40034










WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • F1re
    #39594
    mééég :D
  • Doomista
    #39593
    tekken 6
  • F1re
    #39592
    mondjatok nekem plz olyan játékokat mint a god of war szal olyanokat amiket nem tudok abba hagyni amig ki nem játszom :D
  • F1re
    #39591
    probáld meg azt is h másik usb-be dugod a gépeden van amikor a winfos megbaxa az usbket :D
  • LeventeV
    #39590
    lehet. probald meg a haverod gepen es kiderul.
  • mario1818
    #39589
    megnéztem még az eszközkezelőmben a gépen,h mi történik olyankor amikor csatlakoztatom az usb-n keresztül, és sajnos egyéb eszköznek jelzi(sárga kérdőjeles) és nem ismeri fel. lehet a gépem a hibás akkor?
  • mario1818
    #39588
    hát megpróbáltam azt is de sajnos nem vált be:D majd holnap megpróbálom holnap egy haverom gépén. azért köszönöm szépen a segítséged.
  • LeventeV
    #39587
    esetleg meg probald megcsinalni azt, hogy hosszan nyomod a kikapcs gombot, aztan rakotod a gepre, bekapcsolod, kozbe nyomva tartod az R gombot (igy elered a recovery-t). az elso opcio a Toggle USB. menj ra es nyomj x-et.
  • mario1818
    #39586
    ja:S fasza. remélem elbasztam valamit rendesen.
  • mario1818
    #39585
    felidegesítettem már kb. 60-szor magam a mai nap folyamán ez miatt:D
  • LeventeV
    #39584
    de varjal... te 4.01-rol egybol a gen-t tetted fel?
  • LeventeV
    #39583
    elmeletileg igen.
  • mario1818
    #39582
    hát de várjál:D hogy rakom fel ha nem ismeri fel a gépem?:S
  • mario1818
    #39581
    de am vissza tudom rakni ha nem találok semmi megoldást az előző cfw-re?(4.01)
  • LeventeV
    #39580
    frissitsd GEN-D3-ra. nagyon egyszeru. csak a frissitest kell felrakni. es probald meg utana.
  • mario1818
    #39579
    és az gáz lehet h nem sony hanem nokia usb-m van?(ismétlem eddig jó volt:D)
  • mario1818
    #39578
    hát a másik portot már próbáltam. hát nem tudom mi a különbség:D azt írja h system software: 5.50 GEN-D(FULL)
  • LeventeV
    #39577
    esetleg megprobalhatod masik usb portba dugni.
  • LeventeV
    #39576
    d3 van a psp-n most? vagy a sima d?
  • mario1818
    #39575
    az a baj h azon van és úgy sem működik:( lehet vissza kéne raknom az előző fw-re?
  • LeventeV
    #39574
    nyomj selectet. felvillan egy menu, es ott a 3. opcio az elmeletileg az USB connection vagy hasonlo. es ugyelj, hogy az memory stick-en legyen.
  • mario1818
    #39573
    kéérem segítsen már valaki, mert akármit csinálok ez a rohadt gép nem ismeri fel a psp-t. nem találok hozzá semmilyen drivert sem. előtte csak simán rámentem az usb connection-re,de most nem működik. lehet az új fw miatt ??
  • mario1818
    #39572
    eddig úgy működött simán, de most meg valami psp type a-nak ismeri fel az usb-n keresztül a psp-t a gép. nem tudom miért lehet.
  • LeventeV
    #39571
    ramesz a settings-re es ott usb connection.
  • mario1818
    #39570
    szevasztok, épp az előbb frissítettem a psp-m fw-jét 5.50 gen-d-re, és most nem ismeri fel sajnos a gépem az usb-n keresztül.(előtte persze működött)help valaki pls.
  • Okisz
    #39569
    okés, akkor még nézelődök, azért köszi szépen!
  • LeventeV
    #39568
    hat en egy fel eve kb felakartam rakni egy lejatszot a psp-re. sikerult is, de nem kifejezetten Gen firmware-re keszult, hanem meg m33-ra. elindult a lejatszo, de nem jatszotta le a videokat (.avi). arra mar pontosan nem emlekszem hogy melyik lejatszo volt az.
  • Okisz
    #39567
    ja igen, ezt elfelejtettem odaírni: Gen-B Full van rajta. Tehát akkor azt mondod, hogy nem lehet feliratos filmet nézni rajta, ha m4v-be van, csak ha dekódolom és ráégetem a feliratot? ez szomorú :(
    Egy-két fórumon olvastam, hogy van olyan homebrew progi ami kezeli mellé az srt-t, és működik is, csak az is mp4-et játszik le. Én meg azt hittem, ha minden movie-t így raknak fel a torrent site-okra, akkor biztos azt is lejátsza. :S

    mario1818: ha nincs olyan, akkor hozz létre egy UPDATE mappát, és kész.
  • Okisz
    #39566
    ja igen, ezt elfelejtettem odaírni: Gen-B Full van rajta. Tehát akkor azt mondod, hogy nem lehet feliratos filmet nézni rajta, ha m4v-be van, csak ha dekódolom és ráégetem a feliratot? ez szomorú :(
    Egy-két fórumon olvastam, hogy van olyan homebrew progi ami kezeli mellé az srt-t, és működik is, csak az is mp4-et játszik le. Én meg azt hittem, ha minden movie-t így raknak fel a torrent site-okra, akkor biztos azt is lejátsza. :S
  • mario1818
    #39565
    nem találom sehol a psp-n az update mappát. lehetséges ez?
  • LeventeV
    #39564
    csak mert ha eredeti akkor nem tudsz ra programot telepiteni. ha custom akkor meg guglizz ra. nekem is jol esne egy lejatszo progi de en nem talaltam olyat ami mukodik gen-en.
  • LeventeV
    #39563
    milyen firmwared van? eredeti vagy custom?
  • Okisz
    #39562
    Sziasztok. Egy-két kérdésem lenne a profik felé:

    Melyik az a legegyszerűbb lejátszó progi, amely a videó átkonvertálása után a feliratot kezeli a filmhez psp-n, anélkül, hogy ráenkódolnám? Psp-re konvertált angol filmeket töltöttem le, a hun feliratot én időzítettem hozzá subtitle workshoppal, de ugye azt az alap lejátszó progija nem kezeli. És itt felvetődött még egy probléma. Látom, h neten átkonvertált filmek mindegyike m4v kiterjesztést kaptak. De úgy tudom a psp csak mp4et játszik le, és megszeretném úszni, hogy ezeket megint át kelljen konvertálnom mp-4re, tehát van rá mód, hogy ezeket az m4v kiterjesztésű filmeket lejátsza vmi homebrew progi, amihez mellékelve van a feliratom is?
    Próbáltam olyat, hogy átneveztem a kiterjesztését mp4re, és úgy bemásolni a PSP/VIDEO mappába, úgyse nem látta a psp-m..
    (ezt csak mellesleg megjegyzem, hogy nem értem miért nem mp4be konvertálnak alapból a feltöltők psp filmeket, viszont ha vhogy lejátsza ezeket a m4v-ket is, akkor a megjegyzésem tárgytalan).
    Előre is köszönöm a választ, remélem érthetően írtam le. :)
  • mario1818
    #39561
    jólvan.köszöntem:D
  • LeventeV
    #39560
    hat pl ugy irod be googlebe hogy official firmware (eredeti) es custom firmware esetleg 5.03 m33 (custom firmware).
  • mario1818
    #39559
    honnan tudom h melyik az eredeti fw és melyik nem?:D
  • LeventeV
    #39558
    hat ha eredeti firmwaret teszel az m33-ra akkor elveszlik a hack. ha jol emlekszem, akkor igy kell feltenni:

    -leszeded az eredeti 5.03as fw-t.
    -atnevezed 503.pbp-re.
    -leszeded az 5.03 m33 firmwaret.
    -a mar atnevezett eredeti firmwaret es az m33 firmwaret bemasolod az UPDATE nevu mappaba.
    -az UPDATE nevu mappat bemasolod a PSP/GAME nevu mappaba
    -elinditod a psp-t es a GAME menupont alatt megjelenik az 5.03 m33 firmware telepitese.
    -feltelepited es kesz.
  • mario1818
    #39557
    húha.még jó h írtam. hát m33-ra akarom. gondoltam h ha már ugyanaz van rajta akkor azt is rakom fel. mi lehet a gond? el tudom ba..ni vele a hacket?:S
  • LeventeV
    #39556
    sima 5.01re akarsz frissiteni? eredetire? vagy m33-ra. mert lehet most keszulsz elkurni a hacket a psp-n.
  • mario1818
    #39555
    szevasztok, valaki kérem segítsen. Szeretném a psp-n, amit vettem az fw-t 4.01 M33-ról 5.01-re frissíteni. A gondom az lenne, h amikor bemásolom azt a fájlt( ha minden igaz ún. eboot) a game mappámba és kilépek, akkor sajnos nem találom az installálás ikonját a psp memóriakártyáján. Én rontottam el valamit,vagy mi lehet a gáz? valaki pls aki tudja. köszöntem