40034










WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • grizzly21
    #666
    valakinek valami jo játéka? fifa?
  • Rincewind
    #665
    PSP Updaten van kint, tehat valszeg nem kamu. Miert is lenne...

  • Rincewind
    #664
    Gyakorlatilag az mp3 lejatszo funkcio az egyetlen, ami nem igazan hasznalhato a PSP-ben. Ha csak arra kell, akkor lebeszelnelek rola, mert draga, nagy, es kevesebbet is tud, mint egy atlag mp3 lejatszo.
    A PSP videozasra meg jatekra jo. Elsosorban jatekra! :)
  • fr0sty
    #663
    euróban persze
  • fr0sty
    #662
    hogyhogy hivatalosan nem úgy volt hogy a Sony azért pereli az ilyen kereskedőket mert európai megjelenés előtt terjesztik a pspt?
  • cloud.strife
    #661
    Sziasztok!

    Egy füles: a Sony márkabolti hálózatában (www.klubmedia.hu) 69.999.- lesz és egy darabig csak ott lehet kapni hivatalosan.
  • Szasa001
    #660
    Sziasztok!

    A PSP ára attól függ, hol veszed meg. Nagyobb áruházláncokban (MediaMarkt, Saturn. ElectroWorld) biztos 80-90 000 körül lesz. Máshol már most meg lehet kapni 58-60 000 Ft-ért.

    MP3 lejátszásra csak akkor érdemes venned PSP-t, ha legalább egy 1 GB-ot kártyát is veszel hozzá. Azt pedig pont most 38 000-ért láttam. Így a memokártya árából tudsz venni egy sima MP3 lejátszót, még nagyobbat is 1 GB-nál. Bár az is igaz, hogy azon tuti nem nyomod a Ridge Racert.
  • Borgi
    #659
    szerintem hacsak, mp3lejáccani akarsz, akor ne psp-t vagyél ;P
  • DoNorBi
    #658
    Arra gondoltam hogy egy mp3 lejátszó helyett veszek egy psp-t csak nemrég azt hallottam hogy 32MB memóriás alapból,a bővítése meg nem olyan ocsóó Kifizetődő emiatt rá várni vagy drágábban jön ki mint egy 512-es lejátszó?
  • fr0sty
    #657
    cheapboy nálatok is lehet majd kapni szept. 1.-jétől?
  • CHEAPBOY
    #656
    PSP ara 65-70 korul mozog most, az USA valtozat. Az europai is ennyi lesz, alomkep a 40-50, mikor amcsiban 50, (az hogy ide eljusson onnan az sem ingyen tortenik) s nalunk ugyis euroban fogjak megzsabni az arat, ami 250 eurot es 60+ezer Ftot jelent. Tehat 60 alatt tutti nem lesz uj PSp iden (hasznalt biztos). Majd jovore vmikor ha a Sony arat csokkent.
  • fr0sty
    #655
    mondjuk
    mind2 érdekelne
  • R0sc0
    #654
    kb mennyibe kerül majd magyarországon és mennyibe kerül külföldön?
  • fr0sty
    #653
    szia
    szeretném megérdeklődni h mennyi egy ilyen psp, mert én 70000hufért láttam és nagyot néztem, mert olyan 40-50-re számítottam, szal kb ekkörűl mozog(70ezer)?
    és érdemes külföldről beszerezni?
  • grizzly21
    #652
    szia wasp.
    és mki:
    Fifa játék vagy más focis játék érdekel!
  • Rincewind
    #651
    Jolvan akkor nem tokeletesen, de mukodo. :P
  • aabyssx
    #650
    Azt írja, hogy 75-80% speed és V0.1.
  • Rincewind
    #649
    Uj, jo hirek:

    [center]Tokeletesen mukodo Amiga 500 Emulator!!!
  • Rincewind
    #648
    Nyugodtan felrakhatod, legalabbis az emukat, azok nem csinalnak semmit az oprendszerrel. Nekem is 1.50-os amcsi gepem van, es elmondhatom, hogy tokeletesen mukodnek. Atalakitod oket az XPloit Tool-al, aztan sima Copy-Paste a PSP Game konyvtaraba. Ennyi az egesz, egy sima Copy Paste nem fog semmit atirni a gepben. Bar mint mindenre, erre sincs 100%-os garancia, ugyhogy csak a sajat felelossegedre, blah, blah, blah... :P
    A hatterek viszont a memoriaba flashelodnek, ha nem bizol ezekben a dolgokban, akkor azzal meg varj egy picit.
  • waspy
    #647
    Szerintem tök felelseges a két gép közti harc.Nekem mind a 2 gépem van és azt kell, hogy mondjam, hogy ha egy sima ds játékról van szó ami nem használja ki a tuch screen adta lehetőségeket maximálisan az utol se éri a psp szintjét (lásd:ridge racer, need for speed, későbbiekben ,sims2,black and white,burnout stb..).

    A ds-nek sajna csak ez az egy előnye van, semmi más.Ha ezt a lehetőséget jól kiaknázzák a szoftverfejlesztők, akkor nagyon jó kis gép lesz a ds.Ha nem, akkor csak egy átlagos gép lesz.PSP után sajnos elég fájó ránézni a ds képernyőjére ( a psp képernyője messze felülmúlja, ez nem vita tárgya asszem).A 3d-s játékok szó szerint rondák.Persze aki még nem látott psp-t annak a ds grafikája nagyon szépnek tűnik.Nekem is nagyon tetszett, amíg meg nem vettem a psp-t.
    Az meg hogy nincs rá jó játék, egyszerűen hülyeség.Csak egy pár cím.
    Wipeout pure, Hot shot golf, unthold legends, lumines, mercury, need for speed, tony hawk, dead to rights, coded arms, fifa. A ridge racer szerintem a leggagyibb játék hozzá, csak grafikailag jó tartalmilag elég unalmas.

    Én személy szerint a psp-t részesítem előnyben.A nagyobb képernyő és a szebb grafika miatt.Tudom nem minden a grafika, de azért egy elég lényeges dolog.Ha valami jó, akkor már legyen szép is.Nagyban növeli a játékélményt.
    Mindenki nézze meg mindkét gépet játszon vele egy pár órát a nagyobb nevű játékokkal és CSAK UTÁNA mondjon véleményt.

    Rince egy kérdés:

    Nekem 1.5-s bios-ú, gépem van.Fut már ezen rendesen a törés amivel tudok emukkal játszani vagy sem??Mert nem merem felrakni a gépemre hátha elszar valamit.
    Még valami.A hátereket melyik progival tudom felrakni?

    Remélem válaszolsz.Előre is kö
  • tomy8614
    #646
    PSP emulátor
  • Inquisitor
    #645
    Itt pl. találhatsz, de (nekem) bonyolult beüzemelni ...
    Mindenféle PSP okosságok ...
  • Inquisitor
    #644
    Tudtommal nincs beépített ... akinek van pénze vesz 1GB-set ;)
  • HuNZoLo
    #643
    télleg, vmi amit már régóta kérdeznék ^_^ :
    alapból csak annyi tárhely van a psp-n amennyit adnak a value packhez (32 mb memory stick duo) ? vagy van beépített tárhelye is ?
  • DanielT
    #642
    Persze, cool meg minden, csak játékra gyorsabb az AMD.
  • HuNZoLo
    #641
    az intel igenis cool , miért nem ? :P
  • HuNZoLo
    #640
    hé, hol találok PSP emulátort ? msot olvastam vmi olyasmit h már van ! nemcsak a Sony-nak van ??? feltörték már ?
  • DanielT
    #639
    Ha a gámákat nyomod ezerrel (ahogy az userinfódban van) akkor miért Intel? Na mindegy ez itt off.
  • HuNZoLo
    #638
    jah és a netről :
    'To use this on your PSP simply set your DNS to 67.171.70.72 inside the network settings then go into Wipeout Pure and hit Download.'
  • DanielT
    #637
    Persze, hogy nem kell vezeték, csak elérhető internet a közelben.
  • HuNZoLo
    #636
    tudomásom szerint wireless :P vagyis nem kell vezeték , olyan mint a wap
  • HuNZoLo
    #635
    mért ne ? jah , és megnyugodhatsz lesz új procim :P 3.0 GHZ és hozzá egy jó kis giga ram :PPPPP
  • DanielT
    #634
    :DDDD Ha van hozzá hálózat akkor igen. Tehát nem :D
  • Banyapapa
    #633
    És ez a net bárhol müxik?
    Vonat,busz,séta stb közben?
  • DanielT
    #632
    Áááááá, Celeron 1,3? :) Basszus, kezdeményezem, hogy dubjunk össze neked procira! Rossz nézni, hogy ott van mellette a kis korrekt 9600XT!
  • HuNZoLo
    #631
    a DS tud videót ? zenét ? --tudomásom szerint nem-- A PSP kenterbe veri a DS 128 Megás kártyájat az ő 1.8 gigás UMD-jével :P jah , és egy nem jól elzárt netböngészővel (a Wipeout Pure-ban) néhány gyerek feltörte a böngészőt és fel lehet vele mennia netre , csak a dns számot kell megváltoztatni a settingben ! :P
  • Rincewind
    #630
    Nehany nagyon csini custom hatter:

    [center]

  • Rincewind
    #629
    Jo ez igaz. :)
  • CHEAPBOY
    #628
    PSP topic DS topic... nem mind1?:) vagyunk ossz vissz 20-30an a konzolosok foruman... egy banda egy bagazs, egy csapat:)
  • Rincewind
    #627
    El vagy tevejedve, en egy szoval nem beszeltem innovaciorol. Foleg nem a PSP-vel kapcsolatban. Ez a Nintendo fanboyok litaniaja... ;)