20113
  • Esrohnoil
    #33
    Mindegy hol játszódik, csak adja az eredeti Gothic hangulatot. :)
  • Ottto
    #32
    Király. Húzunk a sivatagba :D
    Persze én is jobban csípem a hegyvidéki környezetet, de sztem igen jó húzás volt, hogy egy völgy, és egy erdő (és hegyek) után egy sík vidéken folytatjuk kalandjainkat :)

    A 0-ra végződés úgy emléxem átkozással lesz megoldva, legalábbis ezt oolvastam valahol. Sztem jó húzás lnne :)
  • Bandew
    #31
    Őőőő...
    Spoiler kimaradt. :-)
  • Mr_no_NaMe
    #30
    Hát én valahogy nem vagyok oda a délért...
    Szvsz maradjon inkább a régi környezetben főhősünk.
    De arra viszont énis nagyon kíváncsi leszek hogy
    fogják megoldani a képességek 0-ázódását,elvégre a kettő végén jól sül el a dolog,biztos útközben elsüllyed a hajó és mindenki meghal csak a karink marad életben akit majd kimentenek:)
  • Bandew
    #29
    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem nagyon bejön ez a délibb környezet. Persze csak akkor ha hősünk meg marad gótikusnak. :-)
  • Bandew
    #28
    (Hardwired)

    A nagy RPG ínség óta a kiadók sikeresen tudatosították a játékosokban, hogy a mindennapossá vált MOHA termékeken kívül más módjai is vannak a szórakozásnak. A rohanó életben lassíthatunk egy kicsit és kifent kardunkat markolászva megtervezhetjük, miként fogjuk a tolvajcéh fejesének elkényeztetett házibékáját elorozni.

    (bocsi a nagy képekért)





  • Esrohnoil
    #27
    Köszi, vhogy így képzeltem én is.
  • Ottto
    #26
    Most mondták hogy lesz. Az már régen volt hogy megszűnt.. Folytatják csak sokára lesz kész.
  • Shongi
    #25
    Night of the Raven nem valószínű hogy lesz, legalábbis utoljára azt hallottam hogy nem csinálnak angol verziót.
  • steweee
    #24
  • steweee
    #23
    nem tudja vki, van még magyar oldal egyáltalán amiről ingyen lehet játékot letölteni, vagy mindegyik már sms fizetős?
  • Randal
    #22
    sztori
  • Randal
    #21
    <a href="http://randal.fpn.hu/story.doc">sztori</a>
  • Randal
    #20
    Itt a sztori németül/angolul:

    <href a="http://randal.fpn.hu/story.doc">sztori</a>
  • Esrohnoil
    #19
    Jaja, meg talán kiderül végre miért került anno a börtönkolóniába a főhős, mit követett el és miért...
    Egyébként gondolom mostanára a király nagy gondban lehet, mert egy jó ideje nem érkezik az ércutánpótlás, amiből a katonáinak csináltatna fegyvereket...
  • magus
    #18
    remélem ebben a részben végre már találkozom a királlyal, vagy legalábbis eljutok az ugymond "nagy" részre, vagyis a királyság kellős közepébe, mert a 2. rész ugyan iszonyu jo volt, en eloszor azt hittem a varos lattan, hogy most tenyleg nagy varosok lesznek benne, aztan kiderult hogy mindenhol csak tanyak voltak, es ez megint ugyanaz a sema mint az 1.
  • FREAK
    #17
    abban már beépített gigabájtosram is lesz :)
  • Esrohnoil
    #16
    Én a Gothic 25-re leszek kíváncsi. :)
  • FREAK
    #15
    night lol :)
  • FREAK
    #14
    előbb még jöjjön csak a Nicht Of The Raven
  • Jonny87
    #13
    Ah Gothic online:)
  • Galy
    #12
    [VERI]
  • FREAK
    #11
    hát igen, beleférne egy Final Fantasy féle életút, Gothic 10, Gothic online stb
  • Ottto
    #10
  • Sanca
    #9
    Ez nem elfogultsag, pusztan realis latasmod.
  • hiba
    #8
    Huu de király :)
    Legjobb game a vilagon ez (marmint az eddigiek).
    Nem vagyok elfogult.
    De akkor is :)
  • Ottto
    #7
    Biztos lesz olyan is. Kár lenne félbehagyni egy ilyen rememkművet :)
  • FREAK
    #6
    a Gothic IV még szabad!
  • Ottto
    #5
    Basszus ezt a topicot én akartam nyitni
  • Bandew
    #4
    Bár bele se merek gondolni, hogy az angol verzió mikor jön ki.
  • FREAK
    #3
    hm, remélem jómunkássember lesz
  • Sanca
    #2
    Alig varom:)
  • Bandew
    #1
    (Hardwired)

    "Az RPGDot munkatársai kiszúrták, hogy a JoWooD E3 listáján ott bújkál az eddig bejelentett cuccok mellett a Gothic III. is, amelyet a Stargate-SG1-gyel egyetemben zárt ajtók mögött fognak majd bemutatni! A nyilvános bemutató listája: SpellForce - Breath Of Winter, Söldner-Secret Wars, Gothic 2 - Night of the Raven, Silent Storm - Sentinels."


    Nocsak, nocsak!