10611
  • grebber
    #520
    DEMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • grebber
    #519
    ÁÁ elég rendesen át fogom nézni a demót elvileg van olyan hely ahol fejjel lefelé lehet logni azt elkapni a csávót.
  • fitutufi
    #518
    isze 40k-val jön , mit panaszkodtok , de szerintem még megy fejjebb ! mert csak növekszik most... :)
  • fitutufi
    #517
    innét úgy 12k-val jön ha nem töltök mellette akkor többel is :P
  • Breki33
    #516
    nekem 3 óra alatt megvolt
  • hykao #515
    Egyelőre az az egyetlen remény, hogy kijön magyarul. Sajnos szakítottak az eddigi gyakorlattal, és nem külön text fájlokban vannak a feliratok, szövegek, menük stb. Hanem ilyen unreal motoros játékoknál szokásos .u fájlokban...
    Bár biztos meg lehet oldani, de én nem értek hozzá...majd rá kell ugrasztani a témára valamelyik programozót...de ha itthon magyarul jön úgyis ki, akkor csupán sok hűhó semmiért lenne... :)
  • hykao #514
    Már lejött Bittorrentről. Én mondtam: FTP-t adok, de az én 12-13 kb-os feltöltésemmel fel nem szenvedem...különben is már letöröltem a becsomizott install fájlt, csak a felinstallált cucc van a gépemen.
    Ha én kibírtam a 3 napot, amíg lecsorgott Bittorrentről, akkor talán más is kibírja... :)
  • Thanatos
    #513
    nem tünt fel hogy ebben a topicban eddig összes hozzászólása csak a felvágásról szolt? :)
  • rorr
    #512
    reméljük ezt azért magyarítod!:) Nem várod meg a magyar megjelenést ugye?
  • Breki33
    #511
    Jelenleg minek húzni egy ilyen kareszt?

    Felvágásból?
  • Sil3nt
    #510
    az a mindjárt megjelenés még 1 bő hónap
  • tigeroo
    #509
    hykao neked lejött már? nem tudnád felnyomni valahova? :P
    /1ébként tudom hogy nem akarsz vele vesződni újra../
  • Sil3nt
    #508
    kb. átlag 5k-val jön torrenten...ennyit erről (bitcomet)
  • Cvd
    #507
    Pár hirtelen lőtt kép, a galériámban fent vannak eredeti méretben is:








  • grebber
    #506
    Csak érdeklődésképpen:Egyébként a 2.0-s shader mér nem megy senkinél??Vagy van olyan akinél igen?
    Akkor tehát a 3.0-ás Shader-t is beletették.

    Cvd: Nem csinálnál pár saját shotot valami világosabb helynél?
  • kcsbubi
    #505
    itt nézd, meg torrent oldal
  • fitutufi
    #504
    minek ? hamarossan itt a full...
  • Cvd
    #503
    Ultra órajelre húzott 6800GT, TB magos XP 2600+, 1 giga DDR400 a gép, a beállításoknál minden maximumon (HDR, Hardware shadow mapping is bekapcsolva, ezeket ATI vagy régebbi nV kártyákon nem lehet valszeg állítani), 1280*960, 4XAA, 16X AF mellett normál és nightvision módban 25-60 FPS között van (átlag 40 körül), Thermal/EMF vision esetén 90-100 között mozog. Mintha maximalizálva lenne 100FPS-re, annyira sohasem ugrik fel.
  • Danman
    #502
    Ilxen karim van de beakad:Nvidia GeForce FX 5500
  • Sil3nt
    #501
    hihhetetlen...csomó emberből egynek kéne valahova feltöltenie 600mb-ot, de neeemmm...ez mind külföldre mind belfölre igaz...
    pls egy embert kérek, aki feltudja tölteni azt szépen kérem tegye meg
    Előre is köszönöm
  • Danman
    #500
    Nvidia GeForce FX 5500
  • Duddits
    #499
  • grebber
    #498
    Remélem a SC 4 már Unreal Engine 3-ommal készül majd
  • Duddits
    #497
    UnrealEngine 2.5
  • grebber
    #496
    Ennek pontosan milyen grafikus motorja van,mert nehéz elhinni hogy még mindig ugyanaz mint az 1-2-nél mert ez nagyon nagyon szebb??
  • hykao #495
    ...milyen sebességgel fut SM3-as beállításnál? (és milyen az a 6-os pontosan)
    Amúgy ha jól tudom májustól már lesz SM3-as ATI is...
  • Cvd
    #494
    Pedig támogatja az SM3.0-t, újabb pofon a konkurenciának:) Sőt, nálam (Gef 6) nem is volt választható 2.0, csak 1.1 vagy 3.0.
  • fitutufi
    #493
    magyar
  • hykao #492
    Milyen kártyád van?
  • Danman
    #491
    HI!Sikerült de baromira akadozik nekem pedig a Pandora:)ment rendesen!
  • Thanatos
    #490
    látod ezt énse értem de nekem max 20al van ugy kb 20% után leállitottam...
    eddig elenyésző esetben votl hogy torrentről valami normális sebességel jött :/
  • ati2002
    #489
    Szerintem hamarosan kifogják adni, vagy megjelennek egy-két normál oldalon a linkek. Nézzetek körül. Egyébként nem értem miért nem megy egyeseknek a torrent. Én ahonnan a demót is szedtem, még aznap éjjel lekaptam egy xbox dvd-t, meg most is töltök onnan xbox-ra.

    off vége. out.
  • Duddits
    #488
    Még csak újságmellékleteként jelent meg hivatalosan.
  • tigeroo
    #487
    szomorú hír..de azért megpróbáltad..!
    de miafasznak csak torrenten van??! ez akkor nemhivatalos demo?
  • Thanatos
    #486
    :(
  • ati2002
    #485
    Sorry srácok, én megpróbáltam felnyomni az atw-s oldalamra, még a letöltésemet is leállítottam, de nagy szar az egész, egy fél napon át töltötte, de éjszaka megszakadt, és utána már nem is engedte. Én többet ilyen 20 KB/s-al nem fogok vesződni.
  • Thanatos
    #484
    és egy game miatt énse újitok gépet soha :)
  • Thanatos
    #483
    ez nem mindig igaz, ettöl fügetlenül énis csak ako szoktam venni ha má nagyon nem birja agép a strapát :)
  • grebber
    #482
    Nem nvidia vs ati hanem hogy minek vegyek most ha év végén olcsobban és jobbat kapok mind most.
    A mostani gépemen is tudok jászani mindennel.
  • Thanatos
    #481
    óóó micsoda elveid vannak... :P mongyuk nvidiat énse szivesen vennék :)