10611
  • RAMyMamy
    #10571
    ha ubi exclusive, akkor kitörölheted vele a segged kb.
  • Novotsik
    #10570
    Olyan problémám lenne megvettem eredetibe a játékot,csináltam felhasználót de nem tudok egyik host-hoz se csatlakozni mindig az írja ki h nem tudok csatlakozni,ha meg én akarok csinálni akkor meg azt írja h nem hozhatok létre játékot,nah most akkor mi van???? A legújabb 1.05-ös patch van fennt és értetlenül nézek...
  • szölcsis
    #10569
    Már mondtam, eredetim van, tehát crackelnem sem kéne, csak az előtted szóló adta a tippet, hogy őneki bejött ez az "eljárás".
    Az általad is leírt helyes sorrend már ott megakad, hogy nem megy fel az a nyavajás patch......
    Ezért próbálok ki most minden tippet, amit a többiek javasolnak (eddig hiába)
    Amúgy már fennt volt régen UGYAN EZEN a gépen a játék tört verziója és azzal valahogy semmi gond nem volt. Ezért nem értem most mi van. (annyi változás mégis van, hogy XP SP2 helyett SP3 van fennt, de gondolom ez nem sok vizet zavar)
  • Balumann
    #10568
    Ja és a másik, hogy 1.00 to 1.05 -öt szedjétek le, ne az 1.01 to 1.05 -öt vagy az 1.04 to 1.05 -öt (kivéve ha már addig fölpatcheltétek). Nagy valószínűséggel euro -s fog kelleni. (ha reloaded verzió, tehát a lemezen is rajtavan a crack, akkor biztos).
  • Balumann
    #10567
    Illetve a starforcera lehet van valami megoldás már hivatalosan is, talán frissíteni kell azt is, nemtudom. Alapból szinte biztos, hogy nem fog elindulni, nem fog átengedni a védelem.
  • Balumann
    #10566
    De pont ez a probléma, hogyha crackeled, akkor nem fog már fölmenni a patch, mert az kiszűri, ha nem az eredeti fájlok vannak bennt. Márcsak azért sem, mert ha jóltudom, ezt a játékot 1.5 -ös verzióban törték föl, tehát ha 1.0 -ra rakod rá a cracket akkor logikus, hogy nem indul el, és az is hogy nem fog fölmenni rá utána a patch.

    Akinek gondja van, uninstalálja a játékot, majd a helyes sorrendben tegyétek föl. Feltelepítitek a játékot, felteszitek a patchet, felteszitek a magyarosítást, és csak UTÁNA másoljátok be a cracket. Különben nem fog működni.

    Emlékeim szerint a 64 bites Windowsokon (Vista, win7 ) nemigen indulhat el törés nélkül, a starforce védelem nem kompatibilis ezekkel a rendszerekkel.

    Ha ezek után sem megy, akkor előfordulhat, hogy azért nem találja a verziószámot, mert a regisztribe a 64 bites windowsokon kicsit máshova kerülnek a bejegyzések (HKEY_LOCAL_MACHINES\SOFTWARE\Wow6432Node\ -be), úgyhogy azt tudom javasolni, hogy keressétek meg ezenbelül a splinter cell bejegyzését, exportáljátok ki, majd notepaddal szerkesszétek át úgy, hogy csak a HKEY_LOCAL_MACHINES\SOFTWARE legyen a célja, és "futtassátok", hogy oda is bekerüljön.
  • szölcsis
    #10565
    Én crackeltema a játékot (mindent oda másoltam ahova kell), de így se ment fel a patch, sőt már a játék sem indul el... Tudom, hogy hülye kérdés, de mit értesz az alatt, hogy a termékkulcs a lényeg, hisz azt nem kéri sehol?
  • HoSzeE
    #10564
    Nekem ugy volt hogy az eredeti nem indult 1.5-ös pachel, azt crackeltem és jó lett:D.A termékkulcs a lényeg hogy jó legyen
    Aki akarna coopozni:[email protected]
  • RAMyMamy
    #10563
    eredetin mi a túrót krekkeljek? :)
  • Balumann
    #10562
    Kevés az olyan játék, ami Win7 -en nem megy, a sokkal régebbi játékok is simán mennek általában. Ha azt írják, hogy nem kompatibilis, az maximum a védelem miatt lehet (starforce talán nem támogatja), crackel el kell induljon.

    A patchel kapcsolatban, nem crackeltétek be a patch telepítés előtt véletlenül? :P (a reloadedes verzióban egyébként elvileg benne kell legyen a patch, ami biztosan jó kell legyen hozzá).
    Van egy gyanúm, hogy mi lehet a probléma egyébként, tette már föl valaki sikeresen a patchet 64 bites Windows alatt?
  • szölcsis
    #10561
    Amúgy az az érdekes, hogy kb. 2 éve meg volt nekem ennek a játéknak a tört verziója és annál meg nem volt gond sem a patch, sem a magyarítás telepítése sem... Ki érti ezt :(
  • Muki100
    #10560
    Itt win 7 64 bites és megy.
  • RAMyMamy
    #10559
    nincs fent a patch, egyik részhez se ment fel se az eu, se az us patch, nekem is hibát ír ki
    de azt hiszem, hogy mindből a legújabb verzió van a lemezen
  • simonl #10558
    Sziasztok,

    Windows 7 alatt megy a játék??
  • szölcsis
    #10557
    NE vedd kötekedésnek, de ha te már a magyarításnál tartasz akkor a patch már fennt van, ...nem? Vagy patch nélkül próbálkozol? (csak infó gyűjtés céljából kérdezem)
  • RAMyMamy
    #10556
    nekem se ment fel, szar mind
  • szölcsis
    #10555
    Halihó! Akadt egy kis problémám, amihez szeretnék segítséget kérni: megvettem a Splinter Cell Trilogy-t és az első két részt sikeresen végig is játszottam :)... viszont a 3. résszel meggyűlt a bajom. Feltelepítettem a játékot (ami el is indul), de a magyarosításhoz szükséges patch sehogy sem akar telepítődni. Ezt írja ki: "Could not retrieve version number! Installation will be aborted." (már a létező összes patch-t kipróbáltam, ugyanazzal az eredménnyel...)
    Légyszi valaki segítsen! Előre is köszi.
  • dalton38
    #10554
    de egy kábelen az AXE-os feliratnál
  • Shortstop
    #10553
    youtube-on keress rá waltrough videóra a pálya nevével együtt.
    így fejből nem megy de nem valami kötélen, vagy kábelen kell átcsúszni a túloldalra?
  • dalton38
    #10552
    hali egy olyan kérdésem lenne,hogy a Penthouse-os pályán,h kell átcsúszni azon a kötélen ott az axe-os feliratnál mert mindig leesik?ha valaki tudna segíteni megköszönném
  • RAMyMamy
    #10551
    na, most furcsamód sikerült az extractos cuccot megcsinálni, de ilyen hibát ír utána: Exception EInOutError in module beszur.exe at 00008BE5. Invalid filename.
  • sitom11
    #10550
    JA bocs, ez timexxxnek szólt.
  • sitom11
    #10549
    Mikor elindítod a magyarítás telepítőjét, ott is add meg a játék főkönyvtárát.
  • Muki100
    #10548
    Kérdezd meg a fordítás készítőjét, ő tud segíteni.
  • Shortstop
    #10547
    Sajnos én biztosan nem. Nem vagyok jártas ebben.
  • RAMyMamy
    #10546
    senki nem tud segíteni?
  • RAMyMamy
    #10545
    mondjuk azért, mert magyarul szeretném játszani - ha már egyszer van hozzá magyarítás?
  • Shortstop
    #10544
    ha érted akkor minek magyarítás hozzá? annyira nem lehet égető dolog hozzá. bocs,
  • RAMyMamy
    #10543
    hali
    pár hónapja megvettem ezt a "splinter cell trilogy" nevezetű packot. a gond az, hogy a chaos theory-ra nem tudom felrakni a magyarítást, a telepítésénél az umod extractor ezt írja ki:
    Error extracting dynamic-pc.umd - UMOD file is corrupt (size does not match); értem, hogy mi baja van, de mit tudok vele csinálni?
  • HoSzeE
    #10542
    Hi
    vegyél fel msnre:[email protected]
    Meg bárki más akkor coopozni akar:)
  • sniperelite
    #10541
    Üdv!
    Nekem az lenne a problémám hogy Coop módban nem lehet csatlakozni egyik játékhoz sem.... :( pedig eredeti a játék meg minden 1.5 patch van mégse tudok sehova csatlakozni a versus meg megy rendesen
    ez mért van lécci help
    a válaszokat előre is köszönöm
  • wantonly
    #10540
    Régebben voltak ilyen problémák, olvass vissza.

    Patch telepítés, magyarítás leírás segíthet.
  • timexxx
    #10539
    vki tudna segiteni miért nem müködik a magyaritás?

    igy csináltam:


    A magyarítást a játék könyvtárába telepíteni
    - Alapértelmezettként: (c:\Program Files\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory\)
    A szöveg bezárása után megnyíló programban tedd a következőket:
    * UT2MOD File: add meg a dynamic-pc.umd fájl helyét. Az okjektumtípust, állítsd All files-re, ekkor lesz látható az umd fájl!
    (Alapértelmezett: C:\Program Files\Ubisoft\Splinter Cell Chaos Theory\System\dynamic-pc.umd)
    * Destination Directory: add meg a Splinter Cell: Káoszelmélet főkönyvtárát, \ jellel a végén.
    (Alapértelmezett: C:\Program Files\Ubisoft\Splinter Cell Chaos Theory\)
    * Kattints az Extract Checked files gombra!
    * FIGYELEM: Ehhez a művelethez további 600 Mb-ra van szükség!
    * Ha befejezte lépj ki a programból!
    - Ezután lefut egy módosító program! Ennek lefutási ideje, géptől függően, kb. fél perc és 2 perc között van.
    - Kész, innentől kezdve a játék szövegei magyarul jelennek meg!


    de a végén ki irt mindig hibát hogy a beszur.exe nem inditható vagy vmi ilyesmi
  • kaleldebr
    #10538
    Haliho valaki Splinter CT coop? :D én is adok elérhetőséget :)
  • splintercell
    #10537
    aki gamelni akar még haverjával coopba CT -ben az figyeljen, mi sok féleképp megpróbáltuk a játékot játszani,de minden reménytelen volt :S mindig disconnect fagyás stb..
    Megoldás a következő:

    Vidd el haverodhoz a géped,az ip címeteket írjátok át
    10.10.10.5 és 10.10.10.10 alháló maszk 255.0.0.0 , töröljétek le a NOD32-t
    vagy amilyen virusírtótok van,de ne csak kilőni! ,totálisan töröljétek le!! tűzfalat lőjétek ki, és próba !

    Mi úgy próbáltuk ki hogy nekem volt win7 havernak winxp, próbáltuk ugy is hogy már levolt törölve a nod32,mind a ketten a netre voltunk csatlakozva switch-ről, és felmentünk a hamachira, a játék fa**án ment,de 5 -10 percenként piszkosúl bellaggolt mind2-őnk játéka! szóval hanyagoltuk a hamachit is.1 LAN-t megért a játék 1 -2 este alatt kinyomtuk, és élvezetes volt .. jó gamet ;)
  • pite9
    #10536
    emberek segítsetek!nem tudok menteni a játékban...nyomnám az f5-öt(quick save)és kidob valami "buffery overrun"-os hibaüzenettel...ugyanez normális mentésnél...így csak úgy tudnék játszani ha halál nélkül vinném végig az egészet,az meg elég nehéz.help pls
  • Ben007
    #10535
    én is próbáltam ezzel és tökéletesen ment
  • Sadist
    #10534
    Egy csomó kártyán nem működik rendesen. Én GForce 8600 GT-n próbáltam régebbi, meg legújabb driverrel is, egyikkel sem ment.

    Úgy olvastam, hogy valami olyan megvilágítási módot használtak, amit a mai kártyák nem támogatnak, vagy nem úgy, mint kéne.
  • jocimester
    #10533
    helosztok!

    valaki megtudná nekem mondani miért nem működik a versus modba a mercknek a lámpája (torchlight)
    a videokártyám: gainward 250 gts 1 gb
    olvastam hogy driver hiba lehet, most nekem a legfrisebb van fen de nem tudom melyik driverel működne.

    A válaszokat előre is köszönöm :)
  • sazuku
    #10532
    Meg oldottam.Már nem laggol azért köszöntemszépen;) :)
    De ha valaki tolná elem co op ban akkor írjon privibe adok msn,xfire,skype