52
klosed by MáriX
  • M@TriX
    #52
    Ez csak PS2-re jelent meg, itt a konzolos topik
  • bajbanlévő
    #51
    van itt valaki
  • bajbanlévő
    #50
    most meg kinyírt...
  • bajbanlévő
    #49
    -j
  • bajbanlévő
    #48
    ja fenébe! elfogyott az összes fegyverem! és széjje lőttem már,de még mindig semmi!
  • bajbanlévő
    #47
    pillanat
  • bajbanlévő
    #46
    na mingyá jövök meg próbálom mégegyszer
  • bajbanlévő
    #45
    ja arra a tetőre
  • bajbanlévő
    #44
    már szarrá lőttem, de semmi
  • bajbanlévő
    #43
    mert én csak egyvnalban tudok lőni rá
  • bajbanlévő
    #42
    hogy kell felmenni a tetőre?
  • bajbanlévő
    #41
    nekem nem megy...
  • Fido4life
    #40
    Az elég könnyű küldetés, és a lövöldözős része nagyon klafa, kezd újra, és amikor ott vagy hogy a tetőn lövöldözni kell rá, menj fedezékbe, majd búj ki és manuálisan lőjj rá, aztán vissza pihenés, és újra manuálisan..
  • bajbanlévő
    #39
    hello! tudtok segíteni? a 19. pályán tartok, és nem tudom lelőni nadya-t.az összes fegyverem odalett, és lefogni sem tudom. szerintem a "The Vor" küldetés elrontja a játék ezt a részét. nagyon nagy szemétség, hogy neki minden sérthetetlen nekem meg semmim! ja, és lenne még egy kérdésem. megtalálta valaki az átalakított Peugeot 406-ot? tudjátok a Taxit. kérlek írjatok! már több mint 2 hónapja próbálkozok, de semmi! ha valaki megmondaná, nagyon hálás lennék. élőre is kössz!
  • elijahwood
    #38
    getaway 2 résznél elakadtam, ahol a csajnak visszakell szerezni a laptopot. kurva nehéz és mindig észrevennek és meghalok. kérem segitsetek!!
  • Norbi7
    #37
    Oké, akkor adok a pofájának. köszi mégegyszer!
  • Fido4life
    #36
    Rosszul látod, ott is nagyon egyszerű a feladat, csak egy ideig fedezékben kell maradni, majd a ickó megunnya a semmit tevést, és előjön a fedezékéből, ilyenkor kell adni neki mint állat.. Ezt párszol megkell csinálni, és okés is lesz..,-)
  • Norbi7
    #35
    Jaja. de van egy kis bibi megint. a végén hogy kell kicsinálni a főgenyát. mert úgylátom a golyó nem fog rajta, vagy csak rosszul látom.
  • Fido4life
    #34
    Jah, én is csak mentem a vakvilágba, aztán be is jött a videó..:D Amúgy fellélegezhetsz.. Ezzel a küldetéssel, vége Sam irányításának..:P
  • Norbi7
    #33
    Na sikerült. mondom megpróbálom mégegyszer és bejött. nem is tudom mit kinlódtam eddig, tényleg egyszerű volt!
  • Norbi7
    #32
    Oké, azért leírom pontosabban hátha beugrik valami részlet. addig oké, hogy "beérek" a parkolóházba és felkapaszkodok valami olyanra mint korábban a lámpák voltak de az nem vezet sehova ezért leszállok, de utána akár merre megyek meglátnak. Hol kell kimenni a pályáról? köszi előre is!
  • Fido4life
    #31
    Szerintem ő dobja fel..:D Az egy nagyon könnyű pálya, nekem elsőre sikerült, csak a fickókat kell kihallgatni, és eljutni a parkolóházig, most így nem emlékszek, de ha lesz Dual Sock 2-m, megnézem hogy pontosan mit is kell csinálni...
  • Norbi7
    #30
    ÁÁÁ! az agyam eldobom. ez a kiscsaj megkeseríti a játékot! mármegint elakadtam vele a parkolóházban(20. pálya). mit kell csinálni??? köszi előre is
  • Fido4life
    #29
    Gratz..
  • Norbi7
    #28
    Sikerült, tovább jutottam!
  • Norbi7
    #27
    Szóval 1 emelettel feljebb mentem, a lényeg hogy találtam egy lejáratot a padló alá. erre kell menni? ha igen akkor baj van mert nem tudok lemászni. hogy kell? köszi előre is!
  • Norbi7
    #26
    Na akkor keresgetek, remélem sikerül. majd még kérdezek szerintem.
  • Fido4life
    #25
    És a Black Monday nem is a kettő, hanem csak 1 kiegészítő...
  • Fido4life
    #24
    jaja, vagyok néha ilyen hülye. De már minden fórumhoz írtam most már akartam valami változatosságot, neked megvan ?
  • 12346
    #23
    szted? volt rá egy évük^^
  • Fido4life
    #22
    Sziasztok ! Ma végigvittem a Black Monday-t, élveztem, jó volt.. Valaki végigvitte már ?
  • DePreSsZYo
    #21
    mé jóaz első küldi még ien házas lővöldözös , aztén jó lesz :D
  • zaki
    #20
    hát elég vicces ez a gém, lenyomtam az 1. küldetést, de kicsit másra számítottam
  • DePreSsZYo
    #19
    pont az a chapter nincs meg ott ami nekem kéne :s
  • CrucifX
    #18
    Gamefaqs
  • DePreSsZYo
    #17
    eh ezu mé nem konzol forumba van?:D
  • DePreSsZYo
    #16
    Nincs vkinek ehez végig játszása?
    Elakadtam annál a résznél ahol a kiscsajjal visszakell szerezni a Laptopot.. :s
  • CrucifX
    #15
    Előzetes
  • Adam5
    #14
    az 1ben többekközött ami nagyon teccet az hogy igazi márkák voltak benne
  • Sadun Tryst
    #13

    kár, pedig fasza verdák vannak benne...