10611
  • leslieboy
    #2043
    Mi van,ha azért nincs még kint a tört verzió,mert működő mltit,és coopot akarnak hozzá adni?Remélem,csak ez miatt nincs még..
  • jAsOn VoOrHeEs
    #2042
    jah ok, én meg a CT-re gondoltam
  • alph4
    #2041
    Én a Doom kiegészítőjére gondoltam...mert nem rég írta itt valaki hogy felkerült.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #2040
    Ezt melyik pizsidben álmodtad, a micimackósban?
  • alph4
    #2039
    Meg a Wanadoo-n! Onnan töltöm a picikét! :)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #2038
    a boltok polcain!
  • Danman
    #2037
    Na fennt van már valahol??
  • Dave000
    #2036
    az tudom, én jason-nek válaszoltam, h felőlem lehet aprilis 1-i vicc az hogy megjelent, nem a játék...
  • hykao #2035
    576-ok...meg talán a CD Galaxis is tuti nyitva van ma is.
  • leslieboy
    #2034
    Tesco?Auchan?
  • Rambo 20
    #2033
    Látom nem tudtok boltot.
  • leslieboy
    #2032
    OFF:
    nem vicc!Kiegészítő!
    ON:
  • Dave000
    #2031
    ezt már xarom le, ez nem érdekel, felőlem lehet vicc:DDD
  • Rambo 20
    #2030
    MONDJATOK BOLTOT!!!!!;(
  • Rambo 20
    #2029
    Nekem az a szitu hogy tegnap nem tudtunk elmenni erre meg most zárva van a buzi bolt.Amelyik meg nyitva van abban meg nincs raktáron.
    Ahhoz képest meg itt áll a 40000 forint a polcon.
    ÁHHHH
  • jAsOn VoOrHeEs
    #2028
    Egy kis " utó április 1-je "
  • Rambo 20
    #2027
    Lehetőleg Cash&Carry módszereset mondjatok:)
  • Rambo 20
    #2026
    Tudtok valami HÉTVÉGÉN is nyitvatartó szoftveráruházat ahol ez is megvehető?
  • Dave000
    #2025
    lol, már a Doom 3 kiegje is kint van nforce-on, de a SP3 még mindig sehol...
  • Dave000
    #2024
    Má megvan, el van raktározva
  • dardevil
    #2023
    [IMG]http://pix.dox.hu/pix4/0e405a95fb6046b8069af2d1a94565f0-th.jpg [/IMG]
  • leslieboy
    #2022
  • sipi78
    #2021
    akkor ved meg most és ma kijönn a törés na go
  • jAsOn VoOrHeEs
    #2020
    Én nem fogom megvenni, mert amilyen piszok nagy mázlista vagyok, tutira aznap jelenne meg a törés is hozzá :D
  • leslieboy
    #2019
    ezt magyarázd el a szülőknek is pl.!...
    (még nekem se lehet pedig..)
  • bitubo
    #2018
    hát nemtudom,az a 11 ezer forint akkor is csak eszmei érték,jo tény hogy nem a magyar ember fizetésének való szorakozás de akkor is.
  • Hmuda
    #2017
    Passz, még csak a harmadik küldit fejeztem be tegnap. Eddig voltam a világítótoronynál, a hajón, amit a demoban is emlegettek, voltam egy perui bankban (baromi jó pálya volt, végtelenül lehet szivatni az őröket :D) és most jön New York.
  • Hmuda
    #2016
    Ezt most nem kellett volna.

    Pár éves fejlesztési periódus, mialatt fizetni kell az alkalmazottakat (nem ingyen kódolnak a kóderek :P).
    Zenei emberek fizetése a játék zenei hátteréért.
    Hangok létrehozása, amiért komoly studiókat kell vagy üzemeltetni vagy bérelni.
    A jó szinkronszinészek fizetése (Ironside se ingyé morog a mikrofonba).
    Tom Clancy jogok megvétele.
    A rengeteg munkára fogható számítógép.
    A rengeteg tesztergép (rengeteg különböző konfig az optimalizáláshoz).

    És még lehetne sorolni napestig a kiadásokat, szóval egy játék legyártása milliókba kerül (akár euro, akár dollár) és nagyon jó marketing kell, hogy ezt visszahozza a konyhára (ami már megintcsak pénzbe kerül, méghozzá nagyon sokba).

    Az egyetlen dolog ami levihetné a játék árát, az a töménytelen reklám ami benne van, de hát ez nem történt meg.
  • tigeroo
    #2015
    hehe.
    közel keleti missziókból legalább kevesebb van..?
    az egy a "környezet" miatt jobban bejött..
    ha dzsungel(2), akkor azt haggyuk rambóra:))
  • bitubo
    #2014
    nem értem miért kérnek ezekér a játékokér 10 ezreket,az egésznek a legyártása kb benne van 500 forintba nekik,rohadék szemetek jol megszedik magukat!
  • Hmuda
    #2013
    Csináltam egy kis topicot a hivatalos fórumon az eltúlzott reklámok miatt és jó volt látni, hogy nem csak engem idegesítettek. Meg lehetne oldani a reklámokat úgy is, hogy ne szúrja a szemünket, de amit az airwaves-el csináltak az maga a szánalom. Minden egyes videóban ott figyel minimum egy rágóreklám (vagy Sam rágózik (már itt rossz érzésem volt), vagy ott pihen egy bontatlan csomag a rádió mellett, amit másodpercekig mutatnak anélkül, hogy bármi is történne az átvezetőben, vagy a rusnya rágóreklám NY-ban, mikor lelövik az áramszolgáltatást, stb). Azzal semmi gondom nem lenne, ha jól helyeznék el őket (axe a fürdőszobában, coca-cola egy üditőgépen, meg ilyesmik), de hogy a pofámba eröltetik minden videóban, az már tulzás. Tönkreteszi az egész játékélményt (még jó, hogy maga a játék baormi jó, csak a videók ilyen alpáriak, bár a játékban meg minden második számítógép teljesen véletlenül ADM logós képernyőkímélőt használ :P).
  • ThugEdge
    #2012
    jól látom,hogy jár hozzá ungárise manual?ha igen és van vkinek rá érkezése tálalhatna nekünk vmi faxa kis pdf-et belőle,vagy legalább skan képeket
  • fitutufi
    #2011
    ez van sajna...spórolás van 1000L...
  • Johnny23
    #2010
    egyetértek
  • tigeroo
    #2009
    öhm, nekem is ilyen a szitu...
    a szüleim nem látnak semmi értelmet egy 10.000Ft-os játékban
    [a péz megvan]
  • Dave000
    #2008
    nem igaz h nem tudják már felnyomni...
  • bitubo
    #2007
    ha amerikai burzsuj geci én lennék tuti megvenném,sőt minden játékot eredetibe vennék meg,csak a helyzet nem ez sajnos...
  • fitutufi
    #2006
    má megy az oldal, de apám nem engedi
  • threeman
    #2005
    Adj Uram türelmet - de azonnal! : )
  • fitutufi
    #2004