10611
  • ati2002
    #560
    Én már végignyomtam vagy 3x, mondom elég, de most, megnéztem az xbox-demó végigjátszás-videóját, hát eszméletlen, miket hagytam ki... megyek kipróbálom.
  • Thanatos
    #559
    nekem meg ati szal ako megdölt a kártyaspecifikus/driverspecifikus hiba elmélet :/
    neked pontosan hol ctdzik ki, melyik pályarésznél?
  • ThugEdge
    #558
    sajna nálam is ez van ti4200-őn
  • Thanatos
    #557
    ő kötözködik nem én , és még azt se birja belátni hogy hülyeséget irt :DD
  • uv
    #556
    vazz! ugorgyatok emmásnak oszt kivan a topig létcáma
  • Thanatos
    #555
    nekem? te kötsz bele olyasmibe amihez nem votlál hajlando visszaolvasni...
    most legalább azt az egy hsz-t nézd meg és rájössz hogy te irtál hülyeséget enyi :)
  • fitutufi
    #554
    nah jól van ezt itt fejezzük be , mert még elszáll a nagy ész fejed
  • Thanatos
    #553
    attol mert régebben vagy itt még igencsak nehezedre esik a godnolkodás... ahogy elnézem, látom még mindig nem jöttél rá miről beszéltünk okostojás ;)
    de tudodmit? segitek:
    #520
    ennyit a csodás ténymegállapitásaidról :)
  • Thanatos
    #552
    lehet de attol még a game hibája..., összes többi game kifogástalanul ment/megy akkor biztos nálam a hiba :)
    szvsz ez még egyelőre optimalizálatlan, lehet nem csipi ati kártyámat vagy drivert vagy nemtom :)
    de most nem állok neki egy demo kedéért drivert installálgatni :)
  • fitutufi
    #551
    és te ki vagy itt ?
    egy nagy ÚJREG bazzeg , írtam egy véleményt te meg itt felfújod az egészet, vegyé vissza :)
  • fitutufi
    #550
    hát ez gyors volt 1. nekiugrásnak 10 perces küldetés kb :) , de csak 62% os :P
    de elég odabax ez a game
    eszméletlen jó grafika
    a játékmenet stb. a megszokott
    ez is kaszálni fog nálam mint a 2. rész!
  • Duddits
    #549
    Nesztek! ha itt se találtok valami normálisat, akkor veletek van a baj.......
  • Breki33
    #548
    sztem ez csak nálad jelentkezik
  • Thanatos
    #547
    sehogysem enged tovább feladtam..., remélem a full azé normális lesz emrt előző két részben egy iylen orbitális hibával se találkoztam...
  • Thanatos
    #546
    hmm
    nagyon remélem hogy eza demo valami bétábol van mert elég gáz hogy egy pont után nem tudok továbbmenni mert kivág a deskre..., alig bugos a drága...
    ha rnadom lenne mgé el is viselném de igy hogy következetesen nem lehet továbbmeni elég gáz ez...
  • Thanatos
    #545
    még mindig nem vágod miről van szó.., látom te valami nagyon nagy ész vagy :)
    bár 14-18 között, emg se lepödök :) 8bár inkább 14 :P)
    ha kegyeskednél visszaolvasni talán elöbb utobb felfognád miről szól ez az eszemcsere... :)
  • fitutufi
    #544
    #537 -re ment a válasz , sorry :)
  • fitutufi
    #543
    húha...
  • Thanatos
    #542
    kicsit ovlas vissza mielött hülyeségeket beszélsz te ész...
  • fitutufi
    #541
    lol, a torrent oldal a fontos nem a letöltő progi
  • Thanatos
    #540
    ie-t meg felejcsed mint letöltögetöt mert már 5 éve is felejtős volt :)
  • Thanatos
    #539
    ako probáld flashgetel szerintem azal tuti lejön (amugy nekem is irta hogy vagy 4szer az egész alatt ujrakapcsolodott de flashgetnél ez nem zavart be...)
  • tigeroo
    #538
    mozilla alap download managerrel / internet explorel...
  • Thanatos
    #537
    micvel szeded? nekem flashgetel simán lejött...
  • tigeroo
    #536
    jó nektek baszmeg:/
  • Thanatos
    #535
    énse pedig muszály mert 5 perc és mennem kell ahvat lapátolni , na de utána... :PPP
  • grebber
    #534
    Én bárhogy probáltam mindig szanaszéjja rázták. :)

    Most már csak 100%-ra megyek logok,kétlábbal magasról nyakba ugrok nem nyirok ki senkit max 1 embert és igy tuti hogy 100%-os lesz a küldi :)

    Komolyan mondom én már ezt a demót sem tom letenni :)
  • Thanatos
    #533
    kérdés: (aki nem jáccot még vele annak lehet SPOILER!) :


    amikor kinozzák a manuszt mindenképp meghal? vagyis igy van megirva atörténet? vagy pedig ha nagyon rohan az ember odaér mielött meghalna??
  • tigeroo
    #532
  • Thanatos
    #531
    érdekes nekem seimán lejöt max speedel onnan...
  • Thanatos
    #530
    nah végre kiprobáltam énis, eddig full pozitiv benyomás egyedül ez a béna 3ds map az idegesitő..., kezelhetetlen eléggé szvs..., jobb lett volna ha szabadon lehet mozgatni a kamerát nem iylen szobárol szobára modszerrel...
  • tigeroo
    #529
    érdekes..töltöm a demót arról a biz. honlapról..de mindig x %-nál befelyezi..persze telepítésnél kell neki a Data2.cab..most 3x indítottam újra..53%-nál = letöltés befelyezve...!"!"!!2143RWSdfa
  • Cvd
    #528
    De azért gondolom van különbség a kettő között grafikában. És itt nem fikázni akarom, és is arról cseréltem közel 2,5 év után és nagyon meg voltam vele elégedve. Viszont egyre inkább rákényszerültem a 800*600-ra, és 19-es monitoron az már piszkosul pixeles. Egyébként az is húzva volt.:) Tényleg, ha nem gond akkor szúrnál be képet róla? Kíváncsi vagyok mit alkot a nagy öreg. Őszintén szólva pl. a HL2 alatt nem nagyon maradt el a Gef6-tól,ha játszik az ember és nem nézelődik, de ez az egyetlen amit mindkét kártyán nyomtam. Érdekelne hogy itt mekkora a különbség.
  • Sil3nt
    #527
    thx a linket, már nekem is süvít lefele
  • Thanatos
    #526
    mondom én hogy nagyzolási hobort csak :)
  • Breki33
    #525
    hát nekem Ti-vel simán megy

    lehet húznom kellene? P
  • Thanatos
    #524
    thx, élleg fullal jön :)
  • Cvd
    #523
    Konkrétan azért van húzva mert mikor megvettem kíváncsi voltam mit bír stabilan, aztán úgy maradt. De egyébként sem értek azzal egyet hogy hogy felvágásból és feleslegesen tuningolnának az emberek. Először is garanciás, és nem mondja meg senki hogy húzva volt ha elfüstölne, tehát bajom nem lehet belőle, simán cserélik. Vagy itt a példa a játékkal kapcsolatban, néha így húzva is lemegy majdnem a beszaggatás határára, húzás nélkül lehet hogy be is szaggatna néha. Vagy tuningolok, vagy butítom a grafikát/lejjebb veszem a felbontást. Na melyiket érdemes, hogy ne csorbuljon a látvány? És ez egyre inkább így lesz.
    Az meg csak az újságírók első túllihegése volt hogy nem lehet megizzasztani a Gef6/X800-akat, bizony simán meg lehet, úgyhogy abszolút nem értelmetlen és felesleges húzni őket.
  • ati2002
    #522
    Van több ponton is. Pl. amikor árammal rázzák a faszit, na elötte, ahonnan lekell menni ott van egy cső, oda kell csalogatni az őröket, felhúzni a lábat, és amikor megjelenik a grab ..., akkor bal egérgomb!
  • grebber
    #521
    Na én teszteltem is a kedvetekért fullal szedi innen.