497
  • lac coo
    #97
    Bakkaer hidd már el konzolban nem ez van !!!!
  • lac coo
    #96
    1.4 amd ...The Project ....
    Madárnak nézel mindenkit ????:-))))))))))))))))))9
  • Istencsászár
    #95
    holálom ennyire lebecsülöd az x800at akkor mérvettél, ez a dx9 fullra kihasználva amit a mostna vgak tudnak bumpmapp homályositás egyéb csicsák és ezt kapod amt tud az x800 mival consolba is ezvan
  • lac coo
    #94
    Olvassatok !!!!!

    Ne ugassátok le azt amiről halvány fogalmatok sincsen !!!
  • lac coo
    #93
    Ja...
    És ha nem tünt volna fel az összes kép szélesvásznú . és a max felbontás SVGA .....Már ha normális tv-d van ...
  • Istencsászár
    #92
    aha nálad max nálam megy faszán és ugynézd már az elég régi de még mostis odabasz
  • lac coo
    #91
    Ez a graf az X800-asom számára csak álom - sajnos ....És ez XBox a PS3 sokkal erősebb !





  • lac coo
    #90
    LOL...
    Te nem nagyon szeretsz olvasni látom ..:-))))
    A pc-ben lévő videokarinak semmi köze a ps3-éhoz ..
    Az hogy a procid hány MGHZ-s megbaszhatod nem az a lényeg ...
    A hírek szerint 460 dollár lesz az ára ...

    Itt SG-n , a főoldalon taláksz egy cikket a PS3-ról , olvasd el ha érdekel ..
  • grizzly21
    #89
    azt várhatod hogy 100e alatt lesz
    álom????????????
    normális vagy te?
    a pckben lévő vid.kártyákat használják fel a PSben!!!
    szted csak PSre fejlesztik? átalakítják maximum.
    hányéves vagy 12? kb annyinak tűnsz.
    Álom mi? A gépem 2.8 Ghzen sűvit, és ha akarom felhuzom 3.5re.
    ennyit erről.
    hülye konzolosok verjétek a Tvtekre melynek felbontása 800*600 vagy annyi se...
  • lac coo
    #88
    A grafikus megjelenítésért a Sony és az nVidia által közösen kifejlesztett RSX grafikus chip felelős, amelynek órajele 550 MHz, számítási teljesítménye 1,8 teraflops, és képes egyidejűleg akár két 1080 képpontos felbontású HD-videó feldolgozására is. Az RSX-ben az nVidia tájékoztatása szerint 300 millió tranzisztor található. Csak összehasonlításul: a GeForce 6800 grafikus chipben "csupán" 222 millió tranzisztor van. Az RSX-et összesen 256 MB GDDR3-VRAM egészíti ki, amelynek effektív órajele 700 MHz, és a PS3 256 MB XDR-RAM-jával gazdálkodhat. A gyártó adatai szerint így a rendszermemória esetében 25,6 GB/s-os, a VRAM esetében 22,4 GB/s-os maximális sávszélesség érhető el. AZ RSX adatírási sávszélessége 20 GB/s, míg adatolvasási sávszélessége 15 GB/s.
  • lac coo
    #87
    A The Project X800 -al megy vagy 10 fps-el .....
    A ps 3 grafikája meg lazán veri a The Project-ét ...
  • lac coo
    #86
    A ps 3 várható ára 100 000 ft alatt van ...
    A nyolcmagos 3.2 ghz-s proci csak álom a pc-k számára ...
    A ps3 -ban levő videokártya sokkal nagyobb teljesítményű mint a X800 vagy az nvidia 6800 ...
    ennyi....
  • Istencsászár
    #85
    MITNEMTUD?? ugyanz tudja mer azvan benne, nézdmármeg a The Project vagy a atis techdemokat.......
  • grizzly21
    #84
    nem lesz egyhamar olyan? menj má a hülyeségeiddel ember!
    Pcn mindig minden húszszor szebben fog kinézni mint konzolokon...
    vegyél ps3mat Qva drágán dobd ki a francba 3 év után, amikor elavul...
  • lac coo
    #83
    sajna nem tudnak ennyit a mai kártyák ...Nekem X800XT PE van és a közelébe se ér ..:-(
    Meg hát a nyolcmagos brutál proci az nem semmi ...pc-kben nem lesz egyhamar olyan...
  • Kaplan
    #82
    6 órát is csúszhat a dolog...elég gáz....
  • scorpeeon
    #81
    nincs áram az e3mon? :(
  • Kaplan
    #80
    Nah megint lemaradtam :)
  • M@TriX
    #79
    hát úgy látom ti 2-en nem bírjátok végigolvasni a fórumot úgy, hogy nen nézzétek meg, hogy arra a hozzászólásra érkezett válasz, ráadásul egyből utána javította magát... ha nem látnám nem hinném el :)
  • Kaplan
    #78
    expo
  • Istencsászár
    #77
    XBOXBA ATI VAN, PS3BA NVIDIA:))
  • M@TriX
    #76
    fejlesztése, esetleges eladás részletekben stb, én maradok PCnél, bár mint lentebb írtam ha 100e alatti áruk lesz, akkor nem tartom hülyének ha beruház vki.
  • M@TriX
    #75
    khm, az egyikben, talán az Xbox-ban egy speckó nvidia kártya van mint írtam lentebb...
  • Police88
    #74
    Vagy veszel egy konzolt fele vagy negyed annyiért....
  • Mentol
    #73
    Ahogy elnézem a képeket, videókat szerintem megint költhetek egy rakás lóvét a PCre, hogy a next-gen kozol minőséget tudja nyújtani... :-(
  • Istencsászár
    #72
    áh reklámcsak ps3ba és az xboxba is legjobb vga van psb3 a GF6800 xboxba x800
    amik jönnek most consolra azok jönnek majd pcre dx9 et fullra kihasználva
    ezt tudja egy ilyen kari, igyvolt a ps2, xboxnál hudejó húdeszép azt ugyan azok a gémek megjelentek erre is arra is most is igylesz..
  • I.C.ram
    #71
    Akkor most menjek a sarokba?
  • M@TriX
    #70
    te sem tudsz figyelmesen olvasni? Már 2x!! megválaszolták. anyám...
  • I.C.ram
    #69
    expo
  • I.C.ram
    #68
    electronic entertainment e.... utolsót nem tudom.
  • M@TriX
    #67
    hmm, most olvastam, hogy olyan 500$(~100.000Ft) körül lesz a PS3, amit ha hardverileg nézünk, akkor elég barátságos ár sztem. sőt!
    vagy nem?

    persze én inkább maradok a PC-nél, de versenyképes árnak tartom, mégha egyes újságok nem is.
  • Kaplan
    #66
    nintendo ember!! :)
    Revolution
  • grizzly21
    #65
    mire gondolsz? PSP? vagy a PS3ra?
  • Police88
    #64
    tényleg most akkor h írják le pontosan?
    én mindíg keverem :)
  • DJ Skyline
    #63
    azt a jó k******************************************************* mindenit neki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kaplan
    #62
    jó azt nem vettem észre :)
  • Shep
    #61
    na jó ezt én is tudom, de marha sok olyan game van ami nincs PC-n és nekem marhára kéne, pl az összes resident, devil may, onimusha és hasonló progik.
  • M@TriX
    #60
    mindössze 2 órával... :I
  • ThugEdge
    #59
    ne kapkod el,most ez újdonság,aztán beáll és ugyanaz és ugyanaz évekig,én spec láttam chaos theory-t ps2-n is és harmatgyangén néz ki,alap,hogy pc-re mindig is szebbek lesznek a játékok én tuti kitartok:)
  • Kaplan
    #58
    jah látom megelőztél :)