40034










WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • Eltergo
    #546
    Huha az nagyon jó :-)
    Csak nincs raktáron..
    Nagyon komoly ez a PSP... a képe valami elképesztő semmilyen számitógép monitor képernyöjének nincs ilyen szép képe.... a hangzása nagyon komoly... ez teljesen futurisztikus masina...
    Jah a Spider-Man 2 játék van meg hozzá és szebb mint PS2-ön.
    Ha tudd valaki olcsón duo memoriakártyát az irjon már nekem egy üzit :-)
  • KillYou
    #545
    Hát szerintem az aranyár. Nézd meg a http://mp3center.hu/shop/index.php itt azért lényegesen olcsobb!!!!
  • KillYou
    #544
    Hát szerintem az aranyár. Nézd meg a http://mp3center.hu/shop/index.php itt azért lényegesen olcsobb!!!!
  • Eltergo
    #543
    Most megyek venni PSP-t :-)
    Én kinéztem a Árkád Sony boltban 512-s Duo kártyát 25-ért... szerintem az elfogadható ár a SanDisk-től 2-3 ezer forintal drágább.
  • FFX
    #542
    Jó lesz ez a PSP csak kár hogy a Memory Stick dupla annyiba kóstál mint a többi memóriakártya :(
  • Kaplan
    #541
    Faintos.... de remélem nem az új gta :)
  • Police88
    #540
    Nemtom de elég jó lehet....
  • CHEAPBOY
    #539
    Ez a cim nagyon kemeny:D
  • CHEAPBOY
    #538
    sztem az uj GTA.
  • guardian hero
    #537
    Lonely Warrior in the City with an S on His Back

    Állat game!!!! :)
  • Police88
    #536
    ezen milyen játék fut?
  • guardian hero
    #535
    Én speciel annyira nem várom, inkább veszek DS-t, normális cartridge-os játékokkal :)
  • CHEAPBOY
    #534
    Hat csak gyozzetek kivarni azt a megoldast. Toltesi ido szuxxx, de ugye ez nem is szamit a kokemeny fanbojoknak:) Ezer evig arra varni ha csak 10 perced van jaccai hogy betocse:)
  • guardian hero
    #533
    Jah, úgyis lesz memkártyás loader, ami kell is, mert ezek a töltési idők nem emberiek... Na meg az UMD drive zabálja az aksit.
  • CHEAPBOY
    #532
    Hat azert ki a franc fog ennyiert venni? Majdnem annyi egy ures lemez, mint egy game. Bar ujrairhato ha jol latom:) Node akkor is. Meg aztan UMD irot is venni kell majd?:DD VIiic:)
  • Police88
    #531
    UP!
  • Inquisitor
    #530
    Írható UMD lemez bejelentve?
    Zell_Rocks wrote:
    I am getting some details from forums and sites around the net. But its hard because there is so much traffic on every site.

    So far (according to various sources)

    -Ken has done his usual powerpoint presentation on sales and playstation lifespan.
    -Kojima gave some MGS4 details (he will be writing the script)
    -More MGS4 details to come later in the conference
    -Ken announced blank re-writeble UMDS est. $25

    More to come.

    Érdekes lesz, ha nem kamu :)
  • Borgi
    #529
    hádde ezta 1.0-sat is ugy kellet meghekkelni nem?
  • KillYou
    #528
    Hát ezek csak és kizárolog az v1.0 fwjű japo gépeken mennek. Ha firissited a softot már nem mennek. Ahoz hogy menjenek ezek a prg-k elég komoly kulcsokat kellene megtörni.
  • Borgi
    #527
    snes psp-re

    uuuu... snes..

    öö.. ha iylenek jönnek még, és ahogy látom, már vannak is,
    mire ide ér európába, talán menni fognak az Európain is,
    és akor még énis vennék egy PSP-t
  • wertyx
    #526
    elmész egy amerikai oldalra ahol postáznak külföldre is és megrendeled...nem tok más megoldást
  • grizzly21
    #525
    USAból hogyan kell rendelni????
  • wertyx
    #524
    egyébként nem is biztos,hogy veszek hiszen volt GBASP-m és nem használtam...
  • lowdog
    #523
    BTW tud valaki helyet ahol van JAP (PSP-1000) és USA (PSP-1001K) összehasonlítás?
  • lowdog
    #522
    ugyeugye

    szerintem ha valaki nem most vesz (és csak azért mert drága) akkor legkorábban jövő február környéke az ideális, legalábbis az alapján, hogy most 67 (vagy 65), szeptemberben is lesz ugyanennyi, a húzószezonra (gyk karácsony) nem célszerű csökkenteni, marad jövő év eleje...
  • wertyx
    #521
    hát igen lehet,hogy most jobb megvenni de nem hinném.végülis már lehetne vele vagizni
  • lowdog
    #520
    ez lemaradt, bocs:
    forrás és intstrukciók
  • lowdog
    #519
    Game Boy / Color emulátor PSP-re
  • lowdog
    #518
    szeptembertől európában 250 euróért gondolták (remélem nem komolyan) adni, ami kb 62800 forint. olcsóbb, de vajon mire ideér "európából" nem lesz-e több 67-nél?
    lehet hogy jobban megéri most venni :)
  • wertyx
    #517
    Csak az a szar,hogy 67.000ft már mint én ezt tom csak amit itthon lehet venni a többi mind drágák és akkor még játékot nem is kaptam hozzá ami 12.000+ szóval... de ha most amcsiból 67 akkor majd a hivatalos megjalnéskor csak olcsóbb lesz ami egész jó ár.sok mindent hallottam de már nem tom.tudja valaki mennyit bír az aksi??meg egy boltban kipróbltam és elég sokáig töltött ami nem gond de ha 5 perces pályák vannak ugye a buszra és ha 5 percet tölt az elég gáz...
  • CHEAPBOY
    #516
    HAt nem az tuti:)
  • CHEAPBOY
    #515
    Kapsz Spiderman UMDt:P

    BTW ha vki nem akar UMD filmeket nezni majd a PSPjen, akkor mas oka nincsen arra hogy varjon az Eu debutig.... az USA PSPk ugyanazt tudjak, az aksijuk univerzalis (ergo atalakito tap nelkul is toltheto 220rol)... a jatekok regiomentsek,a memory stick meg mindenutt memory stick maradt:)
  • wertyx
    #514
    mekkora faszság már hogy itthon valószínűleg egy évre a japán debüt után jön ki.sajnos.de akkor valami ajándékot a számlán kívül adhatnának majd...
  • shevy
    #513
    jó csak kár hogy a hangfaltól nem tudod a kezedbe venni a psp-t
  • Duddits
    #512
    Azta! De állat!
  • Police88
    #511
    elég jó csak meddig bírja az akku ezzel?
    Egy Gyűrűk Úrát biztos nem bír ki
  • UNREG
    #510
    A védőtoktól legfeljebb 2 mm-el lesz nagyobb.

    De itt már tényleg nagyobb. :))
  • Police88
    #509
    Mi ez? Védőtök? Így csak nagyobb lesz a mérete...
  • Eltergo
    #508
    Huha tök jó dolgokat atak ki hozzá :)
    Már csak 10 nap és meglesz a PSP-m :-)
  • guardian hero
    #507
    Korrekt, kár hogy a felnyitható tető belsejében nincs sminktükör :)))