10611
  • Duddits
    #640
    Mert rosszúl van beállítva....
  • Cvd
    #639
    De a HDR használatával élethűbb a dolog. És rosszul fogalmaztam, nem is igazán a fekete esetén jön elő (a fekete az fekete mindenhol) hanem a sötét dolgoknál. Jobban ki lehet venni a részleteket.
  • Thanatos
    #638
    thx
  • Cvd
    #637
    Ment.
  • Thanatos
    #636
    ugy értem hogy nem teljesen fekete hogy van iylen is olyan is, szal én azt nem értem hogy mit értesz ez alatt hogy megszokott teljesen fekete? mrá splinter egybe se ez votl az alap hogy sötét = fekete hanem votlak rendes árnyalatok hdr nélkül is... :)
  • Thanatos
    #635
    hát nem tom de nekem sem telejsen fekete a sötét és igy is van csillogo felület..., pedig nicns SM 3.0 :)
  • Cvd
    #634
    Csak SM3.0-át tudó kártyával használhatod, vagyis jelenleg a Gef6 családdal. Ha ilyen van akkor állítsd be hogy Shader model 3.0-t használjon a game, majd mellette a beállítások között kapcsold be.
    Egyébként a High Definition Range rövidítése, itt a fényeffekteket dobja meg. A megszokottól élethűbbek lesznek, lesz igazi erős, vakítóan csillogó felület, de lesz árnyaltabb sötét is a megszokott teljesen fekete helyett, ilyesmi.
  • Thanatos
    #633
    nemtom..., pedig a apraméterek nálam ugyan ezek (mármint amit leirtál, és nálam is csak sp1 van, sp2 nincs és nem is lesz szeirntem soha :P)
  • Dynamic
    #632
    Valakinek nincs tippje, hogy nálam miért ablakban fut ez a kiba*** demó?
    R9800PRO kártya, 5.2Catalyst(próbáltam az előzőt is), DirectX9.0c, WinXP hun(asszem SP1-gyel), ram,proc. sztem nem lényeg...
  • tigeroo
    #631
  • Shep
    #630
    Nekem inkább FSAA mert a monitorom 1024 felett nem tud emberi szemnek megfelelő frissítést produkálni.
  • ThugEdge
    #629
    mi a HDR?:)hol lehet állítani?télleg nem vágom
  • Thanatos
    #628
    én biztosan nem csinálom meg mert már letöröltem a demot... :)
    nekem enyi elég volt egy demobol én mráa full-t várom :P
    de ha nem akarod másnak lelöni akkor küld el privibe, tényleg érdekelne hogy mi az :)
  • Cvd
    #627
    Így nincs kihívás. Ha megcsináltad akkor szólj, és elárulom hogy tényleg azt csináltad-e.:)
    De az komoly hogy van, lehet hogy több is, de egy biztosan.
  • fitutufi
    #626
    majd megnézem a fullba ki csinál meg ilyeneket meg még hogy 100%-ra megcsinálni mindent küldetést...(én nem) :P
    de hát amit lehet azt persze ja :)
  • Thanatos
    #625
    és mi az? :)
  • Cvd
    #624
    Tényleg, ha már mindenki lenyomta 100%-ra, akkor rá lehet hajtani a bónuszfeladatra! Nem bonyolult megcsinálni, csak megtalálni nem egyszerű, és a végrhehajtandó feladatok között sem szerepel (ha ott lenne akkor a hülye is megtalálná).
  • Thanatos
    #623
    énis igy gondolom valahogy bár nekem ez két ével elött volt szal én 1-2 év mulva max :)
  • Cvd
    #622
    Szerintem meg a HDR+magasabb felbontás a nyerrő ezesetben. Tényleg nincs hihetetlen nagy változás HDR használata esetén, de pl. nálam szépen megy 1280*960-ban, ott meg az antialiasing már nagyon minimálisan javítana csak a képen. Úgyhogy összességében kevesebbet vesztek az antialiasing hiányán mint amennyit nyerek a HDR-en.
  • fitutufi
    #621
    nekem teljesen jó a konfigom a mostani gamekhez, salz én majd úgy 2-3 év múlva cserélek szerintem
  • Shep
    #620
    A HDR szerintem aránytalanul sokat eszik meg az fspből, és nincs akkora látványos különbség mint a FarCryban ahol beáldoztam az élsimítást a HDR-ért itt viszont nem éri meg szerintem inkább ne legyen HDR de legyen élsimítás, na meg az a +5-10 meg néhol még több fps sem elhanyagolható.
  • Thanatos
    #619
    szvsz rakd ujra a gamet, nekem segitett... utána egyedül egyszer vágott ki egy quick loadnál (ott nem tom miért) máshol sehol pedig probáltam reprodukálni addigi problémát
  • tigeroo
    #618
    én úgy szoktam , hogy mögötte megyek, mikor közel vagyok füttyentek , és késsel BUMM
  • tigeroo
    #617
    odamész a "rövidebb" oldalához, és uset nyomsz:D
  • Shep
    #616
    a sátrat hogyan tudom szévágni?
  • Shep
    #615
    shader 3.0-nál megy vkinek az élsimítás? A paralax mapping mit csinál?
  • ThugEdge
    #614
    közben megvan pontosan hol vág ki,ha a torony aljában bekuksizok optikai kábellel,akkor hello egyből,ha nem akkor betudok menni,szal ebben a textúra betöltésben lehet valami,nemtom
    ami a kijövő játékokat illeti,sztem pl a f.e.a.r is zabálós lesz,stalker,ami viszont nem jön ki,tán soha szintén szóval a komolyabb játékok már nem fognak jól muzyikálni legalábbis részemről a ti4200
  • Thanatos
    #613
    tény de nekem nem tünt ugy hogy egyik is olyan lenne ami már annyira nem menne normál krátyákon csak a legujabb generáciosokon hogy azonnal rohanni kéne a boltba újat venni... :P
  • fitutufi
    #612
    nem csak egy game , hamarossan jön egy pár game ki így március-május között, sőt nem is kevés, és eléggé odabaxnak :)
  • Thanatos
    #611
    hát nemtom nekem csak picit van jobb gépen és minden maxon akadás mentesen megy nekem...
    bár fx kártya tény hogy nem egy über alles de hát mint mondtam tetudod, a te döntésed, én biztos nem rohannék gépújitásal egy db játék miatt :)
  • ThugEdge
    #610
    hát nem igazán zsírúl,gondolom 2.8p4 és giga ram má csak elég
  • Thanatos
    #609
    nah megoldott a problémám..., egy reinstall 8mármint game reinstall) megodlotta , szvsz lehet a telepgető valamit szarul rakott fel és hiba volt a mapban vagy ilyesmi
    (amugy igy elsőre 75% körüli értékelést kaptam valami 11kill-el :P)
  • tigeroo
    #608
    jah tudom már, mert a jobbklikkel kell fejbeütni..:D
    én bal egérrel megszikéztem...most 80% cirka, 3ember (az utolsó fenn a vil. toronyben...grr!)
  • Torry
    #607
    Sziasztok!

    Nem tudjátok miért van az, hogy nem Full Screen-ben megy a játék?
  • grebber
    #606
    Túl sok mbert öltél meg én csak 1-et és 100%.
  • tigeroo
    #605
    Csátok! 55%...elsőre!
    De nem adom fel!
    Jah még vmi: a statisticnál én 17embert öltem meg...mikor kb. 3-at lőttem fejbe, a többit interrogate után fejbevágtam!!még valami!
    azt hogy lehet megcsinálni, hogy mögémész a csávesznek, és késsel elmetszed a torkát..?
  • fitutufi
    #604
    ez télleg faxa, vannak bennt jól eldugott helyek, meg jó kis speciális öldöklések :)
  • grebber
    #603
    Kösz majd holnap csekkolom kiváncsi vagyok már hogy miket hagytam ki.
  • ati2002
    #602
    SC Chaos Theory Lighthouse Walkthrough video- by xbox demo. MUST SEE!!!

    méret: kb 71 MB
    formátum: *.wmv

    Flashget ajánlott!
  • Thanatos
    #601
    hm, nem
    viszont egyre erősebb a gyanum hogy ez a demo csoda még valami bétábol volt kitalálva...