10611
  • k8bal
    #8957
    nem neten! LAN-ba... és tesómnak ugyan olyan gépe van majdnem mint nekem! neki levan véve csutkára és solo-ban 30FPS... 9550-ből cska ennyit lehet kipréselni! :))
  • mike0013
    #8956
    de ne feledd! NETEN játszol, lehet, hogy a társadnak gyenge gépe és nete van és akkor neked is beszaggat
  • k8bal
    #8955
    Viszont van egy gondom... (még egy :)) Hogy a Co-Op csak 25 FPS-sel fut! pedig mindent levettem, minden alapon van... de a rendes game pedig mint írtam felhúzva majdnem max-ra 35-50 FPS!! Most akkor ez mi? Egy ilyen gépen szerintem nem kéne ilyeneket csinálnia! (P4 3.0GHz + Asus N6600GT (256MB) + 1GB DDR2 667MHz RAM)
  • k8bal
    #8954
    igen! Ezt belekéne írni a FAQ-ba!
  • Balumann
    #8953
    Nah, tehát akkor most a 81.98 -as driverrel nem bugos a splinter, és minden jó? :J
  • Maxtreme
    #8952
    Nincs mit, csak megoldottuk.
  • Maxtreme
    #8951
    Nyugodtan kapcsold be :)
    Én azzal nyomom maxon, soft shadows nélkül HDR-el, 4xaf-el.
    Játszható jól :)
  • k8bal
    #8950
    pontosan! én is így vagyok vele! most PS 1.1-ben minden bakapcsolva csak árnyék medium-on trili(mittoménhogyírják) szűrés és 2x-es AA 35-50 FPS mindenhol...
    Nem merem bekapcsolni a PS 3.0-t nem akarok csalódni! :))) (mármint a gépemben)

  • Balumann
    #8949
    egyébként ha már 35-40 fps felett van, akkor már nem mind1...? :D
  • Balumann
    #8948
    :DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • k8bal
    #8947
    nekem is jó és nagyon jól fut! :) köszi!
  • Maxtreme
    #8946
    van ött több alternatíva is, vagy flashget + 30 szál powa :DDDDD
  • k8bal
    #8945
    nem igaz... 50-nel jön... pf nincs pénze az nVidia-nak szerverre?!
  • k8bal
    #8944
    [már szedi]
  • Maxtreme
    #8943
    pff berszarsz gec :D
    Vga alapon:

    Quake darkpalces 1024, max, 4xaf:
    Msi 84.26: 49.45 Fps
    XtremeG 85.96: 50.42 Fps
    Official 81.98: 51.85 FPS

    Serious sam2 1024. verry high, 4xaf, HDR+AA off.
    Msi 84.26: 61.05 Fps
    XtremeG 85.96: 61.05 Fps
    Official 81.98: 63.00 FPS

    Prey Ultrahigh, 4xaf, 0xaa:
    Msi 84.26: 50.03 Fps
    XtremeG 85.96: 50.02 Fps
    Official 81.98: 50.03 FPS

    lol mi? :D :D
  • k8bal
    #8942
    ha van eredmény akkor adjad és ha nem sok max 1-2 FPS akkor pakolom fel én is! :)
  • Maxtreme
    #8941
    bocsi 81.98-al :D
  • Maxtreme
    #8940
    Nahkérem.
    81.89-el jó.
    Most jönenk a bechmarkok.
  • Maxtreme
    #8939
    Xtreme G 85.96 kiütve.
    Ugynolyan szar vele..
    najó.. felpakolom a 81.89-et. Ezzel az utóbbi 2 driverrel bencsmarkoltam 1et (prey, ss2, quake darkpalces, szinte elenyésző volt az eltérés. Tized fps-ek.)
    Ha a 81.89-el is így lesz, akkor marad az.. legalább nem bugos..
  • Balumann
    #8938
    :/ sztem azért próbáljátok meg
  • Maxtreme
    #8937
    Omega drivert Nv-hez már nem nagyon csinálnak én úgy tudom. Mióta beszóltak a diver fejlesztőinek az Nv-s srácok, hogy Ők bizony nem engedik hogy a drivereibe nyúlkáljanak..
    Bár van kismillíó modosított Fw. Ngo, TweakRUS, etc..
  • Balumann
    #8936
    A legtöbb akit ismerek mind omega-t használ, és aki azt haznál még sose panaszkodott driver problémákkal... Próbáljátok felrakni, le is tudjátok törölni ha nem tetszik , és visszarakni az előzőt. Driverrel úgyse lehet elszarni semmit komolyan, max időt. (ha nem ismerné fel a vga-t akkor csökk módba visszalehet max állítani...). Próbáljátok meg szerintem, az omega driver nekem is bevált Atinál is, a gondom az, hogy a másik kedvenc játékom, a TH American Wasteland a 6.1 -esnél újabb driverek, meg gyorsító driverek mellett úgy akad mint az állat (vagyis nem normál akadás, hanem így állandóan beakad a csúsásoknál meg ilyen leérkezéseknél, stb..., nem bírja :( )
  • k8bal
    #8935
    akkor inkább hanyagolom :/
  • Maxtreme
    #8934
    A 6.x szériából már lesz oylan ami nem ismeri fel a 6600 szériát :]
  • k8bal
    #8933
    az OMEGA-n ez van: Nvidia Omega Drivers 1.6693 (Forceware 66.93)

    66.93?! Merjem ezt felrakni?

    De az Archiv-ban van még 29.80-as is!
  • Balumann
    #8932
    mondjuk akkor még nem volt netem se, úgyhogy nem nagyon frissítettem drivert se :)
  • Balumann
    #8931
    kicsit több mint másfél éve :D
  • Maxtreme
    #8930
    me abban a időben még pöppet máshogy nézett kiaz nw fw :DDDD
    (bár nemtom mikor volt mx-ed)
  • Balumann
    #8929
    omega-t próbáljátok ki mindenképp, mert az sok mindent tud, lehet hogy abba áttudjátok álítani az opengl meg direct3D-s dolgokat is :/
    Egyébként én nem is ilyenre emlékszek a videokártya menüből :S:D
  • k8bal
    #8928
    mié?

    állítólag az a jó amit a BF2 FAQ-ban írnak.. (itt SG-n BF2 topikot nézd meg...) vmi 77.%+

    kitudja.. lehet hogy azzal nem lenne gond SC3 alatt sem...

    te alap Nvidia Forceware-t használod?

    Mert én lehet holnap megpróbálom az OMEGA-t!
  • Maxtreme
    #8927
    Fuck you Nv...
    Állítólag az utolsó driver amivel jó az a 81.89
    Énmeg azt fel nem rakom.
  • k8bal
    #8926
    nekem PCI-e -es N6600GT-m van és nekem is ilyen az SC3... 84.21-es Forceware van fent! eléggé idegesítő hogy ennyit fizetünk egy jó gépért többek közt azért hogy evvel tudjak játszani és akkor ilyen...
  • Maxtreme
    #8925
    dehogy :D Agp :)

    Rosszul emléxel:)

  • Balumann
    #8924
    én úgy emlékszem hogy mikor geforce 4 mx 440-em volt, akkor tudtam állítani az opengl-t meg direct3D -t is, tulajdonságok, speciális, és ott elvilg :/
    PCI express-es a kártyád? mert akkor asszem nem a kártya hibája hogyha nem tudod állítani a buszsebességállítást :D
  • Maxtreme
    #8923
    Gfx opciókkal variálás: Igen, megtörtént.
    Minőségállítás (nv-nél nincs külön ogl + D3D:) )Rögtön próba. 1ébként jelenleg Minőségen van + 4xaf (ez a defaultom)
    AGP buszsebesség állítgatás: Nem túl okos dolog, mert 4x-esn a kártya az istenért sem akar elindulni :D
  • Balumann
    #8922
    úgy emlékszem pedig driver csere oldotta meg annak kainek ez volt a problémája.
    Próbáltál már mindent állítani a grafikai beállításokba, shadermodel meg ezek? Meg a windows-ba, a videokártya szoftverén állítani, hogy milyen minőségbe vigye az openGL meg Direct3D meg ezeket? Mert lehet hogy ezek is megoldások lehetnek.
    Meg esetleg a gyorsírás, meg a videokártya sebességét is próbáld meg levenni (például 8x-ról 4x-re, stb.) . Valamilyik sztem biztos hogy megoldja.
  • Maxtreme
    #8921
    Bocsi ha már volt róla szó, de:

    Cargo ship, így néz ki a víz, a korlát, meg a az égbolt:


    Erre a baromi zavaró bugra azóta sincs gyógymód? :( Próbáltam már vga drivereket is cserélgetni, mindhiába.. (84.21, 84.26, 91.31, 91.33)
    A jelenség a következő:
    Valamiért 1 halom pályán nincs égbolt, meg recés 1 csomó minden. (emberek, tárgyak) Csak ha 1 nagyon nagyon kis szögben nézek, akkor jó.

    Tehát hogyha 1 bizonyos szögből nézek rá, akkor olyan mint amilyennek kéne lenni (de ha 1mm-ert elmozdítom az egeret, újra az első képen látott dolgot csodálhatom)

  • galler
    #8920
    kösz a mentést jó lesz!
  • ati2002
    #8919
    Elküldtem egy mentést mail-be, nézd meg. (Hard fokozaton készült)
  • galler
    #8918
    oksa köszi