PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DJ YAYO
#14958
Hi!!!
Valaki megdobna 1 olyan USB progival amiennel a PSP-t és a számítógépet összelehet kapcsolni USB kábellel???
Mert amikor USB-el összekötöm a 2 gépet a sz.gép azt írja ki hogy nem ismeri fel a hardver-t vagy mit!!!

THX!!
^.^

Swy
#14957
az a két felülnézeti kép akár telón is futna..<#hehe>

http://bf2s.com/player/swy/

Swy
#14956
Trip azt mondja itthon csak korlátozott van!! akkor neked mi van?

http://bf2s.com/player/swy/

ColdFire
#14955

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

TrIp
#14954
a fülhallgató korlátozott nem a psp... az mindegy milyen, viszont az eu-ban csak lekorlátozott fülessel tudod megvenni. marad az usa japán vagy mittom...

ColdFire
#14953
"90 decibelnél?"
????

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

Swy
#14952
ide is lehet jönni mert itt akkor nem teszem tönkre a topikot😛come here

http://bf2s.com/player/swy/

Swy
#14951
Vennék psp-t de nem tudom melyiket érdemes..
Melyik típusnakl van korlátja 90 decibelnél?

http://bf2s.com/player/swy/

lolman
#14950
FoToS! igen lehet feliratozni! pspfilez.atw.hu-t nezd meg!

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

Lacc
#14949
Legjobb tudmásom szerint max. úgy, hogy ráégeted a filmre a feliratot. De mióta néztem, lehet hogy már jött valami normálisabb program ami tud feliratozni.
#14948
Lehet,hogy hülye kérdés,de psp-re lehet feliratozni a filmeket?

Xbox Live Gamertag HuN FoToS

Swy
#14947
jó van na igen igaz


Szval melyik a legújabb verziója?
És itt melyiknél van az, hogy nem megy rajta a másolt játék?

http://bf2s.com/player/swy/

scorpeeon
#14946
tényleg nagyon rövid. mob wars-t én lesz@artam, a story nincs meg 2 óra sem talán.

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#14945
VLB!!Bocsi a névelírásért<#zavart1>

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#14944
Lehet rajta psp-n 2 devhook emuláló program??PL:dev44 és dev46.Kipróbálnám Öregharcsa ötletét.Vagy VLP légyszi mondd meg mivel indítottad el.

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

öregharcsa
#14943
nekem minden gond nélkül futott dev44-en....igaz ez iso..

http://pspfilez.extra.hu/

DnP
#14942
linket leccciii!!! en nem talaltam hasznalhatot. Asszem ezt is mintha lattam volna de belul csak html fileok vannak.. ammeg shit

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

VLB
#14941
nekem van egy õskövület relase, indul, bár nem devhookkal.

Lalikum

VLB
#14940
épp most hozta mega "postás", már teszem is fel, azaz cso-vá konvertálás után 😛

Lalikum

lolman
#14939
nekem elindult a nem ISO-s release de ha kikapcsolom a psp-t és vissza lefagy és nekem nem volt kedvem mindig ujra kezdeni minden bekapcsolás után!xDDD

Need_For_Speed_Prostreet_EUR_PSP-ACCiDENT Need.For.Speed.Prostreet.EUR.UMDRiP.PSP-LoLMaN akinek kell PM-me :)

#14938
A Keresztapa olyan rövid lenne?Mind a 2 játékrésszel(mob wars-al is)?Nekem nem tûnik valami rövid játéknak viszont jónak tartom!Syphon Filter már engem is érdekelne nagyon régóta de nem indul sajna egyik változata sem PsP-men😞

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

t0mmy
#14937
én gondolkoztam rajta de tõlem olyan távol áll ez a stilus hogy inkább nem vettem meg...
viszont a syphon filter az nagyon NAGYON durván jó játék a GTA után azt raknám be a 2-nak! Viszont a keresztapában csalódtam, szerintem nem volt 3 óra játékidõ benne.

#14936
Nézzetek rá a B-Boy játékra!Komoly kis Break mûsorokat össze lehet hozni hangulatos zenékre!Jó<#eljen>

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

scorpeeon
#14935
hogy érted azt h netes? Azt tudom h neten keresztül van az egész,de alapból mutat x adást de nem látok köztük magyart, lehet 1általán olyat nézni rajta?

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

VLB
#14934
sennheiser cx-300 a megoldás.

Lalikum

#14933
Legújabb.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

Swy
#14932
nekem nincs csak gondolkodom rajta😞

Sorry

Melyik a legujjabb verziója most végül?
Tudtok v.mi jó akciót? Media marktba drága....

http://bf2s.com/player/swy/

ColdFire
#14931
netes... de annak is csak a hangja nekem :S

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

scorpeeon
#14930
ezzel magyar tvadások bejönnek vhogy?

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

scorpeeon
#14929
van rendes, windows live psp messenger a neve asszem, nem rossz.

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

ColdFire
#14928
222mhzn még érdekesebb 😊))
333on sokkal jobb, egybol reagál

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

DnP
#14927
hat en tetves lassan irok vele 😊 nem tom mexokni. MSn viszont erdekelne, nem tudsz rendeset? nem mobil valtozatot... anemmmjooo

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

Swy
#14926
Egy amatõr kérdésem van!
Milyen gyorsan lehet ezzel írni??
Ha megszokja az ember?
Msn vagy ilyesmi...

http://bf2s.com/player/swy/

ColdFire
#14925
go sudokot honnan tudnám letölteni? :|

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#14924
köszi, Messer megpróbálom bízom annyira magamba hogy sikerülni fog
ColdFire
#14923
van, az a neve h TV on psp , sry de ez freeware szval
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
blackcats-games.net-rõl
le tudod szedni...
vmi tv player vagy nem tom, majd megkeresed...
ott majd a leiras alapjan megcsinalod a cuccokat, és a VLC-n majd a netrádio cimet irod be, de ezt majd meglátod...
de ugyse tod megcsinálni xDDDD

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#14922
Nem tudtok-e 😊

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#14921
hali,
van olyan cucc, amivel wifin keresztül webrádiókat tudok hallgatni?
pl. tilos.hu vagy radiocaffe...
ColdFire
#14920
nezzetek a game details alatti jelet!!!! wlan!!!! nyami <#finom>
killzone

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#14919

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

ColdFire
#14918
nicns sztem sajnos😞

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

scorpeeon
#14917
van olyan hozzá? (billentyûzet)

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

ColdFire
#14916
van hangszoro hozza... alvanyos/nelkuli amit akarsz....

de nekem billentyuzet kell :'(
sok vele a netezés közbeni szarolás...

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#14915
Hmm.. erre nem is gondoltam, mondjuk füllhallgató nélkül is elég halk maga a gép szal nemtom milenne a tökéletes megoldás! Mindenesetre kell új hallgató.
TrIp
#14914
a fülhallgató a szar amit a sony adott... szerezz be egy másikat és jó lesz a hangerõ

#14913
Kéne 1 kis segíccség! Most vettem 1 2gigás karit a psp-mbe faszán sikerült átkonvertálnom a filmet mp4-be, kurvaszépen megy rajta! De! Az a problémám hogy annyira halk a film maximum hangerõnél, hogy szinte nemhallok semmit! Nem e tuttok valamijen szoftvert amivel lehet hangosítani rajta, vagy valamit? Tom h lehet hozzá kapni durva hangszóró szettet, de az utazásnál elég kényelmetlen sztem. Kö
#14912
Hello world again! tud valaki valamit?

scorpeeon
#14911
A következõ PSP játék, amivel játszani fogok, az a VCS 😄

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

ThugEdge
#14910
hu ez télleg fosnak néz ki videók alapján,ilyen stratégiai szarság vagy mi,na majd pc-re inkább az eksönöst

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!

ThugEdge
#14909
miért?kipróbáltad?egy rivjút akkor tolhatnál róla,pont most gondolkozom rajta

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!