40034










WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • Rincewind
    #866
    No, keszen lettem a teljes Warhammer 40.000 PSP Wallpaper sorozattal. Nem minddel vagyok 100 szazalekosan megelegedve, de ido hianyaban mostmar igy marad. :)










  • Rincewind
    #865
    Nem, a kep 1.5 alatt keszult. Csak kell hozza egy progi, ami berakja a kepet hatternek, de semmi ordongosseg.
  • grizzly21
    #864
    félek hogy ilyen lesz...pedig szerintem a gép többet is elbirna
  • grizzly21
    #863
    itthon drágább lesz mint cheapnél
  • grizzly21
    #862
    ez csak 2esa firmware-rel megy ugye?
  • Laza
    #861
    figy, protectorok lesznek, meg egyebb kiegek?!
    Monjuk barhonnet meg lehet rendelni, gyors kihozzak. csak kiv lennek itthon hogyert adjak.. :)
  • DanielT
    #860
    WOW! Ez még a Media-Markt -nál is olcsóbb, pedig ott láttam eddig a legjobb árat!

    ;)
  • CHEAPBOY
    #859
    tévedtem en szar, legyen 68 a PSP s mindenki kurvajol jar:)
  • CHEAPBOY
    #858
    nyah 70ert, PSPk eladok, akarmennyi. versenykepes ar nemdebar? Mindenhol ennyi, mi is bolt volnank, nalunk is ennyi. VIgyeteeek:)
  • Laza
    #857
    engem egy valami zavar az egesz PSP koncepcioban...
    a felulete...

    az szep es jo, hogy a kepernyonek ilyen fenyes felulete van, de miert kell az iranyito szerveket is ezzel boritani?! a d-pad a gombok es kornyeke...

    csuszik, kenyelmetlen, es erzi az ember hogy zsirosodik a kezetol, megha egyebkent nem is szokott...
  • Laza
    #856
    jah, igen, most nezem
  • kzalaba
    #855
    de siman mennek rajta a jatekok 1.50-os verzioval! az ujra egyenlore nincs tores!
  • Laza
    #854
    "es en jatekot nem fogok venni az biztos!"

    ez eleg rossz hozzaallas... mar az elethez is keves :)
    jatek tores meg erre sincs, max homebrew cuccok...
  • Laza
    #853
    CSAK a Memorystick DUO megy bele v. a DUO PRO...
    (kisebb mint a sima MS)

    Egyebkent nincs hatar, tehat felismer barmennyit...
  • Banyapapa
    #852
    Mé "leupgradelni" nem lehet?:P
    Mármint rá a 1.50es vagy mejikfranko cumot?

    Más kérdés: ugye belemegy a memostick,de meddig lát a gép? (1gb a max?)
  • kzalaba
    #851
    akkor rohadt gyorsan kell vennem egy PSP-t! :) Inkabb megvarom az eu-s verziot! Csak az a baj hogy a 2.00 verzioban van browser, de ahhoz nincs hack! es en jatekot nem fogok venni az biztos!
  • Laza
    #850
    elmeletileg ha van WiFi-s routered, akkor lehet hasznalni.
  • kzalaba
    #849
    Es az ugy megy hogy a Pc-m osztja a netet WiFi-n keresztul es a psp-n netezek?
  • Laza
    #848
    http://www.pspupdates.com/

    Itt lehet mazsolazni...
  • deep
    #847
    Igen, én is így gondoltam:D
  • Rincewind
    #846
    Csak hazilag barkacsolt browser van, hivatalosan csak a 2.0-as veryioju PSP-k tartalmaznak internetbongeszot.
  • deep
    #845
    1.0-hoz is van browser, tudomásom szerint.
  • kzalaba
    #844
    Hello! en azt szeretnem kerdezni hogy lehet-e PSP-vel netezni WiFi-n keresztul? Ugy hallottam hogy csak a 2.00 verzio tudja ezt de azon meg nem mennek a tort jatekok! Legyszi segitsetek! THX
  • Laza
    #843
    Hogy fel ev tavlatban vizsgalsz egy gepet ami mar kb 5 eves... de meg igy is alulmarad a jatszhato exkluzivok szamaban:
    - GoW, GT4, Tekken5
    - Jade Empire

    mindez az elozmenyek tukreben:
    "Kérem szépen leírni a PS1 nyitócímeket amik nem voltak iszonyatosan gázosak az első évben, ugyanezt tedd meg légyszi a ps2 -re is, sőt a psp re szintén."
    "Sok mindenre nem jók az tuti, GT4 és ennyi."

    de ez a tema nem ide tartozik...
  • DanielT
    #842
    Persze. Melléduma. Beraktam egy listát az ismertetett paraméterekkel. Mi nem tetszik?
  • Laza
    #841
    jah, ez a PSP topic :)
    atment 'PC leall'-ba :D
  • Laza
    #840
    ez eleg nagy melleduma...
    ugye a 2 kb 5 eves konzol jatekfelhozatalat nem a majd utolso felevebol fogod mazsolazni? mert ez hulyeseg, ugye te is belatod...

    Ha csak az X-et nezzuk, ugye nem kell azzal a kb 2 cimmel egbemeneszteni?!
    Mindemellett ugyanugy rajta van 2 igen utos PS2 cim is...
  • Neme.
    #839
    X360 valószínűleg megkapja az FPS-ek exkluzív platformja kitüntetést. :)
  • Rincewind
    #838
    Pedig Halo2-ot meg Live-on is nyomtam egeszen level 8-as rank-ig. Az utobbi idoben meg az Unreal Championship ketto erdekelt volna, de akkor mar keso volt, es nem volt boxom... :)
  • DanielT
    #837
    Exclusive címek terén érdemes lesz megnézni a helyzet alakulását nextgen fronton.
  • Rincewind
    #836
    Pontosan ezert adtam el az xbox-om, mert nem jelent meg ra semmi eredeti(!) jatek, csak multiplatform hegyek, csupa otlettelen tucattermek. Hijan van minden igazan exclusive cimnek. A Forza is "csak" egy GT koppiontas, meg akkor is, ha egyesek szerint jobban sikerult. Otlettelenseg a kobon. Mondjuk a Jade EMpire annyira nem lett rossz, de azert az is jocskan a varakozasok alatt teljesitett. Foleg a harcrendszer nem jott be (nem is jatszottam vele tul sokat). Persze ott van meg a Halo 2, de hat azt nem szeretem, igy az nalam eleve nem volt tenyezo... :P
  • Rincewind
    #835
    Vonj szepen egy minusz minden multiplatform szarsagra, es nem kicsit fog valtozni a kep. Gyakorlatilag csak Sony meg Nintendo lesz rajta... :P
  • DanielT
    #834
    Mindenesetre a legtöbb az Xbox cím, ami bekerült a 30 legjobba ez a lista ennyit mutat se többet se kevesebbet. Kevesebb van PS2 -ből? Kevesebb van GC -ből? PSP -ből? Pc -ből? Igen.
  • UNREG
    #833
    Ezt a listát kár volt betenned, mert ha így nézzük, akkor a Forzától eltekintve az X-re minden játék egy szar, vagy multiplatform.
  • Rincewind
    #832
    Pontosabban csak volt, majdnem egy teljes evig voltam xbox tulajdonos (egy honapja tuladtam rajta, mert nem hasznaltam). Ugyanigy volt Nintendo Gamecube-om is, bar igazsag szerint az nem az enyem volt, de akkor is ott vendegeskedett nalam tobb, mint egy evig. Sot meg NDS is volt nalam egy rovid ideig, bar azt nem igazan szamolam be a gyujtemenybe...
    Mindegy azert azt ne mondja senki, hogy nincs (vagy legalabbis nem volt) ralatasom mindharom konzolgyarto termekeire...
  • DanielT
    #831
    Nos, szépen el kell zarándokolni a www.gamerankings.com ra és szépen leszűrni mondjuk a 2005 -ben kiadott 50 legjobb játék listáját és nézegetni a platformokat. Aki nem ismerné, ez egy olyan oldal amely összegyűjti az összes mérvadó tesztet és átlagot számol belőlük.

    Tessék:

  • aabyssx
    #830
    > nincs rá játék csak crap.

    Ez viszont teljesen így van. És már fél év eltelt az első PSP osztogatás óta és még nem is nagyon hallottam értelmes bejelentett címek készüléséről. De DS-re sem. Szal' nem értem. GBA-ra azér' jöttek a jók.
  • aabyssx
    #829
    OFF

    BTW én is hülyén nézek, amikor ilyeneket olvasok mer' pl. SZVSZ a PS2 semmi másban nem jó, mint a játékokban és a kínálatában.
  • UNREG
    #828
    Rince-nek van X-e.
  • DanielT
    #827
    Rohadtul nem érdekel hová kategorizálsz, neked csak Sony terméked van nekem meg az összes. Köszi.