40034










WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • nighthunterX
    #306
    Különben számit az hogy Dou vagy nem? a rendes kártya nem lesz jó?
  • nighthunterX
    #305
    Remélem megoldják valahogy. Okosak ezek a hacker srácok majdcsak kiötlenek valamit:D remélem...
  • KillYou
    #304
    Hát Duo ból még nem nagyon van 2G legalábis nem ilyen baráti áron mint ez a 1G.
    Ez az okfejtés nagyon tetszik hogy csak meg oldaj valaki hogy lehesen rá írni. Mégis ki? Amig a gyártok nem akarták addig a DVD-ROM volt majd csak utána jöttek az írható DVD-k teszem hozzá arany áron.
  • Banyapapa
    #303
    De arra a UMD-re állitolag 1.8GB körül fér.
    Ahhoz meg picike a 1GB-s memory stick, igaz van 2-es is:P
  • nighthunterX
    #302
    Ja meg még valami:D Gondolom akkor a nintendo DS-re pedig már alapból ugy lehet majd rá irni a Játékokat mint GBA -ra. vagy nem?
  • nighthunterX
    #301
    Ja és azt akartam még hogy ha valaki megveszi mondjuk az 1G-ás cuccost akkor arra lehet e majd warez gamét rárakni. Mert gondolom azt csak nem védik le semmivel. mármint legalábbis remélem...
  • nighthunterX
    #300
    Jajj most nézem csak az 1G-s memoriát a PSP-hez. Hát 150 dolcsi elég húzós ár szintem érte. Rendes ilyen kártya nem lenne hozzá jó? Gondolom van olyan kárta ami olcsobb és kontabilis vele vagy nem?
  • nighthunterX
    #299
    De nem értem pontosan. De ha ugy nézzük hogy nem most jön ki az irható UMD de mondjuk a GBA-nél is meg tudták oldani hogy kazira leheterr kiirni a adatokat egy usb-s cuccal. Kérlek javitsatok ki ha rosszul tudom mert lehet hogy csak beszélek össze vissza, mert nem igazán vagyok otthon a témában. Szóval ennyi erővel a UMD-t is meg tudják majd szintem buherálni hogy talán valahogy valamivel helessen rá irni.
  • KillYou
    #298
    Keres magadnak egy üveg gömböst.
    Hogy nem most jön ki a UMD egy ideig az biztos.
    Hogy fogsz futatni rajta programokat eredeti nélkül biztos. De hogy ezért mennyit fogsz fizetni az már egy másik kérdés. Ez még nem mindenre elég http://www.ebgames.com/ebx/product/255567.asp
    Szóval ha nincs pénzed játékokra akkor inkább ne gyötörd magad.
  • nighthunterX
    #297
    Hi all!

    Nekem nagyon tetszik a PSP jobban mint a Nintendo DS, Anno még GB kaptam mikor még voltam vagy 7 éves meg GBA et is vettem amikor megjelent csak a kóterban ellopták:( Szintem nem olyan sok az ára magának a gépnek. Viszont nem vagyok túl gazdag és 8-12 ezer forintért nem fogok tudni venni hozzá folyamatosan játékokat. Másra is eltudom költeni:D Meg tudja valaki mondani, hogy ha majd kijön M.o.-on is akkor valyon tényleg lesznek-e hozzá Warez gamék? És ezeket meg lehet majd találni? És Most végulis a 32MB os Sony memoriakártára mi kerül? ÉS a 1,8 G - ás Dischez majd kell venni külön irót? És az mennyibe fog kerülni? És maga a lemez mennyibe fog kerülni? És be lehet -e majd szerezni? És egyszirirhatóak csak? vagy olyanok mint egy Winyó? naggyából ennyi... :D Lécci ha valaki tud akkor segitsen elöre is kösz mindent. Különben szintem nagyon zsir a PSP:D
  • Kaplan
    #296
    mármint nekem inkább ds
  • Kaplan
    #295
    Ma én is elmegyek meglesem a kicsikét :)
  • Eltergo
    #294
    Itt a analog:
    http://www.sg.hu/kep/2004_10/1029psp5.jpg?PHPSESSID=f37fb63f38c825ac92d2cf0dcc5c393e
  • Eltergo
    #293
    Nagyon aranyos.... Nintendo 64 szintü játékok vannak rajta.. ez a uj irányitás elég jó lett.... habár a PSP sokkal jobb az a kis fekete gomb a szélénél az analog :-)... nem is gondoltam volna... én azt mondom PSP-t sokkal érdemesebb venni....de ha szereted a GBA-t akkor a DS-t imádni fogod....
  • Kaplan
    #292
    A ds milyen?
  • Eltergo
    #291
    Huha megnéztem élőben a PSP-t és nagyon fasza...
    iPodot akartam venni de meggondoltam magam és megvárom amig megjelen a PSP nagyon szép a képe és okos gép :-)
    A UMD disc nagyon vékony és kicsi a neten látható képet alapján a ember nagyobbnak itéli.
    Aki gondolja fusson be a Konzolstudióba és nézze meg :D
  • celofank
    #290
    UP!
  • Seth
    #289
    Mondjuk a kocsijukat elnézve nem lehet nagy érvágás nekik.
    Először azt hittem hogy törésálló a masina.....bírja a strapát
  • Seth
    #288
    435 dolláros - hozzávetőlegesen 83 ezer forintos - büntetős eszköz ripityára törése vásárlás után, baseballütővel, egyszerű kézimunkával és egy sportautó hathatós közreműködésével: You are not your fucking items.
    ittene (jobb klikk cél mentése másnéven)
  • CHEAPBOY
    #287
    dobj mar linkeket, mert nekem is hianyzik egy par db game a kollekciobol:D
  • CHEAPBOY
    #286
    A DC ara nem konvergal a 0hoz. Eppenseggel hogy mivel mar elegge rikta s gyujtio darab az ara magasabb mint 2 eve volt... de lehet en neztem utana rossz helyeken..
  • Vers
    #285
    jo én má csak ilyen techmániás vagyok, de azért nincs értelme megtartani a régi vackokat hogy porosodjon
  • Eltergo
    #284
    Vagyis Nintendo DS ugye? :)
  • hzx
    #283
    Versio, nem áll föl ám mindenkinek a farka a legújabb processzoroktól és egyéb tranzisztorcsodáktól... van aki a régi cuccnak is tud örülni.
  • Vers
    #282
    hát nemtudom miért kellene megtartani az ocskavasat, addig kell eladni amig még van ára
    a gba-t 1-2 év mulva 5e-ért nem fogják eladni
    a dc ára most kb konvergál a nullához
  • fanatifo
    #281
    nekem pl megvan még egy enterprise 128 csodamasinám imádtam!Meg van még egy Atari Lynxem 5játékkal::))))Amigát eladtam sajna pedig nagyon fasza volt:(((
  • hzx
    #280
    Huh, királyáság, tele lesz a net "GBA+játékok eladó" hirdetéssel, olcsón be lehet szerezni a hiányzó cartridge -eket. Hibbant népek ezek, amikor a PC terjedni kezdett, olcsón elpasszolták az Amigáikat, amikor meg a PS2 jött, mindenki menekült a DC-től. Aki meg okos volt, annak ma is otthon figyelnek a csodamasinák :)
  • CHEAPBOY
    #279
    Ha igaz hogy amcsiba 200 dollar alatt lesz, akkor szerintem nalunk akar meg 50-60 is lehet (szemben az elozetesen kalkulalt 60-80al).

    De meg akar olcsobb is lehet mint 50. Majd meglassuk. Mindenesetre a DS ara biztosan befolyasolni fogja szerintem. De hivatalos hir/megerosites, ahogy Martin is mondta nincsen.
  • CHEAPBOY
    #278
    Elnézést:DDD
  • Martin576
    #277
    Nem kaptam még rá árat...
  • fanatifo
    #276
    CSáó Martin kb mennyibe fog kerülni a psp Magyarországon????
  • Martin576
    #275
    A mai termést az érintettek kérésére töröltem. Apátok fütykösét dolgoztassátok ennyit legközelebb...
  • aabyssx
    #274
    > flash/chip nélküli Box

    Az enyém villantott, mégis megveszem, ha találok valamit.
    De az biztos, hogy kib*szott nehéz X-re jó eredeti játékot találni, mer' a herripotőrön kívül nincs semmi azon a fél polcon, amit néhány vakmerő bolt bevállal.
  • aabyssx
    #273
    Van már pár hely, akik szállítanak ide is (pl. alcom.ch), de ők meg nem túl olcsók - viszont van náluk minden (még Gradius is ;).
  • aabyssx
    #272
    Vót' Riddick egyáltalán magyarországon? 8^o
    Mer' én egyet sem láttam.

    Ha nem dugják az orrom alá, akkó hogyap*csába vegyem má' meg? Nem ittem van a problema?

    :D
  • hzx
    #271
    Sok minden megoldódna imho, ha pl. az Amazon M.o -ra is kezdene szállítani. Az angol rendelős oldalakról postával együtt is olcsóbb a cucc, mint az itthoni polcról, N.o meg itt van egy köpésre.
  • Ramza
    #217
    Én nem hiszem :)
    De mondjuk szarrá sem fogom vásárolni magamat, az tény.
  • Kaplan
    #216
    én utálom a psp nekem tök , de tökmindegy :)
  • Vers
    #215
    nyugalom emberek, szeptemberre lesz warez psp-n , addig csak kibirjátok már nem?
  • CrucifX
    #214
    Röhej? Ugyan ennyit kóstál egy új GBA vagy N-Gage játék: természetesen szíved joga, hogy milyen úton-módon szerzed be, okos ember alapból nem vásárol itthon vagy ha igen, vár egy darabig míg lemennek az árak.