40034










WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • Rincewind
    #346
    Amerikaban nem is lehet majd rendeset csak value pakkot kapni, ami 250 dollar. Kesobb lehet (valoszinu), hogy lesz sima is.
  • KillYou
    #345
    Melyik cim is volt az aki amcsiból haza küldia csomagokat. Az az EBGames es ár kurva jónak tünik.
  • guardian hero
    #344
    Vagyis az EBgames ár tényleg value pack, most nézem, de ott nem is lehet önmagában rendelni, csak plusz kiegészítővel meg játékcsomaggal, összesen minimum 400 dolcsiért, azért olcsóbb ott viszonylag.
  • guardian hero
    #343
    Nem, ezek a sima árak, direkt nem a value pakkot néztem.
  • Vers
    #342
    az a value packos PSP ám ami kicsit drágább mint a sima
  • guardian hero
    #341
    http://www.lik-sang.com (Kína):

    NDS:199USD
    PSP:329USD

    Ilyen arány 75eFt-os PSP árat jelentene.

    http://www.ebgames.com (USA):

    NDS: 149USD
    PSP: 249USD

    Ez is 75eFt-os PSP-t jelent arányítva.

    Szerintem 60e alatt ne is reménykedj, 60-70 között már maga lenne a kánaán, de inkább 70 fölött fog indulni, bár a magyar kereskedőket ismerve a 80 fölötti áron sem csodálkoznék.
  • rrroka
    #340
    vazzeeee!!! :O
    dilisek ezek a britek!
  • guardian hero
    #339
    a http://www.gameseek.co.uk árai:

    NDS: 99 GBP
    PSP: 179 GBP

    Ilyen arányok mellett 81eFt-ra jön ki a PSP...
  • aabyssx
    #338
    Én most bérelek egy postafiókot, remélve, hogy eddig a részeg postás volt a ludas és nem a tranzit többi része...

    / sóhajt
  • rrroka
    #337
    aztírja az 576 hogy náluk már lehet előrendelni NDSt 45Kért, akkor reménykedjünk, hogy a psp is ilyen árba lesz?
    külföldön kb. ugyanannyiba kerülnek?
  • Neme.
    #336
    Thx. :)
  • Rincewind
    #335
    Nyugodt lehetsz, anno nekem 5 kulfoldi rendelesbol 2-bol biztos kilopott valamit a Magyar Posta/nem erkezett meg soha (hozzam)...
    Oh, es temeszetesen tenni ellene barmit lehetetlen abban a tragya orszagban.
  • aabyssx
    #334
    Az OPSM2 esetében 6 részből 3 esetben reklamálnom kellett, hogy küldjenek újat. De azt nem könyvelt levélként/csomagként küldik.

    A GT-t viszont valszeg még alá is kell írnod, nem? Különben hogyan bizonyítaná a bolt, hogy Te átvetted?
    Azt meg már csak nem lopja el a magas morállal bíró postás, vagy írja alá helyetted...
  • Neme.
    #333
    Jah, rendben, azt hittem, arra gondolsz, hogy valami miatt "elkallódnak" a cuccok. Mintha emlegetted volna egyszer, hogy a OPS2M sem mindig érkezett meg. Bár nekem ilyen gondom még sohasem volt semmivel.
  • aabyssx
    #332
    Nem fizikai akadály van.

    Azzal van a gond, hogy itt annyira kínai szinten van az "inkább letőttöm' aztán kiírom" téma, hogy a kereskedők kevésbé kockáztatnak. Így jön a herripotőr, de nem jön a diszgája. Jön a fifa, de nem jön a grediuszfájv stb.
  • Neme.
    #331
    Sajna nem nagyon tudok mást, ez is csak egy instant search eredménye volt. :)

    "magyar határokon mégis kőfalba és villamos kerítésbe ütközik... :("

    Te most falra fested az ördögöt... Mi lesz az én GT4 pakkommal? :)
  • aabyssx
    #330
    Ja. Most már megéltük, hogy egy kettő ilyen játék át tudja úszni az óceánt, de valahogy a (már nem létező) magyar határokon mégis kőfalba és villamos kerítésbe ütközik... :(

    BTW más boltot is tudsz, akik szállítanak ide (és egy kicsit talán közelebb vannak)?
  • Neme.
    #329
    Na, ez kellemes meglepetésként hat, hogy Eu-ban is kiadták ezeket.
    Btw, próbáld ki ezt a page-et: www.gameseek.co.uk.

    Shipment to Europe: Standard is only £2.99 for first item and £1.50 per additional item. All orders are shipped via Royal Mail - Airmail.
  • aabyssx
    #328
    OFF

    A Phantom Brave mostanában jött ki, és elvileg jó is lett.
    De nekem még előtte a Disgaea-t is be kell szereznem valahonnan.
  • Neme.
    #327
    "Snes grafixu RPGt tartom megvetelre szamomra erdekesnek"

    PS2-re nem csinálnak mostanában ilyeneket?
  • rrroka
    #326
    rossz embert kérdezel! :DDDDD
  • Green Dragon
    #325
    Neked melyik tetszik jobban?NDS vagy PSP?
  • rrroka
    #324
    az túl sokba van :(
  • guardian hero
    #323
    60 alatt biztos nem lesz, de a 70-en sem csodálkoznék
  • rrroka
    #322
    engem az érdekel adják-e majd vmi játékkal csomagolva ami egyből szigorú multis, mer éppen most oltogatoma cimbiket hogy dejólenne venni ;)
    meg hogy mégis milyen áron? 40-50-60-70-+++?
  • nighthunterX
    #321
    Különben tudna nekem mondani valaki egy pontos megjelenést M.o.-on?
  • nighthunterX
    #320
    visszatérve az előző pédához, nekem nincs még konzolom mindigis a Pc-m volt és PSP-n kívűl nem is tervezek mást. Viszont PC-re nekem is megvannak a Kedvenc Gaméim eredetiben pl(WAR3+kieg, Diablo2+kieg, HL1-2) Persze elötte megvoltak irottan is,és amikkel tényleg sokat játszok azt ugyvélem hogy meg igy utánna is megérdemlik a készítők hogy megvegyük boltban a játékukat.
  • aabyssx
    #319
    > azt a nem tom mi a neve Snes grafixu RPGt tartom megvetelre

    Ja! Jelenleg az az egyetlen, ami engem is érdekel, de még csak egy egyveleg tréjlerben láttam.
  • Rincewind
    #318
    En a kovetkezo gammakkal tervezem majd megvenni, nem feltetlenul ebben a sorrendben:

    - Metal Gear Ac!d (alap)
    - NBA Street (ha csak fele akkora fun lesz, mint a nagyteso, akkor mar kotelezo vetel)
    - Untold Legends (csak a multiplayer miatt, amugy nem igazan fekszik a hack n slash, bar ez eleg tartalmas darabnak igerkezik az elozetes review utan)
    - Ridge Racers (ez meg nem biztos, ki kell probalnom, mert alapvetoen nem nagyon szeretem az autos gamekat)
    - NFS Undergrand Rivals (meglassuk mennyi autotuning lesz benne, meg mennyire lesz latvanyos PSP-n, amugy erre is az all, mint a RR-re)
    - Hot Shots Golf (ezetleg! Affele nyugalmas unalomuzesnek, de nagyban fugg attol, hogy milyen kritikakat kap majd, es mennyire lesz tartalmas)
  • CHEAPBOY
    #317
    Azert nem all itt az eredeti jatek hegyekben, tavol vagyok en attol, nagyon tavol sajnos...:/
    PSPre en jelenleg a Ridge Racerst, meg azt a nem tom mi a neve Snes grafixu RPGt tartom megvetelre szamomra erdekesnek. Mast nem nagyon.
  • KillYou
    #316
    Nem, persze az a legjobb megoldás ha megveszed és utána nyomod végig.
    De mért venéd meg ha már végig nyomtad? Azért mert talán tetszet annyira hogy elismerésre méltonak találtad az anyagot, vagy mert a doboz emlékeztett a szép pillanatokra, vagy talán azért mert a következő rész megjelenik akkor gyüjtői szenvedélyed fog el.
    Téged gyözködjelek akinek tömegével áll otthon az eredeti játék?

    Inkább sorold fel azokat a címeket amiket nem szabad majd kihagyni PSP re.
  • CHEAPBOY
    #315
    Ha mar vegignyomtam minek vennem meg, en mielott vegignyomom veszem meg, s aztan jatszom vegig... lehet hulyen csinalom?:)
  • KillYou
    #314
    Nem mondtam hogy ne warezolj.
    DE azt igen hogy ami maradandó élményt nyujtott azt vedd meg. Kirakod a polcra és ránézel bármikor, kis boldogságot csal a szivedbe.
  • CHEAPBOY
    #313
    Cserelni is lehet a jatekokat 1, 2. Olcsobban is meg lehet oldani a jatekok (eredeti) beszerzeset.
  • radeer
    #312
    Kb GBA SP-n ( akkor még híre hamva sem PSP-nek persze) vagy 30-40 játékot kipörgettem végig.
    Általában akinek sok ideje van , mint nekem melóhelyen főleg tényleg 2-3 nap alatt vagy max 1 hét alatt a legvadagg gammákat is ki lehet lőni.
    Na most darabja 12-15e FT elkölthettem volna vagy fél milliót játékra.
    KillYou:
    Hát én szembeköptem magam ...megyek zuhanyozni :)
  • nighthunterX
    #311
    Hát én nem tudom... Remélem lesz sok warez cucc meg lesz program amivel avis filmet lehet konvertálni majd olyan formátumba amit lejátszik a PSP. Mennyibe kerül a 2G-ás memory stick?
  • KillYou
    #310
    Szerintem az az ember aki egy játékot kipörget és nem veszi meg szemen is köpheti magát.
  • CHEAPBOY
    #309
    amcsi webshopokbanmar van 2gbos memory stick (no nem sony hanem third party, de ha eb games mar arulja rossz nem lehet). Aruk nem olcso, dehat warezolo maniakusoknak, akik akkora "nagy gamerek" mindennel toljak, mindent kiporgetnek, biztos majd megeri.
  • Inquisitor
    #308
    3x akkora a sima, mint a Duo. Nehéz lenne belenyomorgatni :)
    De lassan már csak Duo-t gyártanak, igaz átalakítóval.
  • KillYou
    #307
    Legalább a 3 betüs szóban ne cseréld fel a betüket.(én is sürün megteszem)

    Dehogynem lesz jó csak fogj egy bicskát és alakisd át a fizikai méreteit hogy beférjen. Vagy jágj akkora lyukat a PSP-d re hogy be tud tuszkolni a 3x akkora kártyát amivel amugy lábkompatibilis a duo.