40034










WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • Rincewind
    #626
    Oke en megertem, csupan azt nem ertem, hogy miert irsz a PSP topicba oldalakat, a DS-t ajnarozva, hogy az milyen jo, meg mennyire sok ember veri ra a faszat estenkent (mar bocsanat), etc. En sem megyek at az NDS topicba fenyezni a PSP-t. De tudod mit? Elhiszem, hogy tenyleg ennyire fasza gamek jonnek ki ra, de megmondom mi a nagy helyzet, hogy a szavaiddal eljek: en magasrol leszarom.
    Nekem PSP-m van, es lehet, hogy neked meg a haverjaidnak furan fog hangzani, de nem raktam le a sarokba, es megcsak meg sem bantam, hogy megvettem. Sot kapaszkodj meg erosen, de elvezem azt a tengersok lehetoseget, amit a PSP nyujt. Szinte naponta rakok fel uj videoklippeket a gepre, allandoan cserelgetem rajta az aktualis magazinokat es a Mangaimat(!), kb. 35 GB/GBC jatek kozul valogatok, es emellett meg az Untold Legends katrimat is fejlesztgtem szinte minden este (zene csak azert nincs rajta, mert a regi mp3 lejatszomat hasznalom). Mindezt pofon egyszeruen, egy sima usb kabel segitsegevel, es mindenfele hat kilos segedeszkozok radugdosasa es cserelgetese nelkul.
    En megertem, hogy te mekkora Nintendo fan vagy, meg, hogy a $ony az osgonosz, es ott kell belerugni, ahol csak lehet. De engem nem erdekel se a $ony, se a Nintendo. Es legy eros, az NDS sem erdekel. Igen a PSP az erdekel, mert tok jol elvagyok azzal, amit nyujt, igaz itt a terkep a kepernyo jobb felso sarkaban van... ;)
  • mb66
    #625
    Nézd meg az Another Code ot...
  • mb66
    #624
    "Tehat gyakorlatilag ugyanazok a leragott csontok, megegyszer kiadva DS betukkel a cimuk utan, es egy terkeppel az also kepernyon ala innovacio?"

    Eze nem igaz így, a touch os irányítás tényleg nagy móka, csak ki kell próbálni, amugy meg csak a franchise ok ugyanazok, nem portok(oké m64 ds az..), hanem tényleg vannak itt ujdonságok
    És pl Metroidot ennyire jol kockán sem lehet irányítani mint itt..
    És ha már innovációrol beszélsz és DS vs PSP akkor a PSP mi újat nyújt? mert én ps2 portokon kívül nem sokat látok.. azokat (pl GT4) meg inkább játszom a nagygépen...
  • CHEAPBOY
    #623
    Ha csak a cimbol itelsz rosszul teszed, lentebb irtam is. De a Ridge racer, Dynasty, NFSU, Ape, Wipout viszont total tokugyanaz mint PSeken volt semmi massag, elteres, vagy uj elmeny.... mig a kirbybe szoszerint a palcaval "varazsolni" es olyan dolgokat csinalni, ami eddig nemigen volt kivitelezheto.... sokkal jobb moka. Agrafikat en magasrolleszarom ha az elmeny uj es garantaltan lekoti az ember figyelmet. Aki ugyanugy akar DC- grafikalav Ridge Racerezni mint tett eazt PS1en PS2on, s meg a jatek nehezsege sem valtozott akkor hajra. En itt az ujszerusegrol beszelek ami engem (s aki eddig nekiesett azt is) lekotott sokkal jobban mint a PSPs ugyanaz mint aPS2re felhoztala. S nem egy olyan ember van akinek mindketto handheld megvan s a PSP parkol immaron hetek ota nala. DS most jon meg ki a NIntendogs (nem mondom uber cim de erekel mi is valojaban a cucc), a mutos jatek is most jon ki ra, meg a Lost in blue is. Ezek mast igernek (lehet nem valtjak be) szinten mint ami eddig volt. Ussem magam fejbe mert meguntam mar ugyanazt igy cirka 15 ev utan?:)
  • CHEAPBOY
    #622
    Az hogy milyen karakterekre huzzak ra az otleteket, meg milyen nevekre az sajnos tenyleg gaz, de maga a atekmenet, a megvalositas, az otletek osztalyelsok. Hidd el, hat tudnek en hazudni Neked?:)
  • CHEAPBOY
    #621
    Elnezest kell kerjek a nevuk lehet taszito, de amit ezek nyujtanak (ujat mast nem azt ami Sneses idok ota megy) mind iranyitasilag, mind hangulatilag, mind agyilag mas gondolkodast hozzaallast kovetel, s tenyleg nem hiszed el de jopofa. Szerinted milyen szinten kotne le engem egy kirbi ha ugyanaz lenne mint Snesen? Semennyire.
  • aabyssx
    #620
    De nem is a máriót utálom, mer' ugye nem kötelező megvenni. Azt utálom, hogy a N-nál kib*szott jó fejlesztők vannak és ezekre a SZARSÁGOKRA pazarolják az idejüket.
  • aabyssx
    #619
    > Yosí, Kirbí, Mario64, Wario

    Ezek engem és SZVSZ a nem N b*zik nagy részét negatívan érinti és kifejezetten taszítja.

    Az a gáz, hogy annyira utálom má' ezeket a túlhasznált N sztárokat, hogy ha ilyen felhozatal mellett a PSP-nek nulla játéka van, akkor az a nyerő.
  • Rincewind
    #618
    Tehat gyakorlatilag ugyanazok a leragott csontok, megegyszer kiadva DS betukkel a cimuk utan, es egy terkeppel az also kepernyon ala innovacio? ^.^
    Ejha... >.<
  • CHEAPBOY
    #617
    Nem meg nem hozta be a nagyon kicsi magyar N, holnap vagy penteken eselyes... de Kirbyit lathacc:) Hidd el Istenkiraly.
  • Ramza
    #616
    Hú, Another Code-od van?
    Megnézném ma este!
  • CHEAPBOY
    #615
    hat ha neked egy GBA kazi sulya megterhelo, akkor le fog szakadni majd tole a zsebed:)
  • CHEAPBOY
    #614
    Yosí, Kirbí, Another Code, Feel the magic, Mario64 mini gameji:D , Wario, Angol szotar, illetve agytornász gamek:))

    Mig PSpre Ridge Racers, s kezcsok. Nagyon hamarosan gyun az u Castlevania meg a Lost in blue. Kiralyasagok? Ujszeruek? Innovativak? Igen, igen, igen. Ha mar az eddig szinten szkeptikus IGN is ezt mondja akkor igy van, s mar sajat magam is meg nehany nem N buzee ismerosom is meggyozodhetett. A DSel le kell ulni jaccani s csak utana lehet velemenyezni, kepekrol, meg messzirol nem. Ezert is "nezem" el:) hogy szidod azt amit nem is proszaltal ki intenzive:P
  • Ramza
    #613
    Remélhetőleg az a kütyü legalább három kiló lesz, hogy segítségével az összsúly elérje a tíz kilót ;)
  • aabyssx
    #612
    Hát, pedig mindíg megnézem, hogy mi új van...
    De világosíts fel példákkal! >:)
  • CHEAPBOY
    #611
    Mert Europaban meg nincs az a kutyu amivel meg lehet oldani. De osszel mar lesz. Meg gyari (N) programok is meg fogjak tamogatni a kicsike PDAva avanzsalasat.:)
  • CHEAPBOY
    #610
    Meglepodsz majd este ha ukozunk s mondom majd kik mondtak ezeket, mert a fulcsekemnek en sem hittem:) Nyeem a Tomikaek az is biztos:)
  • Ramza
    #609
    Hanem 3-4 ismerős? :)
  • Ramza
    #608
    És miért nincs erről egy betű sem a hivatalos honlapon???
    http://www.nintendo-europe.com/NOE/en/GB/system/nds_topic1.jsp
    http://www.nintendo-europe.com/NOE/en/GB/system/nds_topic2.jsp
  • CHEAPBOY
    #607
    sot Te is ismered azokat akik mondtak s bizony egy reszuk nem az a kimondott kokemeny N fan... node mind1:)
  • CHEAPBOY
    #606
    meg szeremcse hogy mindazt amit ott olvashattal nem en mondam:D
  • CHEAPBOY
    #605
    jea.
  • CHEAPBOY
    #604
    erosen nem latsz ra akkor a jelenlegi kinalatukra.... :(
  • aabyssx
    #603
    SZVSZ nem múlja felül, mivel mindkettő kínálata erősen konvergál a nullához.
  • Ramza
    #602
    még szerencse, hogy nem vagy fanboy :)
    ááá, nem
  • Ramza
    #601
    DS-be belemegy az sd kártya?
  • CHEAPBOY
    #600
    SD kártyára pl?:)
  • CHEAPBOY
    #599
    Hat eddig egyontetuen csak azt lehet latni s hallani mindenfelol hogy a DS kinalat messze felulmulja a PSPset ami jelenleg van. S ezt PSP fanok is mondtak, volt aki meg is banta szereny PSpjet... ehehehehhehe:)
  • grizzly21
    #598
    a méret stimmel, jelenlegi PSP gamek kb akkorák.
  • Rincewind
    #597
    Ilyen ISO-k mar tobb honapja letolthetoek tobb helyrol is, raadasul valoszinuleg nem is hamisitvanyok. De en arrol nem tudok, hogy ezek el is indulnanak a PSP-n.
  • Inquisitor
    #596
    "Ezek "csak" emulatorok, tort jatekrol egyelore(!) nem tudok."
    Nem is tudom ... torrent oldalakon láttam ezt-azt. Nem sokat, de volt pár dolog. Bár az UMD méretéhez képest elég karcsúak voltak (100-450MB), vagy kivágták belőlük a videokat vagy az átvezetők is 3D-ben mennek ...?
    Pl:

    Vampire Chronicle The Chaos Tower JAP PSP-PARADOX 05-07 01:09 407.42 MiB Wipeout Pure USA PSP-PARADOX 05-07 01:07 132.87 MiB
    Ridge Racers JAP PSP-PARADOX 05-07 01:06 491.38 MiB
  • Rincewind
    #595
    Szvsz ez egy szelmalomharc a $ony reszerol. Ma firmware frissitesre kenyszeritei a felhasznalokat (mar akit, mert engem biztos nem :), holnap meg feltorik azt is... :P
  • Rincewind
    #594
    Duke Nukem 3D, pfff. :P
  • Rincewind
    #593
    Amennyiben jol tudom, akkor a mostani PSP-s GBA emu a PC-s VBA direkt portja. Gyakorlatilag a srac a legelso stadiumban, amikor annak orul, hogy egyaltalan elindult a cucc. Ezek utan jon a munka azon resze, amikor megprobalja tokeletesen hasznalhatova tenni a cuccot. En nem vagyok programozo, de, ha a gepen a Doom2, meg a Dune Nukem 3D tokeletesen megy, akkor a GBA emu nem lehet tul nagy problema. Foleg annak tukreben nem, hogy alig nehany het alatt mar mukodokepes emu volt a gepre. Nekem ebbol az jon le, hogy eleg konnyen programozhato.
    Ja es meg valami. A GB/GBC emu legujabb verziojaban, mar megjelent a GBA tamogatas (egyelore termeszetesen nem mukodik), de ez azt jelenti, hogy mar legalabb ket csapat dolgozik rajta. Es a RIN (a GBC emu, amibol a kepeket linkeltem lentebb) egy nagyon profi cucc, minden olyan dolgot tud, amit egy PC-s nagytestver, mindezt 100%-os hatasfokon, azaz gyakorlatilag bugok nelkul. En max 2 hnapot adok neki, es itt lesz a mukodokepes. Sot lehet, hogy mar jovo heten. ;)
  • grizzly21
    #592
    a sony ráadásul oylat is csinált már egy játékához nem lesz tendencia remélem hogy van csak letöltött uj firmware-rel lehet használni, ami persze blokkolja a cracket. pedig a sony érdeke is hogy sokan vegyenek psp-t szerintem
    Azt tudom tanácsolni annak aki akar, hogy:
    ha főleg játékra kell neki és van pénze vegyen, játékokat lehet venni de drága,
    igy akinek nincs pénze várjon,
    viszont akinek nincs ZSje de elvan a videókkal mp3mal meg esetleg egy játékra be tud ruházni (én ezt tettem), az is vehet sztem. viszont ehhez kell mc kártya is ami szintén nem olcsó mulatság.
  • aabyssx
    #591
    A VBA pécén is az egyik legkompatibilisebb.
  • DanielT
    #590
    Azér' nem megy mer' szar az emu, nem a power hiánya miatt.
  • aabyssx
    #589
    GBA emuhoz elég sok pova kell ám.
    Az még Xbox-on sem megy tökéletesen.

    De hát ki tudja, hogy mit hoz a jövő? A homebrew csávók nagyon lelkesek és kitartóak tudnak lenni.
  • Ramza
    #588
    És mire mented?
  • Rincewind
    #587
    Csak ezek miatt? Nem, azt nem hiszem...
    De miota lebecsulendo az, ha valami hasznalhato plusz szolgaltatasokat nyujt, az alapokon tul? Egyebkent en peldaul nagy szazalekban ezek a plusz szolgaltatasok miatt vettem PSP-t (persze akkoriban meg almodni sem mertem rola, hogy ennyire gyorsan megvalosulnak az emuk es egyebek).
    Masreszt meg nem ertem mivel szemben kene behoznia a "lemaradast"? Mert az NDS sem az a kimondottan hiper szuper jatekokat magabol non-stop onto kezikonzol (mindket platform vadi uj, ido kell, amig megszuletnek rajuk a nagyobb huzonevek). A GBA ugyan mar az lenne (legalabbis szuletett ra az evek soran nehany nagyon utos nev), de ez a GBA emu megjelenesevel gyakorlatilag mar nem vitatema tobbe.