286
Egyre durvább valóságshowk
  • akyyy
    #286
    a negyedik próbatétel

    A nyertes sztárcsapatok egy negyedik, eszeveszett feladatot találtak ki, hogy megtréfálják a vesztes csapatokat.
  • akyyy
    #285
    nah vége:( remélem lesz harmadszorra, arra jelentkezek:D
  • stargatelost
    #284
    bakker, a tegnapi rész durva volt, majdnem okádtam
  • akyyy
    #283
    ezjó volt:D főleg a végén a mászkálós jelenet:D

    az elején meg ahogy a nagymen leugrott:DDDDDDD mekkora pancer

    jövőhéten civilek lesznek, a végén ugy láttam kocsikázniuk kell:) azokat szeressem, kár hogy kevés van:(
  • mark oh
    #282
    és az iza?? mekkora nagypofáju kurva
  • akyyy
    #281
    sztem ez a rész kicsit bunda szagú volt.

    milán volt a legelső csávóka, pedig ő a magasságtól félt, mégis hogy tűrte...

    meg azok a csótányok... nem is voltak annyian, amenynit elméletielg kiköptek
  • mark oh
    #280
    ki a faszom volt ez a IZA???hogy pofázot a férjének,az meg csak hagyta.mekkora egy PAPUCS! nagy lofaszt adtam volna nekik nem 5millát.már rég szájba vertem volna a csajt.amugy a második feladat tök gáz volt.már hánytam volna.huuuuuuu de felidegestiet a IZA
  • mark oh
    #279
    a K TÜNDE mekkora egy majom.a 3-dik feladatot elbénázták.pedig ez volt a legkönyebb.most TÜNDE örülhet 2db f...t cumizhat egyszere
  • akyyy
    #278
    nekem se tetszett a mostani. bár az első jó volt, de abba nem volt semmi "félelmetes".
  • stargatelost
    #277
    hááát ez a mai rész elég lapos volt :S
    szarak voltak a feladatok is, meg a sztárok is...

    jövő héten meg házaspárok
  • Kongy
    #276
    Ma is lesz rettegés foka,undorító a 2. próbatétel...
  • akyyy
    #275
    azért az rtl se semmi. közvetítése egy nagy nulla. most itt nem lilura godolok, hanem arra, amikor valaki mgé 5 másodperce se csinálja a feladatot, lilu már kiabálja hogy már 7 perce ott van....
    és látszik is hogy a néző sok dologról lemarad:(

    lealább netre tennék fel a vágatlan verziót, mint pl amit az előbb linekltem, nem rossz, de a többit miért nem teszik fel?
  • stargatelost
    #274
    tényleg jó volt a tegnapi rész
    Vanda durva volt, de ahhoz képest jól állta a sarat :)
  • akyyy
    #273
    rtl
    honlapján egy kimaradt jelenet
    hargitai_bea_bogarat_eszik
  • mark oh
    #272
    a vanda kurvára ki volt akadva vagy csak jo szinésznö.ezek menyit sirtak.ennek elenére fasza volt a mai rész. kár hogy csak 2hét mulva lesz a következö.(szaros nyuszka miatt)
  • wesker24
    #271
    vazzeg a mai rész nagyon durva volt főleg a csirkelábas hernyós rész le a kalappal Gyulai Zoli elött
  • akyyy
    #270
    gidás csaj megérdemelte, láttam őt már élőben is, bár nem tudtam vele találkozni:( :)

    viszont aki ellene volt, pff... sztem mikro cimlaplány volt, jól nézhetett ki ő is, csak a hájába szált a siker:D

    a többi meg ma is próbál az alakával érvényesülni.
  • mark oh
    #269
    tényleg kivolt ez a "BEA"? de a szöke gida lány ügyes volt. amugy a kigyos rész szerintem nem volt olyan gáz mint a mult heti rovaros.
  • stargatelost
    #268
    bakker a tegnapiba aszondták jó csajok lesznek, összességében azok is voltak (Kocsis Orsi, R-go gidák, Dundika), de akkor ki volt az a csúfság????????
    valami Bea asszem....
    Csúnya, RONDA , kövér, és még BUTA is volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    hogy lehetett ez a rondaság címlaplány úúúúristen...
  • greenish
    #267
    na, kívánságod teljesült, ma láthattál a fókuszba egy kis "ízelítőt" :)
  • Davidus
    #266
    nem vészes? én kifutnék a világból ha a kezembe nyomnának egy százlábút:D
  • akyyy
    #265
    most voltak a "sztárok"...
    jövőhéten azt mondták, 6 gyönyörű holgy...

    akkor civil játékosok nem is lesznek?
    mert én jelentkeztem volna, remélem lesz még 3. évad, arra tuti jelentkezek:D mászni x méter magasan, meg először eléggé rossznak tűnt, hogy szájba kell venni ezt-azt, de úgy vettem le annyira nem vészes :)
  • akyyy
    #264
    nem volt annyira rossz ez.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    remélem fokuszba vagy vhol muttatják ahogy lázár süti a palacsiontát... valaki pesti elmehetne oda megízlelni hogy milyet csinál, ha már ingyen lesz
  • Davidus
    #263
    félek
  • smarzédé
    #262
    Nem akarok egy lenni a sok közül!
  • Ramore
    #261
    Azért forgatják Buenos Aires-ben, mert a Fear Factor produkcióra befizető televíziók csak ott és csak a saját stábukkal forgathatják le a megvásárolt epizód mennyiséget.

    Amennyibe ellopták volna a Fear Factor műsort és mondjuk a Pokol kapujára keresztelték volna, akkor akár itthon is leforgathatták volna. Csodálkoztam is rajta, hogy ezt kivételesen nem nyúlták le, ellentétben mondjuk a Való világgal.
  • PLackó
    #260
    hát nem tudom, a sztárok esetében lehet van valmi megrendezés.de tényleg nem tudom,nem voltam ott.
    neked is köszönöm átadom neki hogy sokan gratulálnak :)
  • PLackó
    #259
    igazad van,lehet hogy az egyik félnek nehezebb dolga volt.nem voltak egyenlőek az esélyek
    hát nem tudom milyen lehetett mikor beleestek a vízbe de biztos nem valami kellemes :D főleg a másik csajnak,pff.
  • PLackó
    #258
    remélem nem kell belőle adózni,de valószínűleg kell..nem tudom.
  • PLackó
    #257
    thx:)
    mi szűk család tudtuk más nem :)
  • JohnPetrucci
    #256
    A rettegés fóka
  • smarzédé
    #255
    Szvsz biztos, hogy belülről is nyitható volt a csomagtartó.
    Egy mozdulat és már kint is van a "sztár". Csak nem képzeled, hogy kockáztatják bárkinek az életét? Pláne ha ilyen fontos emberekről van szó!
    Na jó csakl gonoszkodtam.
  • Aspyrin
    #254
    asszem Csocso említette, hogy az amerikai változatban volt egy feladat amit senki nem teljesített, vagyis nem volt nyertes
  • Sonic13
    #253
    erre nem is gondoltam :O thx a felvilágosításért :)
  • Vlala #252
    azért, mert Magyarországon erre nem kaptak volna engedélyt, amíg nem fizetnek az államnak, az egyháznak és a kisebbségi önkormányzatnak (mijaz, hogy fekete csapat? Majd adunk mi nektek!). Az ilyen reality show-k (már a reality-őrület kezdetén a Tégla is valahol kint játszódott) azért mégsem játszódhatnak Transzilvániában, oda a kutya sem menne... aki bevállalja, annak kedvezzünk már annyit, hogy elrepülhet velünk világot látni... Cserébe csak Lilu főztjét és egy-két ugrást kell túlélni. Nem felvágás, jutalomüdülés. Az RTL-t ne sajnáld, náluk rendkívül sok pénz van, majmot is tartanak, azt meg etetni kell rendesen...
  • Sonic13
    #251
    vki mondjon már értelmes okot arra, hogy minek kell ezt az egészet megrendezni Buenos Aires-ben? sztem ez csak amolyn "felvágás" az RTL-től
    Meg mi van, ha az elején többen nem teljesítik a feleadatot? pl most az utolsó részben 2en a zöld lámpát nem várták meg és kizárták őket. Mi lesz, ha mondjuk 4en nem várják meg a zöld lámpát? 2en mennek tovább vagy mi? Ha az utolsó elötti részben a "mindentbele" turmixot csak az a bunkó Atosz (vagy ki) itta volna meg a másik srác nem, akkor Atoszé lett volna az 5 milla és nem lett volna 3. menet?
    Az meg a másik, hogy van egy pár tényleg durva rész, pl. az utolsó sztáros részben, amikor egy kocsit eresztettek a vizbe és 1 vkinek a kocsi csomagtartójában kellett lennie, ott ha ugyanúgy bepánikolt volna a srác mint pl az uccsó részben 1-2 csaj ott még tragédia is lehett volna...
  • Vlala #250
    az uttsó azért nem kicsit volt durva, a két hölgy akkorát csobbant, hogy rossz volt nézni. Egy deréktól lefelé bénulást schimán be lehet szerezni ilyen módszerekkel...
  • smarzédé
    #249
    Sziasztok!

    Tán ez az utolsó adás tűnt a leghitelesebbnek. Bár a ketreces, parázós, hisztizős rész hihetetlen volt számomra. (Lehet, ha ott lettem volna másképp beszélnék.)
    Sokat agyaltam már azon, hogy mennyire van megrendezve ez az egész?
    Ti mit gondoltok? Placko???
    Azért kérdezem, mert nehéz elhinni, h vannak ilyen emberek, mint az előző győztes az az Atosz v ki. Ha valaki tényleg ennyire bunkó az azért a TV-ben csak visszafogja magát nem? Vagy én vagyok naív?
    A Bódy Szilvi sem lehet ennyire Missz Picsa igaziból!!!
    Vagy ha igen akkor nagyot csalódtam benne. Bár ezt szerintem valahogy ki fogja heverni. :)

    PLackó!

    A tesód előtt le a kalappal! (Meg minden mással)

    Üdv: smarzédé
  • Sonic13
    #248
    te Polgár Kriszti tesója vagy?
    ha igen grat neki! jól csinálta :)
    neki szurkoltam én is miklósi vagyok!
    nem fájt neki mikor a vízbe esett? szegény másik csaj nagyon rosszul eshetett alig kapott levegőt
    amúgy meg ez a helikopteres izé nagyon nagy hülyeség volt. Nem volt vmi fair, illetve az lehetett volna. Mondjuk, ha a pilóta nem egyformán vezet, ha pl tesódál hamarabb kezdi el rángatni, össze-vissza mozogni, mint a másik csajnál akkor tesódnak nehezebb dolga lett volna.
  • Aspyrin
    #247
    gratu, a nyeremény bruttó vagy nettó volt?