40034










WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • Kaplan
    #213
    No de emberek annyi pénzért már megveszem a nagytestvérre a GTA: San Andrast RÖHEJ!
  • Ramza
    #212
    Kisker ára lesz 10 ezer. Legrosszabb esetben nálunk is 12, de csak azért, mert kicsi lesz a kereslet Mao-n.
  • Anubys
    #211
    Igen, csak számítsd hozzá, hogy mire ideérnek azok a játékok, rámegy még pár embernek a haszna -> 17e... :(
  • Eltergo
    #210
    Grand Theft Auto PSP-n:
    http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=27879
  • CHEAPBOY
    #209
    Hat eddig a DS all messze jobban gyozelemre, de meg messze van a vege:)
  • CrucifX
    #208
    Na végül kiderült? ;)
  • CHEAPBOY
    #207
    Majd akkor meglatod kinek volt igaza, s nem lesz PSP pezsgozes.
  • aabyssx
    #206
    http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=52355#comments

    10e körüli játékárak? Az nem olyan rossz.
    A gép sem lesz olyan brutálisan drága és a játékárak sem olyan magasak, mint amit mindenki várt.
    Még a végén sikeres is lehet ez a gép...
  • Vers
    #205
    na majd meglátjuk mikor mindkét konzol kaphato lesz dec 12-töl, az elsö héten kiderül melyikböl mennyit adnak el
  • CHEAPBOY
    #204
    Nem szidom en azt a latvanyvilagot, lévén szerintem tud a PSp, nem rossz, csak ez szvsz ongol a Sonynak. Most nem fejtem ki miert... mett hosszu, s elkerulom ezzel az anyazok hadat is:)
  • UNREG
    #203
    Azért is írtam, hogy majdnem! Nagy betűvel kellett volna...
  • Eltergo
    #202
    Nekem a Nintendo DS-es Metroid Prime jobbnak tünik mint egy N64 játék...
  • CHEAPBOY
    #201
    en csak gunyolodva mondtam az elobb amit mondtam:))
  • barret
    #200
    Hát nem biztos...az a 2-3 óra üzemido nagyon keves...
  • CHEAPBOY
    #199
    azert ez nem teljesen igy van:

    "DS = N64 játékok újraeladva (hiába a tácsszkrín)"



    jo az a tácsdszkrin dualskriin effekt, az elozetes erdeklodes is ezt tamasztja ala:)
  • CHEAPBOY
    #198
    hat azert ez meg nem ps2. de biztosan ezt fogjak venni a sonysok ps2helyett... egeszen biztosan:)
  • Eltergo
    #197
    Hát azért annyira nem ugy nézz ki :)
    Sok pixel hiba PS2-n ennyi nincs talán ez a fele teljesitménye a PS2 Colinnak :)
  • barret
    #196
    Kis képernyón mégszebb!!
  • UNREG
    #195
    Huh, ez már majdnem PS2!
  • Eltergo
    #194
    a http://www.gamespot.com/psp/index.html?tag=gs_head_psp oldalon vagy egy csomó video és kép a PlayStation Portable játékokról és maga a gépről. Szerintem nagyon jó lesz ez a hordozható gép habár másolni nem lehet hozzá játékokat de inkább PSP mint szar Nintendo DS ez is csödbe fog menni....ez jellemző a Nintendo-ra. Habár igaz nem érdemli meg mert jó játékokat csinálnak.
  • aabyssx
    #193
    > és ha már lesz?

    Az még jó ideig eltart.
    A $ony a jól bevált Nintendo GBA taktikát használja:
    - GBA = SNES játékok újraeladva
    - DS = N64 játékok újraeladva (hiába a tácsszkrín)
    - PSP = PS1 és PS2 játékok újraeladva

    És SZVSZ a PSP-re nem fognak hetente jönni a játékok, mert erre a cuccra a fejlesztési költségek és az idő már erősen közelít az asztali konzolokéhoz.
  • rolika
    #192
    és ha már lesz? nem megjelenéskor akarom megvenni
    befigyel egy taktikai rpg (szvsz erre tökéletes a handheld platform), aztán futok is :)
    na jó, előtte azért kijátszom még a gba-s cuccokat :)
  • aabyssx
    #191
    Mit szólsz ahhoz az inkodhoz, hogy (ugyanúgy mint a DS-re) még nincs igazán értelmes játék rá?
  • rolika
    #190
    jut eszembe, kereshetek új indokot, hogy miért ne vegyek psp-t: a "drága lesz" megbukott; az akksi-téma nem túlzottan érdekel (otthon játszom általában, fotelben :)...
  • aabyssx
    #189
    OFF

    / fütty-fütty-fütty

    A Shenmue 2 eredeti!

    / elfut
  • rolika
    #188
    már az xbox-os historiával okafogyottá váltál a másik topikban
  • aabyssx
    #187
    ...ööö...

    Nem nyilatkozom, mer' még más topikban álszentnek minősítenek. ;)
  • rolika
    #186
    te se játszottál a final fantasy tactics advance-szel, ha ilyeneket írogatsz... :D
  • Ramza
    #185
    Én többször játszottam feltöltéstől lemerülésig non-stop...
  • aabyssx
    #184
    > Aksi szar lesz kész majd hord az ember magával 3 at azt jóvan

    Én nem úgy látom, hogy sz*r lesz. Én úgy látom, hogy az aksi elég lehet. Te próbáltál GBA-val többet folyamatosan játszani, mint egy óra?


    > Sejtésem szerint a többségnek meglesz mind a 2 gépe nehogy lemaradjon valamiről

    SZVSZ nem lesz. Az átlagjátékosok nem fanatikusok, akik megvennék a generációban mindegyik plattformot.
  • KillYou
    #183
    Ezt a hülyeséget meg honét veszed?

    A jelentős része a handheld játékosoknak nem utazás közben, hanem otthon játszik fotelben (amíg valaki más foglalja a tévét). Tehát nem olyan nagy probléma töltőt használni.


    Lehet hogy nem utazás közben de hogy nem transzformátorral a hátamon játszok az biztos.
    De nem tudom mit kell rajta vergödni. Aksi szar lesz kész majd hord az ember magával 3 at azt jóvan. Emitatt nem fogjátok nem megvenni a gépet. Sejtésem szerint a többségnek meglesz mind a 2 gépe nehogy lemaradjon valamiről.
  • aabyssx
    #182
    Akinek van GBA-ja, tudja, hogy milyen azt a kis képernyőt bámulni 2 órán át.
    Kifolynak a szemeid (és utána jó ideig bandzsa maradsz)!

    BTW a jelentős része a handheld játékosoknak nem utazás közben, hanem otthon játszik fotelben (amíg valaki más foglalja a tévét). Tehát nem olyan nagy probléma töltőt használni.

    Ezt a 'píeszpí betöri lájf' témát a média kapta fel, hogy legyen miről írnia. Nem olyan vészes ez, mint aminek beállítják.
  • Neme.
    #181
    "a 2 ora meg egy erosebb jateknal max fenyeron?"

    Max fényerő, +kihangosítás, +sok lemezhasználat (a normális használat ugye fülhallgatóval, normál fényerőn, nem GTA szerű játékokkal történik).
    Érdekes, hogy a cikk után szinte elvágták a psp aksi élettartamát 2 óránál, mintha afelett hirtelen mexűnne kép+hang. (Engem amúgy nem érdekel a psp.)
  • CHEAPBOY
    #180
    a Dsre igenis lesznek ujszeru erdekes megkozelitesu, iranyitasu, jatekok, nem cska ugynaaz ami aPS2on kicsiben. valahogy tobbbket az ujdonsag jobban lekot (elorendelesi mutatok valaki?:) mint az ugyanaz nem is olcson, 2 iras jatekidovel.

    a 2 ora meg egy erosebb jateknal max fenyeron? Nem kamu, az IGN is ezt irta, ok meg messze allnak a megbizhatatlansagtol.
  • Kaplan
    #179
    jaja
  • Oldern the 1st
    #178
    Hmmm...hmm... valaki nagyon psp fanatikus errefelé.. hat a sony marketing, mi? :)
  • guardian hero
    #177
    A Sony kamuzik öcsisajt, de tudod mit, vegyél PSP-t, dísznek jó lesz...
  • Kaplan
    #176
    jaj ne legyél ennyire elfogult! szar a gép 2 óra játék??? Röhej!
  • Vers
    #175
    ez kamu
  • joe69
    #174
    "Beigazolódtak a félelmeink: a PSP már-már csodába illő specifikációinak ára van, jelen esetben kőkemény energiaéhség. A Sony sokáig elzárkózott az élettartamra fókuszáló kérdések megválaszolásától (ezzel is a Nintendo malmára hajtva a vizet), a megjelenés közeledtével azonban kénytelenek voltak előállni a farbával. A japán óriás első handheldje 4-6 órás használati idővel került bejelentésre, mely a tapasztalatok szerint csak és kizárólag a képernyő fényerejének meghatározott beállításával, valamint limitált funkciók használatával érhető el. A tényleges működés - játék, filmnézés - alatt kevesebb (!) mint két órán át képes üzemelni a PSP, ezzel pedig pont lényegét, a hordozhatóságát veszti el. A helyzet javítható, amennyiben a fejlesztők a nagyobb energiafröccsöt ígénylő featúrákat nem veszik igénybe - ez azonban a játékok minőségének romlását eredményezi majd."
    bye HCgamer