40033










WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • Rincewind
    #465
    Egyaltalan nem veszes az a 80 kilo, meg el lehet adni annyiert, ameddig nem jelenik meg EU-ban.
  • KillYou
    #464
    Ezt akartam mondani játék közben észrevehetetlen a hibás pixel ezért mert crow is megemliteni. Sokkal kisebbek a pixelek mint a többi TFT-n.
  • Vers
    #463
    a p900-as képernyöje sehol nincs felbontásban a psp-jéhez képest , olyan picik a pixelek hogy alig látod a hibát
  • Vers
    #462
    ha elakarod adni , lehetöleg ne beszélj a halott pixelekröl , ugy könnyebb lesz, nem mindenki veszi észre
    80e-ért simán elviszik foleg ha nem használt, nem karcos
  • SoDI---
    #461
    (P900 = SE P900 mobil)
  • SoDI---
    #460
    1) Ha nem cseréli, attól még hibás.
    2) A P900-amban engem halálra idegesít az 1 darab hibás pixel is. Ez pedig rögtön kettő is. Játék közben nem vehető észre, lehet, de filmnézés közben elég illúzióromboló lehet lehet akkor is, ha csak a szélesvásznú film fekete csíkjában van... szerinte,-
    3-4) Postaköltség és a japán játék 30 ezer forint?
  • KillYou
    #459
    Szerintem nem olyan durva.
    1 mert a sony nem cseréli rögtön a pixel hibásakat.
    2 nem veszed észre a halott pixelt (normál ember nem veszi észre)
    3 postaköltésg azért van de renedesen
    4 van benne egy nem a legolcsobb játék is.
  • crow
    #458
    A gép még mindíg eladó.
  • SoDI---
    #457
    Arról már nem is beszélve, hogy a PSP 270 dollár, ami még 55 ezer forint sincs!!
  • SoDI---
    #456
    LOL!
    Pixelhibás cucc-ot 80-ért? :-)

    Ha van garancia, akkor miért nem cserélteted ki hibátlanra? ;)
  • crow
    #455
    Eladó egy új, japán importból származó Sony PSP, Need for Speed Underground Rivals játékkal.
    A gép angol nyelvű, a játék japán, de tökéletesen játszható.
    Bal alsó sarkában két halott pixel, amelyek csak teli képernyőnél látszanak, egyébként abszolút nem.
    Garancia természetesen van, amely rajtam keresztül érvényesíthető.

    Saját képek:
    http://a51.fw.hu/pic/01.jpg
    http://a51.fw.hu/pic/02.jpg
    http://a51.fw.hu/pic/03.jpg

    A gép bármikor megtekinthető/átvehető Tatabányán.

    Ára: 80e HUF

    Tel.: (30)625-3210
  • KillYou
    #454
    Egy irc csatin ez volt a topic:
    Lumines.READNFO.PSP-WjR [9 x 50mb] | NES.Classics.Memory.Stick.READNFO.PSP-PSPIR8
    Talán sejtett valamit. Igaság tartalmát még nem sikerült ellenörizni. Dehát lehet hogy elseje van.
  • KillYou
    #453
    Nem azt mondják hogy cserélik hanem azt hogy játsz vele már hetet és ha tényleg zavar a hiba vedd fel a kapcsolatot velük.
    http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=28565&count5=1
  • guardian hero
    #452
    főleg hogy ha tényleg fele hibás és ilyen lassan megy a gyártás, egy idő után nem is tudják majd mire becserélni
  • KillYou
    #451
    Nem az hogy ki gyártja hanem hogy teli van amit kiadtak (becslés szerint a fele) hibás kijelzős van benne pixel hiba. És nem szivessen cseréli a sony.
  • Vers
    #450
    semmit , van gar akkor meg kit érdekel, amugy az lcd-ket nem a sony gyártja hanem ugy veszi
  • KillYou
    #449
    Mit szoltok a mai halott pixel botrányhoz?
    http://www.gamespot.com/news/2005/03/25/news_6121092.html
  • Eltergo
    #448
    Irtam.
  • CHEAPBOY
    #447
    ha meg a resikerrt eljonnel...:)
  • KillYou
    #446
    http://www.success-hk.com/
    70 ért egy játékal megkapod inét már csak azt kell kitalálni mit iratsz a csomagra. Ajánlom az EMS es küldést.
  • KillYou
    #445
    Amcsiba csak Value Packot lehet kapni ha jól tudom.
  • Eltergo
    #444
    50 rugó annyiért nekem is kéne :D fizetek én Value Pack-ért 70-et is.
  • radeer
    #443
    OFF:

    Ez a PSP Klub azért elég sok infóval jelentkezik, szóval nem tudom ki a szerkesztő azok közül akik itt olvasgatják ill. irogatják a fórumot...de Rincewind-et is megkörnyékeztem :), de Ő elfoglalt...így A PSP oldalról kellene egy tag aki néha hozzávámvág egy-két infót PSP-ről is.
    Mivel mi szerkesztgetjük a handheld.uw.hu oldalt, így jó lenne, mert nagyrésze a csapatnak NDS-es, tehát jó lenne ha billenne a mérleg nyelve teszt+hírekben a PSP felé is.
    Tehát ha van ilyen vállakozó kóüldjön már nekem egy privát üzenetet mert szükségem lenne minimum 1 emberre akinek vannak infói és valószínű gépes is lesz ( vagy van? )

  • Rincewind
    #442
    Akar onnan is, de peldaul LikSang-rol mar eleg olcson is hozzalehet jutni eleg regota (csak az japan valtozat).
    De mostmar, hogy itt is lehet kapni, eleg csak egy Amerkikai ismeros/rokon/akarki es hopp mar meg is van a PSP 50 rugobol. Tegnap elott voltam EBGames store-ban, "halmokban" all a PSP naluk, egyelore nincs hiany belole. Sz'al talan eddig ritkasagszamba ment, talan ezutan is az lesz, de aki nagyon akarta az megrendelhette eddig is...
  • radeer
    #441
    Még Amerikában is az EBgames például csak március 30-tól szállítja és limites 1 megrendelő csak 1 gépet rendelhet, tehát eleve kudarc a póstaköltség miatt, hogy valaki így hozza be értékesítésre!
  • Eltergo
    #440
    hol a Ebay-on??? :-D
    Nehéz lehet rendelni mivel igy is kevés van belöle...
    Nem sok magyar embernek van PSP-je.
    Ha ugy lehetne rendelgetni akkor már a Konzolstudióban is lehetne kapni... vagy Cheapboynál.
  • Rincewind
    #439
    Ugy beszelsz, mintha olyan budos nagy dolog lenne internetrol megrendelni a gepet. Csomo ember megtette eddig is, ezutan is megfogja...
  • radeer
    #438
    Pedig azért látom szépen kaptatok támogatást az oldal működéséhez.
    GamePro reklámok,banner..hu-s domain. Gratulálok hozzá, ügyesek vagytok.
  • Eltergo
    #437
    Na ez nagy kamu lesz... én is játszottam már PSPn Ridge Racersel... és én kivülem sok más ember aki elment a konzol studióba megnézni a PSP-t... szerintem ez a illető is ide tartozik.
  • Rincewind
    #436
    Igazan osszedobhattak volna valami pofasabb design-t is, igy olyan amator jellege van az egesznek, mintha osszeallt volna 3 12 eves PSP fansite-ot csinalni. :)
  • Ombika
    #435
    LOL! :) :P
  • DigitalPunk
    #434
    Nem bírom ki, hogy ne szóljak, a hazai nyálcsorgatók itt tömörülnek: PSP Klub
  • Ombika
    #433
    Most beszeltem taggal es sajnos japcsibol hoztak neki! :( :(:(
    DE tan vki mediamarktban pesten mar latott csak horribilis osszegekert! :(
  • KillYou
    #432
    Hol veted?
  • Ombika
    #431
    80 db. magyar ezres volt egy Ridge Racer -el. Baráti ár mert az Amazon -on az eu gépre 330 eu -ért vesznek fel elörendelést játék nélkül. Csak azért mertem belevágni mert ma hivatalosan is bejelentette a Sony hogy nem lesz régiókód a játékoknál. A filmeknél meg mivel a japán régiókód megegyezik az eu-val szintén tiszta sor Nagyon akartam már és utálok várni hónapokat. Az elsö benyomások: nagyon gyönyörü kijelzö, fényképek filmek zenék tökéletesek rajta! A Ridge Racer olyan mint PS2 -n csak a kijelzö miatt picit szebbnek tünik. Folyamatos 40fps és sehol nem szaggat be. Vettem hozzá egy 256-os memory stick duo prot. Arra menti a játékokat és minden mást is. USB csatlakozóval e meghajtónak ismeri fel a laptop és csak a megfelelö könyvtárba kell áthúzni amit feltöltesz.( Video, Music, Pictures) Van benne WiFi és infra is. Hát röviden ennyi.....megyek játszani!

    Egy tag irta mashol!
  • Ombika
    #430
    Gran Turismo komoly lesz ra csak gombokkal iranyitani! :((:(:(:(
  • KillYou
    #429
    http://www.pspvideo9.com/
    Tetszik hogy ennyire támogatják a mezitlábas fejlesztök. Ebből még sok jó fog kisülni.
  • guardian hero
    #428
    Marha drága lenne 40 gigás HDD-vel, az akku meg bírna fél órát. Szerintem a 2 gigás memory stickek bőven elegendőek lesznek, az áruk úgyis lemegy idővel, és remélhetőleg mehet rájuk játék is -> gyorsabb töltés, nincs lemezpörgetés, ergó hosszabb akkuélettartam.
  • Sir Quno Jedi
    #427
    Jó ez a PSP, csak lehessen má kapni. És valóban nyomathatnának bele egy 40GB-s HDD-t, vagy legalább a lehetőségét, meg hogy USB-ről lehessen tölteni azt stb. Akkor az IPOD-ot is lemosná vadul ! Magam is használnám adathorkászásra és palmtop komolyságú alkalmazásokat lehetne rá nyomatni teszemazt !
  • Rincewind
    #426
    Mai erdekesseg. Nem tudom ki mennyire koveti a kulfoldi lapokat PSP-vel kapcsolatban, de en mar harom helyen is lattam olyat, hogy le lesz/kellene cserelni a mostani modellt, egy ujabb javitott valtozatra. Tobb helyen is emlitettek, hogy a gombkiosztas nem a legszerencsesebb, es, hogy a Sony egy ev mulva nagy valoszinuseggel elo all egy jobb valtozattal. Termeszetesen harddrive-rol nem tesznek emlitest, de ez az uj modell dolog egyre inkabb kezd tobb lenni, mint pletyka...