10611
  • Sil3nt
    #480
    pls töltse már fel valaki egy gyors oldalra....
  • grebber
    #479
    Én az elveim miatt nem veszek,majd évvégén egy X800XL-t.
  • ThugEdge
    #478
    hát én aszem emiatt rámegyek egy 6600gt-re:)
  • Thanatos
    #477
    hát jah, de szvsz iylen stilusu gameknál (mármint amik iylen rövidek pl :P) szvsz új történet is megteszi, hát ha mgé újitás is van még jobb :)
  • grebber
    #476
    Épp ez mondom, de ott is van egy elméleti db szám.
    SC-ből sosem elég ez legalább nem köcsög paraszt DNF.
  • Breki33
    #475
    hm?
  • Thanatos
    #474
    szvsz amig lesz aki megveszi addig lesz új rész is... :)
  • Danman
    #473
    Helloka!A Demo telepítésénél az első kis résznél nektek se indult tovább????
  • grebber
    #472
    Hát a game sikerében bizva lehet hogy lesz 4. rész is :)
    És ha ott is továbbfejlesztik a grafot
  • Sil3nt
    #471
    tényleg jó lenne, ha valaki feltudná dobni valahova, mert 2k-val jön bitcometel...
    előre is köszönöm
  • hykao #470
    Hmm, végre lecsurgott nekem is.
    Hihetetlen, hogy a grafikus motor még mindig ugyanaz, mint az első részben volt...valami iszonyatosan rágyúrtak, s mindezt úgy, hogy a gépigény szerintem mitsem változott!
    Végre a menüből lehet állítani az élsimítást és az anizotrópikus szűrést...(és az élsimítás végre valahára úgy tűnik tökéletesen működik)
    Nálam 9800pro-n minden fullon (6xélsimítás és 16xanizotrópikus szűrés mellett) teljesen jól fut, miközben nagyon szembeötlő a grafikai változás!!!
    A menürendszer, valamint a hud érzésem szerint előnyére változott, a hud végre nem takarja ki a fél képernyőt.
    Fisher mozgás-akció animációi még tovább bővültek, s az új 3D-s térkép is elég jónak tűnik, csak még szokni kell.
    Az életszerűséget növeli, hogy úgy vettem észre az OPSAT használatnál nem áll meg a játék, s jól mutat, hogy a kép elhomályosításával ugrik elő az OPSAT ablak, így mondjuk egy figyelt karakter mozgása még nyomonkövethető...
    Ha ebben is lesznek változatos helyszínek a világ minden pontjáról, akkor úgy érzem, hogy ismét sikerült nagyot alkotniuk a készítőknek, ráadásul úgy, hogy az előző két rész hiányosságainak kiküszöbölésével!
    Ja! ...és a Splinter Cell továbbra is úgy tűnik a legjobb "multiplatform" játék! Úgy értem, nem tükröződnek rajta a multilatform játékok szokásos hátrányai PC-sek számára (nagy gépigény, élsimítás hiánya, idióta irányítás és kamerakezelés, stb.)

    Szal szerintem jó lesz ez!!! :)
  • Prince007
    #469
    Már én is ki akarom próbálni.
  • tigeroo
    #468
    jólenne ha jelentkeznél!!
    elkellene kezdeni a eltötésst:D
  • tigeroo
    #467
    nyes-nyes-nyes
  • Duddits
    #466
    áh. Bocsika a kicsit nagy képért.
  • Duddits
    #465
    Igazad. Bocsika.
  • grebber
    #464
    Ebben ugye 2-es Shader lesz?
  • Duddits
    #463
    Eskü! Ha jó lesz a szkenner megmutatom.
  • fitutufi
    #462
    én meg ingyért
  • Duddits
    #461
    Én 8000-ért láttam!
  • bitubo
    #460
    rendelünk rendelünk,miket beszélek...letöltünk letöltünk
  • tigeroo
    #459
    itt lehet előrendelni PC-re...11K lesz, és márc. végéig lehet előrendelni ;)
  • bitubo
    #458
    gecijo ez a játék télleg,nagyon eltalálták a grafikát meg mindent,sokkal hangulatosabb mint az elözzö két rész,
    meg nagyon ultra brutál ez a késsel gyilkolás,iszonyatosan tetszik.
  • grebber
    #457
    Valamikor márciusban.
  • fitutufi
    #456
    milyen jön ki ?
  • Thanatos
    #455
    thx
  • ati2002
    #454
    Na mindegy, el kezdtem felnyomni az oldalamra, de csak 20 kb-al megy, így 7 óra kell mire felér. Legkésőbb reggel belinkelem. ha addíg nem lesz más, akkor így is jó lesz szerintem.
  • tigeroo
    #453
    =köszi:)
  • ati2002
    #452
    A 4-es látásmódot nézted? Kék lesz tőle minden, nem tudom mire jó.


    Estefelé feltöltöm, most megy a letöltésem, de ne számítsatok nagy sebességre, mert kb 40 KB/s-al tudok feltölteni. Addíg adjon valaki egy ftp címet, de olyat, ahonnan többen le tudjátok majd tölteni.
  • Thanatos
    #451
    ennek énis örülnék
  • Sil3nt
    #450
    valaki pls töltse fel valahova....
  • grebber
    #449
    Ez a csillogás tiszta Far Cry-os nagyon frankó.
  • ati2002
    #448
    Jó-jó!
  • grebber
    #447
    Erről papolok egész nap. :)
  • ati2002
    #446
    Ejj-ejj, végignyomtam a kis demót, összeségében nagyon rövid volt, viszont kegyetlen jó.

    SPOILER!

    A legvégén, a világítótorony tetején az utolsó őrt úgy dobtam le, ahogy a videókban volt (alulról lógva). Ez hatalmas feelinges befejezése volt a demónak. Szerintem az év játéka lesz, legalábbis a kategóriájában.

    Nagyon rágyúrtak a fejlesztők, nagyon igényes munka.

    UI.: nézzétek meg a kis videókat a feltelepített mappájában vannak, *bik formátumban. Érdemes. De lehet, hogy a játék menüjéből is elő lehet hozni.
    Még valami: megnéztem a maps könyvtárban, csak ez a Lighthouse pálya szerepel, nem lehet előhozni plusz pályát. Sajnos.
  • tigeroo
    #445
    nekem MÉG 14 óra kellene...lepausálom, este emg folytatom ;P
  • Thanatos
    #444
    nekem tegnap amig probátlam a max 20 volt de átlag 10 a download szal én ott hagytam abba, 0 értelme van jelen formályában az egésznek...
  • tigeroo
    #443
    Ember, az a szar a kúva bittorentbe, hogy a download 4kb/s-el, az upload 14kb/s-el megy..
  • Thanatos
    #442
    még midnig sehol public demo?
  • Duddits
    #441
    Szerintem is. Most láttam az 576 Konzolba, és angol nyelven akarják kiadni. Semmi szó nincs magyarról.