10611
  • Thanatos
    #720
    nem illegális max a terjesztése volt az... :)
  • tigeroo
    #719
    háttö nekem eccerse fagyott le az "illegális" demo..
  • Thanatos
    #718
    jó szép és csodás, várjuk a full-t :)
    amugy én ebben az "új" demoban pontosan 0 ujdonságot véltem felfedezni (amiket irt azon az odlalon azokbol szinte semmit...) max a bugtalanitás miatt lehetett értelme 8azóta nem fagyot le , kopkopkop)
  • Thanatos
    #717
    és amugy ez a téma tényleg zárodjon le 8igérem töbet nem szolok :) )
    mert már igyis szétoffoltuk a topicot :)
  • Thanatos
    #716
    a butaság az amit te mondasz...
    én egy büdös szoval nem állitottam hogy amit én mondok az az átlagehylzet..., amit én mondok az az ÉN véleményem ...
    az meg hogy kinek mi a fontos megint nézőpont kérdése..., nekem nem fontos hogy hülyebiztos legyen a driver , nekem nincs vele gondom, enyi, az emg hogy a sok ész aki széthajtja a kártáyját meg midnen fost feltesz a gépére hogy buherálja a kártyát és utána sir hogy de szar ez az ati driver, szerintem meg is érdemli...
    és ismétlen NEKEM nem fontos hogy hülyebiztos legyen, innétől kezdve a többség véleménye se hat meg... és nem fogok az alapján levonni következtetéseket sem... (eleve én már ezt a stilust nem szeretem hogy ami a többségre igaz csak az a jó, a többségnek csakaz én hagy maradjak akkor kivétel, nem szeretem a csordaszellemet...)
    (mellesleg attol még hogy nem hülyebiztos nem kell hozzányulni... , én is max annyit nyultam hozzá amióta fentvan hogy felraktam az új drivert...)
  • Glpetyus
    #715

    Irhatnátok a játékmenetről is,mert arról nem sok szó esett még :/
  • Thanatos
    #714
    nah ilyen fasz elirást se követtem még el utobbi időben, természetesen nvidia driverekere gondoltam, az emg hoy mi a "jobb" szubjektiv, nekem az ati enyi, szóval a driverek jobbak nem a kártyák :)
  • Shep
    #713
    nem, van benne az is de én ilyet sose használok, a finomhangolási része tetszik, nagyon sok mindent lehet vele állítani amit más progival nem.
  • Cvd
    #712
    Ja értelmeztem már rendesen amit írtál, vedd semmisnek a 711-et.:)
  • Cvd
    #711
    A radlinker nem a külön minden játékhoz rendelhető saját profilt takarja? Az van egy ideje nV oldalon is a driverben.
  • Cvd
    #710
    Pedig butaság a te személyes tapasztalatod alapján megmondani hogy mi az átlaghelyzet. Érdekes módon ATI oldalról mindig azt hallom konkét személyektől hogy nekik nincs vele gondjuk, és ezzel le van zárva a téma, de akkor is ott van a sok gond a fórumokban, én meg inkább a többség véleménye alapján vonnék le végkövetkeztetést. Megszokott jelző lett ez a "nem bolondbiztos" kifejezés, holott a jó driver igenis legyen az. Elvégre optimális esetben egyszer kell hozzányúlni. Node ennél mélyebben nem mennék bele mert tényleg flame lesz. Visszatérve a játékhoz: úgy néz ki hogy a maximum SM2.0-át tudó kártyatulajok mégiscsak belefutottak a muliplatform hátrányába ami eddig abszolút nem volt jellemző a SC szériára. Nagyon a konzolok felé húz az UBI.:( 1.1 azért van mert kell az XBOX miatt, a 3.0 meg a nextgen konzolok okán. 2.0-át nem terveznek mert szerintük nem éri meg a munkát, az 1.1-ből kihoztak annyit hogy nagyon közel van az eredmény a 2.0-hoz. Hogy ez mennyire igaz nem tudom, habár tény hogy nagyon jól néz ki 1.1-el is.
  • Shep
    #709
    #682
    mert nvidia csak ps3.0-val meg hdr-el nyujt többet mással nem nagyon
    #694
    ezt én nem is vitattam hogy egyenlőre jobbak még nvidia kártyák

    Hát ebből nekem ez ellentmondás, persze lehet nem így akartad írni, nem erre gondoltál stb.

    Driverben pont azt mondom, hogy az ati hozzáállása nekem jobban tetszik, meg mondjuk az nvidias controlpanel nemkem nem igazán tetszik, meg az sem, hogy pl nincsenek hozzá olyanok mint a radlinker, vannak hasonlóak nvidiához is de olyan mint a radlinker nincs, persze ez nem az ati érdeme, mert ezt nem ők csinálták.


    Na de tényleg fejezzük be mert ez nem ide való.
  • Torry
    #708
    Hi all!

    Kisablakban fut a demo!
    Nem tudja valaki miért? A telepítés után mondjuk kiír egy hibát.

    Másnál nem jelentkezett?
  • Thanatos
    #707
    szeritnem anélkül is belehet, bár én mindet megtaláltam
  • Thanatos
    #706
    halgasd ki az egyik sátorban áldogálo manuszt
  • Thanatos
    #705
    ha a driverre gondolsz hogy azal is többet nyujt az nvidia akkor ez nézőpont kérdése..., én csak anyit mondtam hogy ati nem hülyebiztos drivereket gyárt, ez engem nem zavar, nekem nem volt belőle problémám, az meg hogy másnak mi a szivfájdalma őszintén szólva nem izgat...
  • Thanatos
    #704
    mivel mondtam ellent? már harmadszor ovlasom el mindkét hozzászolást de még nem jöttem rá :/
  • Thanatos
    #703
    én ilyet nemmondtam..., de ezt ugyhivják hogy urban legend és kitünöen terjed ugylátszik... :)
  • Cvd
    #702
    Mi az az "ötödik kód"?. A fegyveres ládákból van öt amiket scannelni kell, de azokból meg is kellet találnod mindet ha végeztél a küldetéssel. Vagy anélkül is be lehet fejezni?
  • tigeroo
    #701
    so ein mist! [gratz 700..]
  • Cvd
    #700
    Menet közben kiderül hogy egy órája elhúzott, ezért nem lehet hidegre tenni.
  • tigeroo
    #699
    én sem tom..jah és ol van az a Hugo mittoménki?!
    Mert az "eleminate hugo xyz"-nél Cancelled a statom..
  • ThugEdge
    #698
    vissza a játékhoz:)
    2.-ra 69% ezzel mán elégedett vagyok
    pl fingom nincs hol van az ötödik kód,vki beszúrhatna egy képet érdekesség gyanánt
  • Shep
    #697
    #682-t olvasdd el mit írtál, legalább tartsd magad ahhoz amit írsz, mert így most ellentmondtál önmagadnak.
  • Shep
    #696
    Driver téma, nekem pl tetszik, hogy az ati havonta adja ki az új drivereket, jó nyilván azért mert sok a javítanivaló, de sok esetben a teljesítmény is nő, nvidiánál nem szeretem a sok hülye beta drivert amivel el van árasztva a net, aztán próbálkozhatsz melyik az ami neked is ok, mondjuk én megoldottam a dolgot mindíg csak DNA forceware, vagy hivatalos nvidia driver és kész.
  • Shep
    #695
    nem vagyok semmilyen fan, ja de Hajrá Real, csak ésszerűen végig kell gondolni a dolgokat
    egyébként meg látod, nem csak én találtam ki a dolgot CdV szerint is így van, de biztos azért mert neki is NVIDA kártyája van és ő is elvakult fanatikus, akit ráadásul le is fizettek, hogy hirdesse az igét.
  • Thanatos
    #694
    ezt én nem is vitattam hogy egyenlőre jobbak még nvidia kártyák de ettől függetlenül ez kcisit kamu duma mert hogy nvidia finansziroza a gamet etc...
    de szvsz téynleg hagyjuk mert ez megint csak értelmetlen ati vs nvidia témába fog torkolni 8már megtörtént :P)
    amugy meg szvsz azok akik enyit sirnak ati drivereken esetek 80%ban valamit faszul csinálnak enyi..., tény hogy az ati nem hülyebiztos drivereket gyárt dehát istenem, én egy kezemen meg tudnám számolni hogy menyi gondom volt ati driverel... (és ennek a nagy részet élt max 1-2 héten belül orvsolták egy új driverel...
  • Cvd
    #693
    Igaz a #690, a pénzt nem csak a logóért kapják, hanem a normális optimalizáció/bugmentesítés miatt is. Emiatt aztán nVidia kártyákon évente egyszer elég drivert cserélni, míg egy halom játék topicja tele van ATI-s tanácsadásokkal hogy akkor mihez melyik driver a jó. Persze biztos vannak kivételek akiknél nincs ilyen gond, de nem ők a többség. Azonfelül jót mosolygok mostanában amikor ATI kártyáról térnek át az userek nV-re, és bekérdeznek a fórumba hogy melyik drivert tegye fel.:) Majdnem mindegy, csak nincs hozzászokva szegénykém.:)
  • Thanatos
    #692
    hagyuk szerintem, te is csak egy elvakult nvidia fan vagy szerintem :)
    amugy emg akármit mondanak a cégek az csak reklám és 0 köze van a gamehoz...
    kérdem én az ut enginees tribes vengeanceba mi lett az ati-s pl? kicsit röhej ez az 5let...
  • grebber
    #691
    Én semmi küldönbséget nem léátok bár lehet ez az én hibám.
  • Shep
    #690
    nem egészen, ugyanis pénz invesztálnak a progiba éppen ezért kicsit bele is szólnak, hogy ugyan tegyétek már bele ezt a lehetőséget, persze reklám, de nem úgy hogy nesztek itt van x dollár azt legyen már ott az a logo, egyébként olvashatsz e neten erről írásokat, hogy az ati is mind jobban beleerősít ebbe a dologba is.
  • Thanatos
    #689
    *jött tribes
    kicsit nem jól nz ki egybe irva, sorr yaz elégpelésért :)
  • Thanatos
    #688
    mögélopozást már énis felfedeztem, thx a tippet
  • Thanatos
    #687
    sorry de most picit elástad magad elöttem...
    a logo 100% reklám nulla köze van hozzá hogy ki mit hogy miér ttámogat...
    legjobb élda erre ut2k4 nvidia logoval utána meg jötttribes vengeance (full ugyanaz az engine) ati logoval nc...
  • ati2002
    #686
    Amikor alattad van a faszi, és megjelenik a use gombfelirat, akkor ne a Space-t nyomd, hanem valamelyik egérgombot. (mindkettőnél mást csinál)
    Ez nemcsak a csőre vonatkozik, hanem amikor mögé lopódzol.
  • Shep
    #685
    persze ez így van én csak mondom, hogy nem a hdr miatt jó a 6os sorozat, szóval nem csak ez az egy előnye van.
  • Shep
    #684
    hát akkor elmondom neked, hogy nekem is volt minkettő, én is mindíg azt veszem amivel jobban járok és anisoban behozták a lemaradást élsimításban is, teljesítményben meg az azonos kategóriájú kártyát nézve több helyen jobbak mint ahol nem, és ha nekem nem hiszel nézz meg teszteket, a másik jó ati jön az új kártyával de az mikorra lesz nállunk elérhető áron /jó akinek sok pénze van bármi elérhető de átlagemberről van szó/ Képminőség meg nem tudom én nem vettem észre lényeges különbséget. Még vmi, azért lássuk be az nvidia játéktámogatása jobb, jóval több nvidia logos játék van mint atis és ez szerintem egy darabig még így is marad sajnos.
  • Thanatos
    #683
    ráadásul én nem szoktam szigoruan követni a fejlődést vidkártyáknál mert szvsz nincs értelme 8max a gyártoknak van hasznuk belőle :P) és ált nálam a grafika huszadrangu dolog..., nekem sokkal fontosabb egy game hangualta, játékmenete, lehetőségei, hangulata, etc... ezért amig a gamek viszonylag nagy százaléka elfut min med beállitáson 8és perpill inkább high beállitáson...) addig én tutira nem ruházok be egy új kártyára... :)
  • Thanatos
    #682
    nem hivő vagyok, volt atim és nidiam is felváltva, ellenben nem szoktam hetente uj vidkártyát venni de még két évente se nagyon... :)
    és én mindig megnézem az összes felhozatalt nem vgayok elkötelezve egyik irányba se de jelenlegi szubjektiv véleményem szerint per pill az ati a nyerő..., mert nvidia csak ps3.0-val meg hdr-el nyujt többet mással nem nagyon, ezt meg bőven bepotolja az ati is az év végére szvsz..., kamatostul :)
    és pl ucso kártyválasztásomnál nekem nagyon ugy tünt hogy valahogy ati-knak jelenleg szebb a képük (azonos viszonyok mellet) és pl AA-t jobban birják, hogy ezt mikorra hozza be nvidia nemtom de nekem még bőven belefér hogy kivárjam szerintem :)))
  • Shep
    #681
    Én se emiatt vettem, hanem a teljesítménye miatt, meg kicsit végiggondoltam a dolgot és amiatt. Te amúgy vmi atihivő vagy, mert akkor a falnak magyarázok. :)