra itt a topicban és megvan a problem:P ki kellett törölni egy vio nevü mappát..."

    másvalakinek meg igy lett jó:
    "nekem meg az volt hogy a divix codek et letöröltem és reninst:P"


    egyébként nem tudom :|
  • motyodlee
    #365
    Sziasztok!
    nem egészen ide illő, de megkérdem:
    Nem tudom elindítani a VideoStudio 10plust, és a GifAnyimator 5-öt, mert a betöltés közben kijön eg hibaüzenet, hogy a windows hibát észlelt, ezért leállt.
    ha valaki tud segiteni azt megköszönöm
  • PJack
    #364
    igen, a végén ha elmented jpg-be...
    de ez az ulead gif animator topik, és nem a photoshop
  • JAG1
    #363
    Azt meg lehet adni PS-ben, hogy hány Kb méretbe optimizáljon?