40034










WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • Rincewind
    #426
    Mai erdekesseg. Nem tudom ki mennyire koveti a kulfoldi lapokat PSP-vel kapcsolatban, de en mar harom helyen is lattam olyat, hogy le lesz/kellene cserelni a mostani modellt, egy ujabb javitott valtozatra. Tobb helyen is emlitettek, hogy a gombkiosztas nem a legszerencsesebb, es, hogy a Sony egy ev mulva nagy valoszinuseggel elo all egy jobb valtozattal. Termeszetesen harddrive-rol nem tesznek emlitest, de ez az uj modell dolog egyre inkabb kezd tobb lenni, mint pletyka...
  • KillYou
    #425
    Ott is folyamatosan tolták arrébb. Most 24. de a EBGamesről neten csak árp 1. el szállitják.
  • rrroka
    #424
    nem tegnap jelent meg? márc17re emlékszem vmiér...
  • Rincewind
    #423
    Na megtort a jeg: mai USA Today 3 nagyobb cikk erejeig is foglalkozik a boltokat hamarosan betamado PSP-vel. EBGames-ben az eladok PSP poloban jarkalnak, plusz tele van a bolt PSP pre order dobozokkal. Allat! :)
  • hippy
    #422
    Tegnap vegre kiprobalhattam.Talan 5 percet ha jatszottam vele,de nagyon tetszik.Az NFSU-t nyomattam,es a grafika messze a megszokott handheld szint felett van.Kicsit nagyobb a gep,mint ahogy a kepekrol gondoltam.Az analog kar nem a legjobb helyen van,szerintem sokaig nem lehet jatszani vele egyhuzamban.Meg nekem egy kicsit erzekenynek tunt.Legalabbis a d-paddal sokkal jobban ereztem az autot.Mindenesetre a Nintendo eleg kemeny ellenfelet kapott.Nalam a PSP nyert,amint tehetem veszek egyet.
  • tomy8614
    #421
    www.success-hk.com

    SONY PSP PlayStation Portable Standard Pack (PSP-0001) 270USD
    SONY PSP PlayStation Portable Value Pack (PSP-1000K) (PSP-0002) 330USD
  • KillYou
    #420
    http://www.kaisakura.com/iPSP4Win32/
    Nagyon komoly :)
  • torrente
    #419
    Apróneten már valaki hirdet egy psp-t 1 játékkal 95e Ft-ért. Egyenlőre elég húzós az ára.
  • Rincewind
    #418
    Fellottek az official PSP website-ot: itt van!
  • Rincewind
    #417
    Hmm, en ezzel tovabbra sem ertek egyet, szerintem a fo vasarloero tovabbra is a tizeneves korosztaly, fuggetlenul attol, hogy mennyi plusz lehetoseget rejt magaban a gep. De vitatkozni errol nyilvanvaloan felesleges. ^.^
  • Inquisitor
    #416
    "Szerintem a PSP is "csak egy" konzol, es mint ilyen kolkoknek adhato el a legjobban."
    Hát ezzel totálisan NEM értek egyett.
    Egy hordozható Media Player, ami nem mellékesen szuperjó hordozható konzolgép is. De annyiba SE kerül, mint egy márkásabb MP3 vagy hordozható videólejátszó. Már a "csak egy konzol"-ra reagálva.
    Amúgy meg egy SOny Clié számítógép konzollá alakítva, van aki meg azért veszi majd meg :)
  • Rincewind
    #415
    Latom a pontot a mondanivaloban, de nem 100%-ig ertek vele egyet. Szerintem a PSP is "csak egy" konzol, es mint ilyen kolkoknek adhato el a legjobban.

    "Apuuuuu, lattam a TV-ben azt a fasza uj Playstation-t, vegyel nekem egyet" - es eddig basztatja az apjat, amig meg nem kapja.

    A video jatek reklamok szerintem 90% hetvegen a reggeli orakban megy le, amikor a kolkok nezik a TV-t (nem szamitom ide a gamer csatornakat, azokon nyilvanvaloan ejjel nappal mennek ilyenek). Hazudnek ha azt mondanam, hogy nem tartom gyerekesebbnek az NDS-t en is, de szerintem a PSP nem kizarolag a felnott korosztalynak van szanva, sot.
    De amugy mashol se nagyon lattam reklamozva, igaz nem nagyon nezek TV-t... :P
  • KillYou
    #414
    Nekem is van GBA-m de már egy éve oda adtam az unoka öcsémnek.
    Lesz mind PSP-m mind DS em de tudom hogy megbecsülni mint felnöteknek szóló gépet a PSP-t fogom a DS valaszeg másnál fog kikötni.
  • Ramza
    #413
    Ugyanezt akartam beírni egy kicsit részletesebben délután, de aztán kitöröltem, hogy úgyis elkezd mindenki rugdosni, hogy hülye marketingduma.
    Ha marketinges lennék véletlenül, akkor véletlenül sem azonos célközönségre és műsorsávra lőném be a kettőt.
    Itt nem arról van szó, hogy felnőtt ember nem játszhat jót az NDS-el, hanem arról, hogy a világon a vásárlk hány százaléka fog onnan kikerülni.
    Hiába nyomom én is a GBA-t, mégsem nekem lett kitalálva.
  • KillYou
    #412
    Valoszinü nem annak a korosztálynak van pozicionálva aki rajzfilmet néz.
    Persze nem dorgos mesékre gondolok.
  • Inquisitor
    #411
    Unreal Tournament PSP-n?
  • Rincewind
    #410
    Meg 16 nap es megjelenik! :)
    Viszont az az erdekes, hogy nem igazan tapasztalok nagy felhajtast a megjelenes korul. Szombaton "veletlenul" rajzfilmek bambulasaval toltottem nehany orat reggel, es egy rohadt PSP reklamot nem lattam a TV-ben (NDS meg GBA viszont volt!). Lehet bennem van a hiba, de en azt vartam, hogy majd jol beletoljak az arcomba a PSP reklamokat. Kivancsi vagyok mennyi ido alatt fog elmenni az az egy millio peldany.
  • Vers
    #409
    bill már régota van hozzá :)
  • Rincewind
    #408
    Mar bejelentettek a 30%-al nagyobb teljesitmenyu aksikat PSP-hez. Es szerintem az aksi fejlodes nem fog megallni ezzel, egy-ket ev mulva 5-6-szoros teljesitmenyu akkukat is lehet majd kapni, ami mar boven eleg, ahhoz hogy egeszsegesen porgesse a hard disc-et. Marcsak egy csatlakoztathato billentyuzet kell es keszen is van a PDA-d... :)
  • Rincewind
    #407
    Ez teny. De nem mindegy, hogy mondjuk hat evre veszem meg a PS2-met, vagy fel evre a PSP-met. A hir egy pletyka ez igaz, de az a baj, hogy az ilyenek majdnem mindig bejonnek, raadasul ez teljesen logikusan is hangzik, hisz a Sony mindig is az iPod-al akart konkuralni, abban meg bika nagy vinyo van. Persze abban azert meg mindig remenykedem, hogy az idopont kacsa es nem lesz vinyoval felszerelt PSP meg vagy 2-3 evig. Mert ezesetben ujra elkezdhetek gondolkodni a megvetelen.
  • aabyssx
    #406
    Általában nincsen füst tűz nélkül, akármennyire is kicsi az.

    De elég hülyeségnek hangzik még egy ilyen mechanikai egység a jelenlegi akku-zabálók mellé.
  • KillYou
    #405
    A jövőbeni gépek mindig megverik a mostaniak. Azért nem szabad nem megvenni egy gépet mert hogy majd egy talán valamikor kijövő majd megveri.
  • Rincewind
    #404
    A "ha ez igaz" lemaradt. Termeszetesen az 50 gigas vinyoban nem igazan hiszek, de azt nagyon is lehetsegesnek tartom, hogy valoban kijojjon egy kisebb vinyoval ellatott PSP modell kesobb, ami mar tenyleg ellenfele ehet az iPod-nak. A gond az, hogy az ilyen pletykak az esetek 60%-ban mindig igaznak bizonyulnak es ennek van is nemi valoszinusege. Mind1, majd meglatjuk majusban, akkorra terveztem megvenni a PSP-met...
  • Neme.
    #403
    "Rumor: PSP to Get 50 GB Hard Drive?"

    A "rumor" szót emelném ki a fenti címből. :)
  • Rincewind
    #402
    Ezzel akkor szepen ki is lottek elolem a PSP lehetoseget. Mivel a mostanit ugye ezek tudataban mar teljesen felesleges megvenni, csak penzkidobas lenne (vesz a halal 300 dollarokert memo kartyat, ha adjak vinyoval is). Viszont amikor ez az uj megjelenik en sajnos ujra a balkan budos talajat fogom taposni, dupla aron pedig nem fogom megvenni (mert ugye a magyar ar a duplaja lesz az Amerikainak). Egy ilyen ketyeret postan megrendelni nem kis riziko, nem hiszem, hogy kockaztatnek. Igy nagyjabol minden lehetoseg kiesett, ami magaval vonja azt, hogy ugy nez ki megsem lesz PSP-m. Pedig mar el volt rakva ra a penz, hogy majusban az E3 alatt megvesszem. Kar erte, pedig nagyon bele voltam szeretve... :(
  • Vers
    #401
    http://www.joystiq.com/entry/1234000827033322/

    év végén jön az uj PSP 50 gigás winyoval, warez rullllzzzzzz
  • CHEAPBOY
    #400
    buntiii:P

    De en arrol papolok, hogy a nep, a nagyereju nep mit mond milyen allaspontot kepvisel, butan. Mert mind3 gep jo, s nem szegyen egyiket sem szeretni. Csak ne gyulokodjunk, s hozzanem erto dolgokal ne traktaljuk a masik bazist:)) Oszinte Cheap atya jozan 3 percet olvashattak:D


    Egyebkent meg DS , GC roxxx, a tobbi mehet a kukaba:DDDDDDD :P
  • CHEAPBOY
    #399
    Nalunk nem volt kod, tiszta volt az eg, ellatni a vilag vegere is, szte meg Europat is latni:D Az a feluuljaro komplexus ami ott van nagyon meredek, fenntrol nezve. meg a kukoricacsore emlekezteto parkolohazak .... hejj nosztalgia ma mar ezerrel csak.....:/
  • Rincewind
    #398
    Nem tudok irni, mindegy azert ertheto mire gondoltam... :P
  • Rincewind
    #397
    En is voltam fent a Siers Tower-ban. Eleg durva jo volt, csak kicsit kodos volt az ido, de allitolag tiszta idoben egesz Wisconsin-ig el lehet latni. :)
  • Petyus_
    #396
    Most is. =) A Gamerankings.com top 10-ben a GC képviseli a legtöbb játékkal jelen konzolgenerációt.
  • Rincewind
    #395
    Jah vagom melyik az, bar valoszinuleg mar nem ismernel ra, mert kurva sokat vatozott. A Soldier Field pl zsir uj, plusz a nyomornegyedet is kezdik teljesen kiszoritani a Downtown kornyekerol. A Cook County Hospital (ahol az ER-t forgattak, szinten azon a reszen van, ahol te laktal) teljesen lecsereltek es most errol megy a vita, hogy a regit leromboljak-e vagy renovaljak. Na mind1, ne offoljunk tovabb, Chicago rorks! :)
  • Petyus_
    #394
    Hehe, pont ezt láttam, ahogy a repcsi fordult rá az O'Hare-re, ekkor fogalmazódott meg bennem, hogy ezt a várost meg kellene nézni erősen. =))

    (Volt is egy ilyen idióta reklám Chicagoról, mindenfére grafikonokat mutogattak más városokról, hogy miért jó ott élni, Chicagoról meg ezt az általad belinkelt oszlopgrafkont mutatták - "we prefer something more concrete". =))

    Cheap: Aksin sok múlik, de ha UMD-ről is le tudja játszani a teljes mozifilmeket, gondolom MemoryStickről méginkább.
  • CHEAPBOY
    #393
    Régen kiraly volt a nagy N, mindenki oket imadta,/felte, ma mar a fika targya, meg a szegyen megjelolese.....
  • CHEAPBOY
    #392
    Annak a nagy feketenek (Sears Tower) a tetejen lenni nem volt kispalya (lif olyat lepett amilyet mindmaig nem ereztem:D), en speciel fenntrol nem lattam az embereket, bar szuleim igen, fejletlenek voltak a szemizmajim na:D.

    A kepernyo jobb oldala fele vannak a felnyilo hidak, meg amogott a masik ilyen elipszis szeru teteju toronyhaz, asszem az 70 emelet, s majdnem vegig uzletek vannak benne? En igy emlekszem, persze lehet mr tokre rosszul:)
  • DanielT
    #391
    Persze, hogy nincs, de egy elméletnek minden szélsőség között meg kell állnia a helyét. Mellesleg Nintendóra jelent meg még a hőskorban a legtöbb 10 pontos játék. (Akkoriban még adtak ilyet az újságok)
  • CHEAPBOY
    #390
    Hát nézzétek:) Vejedre ütök, manapsag a kiraly, ott valoban mindegy az 6.1, de akkor is zsebmozi? Ha az aksibirna izombol, azt mondom ez is oke.
  • Rincewind
    #389
    Most is meg tudom mutatni..., tessek:


  • CHEAPBOY
    #388
    Miert barmilyen mas gepre tudsz olyan jatekot mondani, ami a vilag minden pontjan 10es ertekelest kapott? (ergo tokeletes jatek) Mert szerintem ilyen nincs....
  • CHEAPBOY
    #387
    Hat apam munkahelye fizette a hotel vagy mi (lehet nem hotel volt, de porta, meg recepcio, meg ilysmik mint a filmekben uganugy voltak, ahogy Boyok is) havi koltseget, igy arra gondunk nemigen volt:)

    Mive akkoriban en olvasni sem tudtam meg, s sajnos Oregem honvagya meg hazafiassaga miatt nem is maradtunk kinnt (pedig akar mindmaig ott zuzhatnam:D) igy pontosan utcanev alapjan nem tudom beloni. Ablakbol latszodott a part (nem volt kozel, meg egy autopalya, ami bevitt a varosba is elotte volt, meg egy nagyon nagy park), mogottunk vmivel, az Amtrak vasut jart kelt, illetve meg amogott a kokemeny nyomornegyed volt, ahova az 1es busz jart, amire a koreyekunkon lakok fel se mertek szallni:D 2-3 muzeum volt nem is mesze tolunk, az egyik a varos fele, ahol a stadion is van, a msik meg pont ellentetes iranyba (arra volt egy egyetem is i think).