9
  • shabba
    #9
    No de mennyiért kapsz Flash-t és mennyiért microdrive-ot? A 4GB-os flash 1050 dolcsi, a hitachi 4GB-os drive 370. E miatt a 3x árbeli differencia miatt nem halott ügy.
  • _Vegeta_
    #8
    Nemtom, en nem dobalozni akarok majd a winyoval.
    Amugy szvsz a kepeket nem a digigepbe akarod majd tarolni, hanem a szamgepeden, szal kevesebb az esely ra h megserul az adat
  • shim
    #6
    ehh...
    ha leejtem a gépet most nem vész el az adat a flash miatt ha akkor leejtem b.szhatom 2-4Gb képem amitől kisebb agyvérzések sorozatát kapnám. azt nekem meg senki se mondja, h egy vinyó kibír egy ekkora esést
    (mivel kicsi a tömege maga a szerkezet nem fog károsodni, de az írófej olyan szépen belekarcol a lemezbe, h csak Kürti bácsi segíthet rajta :P)

    ja és az eredeti kérdésem a mostani ipodra vonatkozott tehát eleve tárgytalan :P
  • _Vegeta_
    #5
    "Egyes források szerint 2005 elején megjelennek majd a piacon az első olyan 3-4 GB-os termékek, melyek minden további nélkül elviselik, ha 1,5 méter magasból leejtik őket,"

    Sztem ez tok jo, pl digit fenykepezogebe winyot lehetlessz majd kapni..(A digitgeppel amugy sem dobalozni szoktak:) )
  • shim
    #1
    najó de az a kérdés h *most* bírják-e a strapát. ha most leejtem az ipod minim (amit nem veszek soha mert aránytalanul, mocskosul drága) eltörik-e vinyó a rajta lévő adatokat meg elvesznek-e. ezt addig kellett volna megoldaniuk míg piacra nem dobták...