10611
  • threeman
    #2003
    ez jel, hogy ne tedd
  • fitutufi
    #2002
    csak most nem jó a cdgalaxis weboldala :P
  • fitutufi
    #2001
    ne én elhatároztam magam nagyon komolyan hogy megrendelem
  • fitutufi
    #2000
    még mindig nincs kint .... bexarás....
    de azé 2000. üzi ;)
  • tigeroo
    #1999
    ..de még csak egy embernek van meg:)
    mi lesz majd egy hét múlva eh..:P
  • Hmuda
    #1998
    Hogy lennének botok? :P
    Van két játékos (két kém) és rendes küldetések vannak mint szingliben csak itt Sam helyett két ügynök tevékenykedik.
  • hykao #1997
    Banyek megint 200 új hozzászólás...amiből jó ha 10-nek volt értelme...hihetetlen komolyan...
  • CUCLI
    #1996
    de coopban botok vannak? vagy rendes pléjerek?
    tényleg kevesebb fps van coopban ua. beállítás mellett mint singliben?
    sorry pár lámer kérdésért :P utánna hagylak pléjelni :D
  • Hmuda
    #1995
    Ja van, ezzel is van egy kis anekdotám. :D

    Társammal (akivel meglepően sokáig együtt maradtunk :P) felküzdöttük magunkat egy könyvtárterembe, ahhol valami archivumokat kellett volna letölteni és kijuttatni.Volt két őr, mindkettő járőrözik. Az egyiekt elkapta a társam, kapott is egy csini térdet a gerincébe (mészáros :P). Én meg nyugisan becélzom a másik kobakját, lelövöm, erre ráborul egy íróasztalra és szép lassan lecsúszik a földre. Tisztára mint egy baromi jól megrendezett film egyik hullajelenete. :D
  • CUCLI
    #1994
    lol. szal ha van mikrofon akkor azzal tom odacsalni az őröket?:D
    multiban van rongybaba?
  • Hmuda
    #1993
    Ha egyszer van beépítve akkor felesleges szenvedni mással. Meg különbenis, itt a tutorial szerint erősen hangérzékeny a mikrofonos beszélgetés, szóval ha valaki kicsit a kelleténél hangosabban szövegel, akkor az őrök azt meghallják. :D Ezt a feature-t semmi pénzért ki nem hagynám egy nemhivatalos TS-ért.
  • CUCLI
    #1992
    dejó 2éves VIP csillag :)
  • CUCLI
    #1991
    servert majd csinálok én ha megvettem. 512es feltöltés..
  • CUCLI
    #1990
    van ts serverünk oda be lehetne majd regelni a play alatt valakit. nem ekll szarozni. feltéve ha van mikrofonod
  • Hmuda
    #1989
    De igen, viszont amíg nincs megfelelő társaság, addig csak vadidegenekkel tudok játszani.
  • Hmuda
    #1988
    Síma pötyögős csati de van beépített teamspeak, csak azt még nem volt idpm kipróbálni, mert szinte senki nem használja.
  • CUCLI
    #1987
    nem úgy megy ,hogy valaki csinál servert és úgy megy a game?
  • Hmuda
    #1986
    Majd esetleg ha Scythével sikerül összehozni a coopot akkor talán, de látatlanba nem bízok benne, hogy sikerülne megint ilyen jó társat találnom (és hogy elég sokáig egy szerveren tudjunk maradni. :P).
  • CUCLI
    #1985
    mivel dumáltok? coop alatt?
  • Hmuda
    #1984
    Hát azt tuti nem fogok. Sok a pepecs munka vele.
  • CUCLI
    #1983
    pls pls pls csinálj egy videót
  • Hmuda
    #1982
    Áh, ez a coop mindent üt! Most is épp onnan jövök (azért lett vége mert a főszerver szétdobott minket). Tökéletes volt minden, lag nuku, a társ tapasztalt (viszonylag ), tökéletes összhang...

    Kedvencem az volt most, mikor két őr nagyban nézi a focimeccset. Szépen a hátuk mögé settenkedünk, pisztolyok elő, fejre célzás. A sportriporter beüvölt: GÓÓÓL! A két őr felugrik: IGEN! Beszólok: most... Két halk pukkanás, majd a testek dübbenése a földön. Kilövöm a tévét és visszük a hullákat a másik szobába a sarokba.

    Egyszerűen ezt látni kell. :D

    (A Mission Impossible szerű lelógatás meg külön topicot igényelne, olyan poén. :D)
  • Hmuda
    #1981
    Én tuti csináltam valamit, mert láttam hogy elkaptam és vaktában nyomogattam az egérgombokat, aztán írta, hogy krack...
  • tigeroo
    #1980
    ha hátulról elkapod (a singleben interrogate..) akkor vagy azonnal eltöri a nyakát/leüti már nememléxem, de ha sokáig tartod akkor magától kitöri a nyakát:D
  • Hmuda
    #1979
    Én csak egyszer törtem ki zsoldos nyakát, akkor is a tesómét. :P

    (Kicsit meg is lepődtem, mikor kiírta, hogy volt egy nyaktörés :D)
  • Hmuda
    #1978
    Ja persze, du egykor meghozzák a játékot, és nyomjam végig? Eddig végig a coop-al szórakoztam, szingliben csak a második küldivel végeztem csak. :-)
  • tigeroo
    #1977
    nemtom, lehet ÉN megveszem mosma..
    internetes ismerősömmel tavaly májusban a PT demót multiban mennyit nyomtuk..:)
    2-3perc alatt megvolt a "demós küldi" én elterelő voltam (sosem vettek észre a zsoldosok), meg ha gáz volt siettem fedezni havert.ő meg addig a piszkos munkát végezte (volt egy helyzet sose felejtem el: hekkeli a gépet,én szembe voltam az ablakban vele:) szólok neki jön az ellen az ajtónál (radarról láttuk). készültem lőni a sokkolót, befordult én meg lelőttem az ellenséget:D pont a kémtársam mögött "fagyott le":DDD
    megfordultam, ki akartam jutni, és kitörtem a másik zsoldos nakát (a bambája..:P)
    de ha nem tudják hamar feltörni, mondom megveszem..
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1976
    amúgy a gémet végigvitted már? :P
  • Hmuda
    #1975
    Amúgy van már valaki fullos gaméval aki szeretne coopozni? Tököm tele van már a gyökér németekkel.
  • Hmuda
    #1974
    Coop megy vagy az ubi.com-on, vagy LAN-on, IP-s csatlakozás nincs.
    És a Coop szervesen kapcsolódik a szinglihez, mint ahogy a PT multija is kapcsolódott a PT szinglijéhet.
    Szóval itt is kell multizni, hogy abszolút teljes legyen a kép.
  • cleric
    #1973
    Hmuda, a co-op csak az ubi szerveren keresztul megy, vagy lehet ip-hez kapcsolodni? Az egyeb multiplayer resz hogy mukodik? Co-op-ban a tortenet szerint lehet haladni, mint single playerben, vagy specko kuldetesek vannak? Ha utobbi, azok osszefuggenek?

    Koszi :)
  • fitutufi
    #1972
    majd meglátod ha kijön , nyugi
  • leslieboy
    #1971
    Csak egy hülye vicc!Inkább nem mondom milyen embertől...
    De majd csodállkoznak,mikor senki nem hiszi,ha igaziból kint lesz!!
  • k8bal
    #1970
    Én meg a Dalai Láma! Szia! :D
  • k8bal
    #1969
    Még mielött benyalná valaki hogy komoly az előző kérdésem.... Nem komoly! :D
  • fitutufi
    #1968
    reloaded szóvívője vagyok ;)
  • k8bal
    #1967
    Ez honnan van?!?!??
  • fitutufi
    #1966
    kabbe
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1965
    Ránéztem erre a hszre, hát megdobbant a szívem, aztán rápillantottam a hsz küldőjére akkor már hagytam az egészet a fákkba!
  • rezsofiz
    #1964
    ezt má nem nyelem be