40034










WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • deep
    #826
    Azért én ellennék egy Ridge Racerrel, egy Wipe Outtal, meg a többivel.A lap alján ott vannak a gemájzók:)
  • Rincewind
    #825
    Elnezest, de hulyesegekre nem tudok normalisan valaszolni. Olyan kijelentsek utan meg, hogy PS2-re nincs normalis jatek csak az egy szem GT4, hat megmondom oszinten nem is akarok, inkabb radhagyom.
    Ezek utan viszont a szememben te is bekerultel abba a kategoriaba, ahol eddig csak version tronolt par masik "markahu" fanboy-al egyetemben.
  • DanielT
    #824
    PSP-t meg venni fogok, szóval kár itt anyázni. Ami jó az jó, az meg tény, hogy egyenlőre nincs rá játék csak crap.
  • DanielT
    #823
    Ok, azt talán nem kellett volna mondanom, ezennel visszavonom, mert nem igaz.

    Egyébként nem úgy alles nem jó semmire, hanem arra kérdésre válaszolva írtam, hogy ürügyként tartom -e őket. Az tény hogy a Box mellett nem sok értelme van, mert a multiplatformot és a többit úgyis azon nyomom, egyszerűen mert azon a szebb.
  • UNREG
    #822
    Aki ilyeneket mond, hogy a PS2 "sok mindenre nem jó, GT4 és ennyi" az ne csodálkozzon az ilyen stíluson. Te is ugyanilyen vagy, amikor Versionnek beszólsz valami hasonlóért.
  • DanielT
    #821
    Szokatlan stílus ez tőled, nem áll jól.
  • Rincewind
    #820
    Megvan mar a Microsoft tetovalas a kis futykosodre, vagy anyukadek meg nem egyeztek bele?
  • Neme.
    #819
    No, erre reagáltam a #811-ben. :)
  • DanielT
    #818
    Sok mindenre nem jók az tuti, GT4 és ennyi.
  • Neme.
    #817
    De a PS1/2 birtoklás csak ürügy, nem? :)
  • DanielT
    #816
    Léccike, akkor ne telepíts egy emulátort se, se háttereket, hanem naphosszat nyomasd a hihetetlen játékokat amik elérhetők. Mert, te sem azokkal játszol az 100%.
  • Rincewind
    #815
    Térít a Microsoft osztag... [ásiiiit és legyintve elvonul]
  • DanielT
    #814
    Nem téged kérdeztelek bocs. Amikor a mekiben kérdezi az előtted lévőt az eladó, hogy "Segíthetek valamiben?" akkor odakiabálsz hátulról, hogy mit kérsz? Biztos nem vagy te olyan neveletlen.

    Kérem szépen leírni a PS1 nyitócímeket amik nem voltak iszonyatosan gázosak az első évben, ugyanezt tedd meg légyszi a ps2 -re is, sőt a psp re szintén. (PS1, PS2 és leendő PSP tulajnak fogsz válaszolni: nekem)
  • REAL_CIÁN
    #813
    Igen segíthetsz, nem beszélj baromságokat.
  • DanielT
    #812
    Segíthetek valamiben? :D
  • Neme.
    #811
  • Rincewind
    #810
  • Rincewind
    #809
    Itt van meg ketto (bar a masodik kisse osszecsapott, azon majd meg dolgozom):

    Black Templars:


    Space Marines in action:
  • Rincewind
    #808
    Csinaltam par hatterkepet. Igaz 2.0-as firmware-re lett keszitve, de atmeretezessel regebbieken is hasznalhatova tehetoek. Ha van ra igeny, akkor meg csinalhatok:

    Birodalmi Csatahajo:


    A Csaszar Horus nagyurral kuzd:


    Sotet Angyalok:


    A Birodalom terkepe:
  • deep
    #807
    Mondjuk kép alapján sosem ítélek, majd mozgásban kell látni.
  • jihad
    #806
    Ha PS3-ra lenne akkor igen, de PSP-re?
  • Laza
    #805
    GTA Liberty City
  • koryne
    #804
    Ezmi?
  • deep
    #803
    Azért ez hagy némi kívánnivalót maga után szvsz
  • Laza
    #802
    Kell vkinek elado PSP-game?!
    Ridge Racer
    Vipeout Pure

    4 gamevel vettem, de ez a ketto nem kell... uaert adom, emennyibe nekem volt...
    privi...
  • MacrosTheBlack
    #801
    ték :)
  • MacrosTheBlack
    #800
    Sokat én is, de 2 platformra már nincs kedvem. :) Mondjuk 6-8k még beleférne, PSP-re nem kell 1000 game, csak jónéhány hogy ne unatkozzon az ember buszon / retyón / munkahelyen. :)
  • grizzly21
    #799
    px hiba a baja. az sv software version
    1.50re van csak crack még
  • deep
    #798
    A pixel hibákról sokat hallottam, de mi az sv?
    A tiednek most mi baja, hogy visszaküldted?
  • grizzly21
    #797
    ezzel ugy fogod érezni mintha kis szgéped lenne.
    én pl meguntam az NBA-met, de rájöttem miért:
    mert maga a játék unható, nem a PSP hibája, a kiejlző tökéletes tényleg csak dicsőiteni tudom.
    a px hibára meg a svre figyelj majd.
  • deep
    #796
    Wi fi klassz lenne, ja:)Ami nekem nagyon felértékeli a PSP-t, hogy emulátor van hozzá minden mennyiségben.
    Azért is várok, hogy összejöjjön rá a pénzem:D
    Nekem gyakorlatilag (kezdetben) szinte mindegy milyen játékom lesz rá, mert olyan minőségű az a kijelző, hogy akármit szivesen játszanék rajta:D
  • grizzly21
    #795
    én is ugy gondolkoztam mint te.:)
    de lebeszéltekés nem bántam meg. most visszamnet amcsiba de hamar jön remélem megint vissza hozzám.
    majd mondok 1-2 tanácsot mire figyelj:)
    mien gameket vársz? majd nyomhatunk wi fi partikai;)
  • deep
    #794
    Nincs, de már iszonyúan szeretnék:D
    Azt hiszem megvárom az európai debütöt, és megnézem mi történik.Szeptemberben tuti benevezek egyre.
  • grizzly21
    #793
    van PSPd neked is??

    --------------------------------------------------------------------------
    --------------------------------------------------------------------------
    ------------------------------APRÓHIRDETÉS--------------------------------
    ---------------VENNÉK PSPRE FIFA SOCCER-t HASZNÁLTAN!!!!!!!!!!!-----------
    --------------------------------------------------------------------------
    --------------------------------------------------------------------------
  • deep
    #792
    veszel nagyobb memory sticket:D
    Monnyuk lehet, hogy én nem fogom sajnálni a PSP játékokra azt a 6-8000 ft-ot.
    A minőségi játékokat most is megveszem, lásd Half Life 2 PC-re, Resident Evil-ek Gamecube-ra, Gran Turismo4 Ps2-re, stb...
  • grizzly21
    #791
    A többieknek igaza van. ez igy van. örülj h van crack.
    nem használják ki a mai PSP játékok sokszor még a félg GB ot sem nem hogy az 1,8at. Ha veszel 2GBos karit az a legjobb de az nagyon drága.
  • MacrosTheBlack
    #790
    És mivan azzal ami nem fér rá? Az UMD 1.8 GB, a felét kirippelik a gaméból?
  • koryne
    #789
    Ki mondta, hogy egyszerre? :)
  • deep
    #788
    Hát választhatsz, vagy megveszed eredetiben, vagy egyszerre csak 1 játékkal játszol ingyen.Ez ilyen.
  • MacrosTheBlack
    #787
    5-6 umd-s játékot hogy pakolsz fel egyszerre egy 1 gigás flashre? :)