10611
  • Thanatos
    #680
    télleg erről jut eszembe
    ugye amikor az ember felhuza a lábát a csőre és elmegy alatta a manus akor el lehet kapni use-al..., de egyik moviban volt oylan is hogy csak elengedte a kezét fejel leflee logott és késel nyirta ki a manuszt, nem pedig elkapta felemelete és kitörte a nyakát mint alapból..., namost ezt hogy kéne megvalositani? :)
  • Thanatos
    #679
    amugy több bonusz feladat is van? én eddig csak egyről tudtam, nah majd jol átnézem egész gamet :)
  • Thanatos
    #678
    azt teszem..., márc 1.-ig ugyis pangás van szal addig ráérek ilyeneket töltögetni :)
  • hykao #677
    Szedd le, azt meglátod! Legalább alkalmad nyílik a bónuszfeladat(ok) végrehajtására... :))
  • Thanatos
    #676
    akkor megintmáshogy fogalmazok....
    pénztöl függetlenül se ruháznék be gef6ra emiatt..., ennyi, nekem ez a személyes véleményem :)
    amugy emg ha tényleg a viz csiloogna embereken az korrekt lenne de ebben a formában ahogy itt néz ki nem az szerintem, elgalábbis nekem nagyon nem jött be ahogy kinézett...
  • Shep
    #675
    miért szerintem tök jó, azon a vízhatlan hacukán ottmarad a lepergő víz, szerintem tök korrekt. Egyébként mondom ebben nem olyan nagy a különbség, de FarCryban eddig akárkinek mutattam ledöbbentek és nyomdafestéket nem tűrő szavak hagyták el ajkaikat annyira tetszett nekik, még olyannak is akit egyébként nem érdekelnek a játékok, de természetesen nem akarlak rábeszélni semmire, mert nyilván a pénz nagy úr, de nem csak emiatt jó a 6os sorozat elhiheted.
  • Thanatos
    #674
    hm, azrt irja hogy ebben multi map is van? de hát ez csak single demo nem? vagy ez má multi is? vagy msot mivan? :D
  • hykao #673
    Új demó verzió (ua. mint az előző, csak állítólag bugmentesítették...)
  • Thanatos
    #672
    nah itt már jobban láccik a ruci is, bár látom ps3.0 alatt is ugyanilyen csilivli marad a ruha meg az egész ember :( ergo direkt van igy ami elég gáz szerintem :/
  • Thanatos
    #671
    akkor msáhogy fogalmazok, emiatt az extra miatt nem fogok uj kártyát venni... :)
    éss a képek alapján én mgé mindig határozottan azt mondom hogy egy normális game közben nem venném észre hogy van vagy nincs :) engem nem a grafika izgat hanem a játékmenet..., persze grafikát is nézem de ha jó a game tutira nem azon fogok szörözni benne hogy óóó msot 2cm-el távolabb ltászik a fény mert lassaban megy át a sötétbe emg mittomén :)
  • Shep
    #670
    Nem emiatt kell új kártyát venni, hanem azért mert remélhetőleg egyre több gameban lesz majd benne ez a fícsör, és reméljük a teljesítményveszteségen is optimalizálnak még, egyébként hidd el, hogy játék közben észreveszed hogy hú a mindenit sokkal élethűbbek a fények, sokkal teltebb stb.
  • Shep
    #669
    na akkor csak nektek csak most világos hely az árnyékokon jól látszik a különbség, nem egy csík az egész, hem tényleg elmosódik a széle nincs éles kontúrja mint ahogy a valóságban sincs
    A képek sajnos nem 100% minőségüek hanem 65, mert csak így tudtam őket ide felpréselni.

    ps30+hdr
    ps30-hdr
    ps1.1
  • Thanatos
    #668
    tény de azért volt világos hely is egy pár (volt oylan is ami pl éjjellátot ki is csinálta szal ki kellet kapcsolni :P
  • Thanatos
    #667
    azért már javult egy fokal de tényleg nem tom miért nem valami világos hely a célpont :)
    a fények tényleg egy fokkal jobbnak tünnik, viszont emiatt tuti nem fogok uj vidkártyát venni, game közbe szerintem fel se tünne ez nagyon nekem :)
  • Shep
    #666
    lehet hogy sötöt de szerintem jól tükrözi a különbséget, de legyen neked csinálok világos helyen is. hé amúgy az egész pálya tök sötét pár helyet kivéve elvégre éjszaka van.
  • ati2002
    #665
    Ezek is qrva sötét képek, pedig az irfanviewvel világosítottam rajtuk. Miért nem csinálsz valami világosabb helyen?
  • fitutufi
    #664
    hmm, jó
  • Shep
    #663
    ja és célszerű lementeni őket és vmi képnézegető progiban egymás után pörgetni őket úgy jön ki igazán a különbség
  • Shep
    #662
    ps1.1
    ps3.0 nohdr
    ps3.0 + hdr

    na azt hiszem ezeken már jobban látszik, hogy 3.0-nál a fények élethűbbek, olyasmi mint mikor tényleg a távolság fügvényében csökken a fényerő, hdr-el meg tényleg nagyszerű
    remélem ezen már mindenkinek jól látszik.
  • Shep
    #661
    XP 2500+@3200+ 6800GT256
  • Shep
    #660
    hát nem tudom ezek a képek szerintem ha te is azt látod amit én akkor egész jól tükrözik a különbséget, a ruhán szerintem nagyon szembetűnő, lehet, hogy csinálok másik képeket, de akkor ezeket sajnos törölnöm kell mert elég kicsi ez az itteni galéria.
  • Thanatos
    #659
    abban lehet valami, nekem alapbol le van tiltva asszem másodlagos, szal ez tényleg bekavarhat
  • hykao #658
    én az elsődleges-másodlagos témával összefüggésben értettem...normál esetben természetesen nem jah...
  • Thanatos
    #657
    más desktop felbontásnak nem kéne bezavarnia szeritnem, nekem is más van és mgése ablakos :)
  • rorr
    #656
    milyen procid van és milyen videokártyád?
    láttam a képeid érdekelne!
  • hykao #655
    Csak tippeket mondok: nem lehet, hogy a monitor tv stb. elsődleges-másodlagos téma zavar be, illetve más a játék felbontása mint a desktopé stb.
    ATI-val nekem volt már rá példa, hogy a másodlagos (TV) kimenetet letiltottam és minden jó lett.
  • Thanatos
    #654
    amugy szvsz nem baj hogy sötét mert ott annak is kell lenie, ha fényesebbre van rakva az már itt nagyon természetellenes nekem..., inkább más helyen kellet volna a shotot cisnálni :)
  • Thanatos
    #653
    hm, nem de akkor már jobban járnék ha leszedem a képet és ps-al kivilágositom, amugy nekem alapon van fényerő és még egy gmaenel se volt emiatt sötét szal nem hiszem hogy nálam lenne a gond igy elsőre :D
  • Cvd
    #652
    Már nem azért, de eszedbe jutott hogy sötétebbre van nálad állítva monitor/kártya mint nála? Ha világosítasz egy kicsit akkor egyből meglátod a lényeget.:)
  • Thanatos
    #651
    viszotna z tény hogy fnet a kő nem oylan ocsmányul csillog a 3.0-soknál, ez tényleg pozitiv
  • Thanatos
    #650
    most nem azért, de mind a 3 képen tök fekete a ruha...
    a jobb válon van egyiken egy nagyon enyhe alig látható halványodás enyi...
  • Duddits
    #649
    Ne tőlem kérdezd! Én nem próbáltam a demot!
  • Shep
    #648
    Ja véleményem szerint a FarCryban látványosabb a dolog, viszont ott még elég bugos volt, ezen itt egész szépen javítottak.
  • Shep
    #647
    ps 1.1
    ps 3.0 no hdr
    ps 3.0 + HDR


    Tessék megnézni a 3 képet jól látszik a különbég 1.1-nél hősünk ruhája nem nagyon vizesedik szinte egyáltalán, a fény is elég halovány, 3.0-val már jobb a helyzet HDR-el meg egész pofás, persze ekkor elveszlik az élsimítás
    ja 1024-esek a képek + 2x FSAA + 16x Aniso
    az fps különbség is látszik a képeken
  • Dynamic
    #646
    Most lehet, hogy hülye vagyok, de hol?A játékban nem találtam erre vonatkozó beállítást.
  • Thanatos
    #645
    vagy pedig kipipálva hogy full screenbe... :PP
  • Duddits
    #644
    Biztos be van pipálva, hohy ablakba futtasd......
  • Thanatos
    #643
    hm, msot látom hogy gamefaq- szerint 25.-én jön a game..., hát reméltem hogy hamarabb, mongyuk márc első fele dehát ez van :/
  • Dynamic
    #642
    Mármint micsoda?
  • Thanatos
    #641
    hát nem tom sötétben amugy is egész jól ki lehet venni a részleteket szvsz, de ettöl függetlenül biztos elhiszem hogy turboz valamit :) (azt hogy szebb -e látatlanba nem mondom mivel nekem ez a farcryos/doom3as csilogo emberbőr se tetszik pedig elvielg az is extra :P)