40034










WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • Rincewind
    #386
    Ah, Sly Recoon! Mindmaig a platformerek koronazatlan kiralya a szememben. Hogy hagyhattam ki...? ^.^
  • Petyus_
    #385
    Cheap: én pl. szívesen veszem, ha lehet PSP-n filmet nézni. Pl. egy Ben Stiller vígjátékot nem mindegy, hogy házimozin nézel vagy kis képernyőn? Szerintem rohadtul nem számít.. másrészt annak a TFT-nek igen korrekt lehet a képminősége.

    Rince ha megyek Chicagoba megmutatod a várost? =)
  • Rincewind
    #384
    Szo szerint nagy cimeket irtal. Ezek ketseg kivul a legnagyobb cimek, ebben nincs szubjektivitas, ez amenyire lehetseges objektiv. Szubjektiv, ha azt mondom, hogy a HALO egy igazsagtalanul tulhypeolt kozepszar, hazugsag, ha azt mondom nem a legnagyobb cim manapsag x-boxon. :) Ha azt kerdezted volna, hogy szerintem mik a legjobb jatekok, akkor gyokeresen mas lenne a lista: nehany jatek nem kerult volna fel ra, viszont joval tobb meg beugrott volna helyettuk. :)
  • CHEAPBOY
    #383
    Vf4 Evo, Ico, DMC1, DMC3, Ghosthunter, Killzone, MGS3, FFX, GT4, Dark Cloud 2, GTA:SA, KIngdom hearts 1-2, Wild Arms 3, Star Ocean 3, WRC4, Jak1-2, Ratchet1-3, Forbidden Siren, Sly Racoon, Silent Hill 3, Tekken 4-5, Ace Combat 5, Kessen 3, Xenosaga1-2.

    Ez az en szemelyes listam, majdnem 30, ha a reszeket is szamoljuk.
  • DanielT
    #382
    Nem győztél meg :)) Ha mondjuk a GT sorozat minden része (legyen mondjuk 3) a világ minden pontján 10 -es értékelést kapott volna, akkor az lenne a PS2 három legjobb játéka? Bután hangzik :)


    Egyébként erősen szubjektív a téma és mint minden ilyenből általában nagy flém szokott lenni, én nem is folytatnám, mert nincs igazén értelme.
  • Rincewind
    #381
    Nem kozvetlenul, de eleg kozel ahhoz, hogy sokszor megforduljak arrafele. Amugy tudom melyik reszrol beszelsz, ahol most az uj Soldier's Field van nem, kozel a Field Museumhoz meg a Planetariumhoz. Voltakeppen a Grant park deli resze a 15. utca kornyeken. Jo sok love lehetett arrafele a lakas fenntartasa, az meg szinte Downtown... :P
  • CHEAPBOY
    #380
    Chicagoban laksz jelenleg? Ejj gratula, en kiskoromban eltem ott a csaladdal 6 honapig, vagy 7, fene se emlekszik mar, mi a Mitchigan To partjanal laktunk, nem messze a Medvek Stadionjatol, meg a Muzeumtol (nevet ne kerdezd) ahol a Bestiat is forgattak:)

    Mekkora kiralysag is volt.
  • Rincewind
    #379
    Gran Turosmo
    Final Fantasy
    Devil May Cry
    ICO
    GTA
    Kingdom Hearts
    MGS
    Dark Cloud
    WRC
    Killzone
    Ratchet & Clank
    Jat & Daxter
    SOCOM
    Siren

    Ezt szorozd be nyugodtan harommal, mivel ezek nagy atlagban folytatasok es a DMC-t leszamitva altalaban jo folytatasokrol beszelhetunk. Minadazonaltal ezek csak a "legnagyobb nevek", kozel nem jelenti az osszes jo jatekot PS2 (bar az a lista mar erosen szubjektiv lenne). Viszont mar csak ezzekkel boven tul vagyunk a 30-on, ha pedig minden jo PS2 jatekot vegig akarnal jatszani, akkor valoszinuleg nem lenne eleg a konzol elettartama, mielott kijon a kov. generacio. -.^
  • Rincewind
    #378
    Ennek a fele csak kotozkodes volt, nem kell komolyan venni (bar felig meddig komolyan gondoltam). :)
  • Rincewind
    #377
    Ne magyarhonban gondolkodj, ott mar az is csodaszamba fog menni, ha az elejen egyaltalan lesz valakinek PSP-je. De itt Amerikaban a helyzet teljesen mas, es amig valaki nem szembesult vele, addig fogalma sincs rola. Itt a legtobb autoban ma mar szeriatartozek a kis lehajthato kijelzo, amin DVD-t neznek az emberek, a mi autonkban is van ilyen, es bizony nem sokkal nagyobb az a szar kis kepernyo, mint a PSP-je, raadasul egy tomeggyartott szar (ertem ezalatt a kep minoseget). De haveromnak is ott figyel a kocsiban a kismeratu hordozhato DVD lejatszo, hogy Chicago-ban, ha nagy a forgalom akkor tudjon TV-t nezni vezetes kozben(!). :) Lebecsulod az emberi hulyeseget, a Sony szerintem alaposan felmerte, hogy mire van szukseguk az embereknek, es valoszinuleg nem veletlenul hasznalja a hordozhato multimedias eszkoz fogalmat a hordozhato jatekkonzol helyett. Ugyanez az mp3-ra is all, az esti futashoz vagy biciklizeshez nem a PSP-t fogom magammal cipelni nyilvanvaloan, de ha elutazom valahova, akkor minek vigyem magammal ha egyszer ott a PSP, rarakom a zeneket, amiket hallgatni akarok es nem fog megolni az unalom a repulon. Szoval alig hiszem, hogy a 32 megas kartya barkinek is eleg lenne itt nyugaton (hangsulyozom nem magyarorszagban gondolkodom, az nem vasarloero!).
    A hordtaskat mar kezdem maskepp latni, abban lehet igazad van, foleg, ha jobban belegondolok a fentiebe, de akkor sem tartom korrektnek a value pakkot, mert a tobbi cucc benne tovabbra is tobb, mint felesleges szerintem. Illetve felesleges egyeseknek, masoknak meg nem, csak eppen egyelore nincs valasztas. Bar majdnem egeszen biztos vagyok benne, hogy legkesobb aprilis vegen, majus elejen mar lehet majd kapni sima PSP-t is, es akkor vegre en is megvehetem a kis dragasagot. :)
  • DanielT
    #376
    Oké, akkor lássunk 30 -at :P
  • CHEAPBOY
    #375
    Zsuppsz hosszura sikerult, pedig csak 2-3 sorra terveztem:DDDD Elnezest.
  • CHEAPBOY
    #374
    A kendo meg a karszalag, csak vicc volt, erre egyaltalan nem kellett volna irni semmit sem:D

    Szerintem ha senki sem fogja cipelgetni a gepet, akkor meg megis mi a ráknak veszik meg? a PS2re ugyanazok a jatekok vannak, meg jobban is neznek ki, azon is lehet filmez nezni, meg zenet hallgatni.... szerintem a hordtaska kell, s pont azert mert ilyen rohadt draga... eleinte nem fogjak hasznalni, mert max 10 meterig jutnak vele,mire lemerul az aksi, de kesobb meg jol johet:P

    32MB memo stick ahhoz hogy jatszhassak vele, mentesekre mar az is tobb mint eleg. Zenet filmet, memorysticken PSPn? megis minek? van arra mereteiben is sokkal kisebb MP3 lejatszo, s filmet meg utkozben nezzen akinek 6 anyja van:) DVDn 6.1be rohadt nagy tvn megnezem oket, zsebben, kicsiben, sztereoban, akar buszon, akarhol, nem szamit az,nem hiszem hogy olyan huzoero lesz az japanon kivul.:)

    Teny hogy a lehetoseg komoly, de en nem hiszem hogy az emberek most ezert a 2 alig kihasznalt mokaert rohannak majd 80 dollarert rendelni Memory sticket. S MOn meg plane nem tema a memory stick.

    A telefonok is ma mar mindenre jok csak lassan talan mar telefonalasra nem, s barki is kihasznalja a lehetosegeit? Rohan egesz nap vele kamerazik, uvolteti rajta az MP3mat, veszi bele ezerrel az SD kartyakat, meg a memory sticket csak hogy meg tobb ferjen ra? VIdeozgat? Alig hasznaljak, nem is erdeli joforman az embereket, max csak a csicsa, meg astatuszsimbolum miatt de kihasznalni 80% nem szokta, emiatt a PSPn sem lesz ez a resze a dolognak (mint hordozhato kutyu kategoria) hudetrendi. Plane hogy egy telo lenyegesen kisebb is mint egy PSP/NDS.
  • CHEAPBOY
    #373
    Hat en mindent tudok erre mondani, csak azt nem hogy igazad van. Meghogy terkep....... ejjj... Liqi bacsi sem arrol hires hogy reklamszovegeket eresszen el egy cikkebe. A feel the magic alapjan amivel jatszogatott, igenis alapja van eme kijelentesnek, az ugyan rovid de egyebkent letehetetlen Yoshirol ne is beszeljunk. Annyira mas, s mas gondolkodast kovetel, emiatt baromi nehez is, pedig elvileg csak egy 2ds oldalra skrollozo plattform lenne, de kozel sem az....
  • Rincewind
    #372
    Jah, csak kar, hogy a nagy innovacio csak papiron meg a reklamokban letezik, gyakorlatban megy ott a terkep aztan elvezzed. :)
  • Rincewind
    #371
    Csak PS2-re most 30 masodperc alatt tobb, mint 10 nev jutott az eszembe... ^.^
  • Rincewind
    #370
    Tisztitokendo - 2 dollarert barmikor kapsz egy rakat jo minosegu szemuvegtorlot. Sot ingyen osztogatjak a jobb optikai szakuzletekben...
    Hordtaska - szerinted a leendo PSP tulajsdonosok hany szazaleka fogja gyakorlatilag is magaval cipelni mindenhova a PSP-jet, mert szerintem nem sok. Otthon meg nem kell hordaska, ha nem kepernyovel lefele baszod le valahol, de egy 200 dollaros ketyerevel nem hiszem hogy igy fogsz banni. :) Plusz, ha mindenkeppen kell hordtaska, hat lehet azt kapni kulon is, GBA-hoz is van ezer fele hordtaska, biztos van benne eredeti nintendo is, ha neked az kell.
    32 Mb memo stick - Ha a PSP multifunkcionalitasat nezzuk (zenek, videok, stb), akkor a 32 MB olyan, mint szarnak a pofon, semmit nem er. 45 dollarert lehet kapni 256 megasat BestBuyban, de az 512 megas sem tobb 80 dollarnal, es akkor mar vannak zeneid a PSP-n (jo sok!), tudsz menteni (szinte korlatlnul!), sot meg nehany rovidebb video es egyeb hulyeseg is felfer ra (mondjuk GBA emulator :). Az a 32 mega nem mas, mint atbaszas, mert kesobb ugyis szukseged lesz nagyobbra, akkor meg minek venned meg?
    Fulhallgato - barmilyen csatlakoztathato ra, most akkor ki az a hulye, akinek direkt PSP fejhallgato kell? Nem jobb az semmivel annal, amit az, amit az mp3 lejatszomhoz adtak, vagy amit a boltban veszek meg.

    Es akkor mar ott tartunk, hogy a value pack nagy resze teljesen felsleges sok embernek. Nem altalanositok, biztos van, akinek kell majd, de hogy mindenkinek, azt nem hiszem. Eppen ezert kibaszas, hogy csak ezt a szar value pakkot lehet kapni! Remelem nekem nem kell majd ezt megvenni es rovid idon belul lehet majd csak a gepet kapni, demo dics-el es kesz.
  • CHEAPBOY
    #369
    Hat ha a neveket is megnezem hogy melyikre mi jon ki a DS kinalat nem csak mennyisegben tunik RPGk teren komolyabbnak. En bizok mind a 2 masinaban, nekem cak jo ha ezerrel jon mind2re a jo, (lesz mit eladni:D), de a DSben is sokat latok igen, mert egy ujszeru RPG igencsak kifigyelhet a 2 kepernyo+erintokepernyo lehetosegeivel elve. Ahogy Liquid irta a cikkeben: hihetetlen dolgok johetnek meg ki a kis gepbol, s rendkivul innovativ. Kell ennel tobb ? Nekem nem:)
  • DanielT
    #368
    Hihetetlen mennyire bízol ebben a DS ben :) 20-30 cím nem elég? A PS2 re meg Xboxra eddig megjelent összes játék közül nem tudnék mondani 20 nagy címet, de még talán 10 -et is nehezen. :)
  • CHEAPBOY
    #367
    Jobbulást, de most már azer gyorsan... s nem kedden, hanem 2 napja, hetfon erdeklodtem feloled :)
  • CHEAPBOY
    #366
    de meg milyen sztorikat lehet ott oszzehozni, mar probaltuk egyszer, s nagyon bejovos:)
  • CHEAPBOY
    #365
    En inkabb DSre varok utos RPGket, a lista ami az arra keszulo alkotasokat mutatja messze impozansabb jelenleg mint a PSPje (20-30 cim van PSPre, 40-50 DSre)
  • guardian hero
    #364
    erre ott van DS-en a pictochat, lehet mesélni a sztorit, sőt, még képeket is rajzolhatsz hozzá :)
  • rrroka
    #363
    multi RPG...
    olyan RPGt kéne má kifundálnia egy cégnek amibe nem gép ellen hanem egy mesélő sztori ellen megy a menet.
    na majd mi megcsináljuk a "Lovagok és Dzsippek és Szívroham RPG" világán... ;)
    PSPre! :D
    hejj!!! :)))
  • aabyssx
    #362
    Én sem adnék.
    De még 40-et is csak akkor, ha van rá 5-6 olyan játék, ami brutálisan jó és kihagyhatatlan.
  • guardian hero
    #361
    Én nem adnék handheldért 70 ezer pénzt, mint ahogy nem hordanék harmincezres órát sem, stb... még a DS 45 ezres árát is sokallom... A szaros kis GBA-mat is úgy féltem, mint a szemem fényét, mondjuk lehet azért van, mert csóró vagyok, de szerintem ha millimos lennék se érezném jól magam 70e forintos kütyüvel a zsebemben.
  • Oldern the 1st
    #360
    Ez mondjuk teljesen igaz, ha már ilyen komoly a szerkenytű, akkor vegyük is komolyan a "karbantartását"...
  • CHEAPBOY
    #359
    Hat szerintem pedig a jonepnek igenis szuksege van a tisztitokendore, mert ezerel ossze lesz dzsuvazva a kepernyo, a hozza valo illo/meretu hordtaska is alap, mert kulonben szarra karcolodik az amugysem olcso kepernyoje, mas maszek hatizsakban meg nem biztos hogy olyan franko lesz, s a 32MBos Memory Stick ami melle jar szinten kell mivel anelkul ugye nem lehet menteni, az ember most azert nem fog kulon elrohangalni, s ismerve az itteni helyzetet, nem fog az emberek 90%a elrohanni miutan kinyogott 70ezret a PSPert meg 20-40 ezrekert vmi bika meretu memory sticket belevenni. Jo dolo az a Value Pack, nem bexzelve arrol hogy meg a kis karpánt is jár hozzá, no meg a fejes, ami szerintem nem elhanyagolhato, leven azon szol jol a PSP siman a hatuljabol ami kijon nem osztalyelso.
  • Ramza
    #358
    Pontosan :)
  • UNREG
    #357
    A bad news-re gondolsz? :))
  • Ramza
    #356
    Na ez legyen a legnagyobb gond!
  • aabyssx
    #355
    Az 576 12-13e Ft/db játékáron veszi fel a DS előrendeléseket.
  • UNREG
    #354
    PSP Software Pricing Revealed
    The good news is that most PSP games will cost $39.99. The bad news is that Electronic Arts still has its games priced at $49.99

    Our friends in retail have dug up the prices for the first batch of software for Sony's upcoming PSP handheld. No surprises really, but it looks like Electronic Arts is opting to embrace the higher $49.99 price tag.
  • aabyssx
    #353
    Ja. Ez lehet. Szomorú. :(
    Remélem, azér', hogy nem lopnak olyan hatékonyan...
  • Rincewind
    #352
    Szvsz meg van. Nekem spec semmi szuksegem a value pack-bol a 32 megas kartyara, a fulhallgatora, a tisztitokendore, sot meg a hordtaskara sem. Miert fizessek olyasmiert tobbet, amire semmi szuksegem? Nekem csak egy PSP kell meg a demo disc a starter pack-ban, memo kartyat majd en veszek magamnak kulon nagyobat, a tobbi szar nem erdekel...
  • Oldern the 1st
    #351
    mert egy 320*240es divxet még a régi pentium1es gépem is simán izomból lejátszott volna, az 1mbos 2d videókártyával :)))
  • Oldern the 1st
    #350
    nem a formátum a lényeg, hanem a felbontás... :)
  • CHEAPBOY
    #349
    nálunk is valoszinu csak a value packos PSPt fogjak arulni, mert nincsen ertelme a magaban semmire sem jo simat venni.
  • CHEAPBOY
    #348
    60-70 kozott lesz, ez nem a magyar kereskedoktol, hanem a hivatalos artol fugg, amit kiszab majd ra a Sony.
  • Rincewind
    #347
    Valoszinutlen, illetve igen kicsi az eselye. Ezeket a csomagokat a vamon, amikor bejon az orszagba, akkor nyuljak le. Szerintem kulon bunszovetkezet epit erre, akik ismernek minden kulfoldi boltot es a csomag feladojabol mar tudjak, hogy mi van benne es szepen kiszednek mindent, ami ertekes. Ami nekik azert azert jo, mert siman mondhatjk, hogy igy erkezett az eru, ok nem nyultak hozza, soha nem leszel kepes bizonyitani az ellenkezojet. Ja es ne legyenek illuzioid, ki is hasznaljak ezt, es minden ellopnak, amit csak tudnak.
    A Posta mar egy fokkal jobb, ha ott veszett el kezbesites kozben, akkor van ra egy hangyafaszanyi eselyed, hogy megkerul, ha kerestetni kezdet. Viszont kerestetni csak a felado tud, ami egy kulfoldi csomagnal ugye eleg korulmenyes, a legtobb esetben pedig lehetetlen.

    Szoval ez ma magyarorszag (csupa kisbetuvel), balkan, tolvajok es csalok paradicsoma, ahol a rendes ember nem tud ellenuk tenni semmit. Sok szerencset!