10611
  • Dave000
    #3206
    Elvileg úgy van hogy fel kell rakni a játékot, utána a mini image-t kiírni, azt be az usb-s meghajtóba, sfnightmare-t elindítani, és a játékot elindítani, elméletileg...
  • hykao #3205
    NEM
  • Hmuda
    #3204
    SF3. Gondolkozz...
  • zulur
    #3203
    kiírtad DVD-re, elvileg az a baja, hogy nem passzol az activation key...:(
  • grebber
    #3202
    Van USB-s meghajtód??Kiirtad DVD-re??
  • zulur
    #3201
    USB-s DVD meghajtó!
  • dogjoy
    #3200
    Van usb-s dvd meghajtód, vagy usb-s mobilerack-ed?
  • dogjoy
    #3199
    Hú ez fontos lenne, aki megvette: lehet úgy telepíteni, hogy full, és utána nem kér dvdt?
  • zulur
    #3198
    Nekem megvan az USB-s, de így se megy. Bár lehet h rosszul csinálok valamit...
  • dogjoy
    #3197
    Mert most nem??? ez így csak 6 e a game meg 11( + posta)
  • mike369
    #3196
    ez tényleg 1szerűbb, mint megvenni a játékot...
  • dogjoy
    #3195
    valaki esetleg akinek megvan a usbdvd verzió, megoszthatná, adok ftpserver csináló progit, csak valaki ossza meg!!!!

    THX
  • dogjoy
    #3194
    dehát rack olcsóbb, és akkor te tudod beletenni ami kell
  • Dave000
    #3193
    Hát arról van szó, külső tok kell neki, van olyan is persze amit nem lehet szétbontani, de ua mind a kettő.
  • dogjoy
    #3192
    ha kicsit veszel, az feleannyiba kerül, akkor is megy, csak egy kicsit kilóg a rackből a dvdolvasód!!
  • dogjoy
    #3191
    ha külső usb-s 5.25" os racket veszel akkor mennie kell!!!
  • dogjoy
    #3190
    oké az is van, de akkor valaki megoszthatná már végra ftpn!!!!
  • Duddits
    #3189
    Nem USB-s vinyó kell!!! USB-s meghajtó!!



    Én arra lennék kiváncsi, hogy úgyse működne, ha vennék egy külső tokot a meghajtómhoz?
  • k8bal
    #3188
    NE KÍNOZZ!! PlzZ!! :'(
  • vki
    #3187
    Akinek megy pendrive-ról, vagy USB rack-ről, az írja már le, hogy azt hogy kell megcsinálni.
  • bakkk
    #3186
    probalj meg pendrive-ra kiirni lemezt,latsz olyan ablakot az iroban hogy iro megadasa pendrive/nem cdrw/
  • TDC Geronimo
    #3185
    Nah indulok is Pestre megvenni :P
  • Dave000
    #3184
    jó, már rájöttem...
  • Dave000
    #3183
    aha, és ide hogy regel az ember, mert semmilyen info nincs h mit küldjek hova
  • dogjoy
    #3182
    Tapasztalatból modom, hogy az usbs winyót pont úgy kezeli, mint a pendriveokat! Ugyanúgy valami mass storage...
    Tehát ha pendriveról megy, akkor elvileg usb-s rackről is mennie kéne, az meg már van 6 eért is!
  • ati2002
    #3181
    Ez nem új, kb 1 hete már volt, és ez is csak külső usb-s.
  • Sil3nt
    #3180
    énámár nemtok kiiagazodni

    újabb verzsön?
  • Hmuda
    #3179
    Amennyi szükséges. A Scrapland is pár napja jött ki törve, pedig már jóideje megjelent. Meg fog ez is jelenni, csak türelem kell hozzá (vagy meg lehet venni).
  • Csuhai G
    #3178
    De hát mennyi idő kell még nekik ?!
  • Hmuda
    #3177
    Mivel nincs feltörhetetlen védelem, ezért csak idő kérdése.
  • Csuhai G
    #3176
    Szerintem már nem...
  • Hmuda
    #3175
    Szerintem az egyik legkönyebb pálya. Főleg az eleje. Nekem elsőre sikerült 100%-osra megcsinálni, a legnehezebb a Bathhouse, azt már nehéz 100%-osra megcsinálni. Amúgy mindig elmondják mi a helyzet. Mostmár le tudsz menni a sub-levelekre. Plusz van térkép.
  • Rambo 20
    #3174
    De kurva nehéz ez az uccsó pálya.Mit kell csinálni ha beszéltem a kötözött szemű manussal?
  • grebber
    #3173
    Ez ugyanaz amit mindeki tölt/töltött.Snake verzió nem müködik csak elvileg USB-s meghajtóval.
  • DonManó
    #3172
    itt elvileg fent van, de hogy működik-e azt nemtom
  • Hmuda
    #3171
    Próbáltam úgy világosítani őket, hogy lehessen látni mi is van a képen, de ne legyen túlvilágosítva se (+20-20%-os fényerő és kontraszt).







  • grebber
    #3170
    Felfogják csak idő kérdése.
  • krisz21td
    #3169
    Szerintetek vmikor már feltörik végre ezt a védelmet?Mert azért már elég sok idő telt el a megjelenés óta!
  • Duddits
    #3168
    Te is megvetted?
  • Duddits
    #3167
    Most mit szórakozol?? Azt mondtad nem warezozól?! Akkor huzzál azt vedd meg, vagy ne szard teli a topikot (ha már töltöd) azzal, hogy most mi van, akkor szedjem, ne szedjen, fake, nem fake??!!... Bejösssz azt tönkreteszed a topikot!