40034










WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • CHEAPBOY
    #586
    hat biztos mindenki csak ezek miatt vesz kezikonzolt, de en megmaradnek annal a teorianal hogy a jatekok viszik a palmat, s a PSPnek ott meg van mit behoznia, ha egyaltalan behozza valaha:)
  • Rincewind
    #585
    En nem nagyon hiszem. De, ha lesz is, akkor maximum olyan szinten, mint mostansag GBA-n, 66 fele kiegeszito kutyu radugasaval (lsd. mp3 lejatszo, flash kartya, stb): nehezkes, nyogvenyelos, kenyelmetlen. Soha nem fogja azt a minoseget, es egyszeruseget hozni, amit a PSP mar most fel tud mutatni.
  • Petyus_
    #584
    Arra még rendes flash kit sincs ha jól tudom, az meg kellene a homebrew okosságokhoz.

    Bár a touchpad miatt egész kis PDA-t lehetne belőle varázsolni. =)
  • CHEAPBOY
    #583
    1000% hogy nem sokara DSre is lesz egy csomo okossag...:)
  • Petyus_
    #582
    Jaja, én is erre jutottam.. csak minél előbb be kellene újítani egy 1.5 firmware-rel szerelt USA darabot, mert ha lekések róla, lehet nagy szopás lesz a vége.
  • Rincewind
    #581
    Game Boy / Color Emulator - PSP

    Sebesseg - 100%
    Hang - normalis
    Allas elmentese - igen
    Testreszabhatosag - igen
    Tomoritett file-ok kezelese - igen
    ista file-ok kezelese - igen
    Kurva jo - igen >.<

    Nehany kep az emubol:

    Menu-screen, gyakorlatilag minden testreszabhato, a menu szinetol kezdve, egeszen addig, hogy hany mhz-n menjen a proci:



    Jatek-valaszto kepernyo:



    Nehany jatek:





  • Rincewind
    #580
    Azert tartsd eszben, hogy ezek meg nagyon gyerekcipoben jarnak. En csak a GBA-t probaltam, de annak jelenleg nincs hangja, nem lehet benne saveelni, es, ami a legnagyobb problema, korulbelul 25%-os gyorsasaggal fut. Tehat jelenleg inkabb csak disz, mint tenylegesen hasznalhato dolog. Viszont(!!!), eszvesztoen gyorsan fejlodnek ezek a softwareek. Ja es en csak a GBA emut probaltam, ismeros kiprobalt mast, es volt olyan, ami tokeletesen mukodott, a hangot leszamitva. Plusz igen, sokkal(!) szebb a kepe, mint a GBA-nak, marcsak azert is, mert majdnem ketszer akkora! ^.^
    Ha belegondolsz, meg alig ket hete tortek fel az 1.5-os oprendszert es maris ennyi, emulator letezik, sot nemcsak amulatorok, felhasznaloi programok is, meg minden (persze egyelore csak egyszerubbek). Egyszoval iszonyu gyorsan fejlodik! Es nemcsak amulatorok am, lehet mar cserelgetni a hatterkepeket is peldaul, modifikaciok egesz serege jelent meg azota, hogy feltortek a PSP-t. Es gondolom a warez jatekok is itt vannak mar nehany lepesre.

    En semmikeppen nem vennek NDS-t. Foleg akkor nem, ha sokat utazol! Az NDS csak es kizarolag jatek, semmi mas (megha annak elsoosztalyu is). Mig PSP-n nemcsak jatszol, de ott vannak az emulatorok, legalabb 100 fele PSP magazin, mp3, videok (talan a PSP legjobb tulajdonsaga, egy 256-os kartyara akar 150 percnyi video is rafer!), kepregenyeket olvashatsz rajta, van hozza TV tuner kartya(!), sot Vipeout Pureal meg internetbongeszot is kapsz (ameddig kinem jon valami hivatalos vagy hazikeszitesu). Raadasul ezeknek a nagyresze memkartyarol megy, ami nem zabalja az aksit. Mondom en 45 percet szorakoztam az emulatorral, es mindossze 2%-ot veszitett az aksi a toltesebol. Ha tenyleg sokat utazol en biztos PSP-t vennek a helyedben, mert annyival sokoldalubb. De, ha csak jatekra kell, PSP-re akkor is 13 platform jatekkinalata all a rendelkezesedre, nemcsak egy... :/

    Itt van nehany link segitsegkeppen:

    [center]PSPHacker - A homebrew fejlesztesek nyomonkovetesere

    PSP Magazines - Magazinok minden temakorben

    PSPSkins - Hatterkepek PSP-hez minden mennyisegben
  • DoNorBi
    #579
    Megy,az egyik srác tud psp backupokat szerezni csak azt nem tudom hogy mit kell okosítani a gépenMindenesetre ha már törések vannak arra következtetek hogy megy a dolog
  • DoNorBi
    #578
    Nálunk mennyibe fáj majd az ára?
  • Petyus_
    #577
    Uhh, hát ez nagyon ütős! SNES, MD emuláció mennyire tökéletes, azt próbálgattad? (Pl. hangja van? =))

    Minden PSP-n futnak az emuk?

    Sokat vonatozom mostanában, könyveket már unom :P, eddig inkább DS-ben gondolkodtam, de ha mindent leemulál a PSP, plusz film, zene, azt hiszem elmozdulok erősen a PSP irányába.. meg a képeid alapján a GBA játékok is jóval szebbek lehetnek, mint a DS képernyőn.

    SZERK: közben olvasom már a FAQ-ot! =)
  • Rincewind
    #576
    Ezek "csak" emulatorok, tort jatekrol egyelore(!) nem tudok.
  • grizzly21
    #575
    szal megy a crack dolog? PSPs játékokkal is?
  • Rincewind
    #574
    Egy kis kiegeszites a kepekhez:

    Mai nap 45 perc GBA amu hasznalat utan, az aksi mindossze 2%-ot hasznalodott. Hang nelkul (mert az emu egyelore nem kezeli a hangokat), es a kepernyo minimum fenyeron volt. De akkor is nagyon jo jel a jovore nezve.

    <b>Plusz a mukodokepes emulatorok teljes listaja PSP-re:</b>

    1) GameBoy/GameBoy Color
    2) GBA
    3) MAME
    4) MSX
    5) Neo Geo
    6) NES
    7) PC Engine (Turbo Grafx 16)
    8) PSPE (PSP on PC)
    9) Sega Genesis/Megadrive
    10) Sega Master System
    11) SNES
    12) Wonderswan

    Akint erdekelnek az amulatorok, az <b>ITT</b> nezelodhet!
  • Rincewind
    #573








  • Ramza
    #572
    Azt hiszem játék igen, film nem.
  • Tom Alien
    #571
    Az amerikai és majdani europai gépek között lesz valami különbség?
    Tehát az amerikai gépbe használható lesz az europában megjelent játék illetve film?
  • Rincewind
    #570
    Ez volt mar?

    PSP Emulator Utmutato (GBA, SNES, MD, Neo Geo, etc...)
  • Borgi
    #569
    haha 1.5 ös firmware, krekked, jo annak akinek van psp-je.. mehet, a gb, snes.. etc :P
  • Eltergo
    #568
    Eladó PSP Value Pack teljesen új állapot nincs pixel hiba. Egy játékot vittem vele végig (kb. 5 óra használat)
    Sony USB kábelel: 60.000 Ft
    Akit érdekel e-mail: [email protected] vagy msn: [email protected]
  • Eltergo
    #567
    Spider-Man 2-őt eladtam :-) nincs játékom 32 megára meg allig férnek cuccok :-P szóval most ameddig nem veszek 1G-s kártyát meg egy game-t addig visszacsomagoltam a PSP-m :-(
  • CHEAPBOY
    #566
    Baratomnak megvan, neki tetszik, szerintem kuka de hat izlesek s pofonok. :)
  • grizzly21
    #565
    hát egy gamepad valóban kényelmesebb de nagyobb is. és csak játéknál, filmnézésnél meg mp3nál nem:) bár a PSPnél a game a lényeg. Van valakinek NFSUja?
  • Eltergo
    #564
    De hozzá kell szokni... nálam ugyanez volt elsőnek a Xbox joxnál.
  • Eltergo
    #563
    Ebben igazad van hogy egy idő után fáj a kezem :-) de nekem 30 perc után kb.
  • CHEAPBOY
    #562
    A mostani sem verprofi ha 10 percnel tovabb kell tartani s jatszani vele, mert akkor mar faj minden izulet:) Kenyelmetlen meg az a lenyeg nah.
  • CHEAPBOY
    #561
    Elvileg igen.
  • Eltergo
    #560
    http://www.playstationportable.com/img/new/PlayStationPortable.com_Concept.jpg
    De béna volt a elsődleges PSP :-)
  • Eltergo
    #559
    http://www.psp411.com itt tök jó dolgok vannak PSP-re azonkivül van fent Toca Race Driver 2 kép.
    a 576 oldalán meg van info+ képek a GTA - Libery City-röl.
  • grizzly21
    #558
    Hm. én is vettem egyet most nemrég. van hozzá nba-m elég fasza. a kérdésem hogy ha veszek kb 5rugoért WI-Fi-t a gépbe akkor menni fog a net a PSPn vagy hogy kell?
  • Eltergo
    #557
    Segitsetek már hogy tudok PSP-re filmet felrakni..
    Már átalakitottam kaptam egy mp4 és egy THM file-t...
    De PSP-be milyen könyvtárat kell késziteni hogy felismerje? mert a Video és a Movie nem megy. sürgös pls :)
  • CHEAPBOY
    #556
    En is tervezem kirakni az oldalra 180ért, (micsoda akciooo a Mediahoz kepest nem?:D) S eleg lesz 1et eladnom, hogy arra a honapra jo legyek:D
  • guardian hero
    #555
    Oda megyek dollárt váltani, hátha kapok egy ezrest minden dolcsiért :).
  • Eltergo
    #554
    hehe én ugyanannyiért láttam a Mammut 1 Saturn áruházban :-)
    Én 68.000 Ft-ért vettem a PSP-t.
  • FFX
    #553
    Menjél a Polusi media m-be.
    ott csak 249900 HUF most a PSP :D
  • Kaplan
    #552
    ehh :P
  • Inquisitor
    #551
    Hehehe, és ki gyártja a Sony-t? Samsung vagy Toshiba?
  • CHEAPBOY
    #550
    En szeressem markat, nomeg nem vagyok egy par ezrest is szamitasba vevo ember:)
  • KillYou
    #549
    De a sony (normál) lasabb mint a SanDisk
    A SanDisk meg a felébe kerül.
    Melyik is éri meg jobban?
  • CHEAPBOY
    #548
    25ert azert nem olyan aranyar:) Ha mar Sony.
  • DanielT
    #547
    Nem írunk mer' írigyek vagyunk :PP