10611
  • Dynamic
    #600
    Hát ez marha jó, nekem ablakban megy az egész.
    Tudja valaki miért?
  • Thanatos
    #599
    miért? nem megy a msotani kártyádon? :) de hát tetudod végülis :)
  • ThugEdge
    #598
    de ez a gém nem év végén jön rgo lépnem kell:)
  • fitutufi
    #597
    amd rulez
    ati rulez
  • Cvd
    #596
    Én olyan 30-40% körülre szoktam a csúszkán, feljebb már egészen elképesztő színorgia jön ami nekem sok, de ki hogy érzi..:)
  • Glpetyus
    #595

    Intel vs. AMD mikor jön?
    Htx
  • Thanatos
    #594
    szvsz még megéri kivárni évvégét és akkor dönteni :) nvidia-nak azért van előnye perpill mert gyorsan kihozott pár uj karit, ennyi, szvsz iylet nem rédemes elsietni :)
  • ThugEdge
    #593
    dehogyis semiképpen,csak mostmár lassan gondolkozni kell,hogy akkor milyen is legyen az új kari,csak azért,hogy minden idők legjobb gammája szuperül fusson,aztán úgyis csak egyre jobb grafikák lesznek aszem,de télleg nem vitát akarok nyitni
  • Zsoldos
    #592
    6600 gt az 9800pro 9800xt korul van, a 6800gt meg x800-hoz hasonlo. Nem alazza egyik sem a masikat, kb hasonlonak mondhatok.

    Persze ha az x700-akat vennenk be a kozepkategorias osszehasonlitasba, ott mar lehet mondani, hogy gyengebb.
  • Thanatos
    #591
    szvsz itt nem kéne ati vs. nvidia csatát kirobbantani... :)
  • Zsoldos
    #590
    azt kb mennyire celszeru allitani?
  • ThugEdge
    #589
    pedig én azt hallottam,hogy a 6600GT és 6800GT alázza az atikat,bocsi az off-ért
  • Cvd
    #588
    Leadtek 6800GT, de amit írtam az mindre áll.
  • ThugEdge
    #587
    milyen nvidiás karid van?
  • ThugEdge
    #586
    hát és a riddickben?ha tolta vki...sztem tök felesleges,hogy az egész olyan legyen,aszem ez a shader,de lehet nem jól tudom
  • Wukifi
    #585
    Ha valaki esetleg még nem töltötte le az innen megteheti......
  • Cvd
    #584
    Hogy nVidia oldalról is hozzászóljak, ott alaphelyzetben egyáltalán nem vészes a csillogás, cserébe nagyón fakóak a színek az ATI kártyákhoz képest. Szerencsére megvan a döntési lehetőség, csúszkával lehet állítani a Digital vibrance értéket. Általában rá van húzva nálam és így az ATI kártyákhoz hasonló képe van, de ez a játék kivételesen jobban néz ki az alap fakó szinekkel.
  • Thanatos
    #583
    szvsz régebbi grafikák is valósághübbek mint farcry grafikája...
    a viz amugy tényleg jo volt azt nem vitatom, meg a nagy nyilt táj is csak tul meseszerű volt szvsz
    na de ez itt nagyon offtopic :)
  • grebber
    #582
    Nekem bejött az FC a viz a táj meg minden.Csak tény hogy a műanyag ízű emberkarakterek eltérnek a valoságostól.
    Feltehető a kérdés lesz-e egyátalán a valosághoz hű emberi karakter?
  • Thanatos
    #581
    jah farcry elkezdte 8megjegyzem nekem kifejezetten nem tetszett a grafikája) a sok marha meg lohol utána :(((
  • grebber
    #580
    Hát ezek szerint pedig ugy néz ki hogy egyes fejlesztőknek ez a csillogás a szebb grafika alapja. Még sok más gameben is ott lesz ez a csillogás szerintem.

  • Thanatos
    #579
    hm, ez télleg jobb hasonlat
    de a lényeg a lényeg hogy nekem személy szerint nem teccik :/
  • bitubo
    #578
    vagy autofényezövel
  • Thanatos
    #577
    szvsz igen, márha nincs olyan hiba mint nálam hogy kivág egy bizonyos pontnál deskre :/
  • Thanatos
    #576
    és igazuk van..., ezt az idiota farcryos csillogást kihagyhatták volna..., ugy csillog az emberek bőre mintha belenének kenve parkettalakkal :P
  • Tatyla
    #575
    érdemes a demot leszedni?
  • grebber
    #574
    Mutattam én általam csinált képeket haveroknak és azzal jöttek nekem hogy milyen szar a graf mert miért csillog a sima mezei fal pl a pincében és mindenhol és hogy ez nem szép hanem hiba.
    Szégyenlem magam mert semmivel nem tudtam visszavágni.
  • Thanatos
    #573
    na megprobáltam, defrageltem azt a vinyot amin rajta van meg a c-t is (havár elenyésző volt töredezettségük...) de semmit sem segittet :(
  • Solid Snake
    #572
    Thx.a linket
  • Thanatos
    #571
    nekemis nekemis, ha má nem megy ez a csoda hagy lásam mik vannak ott még :)
  • grebber
    #570
    Azt hol lested meg kiváncsi vagyok rá én is?
  • Thanatos
    #569
    érdekes ötlet mert sok mindent okozhat a töredezettség de ilyenről még nem hallotam :)
    viszont mivel elég rendszerersen töredezettségmentesitek nemhiszem hogy ez lenne, de azért kiprobálom, köszi az 5letet
  • Thanatos
    #568
    hm máshol,, akkor szvsz nem mapbug hanem valami más :)
  • ThugEdge
    #567
    mikor má mennék a világítótoronyba,eddig még nem tudtam bemenni az ajtón:)
  • Cvd
    #566
    Defraget csináltál? Nálam pontosan ugyanezt produkálta még az első része, töredezettségmentesítés után teljesen megszűnt.
  • Thanatos
    #565
    arra gondoltam még hogyha mvian ha utolso szévben van valami gáz (quick save az ucso) de a két előző savre is ugyanaz.. 8pedig még azt is megprobáltam hogy nem nyirom kia két manuszt hanem ellopozok melletük...
    illetve belőtem alul sticky cam-et is hogy hátha teszem azt valamit nem tud betölteni (mármint pl texturát etc...) de a camera képén keresztül semi baja nem volt ottani résznek...
    hibárol logot nem találtam semit a könyvtárban..., szóval nekem egy rejtéj ez az egész, tehát nem marad más megvárom a full-t :/
    (amugy a sok egyébb melet ami nem csinált ilyesmit ennek a gamenak előző két része se, illetve eddig általam kiprobált ut engines game se...)
    szóval annak az esélye hogy pont nálam lenne valami orbitális katasztrófa szerintem elenyésző..., szvsz valamit alaposan elbasztak a fejlesztők a demoban..., lehet hogy valami különleges hiba ami ritkán jön ki azt nem tom, de másra nem nagyon tudok gondolni...
  • Thanatos
    #564
    nem csak nálam van...
    #558
    amugy miután arrol a helyről ahol a két sátor van 8még eléggé az elején)
    két őr, egy generátor a fényszorohoz, me gegyik sátorban egy lescannelendő láda)
    na onnét akár alul a kapun vagy felmászva a másik kapun ha tovább akarnék menni ahogy megközelitem a kaput (felül ahogy felmászok és ráfordulok a kapura) alul olyan 1 m-el elötte) rögtön kivág deskre bármilyen üzi nélkül...
    beállitásokat ugyan midnen kombinációt nem fogok kiprobálni de 1028*768, minden maxon beállitásal vágott ki először
    (meg utána mgé sokszor :P)
    de kiprobáltam 640*480 minden minimumon, és minden extra kikapcsolva is... ugyanaz...
  • hykao #563
    De pontosan hol, és milyen körülmények közt vág ki a desktopra?
    Valamint milyen beállítások mellett? stb...
    Egyáltalán nem biztos, hogy nem csak nálad van valami gebasz...mégha más játéknál nem volt gond, akkor is...
  • Thanatos
    #562
    akkor ugy fogalmazok hogy remélem a demoban basztak el valamit istenesen és a full nak nem lessz ilyen gondja..., mert ha igen várhatunk a sok sok patchre :/
  • hykao #561
    Biztos lehetsz benne, hogyha márciusban jön, akkor már nem nagyon optimalizálgatnak semmit... :)